• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
sebi jeste nee, cekam posledni za cerven... volala jsem k nasim a jeste nedosla, tak sand dneska... posta tam chodi az okolo 12-1... :confounded:
tak pockame tam a uvidime,... tak se jdem oblikat a vyrazime do tesca, treba tam budou mit neco pekneho... :wink:
19. črc 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čus :slight_smile:
taky my dneska byli snad hodinu a půl ve spořce, potřebovali jsme něco zrušit, něco zavést a jin pitomosti a Jusťa mi tam usnula na rameni :sweat_smile: taky mě to tam nudilo, nedivím se jí, zavedli totiž nějakej jinej systém v počítači a ta slečna měla pořád nějaký problémy s tím
Jani, tak co sis koupila?
Sebi, od koho kupuješ? myslím značku?
19. črc 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
eli tak to verim, ze to byl opruz... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem si koupila rifle a triko takovy volnejsi ze to zakryje nacka mojeho... :grinning: tak jsem spokojena a jeste jsem tchyni davala na najem a ona at si to necham tak ji rikam tak aspon 1000kc si vemte, tak si vzala :wink:
rano dosla adovi mikinka a je uplne bombasticka a ada v ni jak velikej boss :grinning:
19. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
vy se máte - já si koupila u tiňtongů jen tílko, jsem zašla náhodou a padlo mi do oka, za celých 69 korun :grinning: já než se vypravím do tesca, tak bude po slevách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty máš hodnou tchýňu, půjč mi jí na víkend :sweat_smile: jedem k ní totiž v sobotu, chtějí s tchánem popřát malý k narozkám, tchán totiž odjíždí do nemocnice na delší pobyt, tak by to propásli
19. črc 2010 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@elidule to je hezke ze ji chteji poprat ale lepsi by bylo kdyby dojeli oni co?
v tescu se mi nic nelibilo to sem si taky koupila u vetvi... :grinning: celych 298kc me to stalo... :grinning: uz je peru a jdu tatovi uvarit jidlo s sebou... :frowning2: zas mi odjizdi... :cry: :pensive: chjooooo
19. črc 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no to už bysme po nich chtěli asi moc :sweat_smile:
to jsou bezva nákupy :grinning: už ho mám taky vypraný
to ten náš odjíždí ve středu, ale mimořádně musí do Prahy na nějakou stavbu zítra dopoledne přeparkovat jeřáb :rolling_eyes: měl od nadřízených dovoleno tam zaparkovat a těch pár lidiček, co tam už bydlí, si stěžovali, tak to musí dát jinam a to je zejtra úterý a přitom ve středu tam jede a s jeřábem jede do Plzně :unamused: nechápu některý lidi, asi jim to hyzdilo výhled z balkonu nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jinak ty jeho zuby po tom pádu při malování - musí jít ven oba, jeden je ulomenej v půli a druhej tak nějak divně trčí ven, ale to znamená, že mu je zubařka vytrhne a nějakou dobu bude bez zubů a po nějaký době mu udělá nový, tak jsem už teď říkala, že bude mít pusu zavřenou a ani necekne :sweat_smile: (jsem hnusná co?) - zrovna to musej bejt jedničky :fearful:
19. črc 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@elidule chudak manza teda.. to bude fest bolet :unamused: no hnusna nejsi ja bych to tatovi taky rekla... :sweat_smile: :grinning: aby se ti lidi nepo...nam se v brne denne prohaneli nakladaci okolo baraku, prach byl uplne vsude a nakladni auta a bagri tam stali porad...lidi asi nemaj co na praci... :stuck_out_tongue_closed_eyes: je blby ze tam musi extra jet a dalsi den znova...
