Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd 😞 Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂
eliduleautor
11. dub 2010
ty první jsou parádní 🙂 na golfky taky docela drahý =-)
no tak já uvidím,jaká bude manipulace,že jsem si to blbec už nevyzkoušela už při nákupu ]-( (jsem myslela nevím na co)
lamarika
11. dub 2010
ale na golfky prdím, ty zas tolik nepotřebuju. Ten sporťák co máme mi stačí a je fakt skladnej. Spíš teď budu šetřit na sourozeneckej kočár. Ten už mám taky vybranej. Vám sem hodí hnedka link 😃 😃 😃 😃
lamarika
11. dub 2010
to jo, drahý jsou. . . Ale já jsem takovej magor, že u těch levnějších pochybuju o stabilitě atd :-p :-p :-p
eliduleautor
11. dub 2010
já už se tak těším na teplo a až bude malá sedět,vyndáme tu tašku a vyletníme
lamarika
11. dub 2010
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28926084&tab=9
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31558929&tab=8

Víc se mi barevně líbí ten červený. Nejradši bych ho už koupila, ale mám strach, že mi nebude tam chtít malej jezdit a utratím peníze zbytečně. Na druhou stranu si nedokážu představit jak s ním dvě hoďky šmatlu v zimě venku nebo jak mi mrzne na skatu. To mu bude teprv rok a půl
eliduleautor
11. dub 2010
mě se líbí víc ten první
to jo,ještě asi tak dlouho nevydrží na svých,radši ať si má taky kam sednout
janulle22
11. dub 2010
ten cervenej je fakt o dost hezci... 😉 ja bych se toho nebala, pac on treba ujde kus cesty, ale pak budou bolet nozicky a radi sedej potom... 😉
eliduleautor
11. dub 2010
manžel říká,že nám ten náš kočár stačí,že je rychle skladnej a lehkej =-) že on to musí vědět,když ho dává do auta tak a nemám už o čem přemýšlet :-N 😃
lamarika
11. dub 2010
Taky si říkám, že není tak drahej (novej stojí 14.000,-) a na to že už po někom je, tak je v perfektním stavu (myslím ten červenej). To teda já mám sporťák víc používanej. Takhle by se mi ho ještě třeba podařilo za 6.000,- nebo za 5.000,- prodat.
No uvidím, poklábosím o tom s manžílkem. Doufám, že si o tom nebude chtít poklábosit až za dva měsíce 😎
lamarika
11. dub 2010
Liduš a co máte vlastně za kočár?
eliduleautor
11. dub 2010
nemůžu ho na netu najít ]-(
eliduleautor
11. dub 2010
ale snažím se
lamarika
11. dub 2010
lamarika
11. dub 2010
akorát teď se dívám, že je tam nějak divně nafocenej, protože je tmavě šedej a ta zelená je taková jakoby žluto-zelená
eliduleautor
11. dub 2010
http://www.kocarky.cz/kocarky-patron.html
ten úplně dole,akorát v těch barvách,ve kterých jsem dávala předchozí odkaz
eliduleautor
11. dub 2010
jak je ta tmavě červená,tak my ho máme v oranžovošedý
lamarika
11. dub 2010
já mám dojem, že máte stejnej jako sousedi u nás a ten je opravdu dobře skladnej 😉
eliduleautor
11. dub 2010
akorát že nás stál v celé té výbavě 13000,těch 8790 je asi bez toho lůžka a autosedačky a všech těch blbostí okolo
janulle22
11. dub 2010
ten ej taky krasne ale ta cena uz neeee 😃
no nic holky ja se pro dnesek loucim, zitra je skola a jsem jakasi zmozena z toho jak jsme zmokli je mi porad zima a boli me skeble... 8-( tak to jdu zalomit...
zetra jsem tu na znacce hend rano ranicko.... x-)
dobrou noc...
lamarika
11. dub 2010
Dobrou noc a pěkný sny 😉 🙂
eliduleautor
11. dub 2010
http://www.kocarky.cz/vpatron-2010/fenix-4-r/fe...
no nevypadá zas až tak mohutně neskladně,já ho tady ve městě ale v různejch obměnách docela často vídám
eliduleautor
11. dub 2010
no táta nám taky říkal,že by to za kočár nedal,ale co si pamatuju,tak mě se líbil vzhled a ty technický věci zajišťoval muž 😃 takže mu budu asi věřit,že golfky nebudou třeba 😃 a Radu tys mi taky podala dobrou zprávu,tak můžu klidně spát 😃 my totiž chceme teďkon kupovat autosedačku a to taky nějaký prachy shrábne že :-p

Jani dobrou 🙂
eliduleautor
11. dub 2010
a to byl zlevněnej ze 16000 =-) ale jedná známá z práce říkala,že si koupila kočárek snad za 25000 :-o to už je moc
lamarika
11. dub 2010
tady je v takový oranžový nebo takový nějaký podobný
lamarika
11. dub 2010
Liduš tak to tě uklidním. Ten náš vyšel na 17.000,- a to jsem ještě za 2.000,- kupovala k němu fusak. . . Ta cena byla jenom díky tomu, že jsem ho kupovala na veletrhu. Jinak přez Net by mě vyšel na 21.000,- a tady u nás v obchodě na 25.000,-
eliduleautor
11. dub 2010
ony ty barvy pak "naživo"vypadají vždycky jinak
tohle asi nebude o moc lepší 😞
lamarika
11. dub 2010
ale je to ta stejná barvička co maj ti sousedi
eliduleautor
11. dub 2010
týýýý jo,to teda drahota :-o ale když chce člověk kvalitu,musí si připlatit |-|
eliduleautor
11. dub 2010
vybírali jsme i aby se to hodilo pro kluka,máma teda tvrdila,že je to červená =-) já tvrdila,že je písková 😃
eliduleautor
11. dub 2010
jinak jsem s ním moc spokojená