Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
22. črc 2010

sebi to je fajn, ze jste si to uzili... taky bych brala nejakou chatu nekde kam by jsme mohli jezdi... 😉 bohuzel... leda az vyhrajem ve sportce... 😀 takze nikdy...

elidule
autor
22. črc 2010

Sebi, taky bych měla ráda nějaký takový soukromý útočiště 😀
Radu, mě malá taky kouká do talíře a sleduje každý můj pohyb s jídlem 😀 ale stačí jí trošku jen na ochutnání
Jani, tak snad to bude jen to 😒

janulle22
22. črc 2010

@elidule no snad jo... ale kdyz sem mu v noci slikala pyzamo aby se mohl vycurat tak mi ze spani rika nechej mojeho suldu... 😖 takze asi ho to fakt boli... ☹ M'oje mama mi nadavala ze to moc resim, ze kde sem to jako videla ztahovat predkozku!!pritom se musi aby nemusel na operaci... ona je jak svihla s tady tim... 🙄 achjooo

denisa31
22. črc 2010

ahoj holky,
my měli taky pro kluka napsanýho Adámka, sice ten svátek na vánoce nic moc a vychází nám to cca měsíc před narozkama, ale taky jsme se nějak na tom klučicím nemohli shodnout, zato holčiček bysme mohli mít tak 10 😀
eli, tchán má rakovinu, takže bohužel klasika ....ale teď jak už je na tom blbě tak začíná být fakt hnusnej. Jako by nestačilo, že s ním manžel jezdí ob den do nemocnice, protože tam nechce spát, takže poslední měsíc ho skoro nevidíme
lami, to je teda pech v tý nemocnici, to si snad ani nemůžou dovolit. Kort v tvým stavu by člověk čekal, že budou trochu milejší...no nic, ale bude dobře
jani, já bych taky jela do Prahy, hned! V pražský zoo jsem nebyla ani nepamatuju....to vstupny ještě jde, když vezmu, že u nás to stojí 120 a s dinoparkem 190 😝 Největší pálka bude ten hotýlek 😢 Parník se bude malýmu určitě líbit, to pojedete parníkem až do zoo ne?
petulka ahoj, vítej 🙂

janulle22
22. črc 2010

@denisa31 jj tam pojedem parnikem a ze zoo nejak busem a tramvaji no kazdopadne to bude prca... jako chteli jsme tam i zpet parnikem, ale to by nas stalo 600 jen parnik a to se mi moc davat nechce... 😅 jeste uvidime, ale jednu cestu 100% pojedem parnikem, snad nam nezkoci do vody... 😀 ja tam nebyla jeste nikdy v zoo a kdyz nepocitam exkurzi se skolou tak v Praze jsem nebyla nikdy... trocha ostuda co? no ale nasi nemeli zajem nekam jezdit na vylety nebo tak... nejdal jsem o prazdninach byla u tety na vesnici 9km od domu... nevadilo mi to milovala jsem to, ale kdyz kamosky jezdili po vejletech a nebo byli s rodici u mora tak jsem se docela nudila a bylo mi lito, ze moji rodice na me serou... tak nechci aby mel ada to stejne... 😔 chci jezdit na vylety a poznavat jina mista nez tady u nas... 😉
tak holky ja uz se pomalu loucim jeste nakreslit oblicej na xicht a pomalu se vydat na bus ... tak papa a odpolko se ozvu...doufam, ze tu nekdo bude... 😉

seba
22. črc 2010

No holky přiznám se,že jsem už říkala mamce,aby na strýce zapůsobila a on nám to tam půjčil aspoň na týden,že klidně vezmu s sebou i prababi 😉 chaloupka nádherná,velká zahrada,pro prcky písek,domeček,spousta křesílek,hraček,krásnej stín pod stromama-deset minutek je nádherný dětský hřiště a hospoda na obídky 😀
Jani-já taky už přetahuju a docela se toho i bojím ☹ abych něco nezanedbala nebo mu to nestrhla 😀
Petulka-vítám tě 😵

janulle22
22. črc 2010

@seba sebi neboj se jen to co to jde vic nee... a nic se mu nestane... ale tak jsems e ze zacatku bala..ale v pohode a ted si na nej nenecha chytnout...uvidime co u dr... ☹ tak pa holky

lamarika
22. črc 2010

Holky tak pořídíme nějakou společnou chatku kde se budem potkávat 😉
Jani synovec sem tam mejvá začervenalýho a zduřelýho pinďucha. Mývá to z toho jak si na něj venku sahá špinavýma rukama. Tak mu ho švagrovka máchá v černým čaji a druhej den je to vždy OK 😉

denisa31
22. črc 2010

jani ono se to nezdá na kolik peněz takovej výlet vyleze co? Mě se teď v tom hycu nikam nechce....
a s tou dovčou tak u nás doma to bylo podobný, s našima v pátek jak úchylové na chalupu a v neděli zpátky, týden co týden, takovej vidlákov, nenáviděla jsem to tam, běda jak jsem se v pátek zpozdila ze školy, no děs....oni jsou ty typy co nikam nechtí jezdit, ani do restaurace nejdou
holky ono si nevyberete, kamarádky malej zase srůstala pipina 😝
lami možná spíš stany 😀

elidule
autor
22. črc 2010

no Deni, to jsem taky četla, že se to může holčičkám stát, tak jsem kontrolovala
no mohly bysme se někdy sejít, ale jsme tak roztahaný po celý republice 😀

