Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
22. črc 2010

nechoooooooood ja tu eci byt sama... 😔 😔
je vy se amte u nas klid... 😝 a hodrkooo

elidule
autor
22. črc 2010

já musím, mám nějakej hlad a bojím se, že se vrhnu na párky 😀

janulle22
22. črc 2010

tak si dej neco... 😀 ja tu musim jeste aspon pul hodky vydzet... 😝

elidule
autor
22. črc 2010

já už nechci jíííst 😀
jsem si oholila nohy a hned se zdají hubenější 😀 😀
a co se stane do půl hoďky?

janulle22
22. črc 2010

ada pujde curat a ja pak budu moct jit konecne spat 😀 😀 taky mi to tak pripada... 😀

elidule
autor
22. črc 2010

jo takhle a já mám na to čůrání taky počkat 😀
a už to máte tak zaběhnutý, jo?
my jsme včera zkusily nočník,ale jak jsem na něj malou posadila, tak se chtěla zvednout a nešlo jí to, až se rozbrečela 😅 ještě jí nebudu trápit 🙂

janulle22
22. črc 2010

nee to ju netrap... myslim si ze je hodne brzy... 😉 my zacinali v roce a pul tak zkouset a az ve 2 letech je pres den bez plin... a naucil se to ze dne na den... 😉 nenut ji si to bude pamatovat a pak bude mit strach a ebude chtet... 😉
jj dam ho v pul 11 a pak ve 2 a pak spime... nekdx vydrzi nekdx nee 😅 mam denicek a zapisuju si... 😀
jj pocky se mnou na curani a pak muzes jit spat...jsem hodna vid... 😀 se vycuras taky a pujdem vseci spat... 😀
pokud se ti chce spat tak supej, nemusis tu se mnou cekat... 😉

elidule
autor
22. črc 2010

já jsem si jen tak říkala, že to zkusím, co ona na to, ale ještě počkám, asi to chce, aby ty děti trochu vnímaly, co se po nich chce, že? 🙂
akorát moje babička se divila, že už nedávám na nočník, tyhle starší ročníky to všechno srovnávají se svou dobou, to je hrůza, ale my třeba taky budeme říkat, to za našich časů nebejvalo 😀 😀
já možná nebudu jenom čůrat 😀
teď se zvedl strašnej vítr a práskl dvěma okny, malou ta řacha vůbec nevzbudila, ale běda jak projdu kolem její postýlky, to bude hnedka vzhůru 😀

elidule
autor
22. črc 2010

já to vidím na nektarinku aspoň 😀

elidule
autor
22. črc 2010

jo co ten cottage? jak ti chutná?

janulle22
22. črc 2010

tak tebe citi to je jasny ze se probere... 😉 jj to je mozne ze to budem rikat... 😉 ja babicky nemam tak to nikdo nerika, ale zase honzova babi mi v lete pri prevlikani adi rikala at ho hned oblecu ze je zima... 😀 😀 doma skoro 30st ale jinak mrzne... 😀

janulle22
22. črc 2010

@elidule jeste jsem neokusila... 😀 jsem hrozna ze? zitra uz se budu stravovat sama tak uz ho asi okusim... 😉

elidule
autor
22. črc 2010

našlapuju jak kočka 🙂 (tunová 😀 )
vichřice se žene, tady v sedmým patře je to nějak víc znát 😅

elidule
autor
22. črc 2010

já ho měla dneska ke snídani k paprice a housce, mňam, ale moc mě to nezasytilo 😅 asi si žaludek potřebuje zvyknout

janulle22
22. črc 2010

😀 😀 tak tunovou kocku bych chtela videt... 😀 😀 😀 ja chci taky... sakra posli to sem... 😉
jj musi si zvyknout... 😉 trva to asi 3 tydny- jsem cetla...

elidule
autor
22. črc 2010

ježiš tři týdny? 😲 to nevydržím 😀

janulle22
22. črc 2010

to musis!!!!!!!!musime!!!!!!!
si vetram vetrakem jinak by se to tu nedalo... jo a koupili jsme si ten brise jako kamen jak je ta reklama... a krasne to voni...skoda jen , ze chvilku...

elidule
autor
22. črc 2010

tak teď už jdu spát opravdu 🙂 tak dobrý čůrání a dobrou noc 🙂

janulle22
22. črc 2010

jasan taky pujdu uz... tak dobrou noc... 😵

janulle22
22. črc 2010

@elidule snad uz nebude pozde a nebude bazen v pelechu... 😀

janulle22
23. črc 2010

dobre ranko tady se jeste spiiii?no totok... 😀
my uz jsme vzhuru a malej byl suchej do rana... 😉 super... dneska musim pouklizet zitra rano dojede tata a bude doma celej tyden... jupiiiii 😵 tak asi neco i upecu at ma co mlsat, ja s ebudu jen koukat... 😀

elidule
autor
23. črc 2010

dobrý ráno 🙂
normálně ještě se nemůžu vzpamatovat - Justí spala do čtvrt na devět 😲 😲 pro mě úplná novinka 😀 😀 ale příjemná samozřejmě
tak co Jani, nebyl počůraný? stihli jste to? 🙂
já půjdu za chvíli nakoupit něco a budem čekat taky na taťku, nám dorazí teda už dneska, aspoň doufám, včera volal, že tam zapršelo a všechna technika se jim zalila bahnem 😖

seba
23. črc 2010

Ahojky-vás dočíst 😀
Sebí dneska spinkal až do osmi 😵 jsem z toho nějaká přejetá 😝
Sárí ještě chrní-včera jsme na plovce zostali do zavíračky,pak jsme si dali s tatíkem na stad. pivko a dom se doštrachali před devátou-prcek padnul hned po vaně a vzbudila ho až buřina 😅

seba
23. črc 2010

Razím na nákup a pak dám maso do trouby-musím využít ochlazení a něco pořádnýho uvařit 😵

janulle22
23. črc 2010

@elidule jj eli byl suchej... 😉 sikulka moja... 🙂 se mate ze mate taky doma my az zetra... ☹
tak sem si prave zaposilovala a dala trocha aerobiku...zitra to bude lepsi to uz odjede teta tak uz budu moci vic zabrat...snad tam bude nejakej ubytek... 😅 tak jdu neco podelat a ada jde koukat na pohadku

seba
23. črc 2010

Jani já četla dala si trochu erotiky 😀 nevím na co po ránu myslím.Došla jsem do krámu pro pár drobností-dvě kila v prd.. ☹ počasí se zlepšuje,vypadá to opět na pařák 😠

elidule
autor
23. črc 2010

tak já doma zapomněla pláštěnku na kočár acestou z krámu jsme zmokly 😠 jsem blbec a sklerotik, navíc se nám cesta trochu prodloužila, protože chodníky rozkopaný a všude zákaz!
a tady bude pršet asi celej den

seba
23. črc 2010

Eli to se stává 😝 závidím déšť,taky bych to tu brala-nikam se mi nechce.Masíko je v troubě-dala jsem dohromady králíka,kuřecí stehna a uzený bůček.Jen nevím co k tomu-prckové milují těstoviny,já rýži a tatík by si určo dal knedlíky 😀

elidule
autor
23. črc 2010

já si zacvičím až odpo asi

elidule
autor
23. črc 2010

já dám píct kuřecí stehýnka a k tomu budou asi hranolky - pro mě ne teda, ale bude to zkouška mojí vůle 😀 😀
tak Sebi, co nakonec zvítězí? budeš dělat všechno? 🙂