Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
20. črc 2010

Ahojky holky,

tak stále bez kojení a malej to nijak ani nevyžaduje. Nesápe se mi po prsech a ani mě nevyslíká 🙂 Je to můj malej šikula 😉 Teď ještě kdyby byl v blízký době táta doma aby ho zkusil dát spinkat i někdo jinej než jen já 😒
Já vařila na obídek zeleninovo-bramborovo-písmenkovou polívku s vajíčkem 🙂 Oboum nám šmakoval 😉
Odpo jdem za chuděrou kamarádkou jí zvednout náladu. Je v 35. týdnu a o víkendu šlápla na plovči na včelu. Dostala alergickou reakci, tak rychle frčeli do nemocnice. Dostala nějaký prášky a musí chodit o berlých, protože nesmí minimálně týden na nohu došlápnout ☹ Naštěstí ji přijela maminka pomoc s její dvouroční dcerkou 😉

janulle22
20. črc 2010

@lamarika chudina... ☹ to muselo i bolet dost...tak ji zvednete naladu ... 😉 malej je sikulka teda... 😉 tak az bude tatka doma tak to zkuste... u nas nebyl problem... kdyz je tata doma tak chce se koupat a pohadku jedine od nj... 😵 tak jsem rada...

lamarika
20. črc 2010

Jani nejradši bych ji vzala nějaký vínečko jako bolestný, ale to nejde 😒
To máte dobrý, že chce tak tátu. U nás když je táta doma, tak první den za ním malej nechce ani jít a druhej když už by to trochu šlo, tak nám odjíždí 😠 Budem mu muset naplánovat nějakou dovču 🙂
V pátek jdu ke kadeřnici a jdu zrovna když by měl malej spinkat. Přijede hlídat tchyňka, tak jsem si říkala, že bych ho mohla dát spinkat u ní aby si vyzkoušel tam spinkat přes den a alespoň nebudu muset doma gruntovat jak šílená 😉

janulle22
20. črc 2010

@lamarika tak cokoladku nebo bonbosku, bo nejake ovoce... 😉 zmrzlinku... 😉 tak to zkus bud usne nebo ne no... 🙂
jj jsem za to rada, pac je dycky tyden pryc a 2-4 dny doma jak kdy takze vic spolu nejsou nez sou... ale delame vylety a nechavam je vic spolu... 😉

lamarika
20. črc 2010

Jani to po cestě ještě zežeru 😀 😀 😀
Taky se snažím aby byli s polu co nejvíc kluci, ale nějak není kdy, tak mám doma takovou malou máminu sukni 😅 Za chvilku jim ale nic jinýho nezbude 😉 Stejně bude manža muset cvičit aby to s Matesem pak doma zvládl až budu v porodce.
Jdu si dát ještě talíř polívky 🙂 Zítra udělám asi čočkovou

janulle22
20. črc 2010

@lamarika jj at trenujou aby se pak doma nezblaznili... 😉 nesmis to sniiiiiiiist to je pro maroda... 😀 a nebo kup sobe extra taky... 😉 tak maminou sukni bych nazyvala treba 2lete dite ktere se bez mamy ani nehne... 😉

denisa31
20. črc 2010

ahoj holky, 😉
lami jsem na tebe zrovna myslela, jak jste na tom s kojením, tak ať se nadále daří 🙂
jsem meěla dopo hranolky v mekáči a pak ještě párek v rohlíku, se taky stravuju fakt zdravě....lednici mám narvanou k prasknutí, zato v neděli tu už nebyla ani kůrka chleba 😝 v troubě kuřecí stehna a v lednici makrelu, jsem měla dneska na nákupu hrozný chutě, tak jsem brala kde co, tak snad vám tu moc nenabourám morálku. Mě přijde, že když jsme s Jolankou sami, tak mam dietu, pak když je manžel doma, tak je žranice
kámoška má teda fakt pech, aspoň že má někoho k malej
odpoledne jdeme s kámoškou a její holčičkou do zoo, máme od července nové oddělení, tak omrkneme žirafy, hrochy a já nevim co ještě. A ten Dinopark taky je myslim až pro větší děti, tak od těch 3 let minimálně, myslim, že to špatný neni, je to pěkně udělaný

lamarika
20. črc 2010

spíš musí trénovat abych já byla v klidu a nenervila se v porodce myšlenkama co se doma děje 😅
Tuhle jsem to slízla od manžovi babičky, že špatně vychovávám svoje dítě. Páč jde se mnou na záchod když chce nebo se s polu i koupem. Holt nevím jak ročnímu děcku vysvětlit, že ty zavřený dveře neznamenají, že jsem od něj utekla, ale že vykonávám pouze svoje potřeby. Prej se pak nemám divit, že je na mně tak závislej 😠 Mně pěkně nakrkla, protože si myslím, že v tomhle věku a ještě v pozdějším je to prostě normální

lamarika
20. črc 2010

Deni já mít ve městě mekáč, tak už tam visí moje fotka se zákazem vstupu 😀 Já meka prostě miluju a trávila stravovala bych se tam furt 😅
My byli v dino parku na podzim i se synovcem (to mu byli 3) a celkem ho to tam bralo. Jen jak je to tam všechno velký, tak se některých těch dinosaurů bál 😒

janulle22
20. črc 2010

@denisa31 ahooooj ne moralku nam nenabouras... 😀 zadnou nemam... 😀 ja nevim ale jezdili tam i s mensima detna my tam taky byli s 2 letym a v pohode... 😉 ale letos to asi bude lepsi... 😉

@lamarika malej taky se mnou chodil na zachod... 🙂 ja se koupala az on usl, ale nekdy sem si tam vlezla s nim a ted uz jen sprchujem... 😉 taky by me to nastvalo, ale nic bycvh si z toho nedelala... 😉 je to tve dite a ne jeji...

