Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
22. črc 2010

určitě jo 🙂 člověk se musí na něco těšit 🙂

janulle22
22. črc 2010

@elidule uvidime... snad to klapne... 🙂 jen je tam psane ze dite do 5let zdarma bez naroku na luzko... to jako bude spat s nama? 😕 toz to bude supeeer 😝 😀

elidule
autor
22. črc 2010

vemte karimatku a taťka pěkně na zem 😀

petulka12
22. črc 2010

ahoj holky sem tu zas
venku pekelny vedro, doma vedro a ja jeste pecu uzeny v troube 😅 zitra jedem na vodu na vikend tak abysme meli neco sebou

@janulle22 kampak se chystate? do Prahy?

malej uz spi, tata uz je na ceste domu 🙂

elidule
autor
22. črc 2010

tady se vzduch trochu pročistil a malililililinko se ochladilo 🙂
na vodě jsem nikdy nebyla

petulka12
22. črc 2010

@elidule ja taky nee 😀 ale jedou s nama zkuseny vodaci a bez vesty do lode nevlezu 😵

janulle22
22. črc 2010

@petulka12 jee vy se mate... a co malej? u babicky? jj jedem do prahy ale jen na dve noci...ale to staci... chcem hlavne parnikem do zoo 😵
eli jeste karifotra budu tahat ne? i tak budem vypadat jako kdyby jsme se stehovali... 😀 😀
tak ada si ho do stamprle namacel sam tak jak jsempredpokladaala a s mastickou to bylo horsi ale nenechal se moc 😀

elidule
autor
22. črc 2010

to by se mi líbilo, ale třeba jen na jednu noc, já jsem hrozně zhejčkaná 😝 přiznávám, bez sprchy, komáři, jednou by jsem se vyklopila s věcma do vody a už by jsem byla nasr. ... 😀

elidule
autor
22. črc 2010

no Jani, musíte vzít všechno a ještě něco navrch, aby vám něco nechybělo 😀
tak aspoň že namáčí, možná až se ta kůžička poddá, tak ani mastička nebude vadit

janulle22
22. črc 2010

@elidule tak to by nam dva stehovaxi nestacili... 😀 ale neco musim vymyslet ... 😎 ale jsem holak sikovna tak to zvladnu... 😉

elidule
autor
22. črc 2010

já jsem hrozná, když nám někam balím věci, taťka se s tou taškou dře a nadává, že jsem tam snad sbalila i cihly 😀

petulka12
22. črc 2010

jj malyho bude hlidat babicka jednu noc pak a nasi
no Eli popravde ja pod stanem byla parkrat ale moc nadsena jsem z toho taky nebyla ale 2 noci vydrzim, bude to po hooodne dlouhy dobe vikend kdy nekam vypadneme 🙂

@janulle22 jsi Janca? tak si to uzijte, zoo je tam pekny ale strasne veliky,my to nikdy cely neprosli

petulka12
22. črc 2010

eli to je u nas podobny, ten kdyz videl jak velkej batoh mam sbalenej na 2dny tak si klepal na hlavu 😀
malej se furt vrti,je mu horko mame v byte 30stupnu 😝

elidule
autor
22. črc 2010

mě při stanování vždycky vadily ty rána, jak bylo všechno takový vlhký a byla mi zima 😀
taky jsme nikdy tu zoo neprošli, to je na dlouho, ale svezla jsem se tou lanovkou ............. a už nikdy více 😀

elidule
autor
22. črc 2010

Peti, ale ja jsem klidnější, že vím, že mám sbaleno všechno pro každej případ 🙂
tady se usnulo až teď, já jdu konečně do sprchy
u našich v těch vedrech je děsně na spaní, to člověk leží, roztažený nohy a ruce a stejně z něho leje 😝

janulle22
22. črc 2010

@petulka12 jj jsem Jana.. 😉 toz pockej az ja sbalim nas... to bude tata reagovat podobne jako tcuj manza... 😀
ja verim, ze to neprojdem cele... ale jedem uz ve 12 asi nebo v 9 rano tak uvidime jak se rozhodnem...myslim, ze po dni tam budem radi kdyz se doplahocime na hotel a lehnem 😉
taky bych jela na vodu, jak jsme stanovali na nakle tak tam meli clun a me neslo padlovat to byla prdel... bych chtela sebe videt na velke lodi 😀 😀

elidule
autor
22. črc 2010

mě by trvalo, než bych zjistila, na který straně mám pádlovat, abych jela na tu stranu, co chci 😀 😀 já jsem hrozný střívko 😨

petulka12
22. črc 2010

s vami je sranda 😀 😀 😀 tak papa ja jdu spat at neco naspim tam se bude beztak jenom chlastat 😀 😀 a v nedeli se zase prihlasim mejte se cuuus 🙂

janulle22
22. črc 2010

@petulka12 uzijte si hezky vikend... 😉
no eli ja jsem na tom podovne a kamoska taky nas roztocila a ze jako zabere na tu stranu ke stanum no nak nam to porad nevychazelo... 😀 😀

elidule
autor
22. črc 2010

Peti a neutopte se 😉 😀
Jani, no mě ještě zatočit, tak jen čumím a nevím, kde jsem 😀

janulle22
22. črc 2010

@elidule tak y jsem byla v lese... 😀 😀

elidule
autor
22. črc 2010

v lese - to je dobrý 😀 😀
já bych jela na vodu, ale .......... budu sedět nekde vzadu v pohodlí, jen se kochat a ať makaj ostatní 😀

janulle22
22. črc 2010

@elidule to nevim esi by ses kochala... 😀 bys mela co delat aby ses udrzela... 😀

janulle22
22. črc 2010

tam chtej vedet od kdy do kdy tam budem... tak asi jen ty noci ze? 23,24?

elidule
autor
22. črc 2010

no asi jo

elidule
autor
22. črc 2010

určitě jo 🙂

elidule
autor
22. črc 2010

něco se už žene i k nám, v dálce blesky a zvedá se vítr

elidule
autor
22. črc 2010

a na raftu by vzádu nebylo pohodlíčko?

elidule
autor
22. črc 2010

já jdu asi spát

elidule
autor
22. črc 2010

tak brou 🙂