19. črc 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
akorát teda fakt neví, jak tu zubařku skloubí s prací, asi se prej budou domlouvat vždycky na pondělí, to je takový nejoptimálnější :unamused: akorát si neumím představit, jak mu v pondělí vytrhne třeba zub a on pojede na stavbu a tam se bude natřásat zbytek dne ještě v jeřábu, to by měl bejt v klidu, si myslím :confused:
mě by asi taky vadilo, kdybych bydlela u stavby, ale není to na furt a navíc, on s tím jeřábem nic nedělá, jen ho tam postavil, ale to je blízko Prahy na takovým tom moderním "sídlišti", kde byty stojí 5 mega, tak si ty lidi asi říkaj, za ty prachy chceme klid a hezkej výhled bo co :grinning: ........... každopádně zbytečná cesta
dneska se Justýna poprvý postavila v postýlce na vlastní, musíme tu postýlku snížit až dolů :sweat_smile:
19. črc 2010 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@elidule jeeee to je sikulka... :dizzy_face: nee v klidu byt nemusi... neco studeneho na to v pohode ... nebo at si necha napsat antb ja je mam do ted a kdyz nekoho boli zub tak mu ho vrazim a za chvilku je po bolesti... no hlavne kdyz bude mluvit tak asi bude prskat... :sweat_smile: :grinning:
19. črc 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no jo, když on kecá skoro furt :grinning: :grinning: ............ to si budeme všichni muset pořídit takový to ochraný plexisklo na obličej :grinning: když mu trhala zub minulej rok, tak pak chodil a pořád, že má nějaký tlak v hlavě a nemohl se ani předklonit :confused:
já to neznám, mě ještě zuby netrhali - naštěstí

Justýna je línější a já do týhle doby byla spíš zvyklá, že se sice někam dokulila, ale třeba že přes prahy se nedostala a tak různě, ale teď se rozlezla a je najednou všude :astonished: :grinning: a dokáže na těch kolenou nabrat takovou rychlost :grinning:
19. črc 2010 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@elidule jj zvykej si bude to horsi... :grinning: tak to by mel dr rict treba mu na to neco napise...nebo aspon poradi co delat... :slight_smile: tak nakonec pojedem v srpnu do te prahy asi... ja tam proste chci at se deje co se deje... :grinning:
19. črc 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a co že v Praze? do toho nábytku? nebo to zase motám? :sweat_smile:
19. črc 2010 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@elidule nee to si me pletes... :wink: jen na dve noci s malym do zoo se podivat parnikem a tak... :wink: proste si udelat hezky vylet, ale za jeden den nic nestihnem zvlast kdyz vlak tam jede 3 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2010 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo tááák :slight_smile:
no jo úmorná cesta :unamused: a kde byste spali?
19. črc 2010 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
nasla jsem jeden hostel vypada slusne a cena taky 370kc na osobu na noc a malej je zdarma, takze to jde... a je to kousek od Vaclavaku a tak... takze v pohode... :slight_smile: tak jen aby tatovi schvalili dovcu a v tom terminu byl volnej hostel... :sweat_smile:
19. črc 2010 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
naši minulej rok byli s vnučkou v Českým Krumlově nebo poblíž a byli v takovým strašně pěkným penzionku a protože nebyla sezona, měli tam soukromí a krytej bazén pro sebe a ten personál strašně milej a ochotnej - ještě takovej neupracovanej :grinning: - jezdili na vejlety po okolí - to by se mi taky docela líbilo
19. črc 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hostel - to je jak v tom hororu :sweat_smile: - už blbnu z tý televize :angry:
kousek od Václaváku? - to je fajn, aspoň byste nemuseli kdovíjakou štreku šlapat nebo dojíždět
19. črc 2010 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já vůbec nevím,jak se pohybujou ceny za ubytování, tak neumím posoudit, jestli je to málo :sweat_smile:
