Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
9. črc 2010

lami proc? das pancochy bodycko, saty svetyrek... 😉 na navstevu kdyz vis, ze bude v teple... 😉
my pojedem ke kamosce na bazena pak opet cukrarna... 😀 tata nam odjel do Ol pro becky na zitra a jak dojede, sednem na kolo a razime... 😉 pujdu shodit medveda at muzu vylest do plavek... 😀 😀

lamarika
9. črc 2010

Taky budu shazovat, ale až večer než přijede táta 😀
Holky já bych tak šla na nějakou akci 😅

janulle22
9. črc 2010

lami prijed k nam... 😀 poradne to rozjedem... 😉 ty na sodovce ja vodce... 😀 ja musim ted, ale uz de odhodlavam asi hodinu a jeste jsem do vany nedolezla 😀 😀

lamarika
9. črc 2010

Přijela bych hned, ale já bych právě radši tu obrácenou kombinaci: ty sodovku a já vodku 😀 Až budu moct zase někam vyrazit, tak budu jak utržená ze řetězu 😀 😀 😀 😀
Pořád zvažuju koupi toho epilátoru, ale nějak furt nemám odvahu 😝

janulle22
9. črc 2010

taky jsem nad tim uvazovala, ale nejak ziletky jsou daleko lepsi... 😀 nevim asi pipku bych s tim neholila a kvuli noham je to zbytecne... 😉
no tak to teda neee tak obe vodku 😀

lamarika
9. črc 2010

No tak na tu bych si ani já netroufla. Asi ani na podpaží 😉

janulle22
9. črc 2010

tak kvuli noham je to zbytecne ne? 🙂 tak jdu na jednu a valim do te vany... 😉

elidule
autor
9. črc 2010

čuus 🙂
hlásím se od našich, krásně jsme se vykoupali a Jusťa se vykajdila v nestřeženým okamžiku do malýho bazénku (i když on tak malý zase není) 😀 tak babí hnedka, tak zalejem pořádně zahradu 😀
já bych taky někam vyrazila, ale já vodku teda nemusím, jedině v džusu

elidule
autor
9. črc 2010

a když trhat nějaký chlupy, tak jedině obočí 😀

elidule
autor
9. črc 2010

no a až to přijde s věkem, tak i knírek 😀 😝

seba
9. črc 2010

Ahojky,tak my jako obvykle na plovce,malý už padl a Sára kouká na tv.je to tam bezva,ale nikdo známej-dřív,když byla sarka malá chodila nás parta,třeba šest ženskejch s dětma..teď už choděj do práce 😝
seba dneska vyzkoušel ty rukávky a pás-je to dobrý-skákal i ze skokánku 😉 starý babky koukaly kam pouštím tak malý dítě

seba
9. črc 2010

Epilátor mám jednou použitej-zlatý žiletky
jani já bych taky jela,ale já raději vínko

janulle22
9. črc 2010

tak jsme doma... vykoupani po zmrzce a veceri a uz se jde ada koupat a spat, dneska ma pekne posunutou vecerku... 😅 jsem zvedava v kolik usne... 😒 jsem pekne dozrana od komaru, strakatejch much a hovad... 🙄 pujdu nas trocha sbalit a rano do obchoda pro zbytky... 😉 a vyrazimeeeee 😀 no asi tam ale zdechnem... jedem uz v 10 takze to bude mazec... 😉

janulle22
10. črc 2010

ahoj holky... jdu vas jen pozdravit, v 10 v\yjizdime tak jeste pobalit a nakoupit a muzem vyrazit... 😉 uz se moc tesim... 😵 jen asi budu bekat jak budem odjizdet... ☹ tak se mejte hezky uzivejte si vikend... 😉

seba
10. črc 2010

Jani-užij si ti řádně 😵 😵 😵

seba
10. črc 2010

Seba usnul,tak to tu poklízím a půjdu připravit hamů.papů a vyrazíme k vodě...

elidule
autor
10. črc 2010

ahoj holky 🙂
Jani, užij si to 🙂 ..................... teď už si to užíváš snad - píšu brzo jako obvykle 😀
já jsem splavená a je mi nanic z toho horka, zejtra to trošku omezíme
Sebi a nepřišly buzerovat? přijde mi, že se vždycky nějaká najde, co to musí okomentovat 😝

seba
10. črc 2010

Ahojky-Eli,nepřišly a já čekala 😀 v tomhle já moc ráda bojuju 😨
Dneska za námi dorazil tatík,tak jsem si v klidu zaplavala a pak i zakouřila 😎 za odměnu šel na pivo-doufám,že dorazí sám-tj.bez opice-chci mu dát Sáru hned od rána na plovku a já bych dorazila až se mládě vyhajá.

janulle22
11. črc 2010

ahoj kocky...
tak akce se vydarila... jsme spaleni jak raci a nevyspani...tata spal 2,5 hodky a ja 1hod... nekteri nespali vubec... jinak super...ale rano se tam jedni pohadali tak ten odjezd byl takovej blbej... 😖
dneska jsem celej den doma na slunko se nemuzu ani podivat... 😀 boli to jak prase... 😝
jdu vybalit a odpocivat... 😉

elidule
autor
11. črc 2010

čus 🙂
Jani, to jste moc nenaspali 🙂 ale tak to doženete
já jsem hotová z toho slunce, zejtra ráno pro rohlíky a pak už nikam 😝 😖

janulle22
11. črc 2010

ahoj eli...
no jsme si dachli jeste a tata pak spal jeste odpol je chudak upklne rudej... 😖 ja uz jsem relativne zhnedla ale boli to jeste trochu... 🙂 no tata uz mi odjel ☹ pockam az dojede a pak pujdu spat... 😉 ja taky rano pro pecivo a dom a ven az navecer az bude u baraku stin... 😀 to slunko me strasne boli...

seba
12. črc 2010

Ahojky,včera jsem sice četla,ale nezbýval elán psát-večer jsem pekla manžovi buchtu do práce-málem jsem u toho umřela 😝
Seba se pokoušel vstávat ve čtyři,ale to jsem nedala.Jedem dneska k našim a vracíme se ve středu-přijedou opravit myčku 🙄

janulle22
12. črc 2010

Dobre ranko devcata... jakou jste meli noc? ja jsem spocena az na zadku a soused uz od ctvrt na 7 seka travu rucni sekackou a to ta zahrada je velika... 🙄 az se ADa vzbudi tak povalime pro snidani do obchodu a pak vylezu az navecir... 😀 jdu dat sprsku...

janulle22
12. črc 2010

tchynka mi rekla co je potreba adovi do skolky, tak objednavam...🙂 jsem ve svem zivlu... 😀

lamarika
12. črc 2010

Ahoj holky, tak víkend půl na půl. V sobotu jsme byli ve Znojmě na koupáku. To bylo prima 😉 Taky jsme konečně dořešili větší auto. Už jenom musíme prodat to stávající. V neděli jsme byli bez táty tady u nás na plovči. Táta pracoval. Teď už je zas v práci a vrátí se až v pátek.
Nejradši bych šla dneska na plovču, ale mám důležitou pracovní schůzku, tak bude Mates u mý mamky a já budu pracovat 😒
Dneska byla hrozná noc. Taky se vám tak blbě spalo? Já nemohla usnout a když jsem konečně usnula, taky bylo skoro půl třetí. Ve třičtvrtě na šest vztával Mates 😠 Takže dnes vyspinkaná do růžova 🙄
Jani, tak to je prima, že sis to užila 😉 Takovej víkend je někdy potřeba 😉

elidule
autor
12. črc 2010

ahoj 🙂
jo jo, taky se nám mstaršně blbě spalo, takový vedro - hnuuuuuuuuuuuuuuuus 😝
dneska jsme na zahradě od tří asi a před chvíli jsme to zabalili, jsme se vykoupali třikrát a stačí 😅 nedá se tam vydržet
Radu, tak už bude autíčko? a už jste mluvili aspoň o značce?

lamarika
12. črc 2010

Mates spí a já si dělám večeřu.
Schůzka totálně na pytel, nikdo nepřišel, takže jsem pěkně nakrklá 😠 Alespoň, že ten Mates si vyhrál u našich na zahradě a vyčvachtal se 😉
Liduš ještě nebude. Musíme prvně prodat to stávající. Takže až se poštěstí a nějakej jinej blázen ho bude chtít 😅
Značka je jasná. Můžem vybírat jedině od škodovky, protože tu našu fabku vemou na protiúčet. Budem mít bílího roomstra s panoramatickou černou střechou 😵 Sice bych brala radši jiný auto, ale tohle je v naších mezích možností 😔
Liduš do kdy budete u vašich?

denisa31
12. črc 2010

ahoj holky,
já myslela co tu bude nakecáno a koukám, že taky někde padáte vedrem 😝 , tady je to taky šílený, koupu malou přes den ve vaně....nebo chodíme k fontáně...na koupák se mi nechce přes celý město když nemam auto a tady u nás je jen krytej bazén a to je jak ve skleníku
lami my máme taky fabku, ale naštěstí combi, můj by chtěl Yettiho, ale nejdřív musíme bydlet... 😝
seba a to skákání malýho - to když má rukávky tak normálně sám vyplave? - já přiznám, že bych měla teda strach ho pustit ze skokánku

lamarika
12. črc 2010

deni, však já bych taky radši yettiho, ale momentálně řešíme co největší auto a to je bohužel roomster 😒 My máme fabku, ale normál 😒
Holky tak já jsem takovej ten odpůrce všech tady těch pomocnejch serepatiček do vody co těm děckám spíš škodí a rodičům ulehčují práci. Ale to je kvůli tomu, že jsem trenér plavání a taky z toho plaváčku vím co a jak s tím děckem. Tak vám do toho radši moc nechcu kecat 🙂

elidule
autor
13. črc 2010

ahoj 🙂
Radu, do pátku určitě, pak přijede za náma taťka a uvidíme co dál 🙂
tady v Děčíně už trošku prší a je to děsná úleva 😅 krásnej vzdoušek 🙂
včera se malá v bazénu trošku zakuckala a nablinkala tam šťávu 😖 ale naštěstí se to v tom množství ztratilo 😅