• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
Jani jo a velkou čokoládou :grinning: :grinning:

nám se zatím krom jednoho pádu zatím nic nestalo, ale taky se bojím, kdy to přijde :slight_smile: to by člověk musel dítěti stát furt za zadkem, aby to ohlídal :sweat_smile:
22. črc 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule i kdyz mu budes stat u prdele neuhlidas... :wink: kamoska stala vedle sveho syna a cumela na nej a on se popalil od vyfuk traktora... tak jeli no... :grinning:
mas IP tak sup at to muzu bud dodelat a nebo predelat... :slight_smile:
22. črc 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je fakt :sweat_smile:
máš to tam :slight_smile:
22. črc 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, jak tě bolela ta hlava, co sis vzala za prášek? práškuješ? mě nezabírá brufen ani ibalgin :unamused:
22. črc 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co slavite holky?

Adi je docela opatrnej, moc nepada ale jednou ho malem zavalila komoda, vytah horni suplik a povesil se na nej ale jeste predtim si vytah ten spodni takze ten to zastavil , fuj ale byla sem spocena az na pr...
22. črc 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, velká událost - budeme hubnout :grinning: už jsme přešly k činům od slov :grinning: :grinning:
tak to bylo štěstí :slight_smile: ta naše taky furt štrachá po šuplíkách, zatím teda jen vyhazuje věci :sweat_smile:
22. črc 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule jen brufen pomohlo to za strasne dlouho dobu az po TOM :grinning: to preslo uplne... :sweat_smile: :grinning:
@petulka12 my hubne s eli a ja delam tabulku s nasema mirama a jeste jsem ju nebyla schopna udelat az dneska... :grinning:
22. črc 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule si me jako predbehla...cssssssss :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka12 vidim, ze jsmeno Adámek je oblibene.... :wink: taky jednoho doma mame... :slight_smile:
22. črc 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: tak to já ještě zkusím ten ibalgin
..... já už dva dny jím dietně, to jsem už určitě zhubla aspoň dvě kilča co? :grinning:
22. črc 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, malej je v porádku. Od šesti tady řádí. Mates má na hlavě vzorek betonu, ale to brzo zmizý. Jako včera jsem byla fakt v pr..li. Né z toho, že by malýmu mohlo něco být, ale z manži jak na mě ječel. Potřebovala jsem utěšit, protože takovou bezmoc, že nemůžu pomoc svýmu dítěti abych neohrozila druhý jsem ještě nezažila a on na mě ještě ječel. . .
Peti doufám, že se k tý hubnoucí mánii taky nepřidáš aby alespoň někdo tady se mnou vyžíral kde co :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule to urcite... :grinning: :grinning: tak uz to mas na meilu...a v nedeli nebo az budes u vasich se zvaz a v pondeli udelame miry... :wink: a doplnim tabulku...
22. črc 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule tak to vam drzim pesti :wink: ja od ledna taky hubnu, podarilo se, ale vim co to stoji premahani, usili a hlavne vule udrzet to, tak ze at se podari :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
a jakym systemem na to jdete?

