• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
jé Jani, taky se přidávám ke gratulaci :slight_smile: všechno nej nej .............. raději dneska, zítra bych už zapomněla :fearful: se znám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
budete slavit zítra nějak?
taky doufám, že něco hezkýho jednou budu dostávat :slight_smile:
23. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naše máma má taky poschovávaný, co kdy jsme jí kdy dali s bráchou a jsou to teda veledíla :slight_smile: ale věřím, že mě to jednou taky potěší

jinak taťka se brodil s chlapama v bahně a tlačili nějaký auto nebo co a hodil haldu špinavýho prádla do pračky a pak jsem zjistila, že to tam naházel mokrý :angry: strašně se divil, že se to nemá :rolling_eyes:
23. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba jeee to je hezkyyyy :dizzy_face: ja myslim, ze ho rada ma jen si musi zvyknout ze uz neni jen ona... :wink: to prijde s vekem... :slight_smile:
23. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule eli asi nee... vzdy jsme delali akci u nas nebo to, ale nejak me to prestalo bavit... tak asi jen s tatou upecu buchtu a hotovo... :wink: tchanovci jedou na 4 dny pryc tak si ju snime sami... :wink:
koencne jsem ulozila toho pokladka... :wink: jsme spali po obede tak se mu vubec nechtelo... :slight_smile:
23. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady se usnulo taky před chvílí, malá spí poslední dobou dlouho odpoledne
23. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule hej je u vas nejaka ta bourka jak hlasijou??? u nas ani kapka celej den horko jakoprase a nic... :rolling_eyes:
23. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko devcata...
tak sme vstavali pred 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: vzhledem k tomu ze jeste v 1 sem nespala a byla bourka a prselo tak ani nevim kdy sem usla... :confounded: nemam elan nic... :grinning: su jak zdechla velryba... :grinning: je tu pod mrakem a trocha se ochladilo...tak aspon neco pozitivniho... :grinning:
24. črc 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,my už jsme po nákupu,šla jsem s prckem a zmokli jsme :angry: Seba vstával před šestou-bohužel :frowning2:
Jani užij si dnešní den a ať jsou na tebe tvoji chlapi hodní!!! :dizzy_face:
Tady začalo pršet večer kolem desátý a od té doby moc nepřestalo a změna teploty je řádná,měla jsem tričko a kra´TASY A LIDI KOUKALI JESTLI MĚ NEŠIBE :grinning:
24. črc 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba hihi ja taky do obchoda jela v kratasich a triku... :grinning: :grinning: ty babci kabaty satek na hlavu drsny... :grinning: tady prselo od te jedne asi do pul 7 a ted zacalo znova...ten nas malinkej potucek kde je ke kotnikum voda je prej plnej... :sweat_smile: snad nas to nevyplavy...
v nasem soc obchode nemaji knedlu tak musim udelat ptacky... :angry: mam chut na vepro knerdlo zelo...
24. črc 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tata dovezl nejakej darek a odnesl si ho s sebou do loznice... :grinning: :grinning: a jeste sem si objednala tasku pres rameno tak sem spokojena... :dizzy_face:
24. črc 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdar holky :slight_smile:
jo jo, tady byla bouřka a veeeelkej vítr, ale už je to dobrý, je zataženo a chladno a příjemně :slight_smile:
tak to já půjdu v kalhotech teda, já ani kraťasy nemám, já mám jenom tříčtvrťáky :sweat_smile:

Jani, to bude překvápkoooo :dizzy_face:
24. črc 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí

Jani to jsem zvědavá co dostaneš :dizzy_face:
Já půjdu za chvíli dát spát Sebu,kámoška mi půjčila nějaký časáky a hry na pc-tak půjdem se Sárou smažit na comp a tatík spinká jak šípková růža-někdy těm chlapům závidím :angry:
24. črc 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba jj to ja jim taky zavidim.... :grinning: tata taky spinka ale je po nocni tak to je jasny... :wink:
eli ja mam tak 3/4 :slight_smile:
no taky sem zvedava co dostanu...ale asi to nebude veledar...uz sem si objednala tu kabelku tak uz to asi bude malickost...ale to nevadi, hlavne ze to vybral sam a je to z lasky... :dizzy_face:
24. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani i ode mě a Jolanky všechno nejlepší :grinning: :grinning: :grinning:

Taky koukám po nějaký větší kabele, ale na druhou stranu nevim jestli ji unosim, ke kočáru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 ahoj deni, dekuji... :dizzy_face:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34727440 ja mam tuhle nam to na to piticko a nejakou svacu staci... :wink:
24. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vecer dojdou znami na chvilku tak udelam par chlebicku, nejake chipsy a je to ... prej tu budou jen chvilku tak zas toho nebudu chystat moc... :wink:
24. črc 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme přijeli od tchánovců, byli jsme tam na té oslavě narozenin 'Justýnky
hádejte, co dostala ke svým prvním narozeninám? a můžete třikrát :grinning:
jinak jsme byli v tescu a nakoupila jsem jí moc hezký oblečky a já zašla do sportu, měli výprodej, tak jsem si tam udělala radost mikčou a trikem a jelikož malá vůbec nespala odpoledne, tak za chvíli asi půjde no a mě čeká žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, tak oslavujte oslavujte :slight_smile:
24. črc 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zeny zmena planu maminka odvolala znamy stejne by dolsi jen na chvilku a jedu s kamoskou do hospody a bude se piti... tata bude s malym doma... :dizzy_face: no neni uzasnej... :grinning: uz mam v sobe asi 5 jelzinu co jsme byli v kavarne :grinning:
tak holky krasny vecer a ja odjizdim, tata me veze a jeste pro me dojede az budu ja chtet... krasnejsi narozniny jsem si nemphla praaat :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týýýýýýýýýýjooooooooooo ten je hodneeeeeeeeeeej :dizzy_face:
tak ať není ráno blbě :grinning:
24. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI UŽIJ SI TO A RÁNO ŽÁDNÝ BOLEHLAV,NÁM TATÍK ODEŠEL DO HOSPŮDKY,ALE DOSTALA JSME TAKY LAHVINKU SKLEPMISTRA :grinning:
24. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidu-rychlý žehlení,já se zítra chystám na generál úklid lednice,máme skoro dojetý zásoby-tak to uklidím a mm v týdnu vyrazí na velký nákup.Vidím to tak na dva tácy :angry: :angry: a to se pak chystáme na výbavu do druhý třídy-to bude taky pěkná pálava.
naši volali z dovči,prý jim prší tak razí do sklípku :grinning: :grinning: :grinning: doufám,že něco i dovezou :wink:
24. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky ještě zítra něco do tý lednice koupím, ať nemám nouzi v týdnu :slight_smile:
tady prší furt :unamused: ale přiznám se, že kdyby nepršelo a bylo těch dvacet stupňů a občas vykouklo sluníčko, to by mi vyhovovalo :sweat_smile:
Sebi a maj dovézt vínko nebo ten deštík?? :grinning:
24. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj po ránu :slight_smile:
Jani, tak co? jakej byl flám :dizzy_face:
Radu, co malej a jeho hlavička? dobrý?
25. črc 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko damy... :dizzy_face:
tak vcerejsek se vydaril... sedeli jsme v nasi hospudce a a paj jsem jelx do mesta- kamoska zpivala tak jsme zatrsali a pak se vydali na takovou socialni disco trisko ta v pul 3 jsem byla doma... nemohla jsem vubec usnout a videla jsem svitani...ale jinak to bylo super... :wink: :wink:
dneska jedem k te tete kde nam sestrenka da to oznamko a jsou tam hody tak se pokoukame a pojedem dom...tata jeste spi, se mu spatne spalo...
jinak bolehlav s enekonal, ale z jelzina me bolel zaludek a mela jsem hlad, ale nechtelo se mi vstavat... :grinning: tak se ted najim...byla jsem i ze psem...
25. črc 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky-Lidu samože vínko :grinning: :grinning: :grinning:
Jani tak tos měla bezva večer,taky bych si šla hodit šrpálem,chodila jsem ještě když byla Sárinka malá,vyráželi jsme každých 14 dní s holkama,tatík hlídal.Návraty až k ránu a prcek po šestý vstával :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sebík dneska vstával po páté,už máme po nákupu a za chvíli půjde spínat
25. črc 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba sebi no ja jsem pocitala ze me tata necha i vyspat teda, ale asi jsem si to myslela spatne... :grinning: :grinning: pocitam, ze za chvilku bude krize, pac se svitalo a ja jeste nespala porad mi v hlave znelo jak holky porad zpivali Langis ma narozeniny, my mame prani jediny...... takze sem nemohla zabrat a ada v 8 vzhuru... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspon jsem pouklizela, tak vysaju a pujdu si cist knizku od taty, malej si hraje v pokojiku tak je chvilka klidecku... :wink:
25. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-jakou knížkou tě tatík potěšil?Dejte mi nějaké tipy na fajn knížky,prosím-nějak mi dochízí čtivo :grinning:
25. črc 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Jani, tys i trsala? :slight_smile: taky bych šla na diskošku, no snad se taky jednou zadaří a nebudu muset čekat na narozky :grinning:
Sebi, já neporadím, já jsem už nečetla ani nepamatuju :pensive: jsem hanbářka, ale je to tak :sweat_smile:
25. črc 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba jednejte jako dama, myslete jako muz je to o vztazich mezi parem zatim mam za sebou prvni kapitolu a dobry... uvidime dal :wink: jsme ted dorazili od tetky byly tam hody tak se ada povozil koupil bagra pistol a bublifuk a takovou mlaticku spanc boba... :grinning: pak jsme byli u tetky doma a bylo tam jeste dalsi 3 deti byl to mazec ada byl skaredej zhazoval je dtrkal do nich nechtel jim nic pucit..no des... a tetka mi rika: mela by jsi uvazovat o druhym, neni zvyklej na decka a vse je jeho... no ja vim, ze to tak je, ale ted to bohuzel nejde mit druhy i kdyz ja bych si to moc prala... :cry: tak jsem z toho takova zdrbla
25. črc 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek