• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
určitě jo :slight_smile: člověk se musí na něco těšit :slight_smile:
22. črc 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule uvidime... snad to klapne... :slight_smile: jen je tam psane ze dite do 5let zdarma bez naroku na luzko... to jako bude spat s nama? :confused: toz to bude supeeer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. črc 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vemte karimatku a taťka pěkně na zem :grinning:
22. črc 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky sem tu zas
venku pekelny vedro, doma vedro a ja jeste pecu uzeny v troube :sweat_smile: zitra jedem na vodu na vikend tak abysme meli neco sebou

@janulle22 kampak se chystate? do Prahy?

malej uz spi, tata uz je na ceste domu :slight_smile:
22. črc 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady se vzduch trochu pročistil a malililililinko se ochladilo :slight_smile:
na vodě jsem nikdy nebyla
22. črc 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule ja taky nee :grinning: ale jedou s nama zkuseny vodaci a bez vesty do lode nevlezu :dizzy_face:
22. črc 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka12 jee vy se mate... a co malej? u babicky? jj jedem do prahy ale jen na dve noci...ale to staci... chcem hlavne parnikem do zoo :dizzy_face:
eli jeste karifotra budu tahat ne? i tak budem vypadat jako kdyby jsme se stehovali... :grinning: :grinning:
tak ada si ho do stamprle namacel sam tak jak jsempredpokladaala a s mastickou to bylo horsi ale nenechal se moc :grinning:
22. črc 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to by se mi líbilo, ale třeba jen na jednu noc, já jsem hrozně zhejčkaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: přiznávám, bez sprchy, komáři, jednou by jsem se vyklopila s věcma do vody a už by jsem byla nasr. ... :grinning:
22. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Jani, musíte vzít všechno a ještě něco navrch, aby vám něco nechybělo :grinning:
tak aspoň že namáčí, možná až se ta kůžička poddá, tak ani mastička nebude vadit
22. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule tak to by nam dva stehovaxi nestacili... :grinning: ale neco musim vymyslet ... :sunglasses: ale jsem holak sikovna tak to zvladnu... :wink:
22. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem hrozná, když nám někam balím věci, taťka se s tou taškou dře a nadává, že jsem tam snad sbalila i cihly :grinning:
22. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj malyho bude hlidat babicka jednu noc pak a nasi
no Eli popravde ja pod stanem byla parkrat ale moc nadsena jsem z toho taky nebyla ale 2 noci vydrzim, bude to po hooodne dlouhy dobe vikend kdy nekam vypadneme :slight_smile:

@janulle22 jsi Janca? tak si to uzijte, zoo je tam pekny ale strasne veliky,my to nikdy cely neprosli
22. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli to je u nas podobny, ten kdyz videl jak velkej batoh mam sbalenej na 2dny tak si klepal na hlavu :grinning:
malej se furt vrti,je mu horko mame v byte 30stupnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě při stanování vždycky vadily ty rána, jak bylo všechno takový vlhký a byla mi zima :grinning:
taky jsme nikdy tu zoo neprošli, to je na dlouho, ale svezla jsem se tou lanovkou ............. a už nikdy více :grinning:
22. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, ale ja jsem klidnější, že vím, že mám sbaleno všechno pro každej případ :slight_smile:
tady se usnulo až teď, já jdu konečně do sprchy
u našich v těch vedrech je děsně na spaní, to člověk leží, roztažený nohy a ruce a stejně z něho leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka12 jj jsem Jana.. :wink: toz pockej az ja sbalim nas... to bude tata reagovat podobne jako tcuj manza... :grinning:
ja verim, ze to neprojdem cele... ale jedem uz ve 12 asi nebo v 9 rano tak uvidime jak se rozhodnem...myslim, ze po dni tam budem radi kdyz se doplahocime na hotel a lehnem :wink:
taky bych jela na vodu, jak jsme stanovali na nakle tak tam meli clun a me neslo padlovat to byla prdel... bych chtela sebe videt na velke lodi :grinning: :grinning:
22. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě by trvalo, než bych zjistila, na který straně mám pádlovat, abych jela na tu stranu, co chci :grinning: :grinning: já jsem hrozný střívko :fearful:
22. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
s vami je sranda :grinning: :grinning: :grinning: tak papa ja jdu spat at neco naspim tam se bude beztak jenom chlastat :grinning: :grinning: a v nedeli se zase prihlasim mejte se cuuus :slight_smile:
22. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka12 uzijte si hezky vikend... :wink:
no eli ja jsem na tom podovne a kamoska taky nas roztocila a ze jako zabere na tu stranu ke stanum no nak nam to porad nevychazelo... :grinning: :grinning:
22. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti a neutopte se :wink: :grinning:
Jani, no mě ještě zatočit, tak jen čumím a nevím, kde jsem :grinning:
22. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule tak y jsem byla v lese... :grinning: :grinning:
22. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v lese - to je dobrý :grinning: :grinning:
já bych jela na vodu, ale .......... budu sedět nekde vzadu v pohodlí, jen se kochat a ať makaj ostatní :grinning:
22. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule to nevim esi by ses kochala... :grinning: bys mela co delat aby ses udrzela... :grinning:
22. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam chtej vedet od kdy do kdy tam budem... tak asi jen ty noci ze? 23,24?
22. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no asi jo
22. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
určitě jo :slight_smile:
22. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
něco se už žene i k nám, v dálce blesky a zvedá se vítr
22. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a na raftu by vzádu nebylo pohodlíčko?