denisa31
20. črc 2010

@lamarika no jasně, malá se mnou chodí na záchod už od miminka, jak bych to asi jinak udělala když jsem doma sama, v pokoji sama řvala, ale když byla na přebalováku (na zemi na tý podložce) v koupelně (máme to propojený) tak byla hodná a já aspoň mohla v klidu konat....
😀 😀 😀
já meka až tak nevyžaduju, mám radši hamburgry s velkou oblohou, rajče, zelí...mňam (teda já už končim o tom jídle), ale zase tady mají fakt pěknej dětskej koutek
u nás chtějí na bazénu zakázat vstup do šaten dětem opačného pohlaví starší 6 let, že prý si důchodci stěžovali, že na ně koukají....to je síla co! Mezi těma skříňkama se kolikrát ztrácim i já...

lamarika
20. črc 2010

deni 😀 😀 😀 Tak teď jsi mě s tím zákazem do šaten dostala 😀 😀 😀 Jelikož pracuju s dětma od pěti let, tak z vlastní zkušenosti vím, že se samo převleče asi jenom jedno šestiletý dítě z deseti. . . A když už to samo zvládne, tak polovinu věcí někde zapomene nebo si ani nezamkne skříňku.
Copak ty děti na těch důchodcích asi vidí?! 😀 😀
Ten náš prcek je teď v takovým zkoumacím období. Před týdnem když jsem se převlíkala mi studoval pipinu 😀 Mu přišla asi nějaká divná, pořád na ni zkoumavě koukal. A tenhle víkend zase se zájmem koukal na mamžovýho pinďoura. . . 😀 Už se začínám těšit na to jak mu začnu vysvětlovat, že tam máme každej něco jinýho a proč nečůrám ve stoje 😀 😀 😀

elidule
autor
20. črc 2010

to je takový srandovní, jak si ty děcka se zájmem všechno a všechny prohlížejí 🙂 ta naše i pusu dokořán má 😀

janulle22
20. črc 2010

@elidule aji adam ma pusenu dokoran... tak mu rikam at ju zavre kdyz se necemu divi... 😀

denisa31
20. črc 2010

@lamarika hlavně tu skříňku ani nenajde když je jich tam přes 200 a nebude umět ještě číst

elidule
autor
20. črc 2010

Deni, to je fakt hovadina

janulle22
20. črc 2010

tak jsme doma z nakupu... koupila sem si bilou activii ale sladkou, obyc nepozru...a ten cottage s pazitkou tak uvidime jestli mi bude chutnat... 🙂
vcera o pul 12 se narodil kamosce syn Štepánek tak se jdu zitra kouknout...jen to cestovani me zabije... 😀 to mesto a ja nejsme moc kamaradi... 😀 ale tesim se jak mala pochovat si miminko... 😵 jdu si dat neco na zradylko... 😉

elidule
autor
20. črc 2010

já tu activii taky jedině sladkou, ta normální je pěkně fuuj 😝
zítra má kámoška termín porodu, ale prej to vůbec nevypadá, ještě předevčírem byla s manželem na nějaký tůře nebo co 😅

janulle22
20. črc 2010

@elidule tak treba to pujde... tchynka rikala ze ju vcera odpoledne videla v obchode na kole tak mozna ji topomohlo 😀 jj me prijdou vsechny neslazeny hnusny... 😀
tak sem mela chleba s masle jeden platek syra a bebe dobre ranko...ale na plno zacnu az zetra pac doma nic nebylo tak od obeda sem jedla az ted...

elidule
autor
20. črc 2010

já měla takový dva rohlíky a na tom milion nějakejch semínek 😅 ale určitě to bylo zdravý 😀 a trochu másla taky
to si neumím představit - těhule na kole 😀

janulle22
20. črc 2010

jj ona porad trajdala na kole a to tam jeste vozila 2 letou princeznu... 😉
jdu okoupat adu
ja taky jezdila na kole ale nepomohlo mi to k porodu 😀

elidule
autor
20. črc 2010

to je dobrá teda 😅
já se jen valila a funěla,páč to byl děsnej hic tenkrát a já šla do nemocnice na utz 😀

janulle22
20. črc 2010

no ona strasne cvici a posiluje tak asi ma kondicku... 😀 je to jeji 3 dite tak uz asi ma zkusenosti... 😉 a uz si tam zustala?

elidule
autor
20. črc 2010

stejně je dobrá ale 🙂
jo jo, už jsem neodešla
ale taky jsem už předtím zkoušela všechno možný o víkendu, protože jsem chtěla, aby až to přijde, manža byl doma 😀 a stejně tomu unikl 🙂

janulle22
20. črc 2010

@elidule a co jsi zkousela?

lamarika
20. črc 2010

Taky znám jednu takovou akční maminu. Ještě v den termínu byla na nějakým výšlapu a v noci šla rodit 🙂
Jinak jsem dneska zjistila, že má Mates další tři zuby. Ani nevím kdy mu vyrostly 😅 To jsem máma, co? 😝

janulle22
20. črc 2010

@lamarika z toho si nic nedelej ja jsem taky nestihala zuby... 😀 nedivate se na ano sefe? dneska je to luxusni... 😅 😀

lamarika
20. črc 2010

Jani však já si nedělám, dělám si z toho srandu. Jsem ráda, že to malej nijak neprožívá a růst zubů zvládá v pohodě 😉
Jé ja na to úplně zapomněla. To mě mrzí, že jsem o to přišla. Vždycky se pobavím.

janulle22
20. črc 2010

dneska to fakt bylo supeeeerr... jako drsny no...maj to myslim na netu tak se pak kukni...
no nic zen yja jdu spat, tak dobrou s kobrou... 😉