Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

denisa31
23. črc 2010

hoj hoj 🙂 my ráno taky zmokli, ale měli jsme pláštěnku i deštník, takže pohoda, to spaní dětiček je super, ale u nás už taky dobrý, jsem spokojená, že nevstávám desetkrát za noc

janulle22
23. črc 2010

no sebi tak co k tomu vymyslis? 😀 no erotiku bych si dneska nedala... 😀 ale jak to tak vypada tak ty asi ano... 😉
eli tak pak napis jestli sji odolala... 😉
zavidim taky ten dest,rano bylo mokro tak asi prselo ale okolo 9 jsme meli 54st na slunku... 😝 ted tam malinko pofukuje ale jinak je na chcipnuti i kdyz je pod mrakem...tak at uz to sakra doelze i sem...
tak sem to tu lehce poliskala a jeste vysat celej barak... 😝 nesnasim vysavani schodu vysavac je tezkej jak sutr a zvedat ho na kazdy schod je makacka... 😝 a pak si dam asi sprsku... podivam se po nejake buchetce... 😉

seba
23. črc 2010

Eli bude rýža,těstoviny udělám večer 😉
Jani nedala bych to-je tu dusák,to bych chcípla 😠

janulle22
23. črc 2010

@seba 😀 😀 taky se v tom horku nechce... 😀 ted bude zima tak chta nechta budu muset... 😀 😀

janulle22
23. črc 2010

zetra bude rozlitrane ptacek s ryzi...mnaam 😉

seba
23. črc 2010

u nás zítra to co dnes,v neděli nevím-tatík pojede na velký nákup,tak snad něco koupí i k obídku a v pondělí jedu k našim,oni teda budou na dovče a já mám na starost zahrádku,byt,kytky a přijede brácha tak mu vyprat a vyžehlit-naštěstí bude vařit on 😝

elidule
autor
23. črc 2010

já ještě nevím, co bude zítra k obědu, asi se najíme u tchánovců a v neděli pro změnu jedem k našim, tak se najíme tam, potřebovala bych příbuzný na každej den ale 😀 😀

seba
23. črc 2010

Eli taky bych to tak brala-ještě lépší by bylo kdybych k nim nemusela na návštěvu a jen by posílali obědy a večeře 😎

elidule
autor
23. črc 2010

no tak to by nebylo vůbec špatný 😀 😀

elidule
autor
23. črc 2010

tak taťka nám cyrazil k domovu, je někde za Plzní, to bude trvat dlouho, než se sem dokodrcá 😒

elidule
autor
23. črc 2010

teda vyrazil 😀

janulle22
23. črc 2010

tak si uzijte tatinky.... ☹ my az zetra... 🙂 sestrenka mi psala ze mam v nedeli dojet k tete ze ma pro nas oznameni... ja pojedu na svatbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵

elidule
autor
23. črc 2010

já bych taky jela na svatbu 😢 a dala si makový koláčky 😀

janulle22
23. črc 2010

eli ja ti poslu jo kdyz tam budou... 😀 ale psala at dojedem ze nam musi neco vysvetlit tak aby jsme nakonec neslijen na obrad... 😀 😀 😀

seba
23. črc 2010

Jani-vynechte obřad a jděte jen na hostinu 😀 zbytky můžeš rozeslat po našich adresách-koláčky nechci,dala bych si řízek 😵
my jdeme prvního na padesátiny-jsme pozvaný na oběd do hospůdky,bude tam celá rodina-docela se těším,ovšem jsem zvědavá,co na to prcek 😉

janulle22
23. črc 2010

to bude v pohode, jen budes muset litat okolo nej porad... 😉 ale bude v pohode ... 😉 no sebi aby sme na tu hostinu vubec sli... 😀

elidule
autor
23. črc 2010

no, kdo ví, co z nich vypadne, to je nějaký tajemný 😀

janulle22
23. črc 2010

eli to si pis... taky se toho bojim... 😅 😀 ale v pohode...budu chapat ze nee, moc penez nemaji tak je to jasne, ze asi nebudou zvat celou rodinu... 😉 uvidime v nedeli...
jinak hotel mame zamluvenej... 😵

elidule
autor
23. črc 2010

Jani a dovča taťky je už jistá jo?
no třeba to chtějí říct osobně, to je slušný od nich zase

janulle22
23. črc 2010

jj do stredy ma stopro a ksyby mu delai na zbytek tydne tak jeste stihne odjet do brna v tu stredu... 😉 no ja nevim nam kdyz davali oznamko tak nam nemuseli nic vysvetlovat tak ti nevim co se z toho vyklube... 🙂

elidule
autor
23. črc 2010

to je napínací do poslední chvíle 🙂
tak taťka dorazil a je celej od bláta 😅

janulle22
23. črc 2010

co delal? 😅

janulle22
23. črc 2010

ted me adisek dojal donesl mi kyticku ze zahradky a rika : vsechno nejlepsi k narozeninam a dal mi pusinku... 😵 😵 😵

seba
23. črc 2010

Jé Jani to je krásný-ty máš narozky?

seba
23. črc 2010

My byli celá rodinka na stad.,ale malý si po sedmý vlezl do kočárku a žechce spinkat,tak tam Sárinka zůstala s kamarádem a že ji teta-kámoška- v devět dovede dom a tatík šel do lokálku pokračovat v pivku 😠 a to jede zítra pařit do Pce s bývalýma kolegama.Jsem zvědavá,kdy budu moct jít někam pařit já 😀

janulle22
23. črc 2010

sebi zitra... 😉 priznam se ze me ada dostal... 😵

seba
23. črc 2010

Jani-všechno nejlepší,hodně zdravíčka a a´t se Ti vyplní všechna přání 😵 😵 😵

seba
23. črc 2010

Kolikátiny slavíš?
Sárinka mi k vánocům vyrobila sama tajně krásný přáníčko a ořvala jsem to šíleně 😅

janulle22
23. črc 2010

@seba dekuji moc... 😵 24 😅 😀 tak to me ceka taky az ada bude ve skolce vyrabet...taky to orvu...je to strasne krasny a takovy cisty od tech prcku delaji to z lasky a to je strasne krasny... 😵

seba
23. črc 2010

Jé Jani ty roky bych brala-já se v té době vdávala-teď už jsem prý prošlý zboží-vtip mm 😠 😠 😠
Sice Sárinka brášku stále moc nedává,ale přinesla z lidovky krásnou keramiku-Sárinka,tatínek a maminka s miminkem v rukách 😵 😵 😵 mám to vystavený a každý den na to koukám