denisa31
22. črc 2010

třeba v tý Praze v zoo 😀 😀 😀
eli mě doktorka na první návštěvě na to upozorňovala a ukázala fokty zanedbaný holčičky, mažu olejíčkem doteď po vykoupání

elidule
autor
22. črc 2010

daly bysme si sraz u nějakýho pavilonu 😀 😀 a já blbě vidím, tak bych se každý mámy s dětma ptala: nejsi to ty náhodou? 😀 😀
mě na to doktor teda neupozornil, ale já si to hlídám sama a taky občas máznu - nechtěla bych, aby musela na operaci, není to prej nic strašnýho, ale stejně 😖

denisa31
22. črc 2010

jo třeba u žiraf nebo něčeho velkýho 😀 to bych snad našla s mým orientačním smyslem - nebo takový ty SPZ na kočárek a měli bysme jasno (Adámek by ji měl na krku samozřejmě) 😀 😀 😀

elidule
autor
22. črc 2010

já bych tam bloudila v těch davech turistů 😀 😀
posledně jsme všem záviděli zmrzlinu, každej druhej měl v ruce kornout, ale ať jsme se snažili, tak jsme nenašli, kde to ty lidi koupili 😅 jsme blbý, měli jsme se zeptat 😀

janulle22
22. črc 2010

@elidule 😀 😀 ty se borec... 😀 😀 ja se z vas poseru..
holky tak jsme doma a spocena jsem snad uplne vsude... 😝 tak jdu do sprchy adu sprchuje dole tchynka... 😀
tak fifika ma zapareneho ale jen lehce takze hermankovy zabal- namocit pepika do stamprle s hermankem a jeste mame framykoin.... 😉 prej do tydne by mel byt ok... 😉 chtel jsem jit s nim ted na bazen ale seru na to nevylizam z baraku... 😀
tak trada smer sprchaaaaaaaaa

elidule
autor
22. črc 2010

Jani, tak snad to stihneš na wecko 😀
tak budete mazat a namáčet a bude fajn 🙂 nebude se Áda bránit?

janulle22
22. črc 2010

@elidule jaky wecko? no necim, mozna nee rad si dava obklady treba kdyz se nekde bouchne tak treba mu to vadit nebude...

elidule
autor
22. črc 2010

no na záchod 😀
třeba z něj bude doktor 🙂 k čemu má sklony? pozoruješ něco? 😀

janulle22
22. črc 2010

ja bych rekla nejakej monter a nebo automechanik a nebo fotbalista... 😀 ale kde jsi prisla na zachod? k cemu se to vztahuje?nejak se nechytam

elidule
autor
22. črc 2010

že se z náš posereš 😀
nebude do počítačů jako taťka? zatím ho to nebere?

elidule
autor
22. črc 2010

tak tady se trochu zabouřilo, ale nic z toho 😒

janulle22
22. črc 2010

@elidule zatim ho to nechytlo,... to prijde mozna s vekem... 😀 ale zatim co ma kola je jeho nejoblibenejsi... jsem zvedava co si vezmem za hracky do prahy ... nejspis notas s pohadkama... 😀
jo taaaaak ja to nak nepochopila... 😀 😀

elidule
autor
22. črc 2010

po mě o víkendu neteř chtěla pomoct s počítačovou hrou a dalo mi to pěkně zabrat 😅 má velkej náskok co se týče počítačů, taky chci, aby se Justýna pc nebála, já z nich měla strach a na škole děs, až v dospělosti jsem si k pc našla v podstatě 😖
no, něco na zabavení určitě, pohádky nezklamou 😀

janulle22
22. črc 2010

@elidule jenze tahat notas se mi moc nechce, docela se o nej bojim...dostala jsem ho loni k narozkam a ze sjem nastoupila do skoly tak abych se mela na cem ucit... 😉 no neco maleho mu vezmem asi blbustky z kindrvajicek... 😀 tak ja PC ve skole v pohode, ale spise ten net a obcas nejaka hra...doma jsem to nemela az tady u Honzu se jelo v PC... 😎

elidule
autor
22. črc 2010

naši měli na dovče takový malý přehrávač dvd, to je docela dobrý 🙂

janulle22
22. črc 2010

@elidule ja jsem cetla na dvore 😀 boze to slunicko uz by se asi melo schovat... 😀 tam je jen telka .... a jedem v tydnu tak ani rano pohadky nebudou...tak naberem devka a notas a bude to no... 🙂 snad mi ho teda nikdo neukradne... 😅

elidule
autor
22. črc 2010

dvůr tam byl taky 😀
určitě ne 🙂 ...... to by se ten vejlet pěkně prodražil 😒

janulle22
22. črc 2010

no to to nehorazne ale tak snad neeee 😅 bojim se hlavne tramvaji, ale asi ho schovam na dno kufra, ze ho nebudu met jen tak v ruce...jak se znam tak ho klidne necham ve vlaku... 😀 😀 ale aspon an chvilku by mohl zabavit adu i ve vlaku...

elidule
autor
22. črc 2010

to je fakt, cesta bude dlouhá 🙂 vemte karty nebo něco takovýho

janulle22
22. črc 2010

@elidule asi vezmem drevene pexeso a nejaky ty auta a tak... ja se tesim jak mala pritom ani nevim esi dostane honza dovcu a esi bude volnej hotel... 😀