@janulle22 ja koukala ze mas Adamka, je krasnej, vsechny mate krasny deticky :slight_smile: Adam je pekny jmeno jen jich tady u nas je hodne, ale bylo to jediny jmeno na kterym jsme se dokazali shodnout
22. črc 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamarika to je blby no, ze te serval... :frowning2: to nemel delat, ale oni jsou jini no... :frowning2: tak hlavne ze malej ej v pohode... :slight_smile: to zmizi ten obtisk... :slight_smile:
tak sem posnidala bebe a banan... :wink: mam ze sebe radost... :grinning: zatim...
22. črc 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamarika nepridam, ja uz jsem v hubnoucim procesu pul roku ale uz mam vahu jakou jsem chtela takze uz si sem tam dopreju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka12 to je jak u nas... :grinning: taky jsme se shodli jen na tomhle... :grinning: ale prisel na to pritel... :frowning2: :grinning: ... a nejftipnejsi bylo ze jsem premysleli kdy ma Adam svatek... :grinning: :grinning:
jinak snazime se jist zdrave omezit porci jidla a jist 5-6 denne a cvicit...tak snad to pomuze... :sweat_smile: a jak ty jsi to zvladla...?
22. črc 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ze na tebe jecel, vyprdni se na nej, ten muj je taky vzdycky nejchytrejsi ze bych ho nejradsi nakopla
22. črc 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule muze to tak byt ta tabulka?bo ju chces jinak?
22. črc 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radu, to se nedivím, že tě to mrzelo, mě přijde, po tom, jak jsme si tady i o chlapech psaly, že vždycky, když je nějaká blbá situace, tak reaguje úplně obráceně, než aby tě podpořil a utěšil, tak ti ještě vynadá :rolling_eyes:
22. črc 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 tak to na to jdete dobre :wink: , ja vlastne dietu nedrzela jen jsem upravila jidelnicek tak abych denne jedla jen 5000KJ, proste jsem vsechno vazila a pocitala na KJ, jedla sem co jsem chtela ale proste jen do 5tis. vypada to slozite ale neni a clovek se do toho hned dostane

ten Adamkovo svatek nam vsichni vycitaji ze ho ma chudak na Vanoce, ze jsme ho osidili atd. takovy kecy..
22. črc 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka12 ja bych rekla ze neosidili... on dopoledne dostane darecek k svatku a vecer od jeziska... :wink:
to je na me moc slozite...zkousela jsem to pochopit ale neslo to... :grinning:
22. črc 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani,ta je ok :slight_smile: snad do ní budu zapisovat nějaký kladný údaje :sweat_smile:
já jsem taky jeden čas počítala, jedla jsem dokola v podstatě ty samý věci, tak jsem si to pak už pamatovala a měla jsem na to taháček, ale potom mě to zase jako obvykle přestalo bavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem hrozná!
22. črc 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule tak ok to sem rada... no ja taky doufam... :sweat_smile: i kdyz pri tete toho asi moc nezhubnu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pujdu si zacvicit...
dneska jedu s adou k dr boli ho sulinek a ma se ockovat tak budu mit i dlouhou prochazku... :grinning: a vecer mpozna nasednu na rotoped..
22. črc 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to o vuli, ale je dobry ze se budete vzajemne podporovat a sdelovat uspechy :wink: ja do toho sla taky s kamoskou a hned to jde lip :dizzy_face:

tak se s vami prozatim loucim, jedu nakoupit, babi mi zachvili prijde pohlidat malyho, kouknu i po nejakych hadrikach
22. črc 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kecalky-konečně jsme doma! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nepřiskřípnul si ho někam? chudák :unamused:
Peti, užij si nákupy :slight_smile: bbych jela hned utrácet, kdybych měla za co :pensive:
čau Sebi, jak bylo?
22. črc 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dorazili jsme teda včera,ale až večer a to jsem nestíhala :wink: bylo to tam krásný,dětičky si vyhrály krásně mezi sebou :dizzy_face:
Akorát noc byla horší,malej se dvě hodinky po deseti minutách budil,nic nechtěl jen zabrečel a usnul :zipper_mouth:
22. črc 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sárinka ještě spinká,prcek vstával po šestý,tak to tu doperem,douklízíme a odpo na plovku :wink:
Eli-je tam krásně,škoda,že mi to neříká pane-byla bych tam i dýl :grinning:
22. črc 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já taky valím, vyvenčím psisko a jdu s kamarádkou na kafčo a obídek :wink: Mně poslední dobou snižuje porce jídla ta moje malá vyžírka co tu pobíhá a zase mi rozkramařila kde co :unamused:
Tak hubnutí zdar :wink:
22. črc 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli nee nevim o tom a to by mi rekl...kdyz mus tahuju predpozku tak se trepe a rika ze ho to boli... snad je to jen zapareno... :sweat_smile: uvidime...ale mam docela strach... :sweat_smile: tak sem si zacvicila... sice jen trocha posilovani , ale nemuzu se hned strhat... :slight_smile:
22. črc 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek