Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
15. črc 2010

přemýšlím, že se pojedeme podívat do toho nábytku "tatatata" 😀 potřebujem stěnu a malý do pokojíčku a tak vůbec nějakej ten doplněk do bytu, tak pro inspiraci, že bysme se tam mrkli

janulle22
15. črc 2010

ahoj holky..tak jsem doma... nakoupeno zas 600 v riti a nic jsem nekoupila... 😝 meli v tescu pekne slevy tak jsem adovi koupila uzasny kalhoty jen za 90kc tak jsem z nich strasne nadsena... 😉 ada jeste nespi a to v buse skoro usl... 😀
jak jste se mely vy?

lamarika
15. črc 2010

Ahoj holky,
my byli dneska ve Znojmě v servisu aby mi nafotili auto a dali ho na net aby se prodalo. Při tý příležitosti jsem objednala našeho budoucího broučka 😵 a pak jsme se šli koupat na místní koupák 😉
Jenže jsem teď debil zjistila, že jsem si spletla datum. . . Dneska jsem měla jít na nehty a já myslela, že až zítra. Takže musím "nehtařce" ráno zavolat, omluvit se a doufat, že mě veme někdy mooooooc brzo 😒

denisa31
15. črc 2010

Jani tak to jo, já se zděsila, že je to za měsíc, tak to bude jak jsem si myslela asi kolem těch 3 tis.
S tou mateřskou je to v každým městě jiný, mě chodí 10. oficiálně a většinou je na účtu o den dva dřív, takže v tomhle si nemůžu stěžovat, u nás v práci byl výplatní termín 25. a když neměli prachy, tak kolikrát dali jen zálohy a výplata byla přes měsíc zpětně, takže oproti tomu jsem fakt teď v klidu, akorát ta částka už není co bývala
Taky jsem byla řádit v Tescu, už je to dýl, ale ty 70% slevy fakt stojí za to...no hlavně že tam mají za pakatel ty letní oblečky co jsme kupovali za plnou palbu 😝

eli ten tatata leták je fakt zajímavej, mají dobrý ceny, určitě něco ulovíte za dobrou cenu 😉

janulle22
15. črc 2010

@lamarika tak to je teda blbe... ma toho tolik ze objednava za dlouho? a jak vypada auto? a to je nove nebo ojete?

no nci zenky ja jsem kapu tak si jdu lehnout a zitra me ceka vareni obidka a delani tatovi buchetku... 🙂 snad se povede... 😀
tak dobrou...

lamarika
15. črc 2010

Jani právě, že toho má hafooooooooooooooooooooooooo 😔 Musím se objednvat na měsíc dopředu. Takže se budu modlit, že jí někdo vypadl.
Auti bude nové a jelikož jsme si navymýšleli všelicos, tak na něj budeme čekat dva měsíce. To se ale hodí, protože se snad do tý doby prodá nynější 😉
Jani tak doboru noc a zítra hodně zdaru 😉

seba
16. črc 2010

Ahojky,tak u nás nic novýho-stále jsme na plovce,večer padám doslova na hubu 😝 Sárinka včera po dlouhé době večer nemusela přidýchávat 😵
Jani tak ať se daří 😀

janulle22
16. črc 2010

ahoj kocky...
pred chvili mi prisel balicek s vecma pro adiska do skolky a ty trika jsou opravdu naaaaaadherne... to stalo jedno 35kc no jsem maximalne spokojena... 😵
jsme si dneska pospali do 9 parada... prselo u vas v noci? u nas docela dost aji me to vzbudilo a pak zacla bourka a tak jsem rychle zavirala okna... 😀 ale zahrmelo asi 5x a nic ale jedna rana byla brutalni 😝 jsem cela z toho zapotila... 😀 jdu jen na skok za vama Ada se kouka na pohadku a ja jsem na PC dole u tchynky a nahore varim, tak at dneska obedvame... 😀
odpolko de budu pokouset o tu buchtu a vyrezat do tvaru srdce... 😀 tak snad se mi to povede...
tak si holky uzivejte slunicka a az bude chvilka a ada me pusti na vas nakouknu... zatim papa

janulle22
16. črc 2010

kde se flakate zeny...? 😀 tak buchetka hotova a udelala jsem ji do kulate dormy pac kdyz sem se koukla na pekac tak z toho bych srdce nevytvorila ani kdybych chtela... 😀 pojedem do obchudka a pak nevim co budem tvorit...asi pouklizim at o vikendu muzu uzivat klidu a ne uklizet... 😝 venku se zas neda dychat tak doufam, ze ada bude chtet jit doma ne byt venku... 😉

elidule
autor
16. črc 2010

zdarec ženy 🙂
já chci asi už podzim 😀 ............ pak zas budu chtít léto 😀 😝
Jani, ty jsi mi nějaká pekařka, já mám chutě na štrůdl, tak možná něco takovýho uděláme, až dorazíme domů od našich
na dnešek se spalo asi vůbec nejhůř a to se malá rozhodla, že ve dvě je vyspalá a do čtyř se chtěla jen chovat, nechtěla jsem jí nechat plakat, vedle v pokoji spí neteře s babičkou (i když tý je to jedno, že jí v noci vzbudíme naštěstí), tak jsem nosila a nosila 😅
😝 Deni, vidíš najít si leták to mě nenapadlo 😖 ten zbytek mozku, co mi zbyl, se uvařil a vypařil 😢

elidule
autor
16. črc 2010

Jani, co děláte s Ádou, když jste doma? hrajete nějaký hry?

janulle22
16. črc 2010

eli vsechno mozny...stavime kostky, hraje si z vlakem, kouka na pohadku, vari se mnou obedy, dneska mi pomahal s buchtou, kreslime, mame chytre pero tak s tim a tak porad neco...uklizi se mnou a vecer zaliva s dedou zahradu... 😉
jsem uvarena sme byli v obchode na kole a hnus asi uz sem stara... nikdy mi vedra nevadili a ted?umiram... 😀

elidule
autor
16. črc 2010

Jani nejsíííííííííííííí 😀 já jsem "mladá" (a budu pořád že jo? 😀 ) a horko mi taky vadí .................. letos jsem ale uznala, že dřív jsem chodila oblečená víc a horko mi bylo míň a nepotila jsem se a teď se oblíkám míň a potím se čím dál víc 😝 😅
to máš dobrýho pomocníčka 🙂 třeba dneska byla Jusťa fakt hrozná, asi jí roste další zoubek a to horko do toho, dneska přes den spala docela málo, takže od půl třetí se po mě plazila, brečela, žádná hračka jí nebavila, žádnou říkankou jsem jí nezaujala a navíc jsem jí dost štvala, když jsem jí zakazovala lízt po bybičiných kytkách a kabelech a všech zásuvkách 😅 .......... upřímně říkám, už jsem fakt nevěděla co s ní mám dělat 😢 po šestý to ale zalomila a spinká naštěstí 🙂
plánuju si večer se starýma známýma někdy v srpnu, taŤka bude hlídat a bude mít i noční ............ ješět o tom neví ale 😅 snad nebude moc protestovat 🙂

janulle22
16. črc 2010

@elidule eli asi to bude kileckama... 😅 😀 u me stopro... 😀
se mas ze uz mala spi,... ada je sice v posteli ale jeste nespi a porad me vola... ohrala jsem si zapekane nudle od obeda a udelala k tomu okurkovej salatek a docela fest ostrej... 😝 pali huba ...

denisa31
16. črc 2010

eli to je jasný, ať taťka hlídá a pořádně se odreaguješ 😉 Je to nezvyk v cizím prostředí kde to není vyloženě dětský, musíš mít pořád oči na stopkách co?
jani kde jsi nakupovala, na MMB?
lami to budete mít krásný nový autí....a jakou barvu? My už máme taky vybranou naši novou barvu...tak třeba za deset let se dočkáme a bude tmavě fialový 😀

janulle22
16. črc 2010

@denisa31 ahoj deni jj nakupuju jedine tam a jsem spokojena... 😉 zatim sem nenatrefila na neco co by neodpovidalo popisu...
jdu hodit cakanec a spat tatu uz pustili z prace tak aspon dojede driv domu... 😵 ale ja to jdu stejne zalomit... tak dobrou noc... 🙂

seba
17. črc 2010

Ahojky,včera jsme se stavili z ploky ještě na pivko a dovalili dom po deváté.Malej to hned zalomil a já šla ještě se Sárinkou do řeky 😅
Dneska opět k vodě,manža dorazí za námi,večer musím sbalit Sárinku jede s mamkou na chalupu-zítra je vezem.
Já taky nakupuju na mmb a ještě na aukru a bezva 😎
Taky mám vybraný autí-pouze pro sebe,tak musím tak sto let počkat 😠

janulle22
17. črc 2010

bre den tak tata uz dostal buchetkovy dortik a knizku a mela jsem uspech tak jsem rada... 🙂
jen jsem uplne zdechli, v noci horko jako prase spat sem nemohla hnus... 😝 odpolko asi pujdem na bazen sem do dediny... tak uvidime esi neumrem uplne... 😀

denisa31
17. črc 2010

ahoj všichni,
seba taky ti malej chodí spát pozdě, co..., tady to všichni kritizujou, ale co nadělam, máme holt takovej režim a v létě je to o hoďku posunutý
taky nakupuju na MMB a hlavně prodávám po Jolance, ale teď už si spíš užívám ty výprodeje v hypáčích a vybírám, když byla Jolanka malá tak na to nebyl čas

denisa31
17. črc 2010

tady je po bouřce a vzdoušek krásnej

seba
17. črc 2010

Malej chodí jak kdy,v tomhle máme výhodu,když ho dám po sedmý usne a když chceme zůstat venku dýl-do desíti vydrží-ovšem ráno vstává stále stejně 😠
tady nespadlo nic,buřina žádná,takže vyrážíme-už mi to vůbec neba,ale co s nima doma 🤐

elidule
autor
17. črc 2010

čau holky 🙂
Jani, nooo, máš asi pravdu - u mě to bude taky tak 😀 😝 ale švagřice je tyčinka a taky je jí horko 😀
až nám auto odejde jednou do autonebe, tak budeme chodit asi pěšky ☹
Deni, je to pro mě tady i trošičku nepohodlný, protože jak slyším chůvičku, běžím do patra (teda běhu se to moc nepodobá pravda 😅 ) a pak jsem tam ufuněná a jak je vedro, tak i vyřízená a nemůžu říct na malou ani ššššš 😀 😝
zejtra ale dorazí taťka a pojedem domů
koukám na net na obývací stěny, ale za tolik peněz nabízejí takový malý skříněčky 😅 líbí se mi, ale patnáct za to teda nechcem dávat 😕

janulle22
17. črc 2010

@elidule eli ty me dycky tak rozesmejes... 😀 😀 ja na stejne vecer vybehnu par achodecku a u cteni pohadky nemuzu nic vyslovit... 😀 😀 jdu hodit sprchu stahnout z kuze bobra a jdeme na bazen sem do dediny byla jsem tu kdysi davno jednou tak snad se me tam neleknou a neutecou... 😀
tak cau prdelky moje... 🙂 a poselte k nasm dest a bourkyyyyyy 😀

janulle22
17. črc 2010

tak jsme doma z plovky...
potakli jsme tam znamy a cekaj mimi... 😵 ja ci takyyyyyyyyy 😀
se tam nejak zatahlo tak snad neco prijde... 😵 uz aby to bylo tady... 😉

seba
17. črc 2010

Ahojky,nás to vyhnalo dom-malý měl na kočár pláštěnu,my ostatní zmokli-ale bylo to příjemný.Teď už juen mrňá a sem tam zahřmí a venku je 21 stupńů 😵 těším se na noc.Tatík už odešel na pivko,vrátí se brzy,ráno řídí

seba
17. črc 2010

Jani a nic??? 😉 já ti to přeju 😉

janulle22
17. črc 2010

sebi nic asi, vzhledem k tomu ze me boli bricho a mam to dostat je to jasne... 😝 tak za dva roky... 🙂 jee vy mate krasne stupne u nas je jak v peci sice pod mrakem... jak jsem byli na plovce tak se zvedal i vetr a cekala jsem ze nedojdem ani domu ale porad nic.... tak snad se to sem taky doplahoci... 😀

elidule
autor
17. črc 2010

Jani a to jsem jednou běžela až ze zahrady 😀 jsem vyběhla do druhýho patra, Justýna už úplně probuzená a ještě se mě chudák lekla, protože jsem vypadala jak uřícenej kanec 😅 😝 😀 no katastrofaaaa - prostě mám dobrou kondičku 😔
co na koupáku? nelekli se nee? 🙂 já musím oholit nohy, už ty chlupy vidím i bez brejlí 😀
tady fouká, občas něco spadne, ale stejně jsme ulepený a nechutný všichni 😝

elidule
autor
17. črc 2010

Sebi, jak dlouho bude na tý chajdě?

elidule
autor
17. črc 2010

taky bych jela někam na chalupu, ale nikdo ze známých nic nemá ☹