• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
Holky držte mi pěsti, dneska jsem odstavila malýho :sweat_smile: Tak ať hnedka zítra nevyměknu a malýmu to jde i bez těch prsou :wink:
19. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamarika kdyzuz jsi jednou zacla neustupuj... :wink: to zvladnes... :dizzy_face:
19. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani když ná jsem takovej lenoch a nejhorší jsou pro mě rána když malej vztává brzo. To mu dám prso a spím dál :grinning: Malej se ještě hoďku zabaví a já se vyspinkám :grinning: :grinning: :grinning:
Musím ho už odstavit aby mohl konečně spinkat u nějaký ty babičky, ty mu prso před spaním nedaj :grinning:
19. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamarika to si rychle zvyknes... :wink: nesmis byt lenoch... :grinning: jak casto ji v noci?
19. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, tak jooo, mám štěstí, že je prázdná lednice :grinning: a nebude mě nic lákat
jinak jsem se vážila u našich a zděsila jsem se :fearful:
Radu, třeba jo, co ty víš :grinning:
19. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani on už spí celou noc od deseti měsíců :wink:
Holky počkejte s tou dietkou ještě tři měsíce :sweat_smile:
19. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Jusťa usnula až teď - spala totiž odpo od čtyř do šesti :sweat_smile:
Radu, neboj, však ono to s tím hubnutím nebude tak horký, všechno je, aspoň u mě, na dlouhý lokte :angry:
19. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami za tri mesice budem zacinat znova... :grinning: tak bud v klidu.. :grinning: aha tak to mas fajn...tak hned vstat a udelat mlicko.. :slight_smile:
eli ja mam plnou, ale taky dost ovoce tak to musim pojest :wink: a zadne sladke stavicky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani mám dávat ještě takhle starýmu dítěti mliko? Nestačí třeba jogurt aby nahradil mléčnou stravu?
19. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny asi jdu spat.. sem nejaka unavena...
eli tak poradne se na zitrek vyspat... :wink: a jde se do toho... :slight_smile:
19. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamarika ada mel mliko jako sunar do 2 let.... muzes mu to nahradit jogurtama...ale to mlicko mu taky dej... denne ma mit 0,5 l mleka tak si to hlidej...
19. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vecer jsem mu delalakrupicovou kasi uz z kravskeho mleka od tech 2 let jinak by jsi do 3 let mela tu krupicu delat z umeleho mlika...nebo spise do 3 let by nemelo dite pit kravske mleko
19. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani děkuju :wink:
tak dobrou noc holky
19. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrý ránko :slight_smile:
já jsem koupila jednou kaši od hippu a tam se to mělo dělat napůl za umělýho mlíka a napůl z kravskýho a psali tam pro děti od 6. měsíce a to jsem nechápala, když tak brzo se normální mlíko nemůže :confused: mám tu kaši schovanou a neotevřenou, tak nevím, kdy jí vlastně můžu dát :unamused:
tak si jdu dát já sklenici mlíka ke snídani :grinning:
20. črc 2010 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem napsala dlouhý psaní a ono to vypadlo :angry:
Lami-pevný nervy :wink: mlíčko určo ano-je v tom dost vitamínků pro prcky,my ho budeme mít asi ještě dlouho,stále dvě flašky vyžahne.Když je teplo tak mu dám i přes den :sweat_smile: ale má to šejbnutý kaší,jinak by jsme se nedoplatili :zipper_mouth:
Eli-skleničky miluje od sunárku,mě taky nejvíc voní,i když pokud je nějaká akce,tak koupím i jiný-dávám mu to pouze když někam jedem anebo když mám vaříno a on to nechce
20. črc 2010 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli-dala bych jen umělý
jinak my za chvíli frčíme se sestřenkou za dětma na tu chalupu,asi je i probudíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sebi, vidíš, to mě nenapadlo, dý´át jen umělý :sweat_smile: blbec
jinak mě právě taky tyhle voní a připadají mi nejjedlejší, ještě hami, jinak ty skleničky kolikrát tak smrdí
já napíšu kámošce, jestli nepůjdem na prochajdu
20. črc 2010 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli-jj,sunárek je nej.Mám tu jěště někde slevu na tu hotovou kašičku,musím to vyzvednout :fearful:
Tak snad mám vše hotov,ještě Sebulka posnídat-dostane rohlajs,v neděli v autě ublink-já se teda ani nedivím,tatík jel jak prase :angry: styl brzda,plyn.Sestřenka jezdí opatrně a navíc vezem svoje poklady-ona má roční Rebeku a čtyřletou Niky,ta je se Sárou na chalupě.
20. črc 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko... :wink:
eli neni sklenice mleka na snidani trochu malo? dej si neco poradneho... snidane je zaklad dne, ta by mela byt vydatna... :wink: ja si dam1/2 bulky se syrem a platkem salamu ... az mi klesne tak si zacvicim...ted si jdu vytvorit tabulku ve wordu at vim jak mi to jde... vetsinou to nejde v kg ale v cm... :slight_smile:
20. črc 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
když já tady nic nemám, žádný pečivo, kdybych měla vločky aspoň do toho mlíka :unamused: musím nakoupit
já čekám, až malá usne dopo a taky si trochu zacvičím
já to budu sledovat na jedněch kalhotách a tričku - to si dávám jako takovou motivaci :sweat_smile: když budu sledovat váhu, spíš mě to naštve :angry:
20. črc 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule tak aspon jogurt a nejake ovoce...
tak mam udelat tabulku i pro tebe? se zmer a zvaz a ja to hodim do tabulky a budu ti ju posilat treba meilem
20. črc 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mám tu jednu nektarinku :sweat_smile: a pak samý nezdravosti ve špajzu, jako brambůrky a podobně :confounded:
dneska ale něco nakoupím
no, to bys mohla :slight_smile: dík váhu budu brát jako výchozí, co jsem se vážila minulej tejden u našich, nemám se kde jinde aktuálně zvážit a změřím se a pošlu údaje, jo?
20. črc 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule tak mi to posli do ip ja se budu vazit az zitra pac jsem se uz najedla... sice ne moc, ale at je to presne... :slight_smile: tak si dej nektsrinku,,, ja taky si dam za chvili nejake ovoce... :slight_smile: a asi pojedm s tchynkou nekam tak si nakoupim nejake ovoce a jogurty... mrknu na mmb co varit pri dietce... :grinning:
uz jsem si i zacvicila ale ne moc pri tete by se nemelo moc cvicit, tak jsem to nijak neprehanela... :grinning:
20. črc 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale teďkon i víc zadržuješ v těle vodu, tak budeš vážit trošku víc než obvykle, jsem četla
taky se podívám po nějakým lehčím jídelníčku
20. črc 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. črc 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bezva dííík :slight_smile:
20. črc 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta diskuze je dobrá
20. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule jj kdyby jsi neco potakala tak to sem supni... :wink: ada si ted hraje tak zkusim zas chvilku hledat pokud me necha... :sweat_smile:
20. črc 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ada chce na obed krupicu, tak si dam polivecku od maminky sama... :grinning:
20. črc 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek