Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
19. črc 2010

sebi jeste nee, cekam posledni za cerven... volala jsem k nasim a jeste nedosla, tak sand dneska... posta tam chodi az okolo 12-1... 😖
tak pockame tam a uvidime,... tak se jdem oblikat a vyrazime do tesca, treba tam budou mit neco pekneho... 😉

elidule
autor
19. črc 2010

čus 🙂
taky my dneska byli snad hodinu a půl ve spořce, potřebovali jsme něco zrušit, něco zavést a jin pitomosti a Jusťa mi tam usnula na rameni 😅 taky mě to tam nudilo, nedivím se jí, zavedli totiž nějakej jinej systém v počítači a ta slečna měla pořád nějaký problémy s tím
Jani, tak co sis koupila?
Sebi, od koho kupuješ? myslím značku?

janulle22
19. črc 2010

eli tak to verim, ze to byl opruz... 😝
jsem si koupila rifle a triko takovy volnejsi ze to zakryje nacka mojeho... 😀 tak jsem spokojena a jeste jsem tchyni davala na najem a ona at si to necham tak ji rikam tak aspon 1000kc si vemte, tak si vzala 😉
rano dosla adovi mikinka a je uplne bombasticka a ada v ni jak velikej boss 😀

elidule
autor
19. črc 2010

vy se máte - já si koupila u tiňtongů jen tílko, jsem zašla náhodou a padlo mi do oka, za celých 69 korun 😀 já než se vypravím do tesca, tak bude po slevách 😝
ty máš hodnou tchýňu, půjč mi jí na víkend 😅 jedem k ní totiž v sobotu, chtějí s tchánem popřát malý k narozkám, tchán totiž odjíždí do nemocnice na delší pobyt, tak by to propásli

janulle22
19. črc 2010

@elidule to je hezke ze ji chteji poprat ale lepsi by bylo kdyby dojeli oni co?
v tescu se mi nic nelibilo to sem si taky koupila u vetvi... 😀 celych 298kc me to stalo... 😀 uz je peru a jdu tatovi uvarit jidlo s sebou... ☹ zas mi odjizdi... 😢 😔 chjooooo

elidule
autor
19. črc 2010

no to už bysme po nich chtěli asi moc 😅
to jsou bezva nákupy 😀 už ho mám taky vypraný
to ten náš odjíždí ve středu, ale mimořádně musí do Prahy na nějakou stavbu zítra dopoledne přeparkovat jeřáb 🙄 měl od nadřízených dovoleno tam zaparkovat a těch pár lidiček, co tam už bydlí, si stěžovali, tak to musí dát jinam a to je zejtra úterý a přitom ve středu tam jede a s jeřábem jede do Plzně 😒 nechápu některý lidi, asi jim to hyzdilo výhled z balkonu nebo co 😝 😀
jinak ty jeho zuby po tom pádu při malování - musí jít ven oba, jeden je ulomenej v půli a druhej tak nějak divně trčí ven, ale to znamená, že mu je zubařka vytrhne a nějakou dobu bude bez zubů a po nějaký době mu udělá nový, tak jsem už teď říkala, že bude mít pusu zavřenou a ani necekne 😅 (jsem hnusná co?) - zrovna to musej bejt jedničky 😨

janulle22
19. črc 2010

@elidule chudak manza teda.. to bude fest bolet 😒 no hnusna nejsi ja bych to tatovi taky rekla... 😅 😀 aby se ti lidi nepo...nam se v brne denne prohaneli nakladaci okolo baraku, prach byl uplne vsude a nakladni auta a bagri tam stali porad...lidi asi nemaj co na praci... 😝 je blby ze tam musi extra jet a dalsi den znova...

elidule
autor
19. črc 2010

akorát teda fakt neví, jak tu zubařku skloubí s prací, asi se prej budou domlouvat vždycky na pondělí, to je takový nejoptimálnější 😒 akorát si neumím představit, jak mu v pondělí vytrhne třeba zub a on pojede na stavbu a tam se bude natřásat zbytek dne ještě v jeřábu, to by měl bejt v klidu, si myslím 😕
mě by asi taky vadilo, kdybych bydlela u stavby, ale není to na furt a navíc, on s tím jeřábem nic nedělá, jen ho tam postavil, ale to je blízko Prahy na takovým tom moderním "sídlišti", kde byty stojí 5 mega, tak si ty lidi asi říkaj, za ty prachy chceme klid a hezkej výhled bo co 😀 ........... každopádně zbytečná cesta
dneska se Justýna poprvý postavila v postýlce na vlastní, musíme tu postýlku snížit až dolů 😅

janulle22
19. črc 2010

@elidule jeeee to je sikulka... 😵 nee v klidu byt nemusi... neco studeneho na to v pohode ... nebo at si necha napsat antb ja je mam do ted a kdyz nekoho boli zub tak mu ho vrazim a za chvilku je po bolesti... no hlavne kdyz bude mluvit tak asi bude prskat... 😅 😀

elidule
autor
19. črc 2010

no jo, když on kecá skoro furt 😀 😀 ............ to si budeme všichni muset pořídit takový to ochraný plexisklo na obličej 😀 když mu trhala zub minulej rok, tak pak chodil a pořád, že má nějaký tlak v hlavě a nemohl se ani předklonit 😕
já to neznám, mě ještě zuby netrhali - naštěstí

Justýna je línější a já do týhle doby byla spíš zvyklá, že se sice někam dokulila, ale třeba že přes prahy se nedostala a tak různě, ale teď se rozlezla a je najednou všude 😲 😀 a dokáže na těch kolenou nabrat takovou rychlost 😀

janulle22
19. črc 2010

@elidule jj zvykej si bude to horsi... 😀 tak to by mel dr rict treba mu na to neco napise...nebo aspon poradi co delat... 🙂 tak nakonec pojedem v srpnu do te prahy asi... ja tam proste chci at se deje co se deje... 😀

elidule
autor
19. črc 2010

a co že v Praze? do toho nábytku? nebo to zase motám? 😅

janulle22
19. črc 2010

@elidule nee to si me pletes... 😉 jen na dve noci s malym do zoo se podivat parnikem a tak... 😉 proste si udelat hezky vylet, ale za jeden den nic nestihnem zvlast kdyz vlak tam jede 3 hodiny 😝

elidule
autor
19. črc 2010

jo tááák 🙂
no jo úmorná cesta 😒 a kde byste spali?

janulle22
19. črc 2010

nasla jsem jeden hostel vypada slusne a cena taky 370kc na osobu na noc a malej je zdarma, takze to jde... a je to kousek od Vaclavaku a tak... takze v pohode... 🙂 tak jen aby tatovi schvalili dovcu a v tom terminu byl volnej hostel... 😅

elidule
autor
19. črc 2010

naši minulej rok byli s vnučkou v Českým Krumlově nebo poblíž a byli v takovým strašně pěkným penzionku a protože nebyla sezona, měli tam soukromí a krytej bazén pro sebe a ten personál strašně milej a ochotnej - ještě takovej neupracovanej 😀 - jezdili na vejlety po okolí - to by se mi taky docela líbilo

elidule
autor
19. črc 2010

hostel - to je jak v tom hororu 😅 - už blbnu z tý televize 😠
kousek od Václaváku? - to je fajn, aspoň byste nemuseli kdovíjakou štreku šlapat nebo dojíždět

elidule
autor
19. črc 2010

já vůbec nevím,jak se pohybujou ceny za ubytování, tak neumím posoudit, jestli je to málo 😅

janulle22
19. črc 2010

@elidule eli jako hotel okolo 1000kc na os na noc takze tohůe je fakt levne... 😅 ten horor jsem nevidela a ani radeji nechci... 😀 tak to meli fajn vasi... 😉 treba pristi rok nekam vyjedem na dyl... 😉 ale i tak ty dva dny budou stat penez jak svina... 😅

elidule
autor
19. črc 2010

jo tak to jooo, to je teda levný 😅
u nás v rodině se furt pohrává s myšlenkou, že by si děda půjčil transporter a příští léto bysme vyrazili všichni k moři - my, naši a brácha s rodinou 🙂 je to docela fajn představa
no ale taky když si představím, co by to stálo 😨

janulle22
19. črc 2010

@elidule jee to bych jela hned... ja u more jeste nebyla a nevim jestli se tam nekdy dostanu... 😢 😀 asi nikdy nenasetrim... 😀

lamarika
19. črc 2010

Ahoj holky, když mluvíte o dovči a moři. . . Naši dneska v noci odlítali do Egypta. Měli letět o půlnoci, ale měli zpoždění a letěli až ve tři. Chudáci čekali jak ti trotlové v odbavovací části kde už nikam nemohli. Když přiletěli tam, tak už tam měli 37 stupňů 😅 Ale největší katastrofa jim teprv přišla. Přijeli do hotelu a nikdo tam o nich nevěděl, neměli už pro ně místo. Prý byli navíc 😕 Tak taťka volal do cestovky jako co se děje. Cestovka jim zajistila teda ubytování v jiném hotelu, kam je vezl nějakej borec jeepem. Jenže jak oba ty hotely jsou sami v poušti a nikde nic, tak se tam s nima ztratil. Takže znovu někam volali aby je našli. Nakonec teda zdárně zkončili v hotelu, ale na můj vkus docela dost adrenalinu na začátek 😒
A to jeli z cestovkou Blue style, si myslím, že je docela velká a známá

janulle22
19. črc 2010

@lamarika tak to je sila teda.... to bych je asi zabila v te cestovce, ze pro nemaj blokli misto... 😠 tu cestovku vubec neznam... 😅 u nas asi neni... 🙂 tak hlavne aby uz meli klidnou dovolenou...

elidule
autor
19. črc 2010

Jani, dostaneš 🙂 - našetří ten tvůj 😀
jéé Radu, to jim to teda pěkně začalo ☹ mě by kleplo, já jsem hrozná, jak nevychází organizace čehokoliv na minuty, už jsem ve stresu 😲 😅 😀 a ještě někde v poušti 😖

janulle22
19. črc 2010

@elidule to tezko kdyz to z nej vse vytaham... 😅 😀 😀 😀 jdu si dat asi zmrzlinu... 😉
eli kdy zacnem hubnout a cvicit? 😵

lamarika
19. črc 2010

Jo a holky já budu mít téměř perfektní dovču. Jedu ještě asi s dalšíma osmi maminama do jednoho hotýlku asi hoďku od našeho města. Hotýlek se jmenuje Pohádka a je dělanej hlavně pro děcka. Budeme mít takovou obrácenou akci Apalucha (S tebou mě baví svět), jenom ženský a děcka. A pak v září chceme jet s manžou na pár dní na Balaton 😉

lamarika
19. črc 2010

holky neotravujte s cvičením a hubnutím 😀 😀 😀
Asi bych té cestovce nenapsala moc dobrej posudek a už bych s ní víckrát nikam nejela

elidule
autor
19. črc 2010

Jani, hnedka po zmrzce, já si dám fidorku 😀 😀
Radu, to zní dobře 🙂 na Apaluchu bych taky jela 🙂
nebojíš se ještě v září cestovat?

lamarika
19. črc 2010

Liduš nebojím. Předtím jsem taky cestovala až pomalu do konce a termín mám až 1.listopadu, tak to je ještě čas. Já se hlavně těším, že někam vypadnem. Jo a toho svýho chlapa už radši malovat nepouštěj ať mu tam zůstanou nějaký ty zuby chudákovi 😀

janulle22
19. črc 2010

je lami to budete mit super... 😵 😵 taky bych s ni nejela... 😝
eli tak od zetra ja?