19. črc 2010 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@elidule eli jako hotel okolo 1000kc na os na noc takze tohůe je fakt levne... :sweat_smile: ten horor jsem nevidela a ani radeji nechci... :grinning: tak to meli fajn vasi... :wink: treba pristi rok nekam vyjedem na dyl... :wink: ale i tak ty dva dny budou stat penez jak svina... :sweat_smile:
19. črc 2010 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo tak to jooo, to je teda levný :sweat_smile:
u nás v rodině se furt pohrává s myšlenkou, že by si děda půjčil transporter a příští léto bysme vyrazili všichni k moři - my, naši a brácha s rodinou :slight_smile: je to docela fajn představa
no ale taky když si představím, co by to stálo :fearful:
19. črc 2010 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@elidule jee to bych jela hned... ja u more jeste nebyla a nevim jestli se tam nekdy dostanu... :cry: :grinning: asi nikdy nenasetrim... :grinning:
19. črc 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, když mluvíte o dovči a moři. . . Naši dneska v noci odlítali do Egypta. Měli letět o půlnoci, ale měli zpoždění a letěli až ve tři. Chudáci čekali jak ti trotlové v odbavovací části kde už nikam nemohli. Když přiletěli tam, tak už tam měli 37 stupňů :sweat_smile: Ale největší katastrofa jim teprv přišla. Přijeli do hotelu a nikdo tam o nich nevěděl, neměli už pro ně místo. Prý byli navíc :confused: Tak taťka volal do cestovky jako co se děje. Cestovka jim zajistila teda ubytování v jiném hotelu, kam je vezl nějakej borec jeepem. Jenže jak oba ty hotely jsou sami v poušti a nikde nic, tak se tam s nima ztratil. Takže znovu někam volali aby je našli. Nakonec teda zdárně zkončili v hotelu, ale na můj vkus docela dost adrenalinu na začátek :unamused:
A to jeli z cestovkou Blue style, si myslím, že je docela velká a známá
19. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lamarika tak to je sila teda.... to bych je asi zabila v te cestovce, ze pro nemaj blokli misto... :angry: tu cestovku vubec neznam... :sweat_smile: u nas asi neni... :slight_smile: tak hlavne aby uz meli klidnou dovolenou...
19. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani, dostaneš :slight_smile: - našetří ten tvůj :grinning:
jéé Radu, to jim to teda pěkně začalo :frowning2: mě by kleplo, já jsem hrozná, jak nevychází organizace čehokoliv na minuty, už jsem ve stresu :astonished: :sweat_smile: :grinning: a ještě někde v poušti :confounded:
19. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@elidule to tezko kdyz to z nej vse vytaham... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: jdu si dat asi zmrzlinu... :wink:
eli kdy zacnem hubnout a cvicit? :dizzy_face:
19. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a holky já budu mít téměř perfektní dovču. Jedu ještě asi s dalšíma osmi maminama do jednoho hotýlku asi hoďku od našeho města. Hotýlek se jmenuje Pohádka a je dělanej hlavně pro děcka. Budeme mít takovou obrácenou akci Apalucha (S tebou mě baví svět), jenom ženský a děcka. A pak v září chceme jet s manžou na pár dní na Balaton :wink:
19. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
holky neotravujte s cvičením a hubnutím :grinning: :grinning: :grinning:
Asi bych té cestovce nenapsala moc dobrej posudek a už bych s ní víckrát nikam nejela
19. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani, hnedka po zmrzce, já si dám fidorku :grinning: :grinning:
Radu, to zní dobře :slight_smile: na Apaluchu bych taky jela :slight_smile:
nebojíš se ještě v září cestovat?
19. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Liduš nebojím. Předtím jsem taky cestovala až pomalu do konce a termín mám až 1.listopadu, tak to je ještě čas. Já se hlavně těším, že někam vypadnem. Jo a toho svýho chlapa už radši malovat nepouštěj ať mu tam zůstanou nějaký ty zuby chudákovi :grinning:
19. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
je lami to budete mit super... :dizzy_face: :dizzy_face: taky bych s ni nejela... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
eli tak od zetra ja?
19. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek