Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
23. črc 2010

jé Jani, taky se přidávám ke gratulaci 🙂 všechno nej nej .............. raději dneska, zítra bych už zapomněla 😨 se znám 😝
budete slavit zítra nějak?
taky doufám, že něco hezkýho jednou budu dostávat 🙂

elidule
autor
23. črc 2010

naše máma má taky poschovávaný, co kdy jsme jí kdy dali s bráchou a jsou to teda veledíla 🙂 ale věřím, že mě to jednou taky potěší

jinak taťka se brodil s chlapama v bahně a tlačili nějaký auto nebo co a hodil haldu špinavýho prádla do pračky a pak jsem zjistila, že to tam naházel mokrý 😠 strašně se divil, že se to nemá 🙄

janulle22
23. črc 2010

@seba jeee to je hezkyyyy 😵 ja myslim, ze ho rada ma jen si musi zvyknout ze uz neni jen ona... 😉 to prijde s vekem... 🙂

janulle22
23. črc 2010

@elidule eli asi nee... vzdy jsme delali akci u nas nebo to, ale nejak me to prestalo bavit... tak asi jen s tatou upecu buchtu a hotovo... 😉 tchanovci jedou na 4 dny pryc tak si ju snime sami... 😉
koencne jsem ulozila toho pokladka... 😉 jsme spali po obede tak se mu vubec nechtelo... 🙂

elidule
autor
23. črc 2010

tady se usnulo taky před chvílí, malá spí poslední dobou dlouho odpoledne

janulle22
23. črc 2010

@elidule hej je u vas nejaka ta bourka jak hlasijou??? u nas ani kapka celej den horko jakoprase a nic... 🙄

janulle22
24. črc 2010

bre ranko devcata...
tak sme vstavali pred 7 😝 vzhledem k tomu ze jeste v 1 sem nespala a byla bourka a prselo tak ani nevim kdy sem usla... 😖 nemam elan nic... 😀 su jak zdechla velryba... 😀 je tu pod mrakem a trocha se ochladilo...tak aspon neco pozitivniho... 😀

seba
24. črc 2010

Ahojky,my už jsme po nákupu,šla jsem s prckem a zmokli jsme 😠 Seba vstával před šestou-bohužel ☹
Jani užij si dnešní den a ať jsou na tebe tvoji chlapi hodní!!! 😵
Tady začalo pršet večer kolem desátý a od té doby moc nepřestalo a změna teploty je řádná,měla jsem tričko a kra´TASY A LIDI KOUKALI JESTLI MĚ NEŠIBE 😀

janulle22
24. črc 2010

@seba hihi ja taky do obchoda jela v kratasich a triku... 😀 😀 ty babci kabaty satek na hlavu drsny... 😀 tady prselo od te jedne asi do pul 7 a ted zacalo znova...ten nas malinkej potucek kde je ke kotnikum voda je prej plnej... 😅 snad nas to nevyplavy...
v nasem soc obchode nemaji knedlu tak musim udelat ptacky... 😠 mam chut na vepro knerdlo zelo...

janulle22
24. črc 2010

tata dovezl nejakej darek a odnesl si ho s sebou do loznice... 😀 😀 a jeste sem si objednala tasku pres rameno tak sem spokojena... 😵

elidule
autor
24. črc 2010

nazdar holky 🙂
jo jo, tady byla bouřka a veeeelkej vítr, ale už je to dobrý, je zataženo a chladno a příjemně 🙂
tak to já půjdu v kalhotech teda, já ani kraťasy nemám, já mám jenom tříčtvrťáky 😅

Jani, to bude překvápkoooo 😵

seba
24. črc 2010

Jani to jsem zvědavá co dostaneš 😵
Já půjdu za chvíli dát spát Sebu,kámoška mi půjčila nějaký časáky a hry na pc-tak půjdem se Sárou smažit na comp a tatík spinká jak šípková růža-někdy těm chlapům závidím 😠

janulle22
24. črc 2010

@seba jj to ja jim taky zavidim.... 😀 tata taky spinka ale je po nocni tak to je jasny... 😉
eli ja mam tak 3/4 🙂
no taky sem zvedava co dostanu...ale asi to nebude veledar...uz sem si objednala tu kabelku tak uz to asi bude malickost...ale to nevadi, hlavne ze to vybral sam a je to z lasky... 😵

denisa31
24. črc 2010

Jani i ode mě a Jolanky všechno nejlepší 😀 😀 😀

Taky koukám po nějaký větší kabele, ale na druhou stranu nevim jestli ji unosim, ke kočáru 😝

janulle22
24. črc 2010

@denisa31 ahoj deni, dekuji... 😵
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34727440 ja mam tuhle nam to na to piticko a nejakou svacu staci... 😉

janulle22
24. črc 2010

vecer dojdou znami na chvilku tak udelam par chlebicku, nejake chipsy a je to ... prej tu budou jen chvilku tak zas toho nebudu chystat moc... 😉

elidule
autor
24. črc 2010

tak jsme přijeli od tchánovců, byli jsme tam na té oslavě narozenin 'Justýnky
hádejte, co dostala ke svým prvním narozeninám? a můžete třikrát 😀
jinak jsme byli v tescu a nakoupila jsem jí moc hezký oblečky a já zašla do sportu, měli výprodej, tak jsem si tam udělala radost mikčou a trikem a jelikož malá vůbec nespala odpoledne, tak za chvíli asi půjde no a mě čeká žehlení 😝

elidule
autor
24. črc 2010

Jani, tak oslavujte oslavujte 🙂

janulle22
24. črc 2010

tak zeny zmena planu maminka odvolala znamy stejne by dolsi jen na chvilku a jedu s kamoskou do hospody a bude se piti... tata bude s malym doma... 😵 no neni uzasnej... 😀 uz mam v sobe asi 5 jelzinu co jsme byli v kavarne 😀
tak holky krasny vecer a ja odjizdim, tata me veze a jeste pro me dojede az budu ja chtet... krasnejsi narozniny jsem si nemphla praaat 😵 😵

elidule
autor
24. črc 2010

týýýýýýýýýýjooooooooooo ten je hodneeeeeeeeeeej 😵
tak ať není ráno blbě 😀

seba
24. črc 2010

JANI UŽIJ SI TO A RÁNO ŽÁDNÝ BOLEHLAV,NÁM TATÍK ODEŠEL DO HOSPŮDKY,ALE DOSTALA JSME TAKY LAHVINKU SKLEPMISTRA 😀

seba
24. črc 2010

Lidu-rychlý žehlení,já se zítra chystám na generál úklid lednice,máme skoro dojetý zásoby-tak to uklidím a mm v týdnu vyrazí na velký nákup.Vidím to tak na dva tácy 😠 😠 a to se pak chystáme na výbavu do druhý třídy-to bude taky pěkná pálava.
naši volali z dovči,prý jim prší tak razí do sklípku 😀 😀 😀 doufám,že něco i dovezou 😉

elidule
autor
24. črc 2010

taky ještě zítra něco do tý lednice koupím, ať nemám nouzi v týdnu 🙂
tady prší furt 😒 ale přiznám se, že kdyby nepršelo a bylo těch dvacet stupňů a občas vykouklo sluníčko, to by mi vyhovovalo 😅
Sebi a maj dovézt vínko nebo ten deštík?? 😀

elidule
autor
25. črc 2010

ahoj po ránu 🙂
Jani, tak co? jakej byl flám 😵
Radu, co malej a jeho hlavička? dobrý?

janulle22
25. črc 2010

dobre ranko damy... 😵
tak vcerejsek se vydaril... sedeli jsme v nasi hospudce a a paj jsem jelx do mesta- kamoska zpivala tak jsme zatrsali a pak se vydali na takovou socialni disco trisko ta v pul 3 jsem byla doma... nemohla jsem vubec usnout a videla jsem svitani...ale jinak to bylo super... 😉 😉
dneska jedem k te tete kde nam sestrenka da to oznamko a jsou tam hody tak se pokoukame a pojedem dom...tata jeste spi, se mu spatne spalo...
jinak bolehlav s enekonal, ale z jelzina me bolel zaludek a mela jsem hlad, ale nechtelo se mi vstavat... 😀 tak se ted najim...byla jsem i ze psem...

seba
25. črc 2010

Ahojky-Lidu samože vínko 😀 😀 😀
Jani tak tos měla bezva večer,taky bych si šla hodit šrpálem,chodila jsem ještě když byla Sárinka malá,vyráželi jsme každých 14 dní s holkama,tatík hlídal.Návraty až k ránu a prcek po šestý vstával 😝
Sebík dneska vstával po páté,už máme po nákupu a za chvíli půjde spínat

janulle22
25. črc 2010

@seba sebi no ja jsem pocitala ze me tata necha i vyspat teda, ale asi jsem si to myslela spatne... 😀 😀 pocitam, ze za chvilku bude krize, pac se svitalo a ja jeste nespala porad mi v hlave znelo jak holky porad zpivali Langis ma narozeniny, my mame prani jediny...... takze sem nemohla zabrat a ada v 8 vzhuru... 😝 ale aspon jsem pouklizela, tak vysaju a pujdu si cist knizku od taty, malej si hraje v pokojiku tak je chvilka klidecku... 😉

seba
25. črc 2010

Jani-jakou knížkou tě tatík potěšil?Dejte mi nějaké tipy na fajn knížky,prosím-nějak mi dochízí čtivo 😀

elidule
autor
25. črc 2010

Tak Jani, tys i trsala? 🙂 taky bych šla na diskošku, no snad se taky jednou zadaří a nebudu muset čekat na narozky 😀
Sebi, já neporadím, já jsem už nečetla ani nepamatuju 😔 jsem hanbářka, ale je to tak 😅

janulle22
25. črc 2010

@seba jednejte jako dama, myslete jako muz je to o vztazich mezi parem zatim mam za sebou prvni kapitolu a dobry... uvidime dal 😉 jsme ted dorazili od tetky byly tam hody tak se ada povozil koupil bagra pistol a bublifuk a takovou mlaticku spanc boba... 😀 pak jsme byli u tetky doma a bylo tam jeste dalsi 3 deti byl to mazec ada byl skaredej zhazoval je dtrkal do nich nechtel jim nic pucit..no des... a tetka mi rika: mela by jsi uvazovat o druhym, neni zvyklej na decka a vse je jeho... no ja vim, ze to tak je, ale ted to bohuzel nejde mit druhy i kdyz ja bych si to moc prala... 😢 tak jsem z toho takova zdrbla