Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
25. črc 2010

@elidule eli jj trsala... kamoska sla k mikrofonu a tam jako mi prala k narozkam a nechala mi zahrat pisnicku a osattni zacali piskat jako ze jsem to ja ktere se preje udelali kolecko a ja musela tancit uvnitr... 😉 😀 jako byla prca... 😀

elidule
autor
25. črc 2010

my musíme neteři taky pořád vysvětlovat, že se hračky půjčují 🙂 a není jedináček
není lakomá, kolikrát sama přijde a dá nebo půjčí, ale já ji chápu 😀 já když mám něco novýho a hezkýho, tak se o to taky nechci dělit 😀 😀

janulle22
25. črc 2010

njn ... jdu to radeji zaspat, chlapi uz spijou...tak pa

denisa31
25. črc 2010

ahooj,
jani, bezva oslava 😉
eli co ty jak prožíváš první narozky?
já půjdu taky dneska brzo spát, Jolanka vstávala v půl čtvrtý 😒 ale zase mi usnula večer brzo, tak už mám skoro vše hotovo

elidule
autor
25. črc 2010

Jani, dobrou

ahoj Deni 🙂
no příští neděli slavíme u našich a to bude určitě hezká oslava se vším všudy, na to se těším 🙂
mě už dvakrát po sobě nechtěla Justý spát odpoledne, takže v šest hodin večer už byla dost unavená, takže taky usnula brzo, ale v půl čtvrtý máme naštěstí ještě noc 🙂

denisa31
25. črc 2010

eli my normálně naštěstí taky, jinak bych už byla zombie 😒
a u tchánů malá teda nedostala nic, jo? a neni jim to blbý? Třeba se ještě s něčím vytasí

elidule
autor
26. črc 2010

dobrý ráno 🙂 .......... už zase slunečný
Deni nemyslím 😒 když jsme tam přišli, tak jsme přinesli dort, kterej tchýňa objednala jako pro malou, ale zaplatili jsme ho my v konečný fázi a jen si ji furt fotila a tot vse, kecala bych kdybych řekla, že nedostala nic, tchýně kupuje pro muže tabák v trafice jedný, kde vždycky dostane nějaký "dárek" k tomu a tentokrát to byl nějakej plyšáček na mobil, takovej hnusnej, tak to jí obřadně předala k narozeninám, tak to já nepovažuju za dárek ................. moc to ale nechápu, protože se mě ještě nedávno ptala, co jí má koupit a já řekla, že až bude mít po důchodu nebo až půjde nakupovat, ať brnkne, jestli jí něco napadlo nebo že poradím nebo když se nebude chtít zabývat hračkou, tak klidně plínky, to je taky dobrý, ale prostě nic 😔 ........ ale koupili si lahev vodky, to jo, prej aby to oslavili

elidule
autor
26. črc 2010

Deni, malá má oči po tatínkovi, že? 🙂

seba
26. črc 2010

Ahojky-my už máme po snídani,Sebík si čte a Sárinka spala u kámošky,tak pro ní po devátý povalím 😉 a ve dvanáct jedem hlídat našim byteček 😎 jsem zvědavá co zapomenu vzít s sebou a budu to tam schánět ☹ hlavně klíče od bytu-ty mám v batohu už dva dny 🙂

seba
26. črc 2010

Lidu-tak to je krásný dárek 😠 😠 😠 u nás teda tchýně nic nekupuje,ale aspoň dává obálku s financ 😝

elidule
autor
26. črc 2010

Sebi, na jak dlouho budeš hlídač? 🙂 nechali vám vaši aspoň plnou lednici a řekli, že to musíte všechno sníst, protože by se to zkazilo? 😀

elidule
autor
26. črc 2010

my jsme jí neříkali, že něco musí kupovat, furt tvrdí, že nemají na nic peníze, tak já vím, že to není nutnost, ale kdyby se mě aspoň neptala, co má koupit 😕 ..... ale spíš to, že jí nic nedali, jak sami oni tvrdí svojí jediný milovaný krásný vnučce, mě štve že na chlast budou mít vždycky 😠

seba
26. črc 2010

Lidu v lednici jistě něco je,máme si vzít co chceme,mrazák atd je taky naplněnej,sekaná je připravená 😀 zbytek s jídlem má na starosti brácha,z domu si vezu jen kaši,sunar a pět jogurtů,co jsou potřeba dojíst 😵

seba
26. črc 2010

Hlídat asi do čtvrtka,uvidíme jak Seba-nesnáší u našich postýlku,tak jak to bude zvládat,plánuju,že budem spát spolu na letišti.

elidule
autor
26. črc 2010

tak to máš dobrý vyhlídky 🙂
má být teplo zase, máte tam kde chodit na koupák?

janulle22
26. črc 2010

dobre ranko tak jsem taky vastala z mrtvych 12hodinek je luxusek... 😀 😀
jinak mi to spani nepomohlo... ☹ depka je porad... 🙄
sebi ty se mas plna lednicka i mrazak, to bude hezka dovca... 😉
eli no u nas je zima jak ve sklepe a prsi... 😝 schvalne se pujdu podivat kolik tam je... prijde mi to ze i malymu na puncochace... 😅

janulle22
26. črc 2010

tak u nas je 17... 😅 😀

elidule
autor
26. črc 2010

tak Jani, teď ta doba ledová přišla k vám asi a u nás bude zase teplíčko 🙂 ........... ale nemusí být zas moooc teplíčko 😒

seba
26. črc 2010

U nás je taky 17,myslím,že koupání nehrozí,ale kdyby náhodou,rybník mám přes silnici 😎

janulle22
26. črc 2010

eli no vcera tu byla taky kosa, ale ne teda jak dneska ... nevim co oblict malymu, ale asi flausovku a bundu ... 😅 tchynka ma dlole doma 20st... 😝 a my 22 nic moc teda oproti venku.. 😀 odpoledne jedem s Jakoubkou jeste jednou maminkou do Olmika do detskeho centra.... 🙂 aspon zabijem odpoledne... 😉 mela by jsme jit neco pochystat... 😉 cekam na postacku ma mi dojit 4 mikinky tak jsem zvedava...doufam, ze uz dneska dorazej kdyz jsou zaplacene uz tyden

elidule
autor
26. črc 2010

já nemám teploměr 😖 takže já nevím, ale svítí sluníčko a pár mráčků jenom
já na odpoledne budu mít taky společnost, přijde kámoška na návštěvu 🙂 tak podrbeme zase po delší době

janulle22
26. črc 2010

se mas.. taky bych docela brala teploucko, lepsi jak tu kosu co mame 😝

elidule
autor
26. črc 2010

tak jsem to nějak zakřikla 😒 už tady jsou mraky a docela chladno ☹
ale hlavně že neprší, půjdeme po obědě ven

denisa31
26. črc 2010

ahojky, tak malá měla taky ráno punčocháče a šusťákovou bundu 😒 ale cestou domů už jsme odkládaly vrstvy, odpo bude hezky.
eli já tohle taky nesnášim, na oko se starat a pak stejně nic z toho, já mám to samý s našima, nezastaví se jak je rok dlouhej, ale o fotky Jolanky na školní sraz to škemrají, aby se mohli vytáhnout
Kdyby dali aspoň malou hračku co? ono stejně kolikrát ty prcky nejvíc bere úplná kravina 😝

elidule
autor
26. črc 2010

ahoj Deni, já právě vůbec nevím, jak mám malou oblíknout? jestli krátký rukáv a mikču nebo stačí tričko nebo bodyno s dlouhým rukávem 😅 asi radši mikču a bodyčko vezmu sebou, převlíknout můžu vždycky
u tchánovců je to to samý, tchýně chodí s fotkama po vesnici a každýho s nima oravuje, jak jsem si musela vyslechnout od místních, tak je to dost otravuje, mě je trapný to poslouchat, zvlášť když to nemají říkat mě ale rovnou jí 😝

janulle22
26. črc 2010

tak se jdem pomalu oblikat a vyrazime na bus...tak papa holke vecer...

denisa31
26. črc 2010

eli malá měla body s krátkým a mikču a přes to ještě slabou šusťákovku se síťovanou podšívkou, ale tu jsme pak sundaly, protože jsem usoudila, že jsem to přehnala, ale punčocháče jsem nechala 😝
a máš pravdu, malá je celý manžel, takový modroočko máme, ještě že neni blondýna 😀 😀 😀

elidule
autor
26. črc 2010

ahoj Jani 🙂
Deni, ta naše je taky celej taťka 🙂 jinak ja dala lacláče džínový a body s dlouhýma rukávama, ale trochu jsem je hrnula a klidně mohla být jen v krátkým rukávu, udělalo se dost teplo

denisa31
26. črc 2010

tady se taky udělalo teplo, jsme nakonec vyrazily vyletněný na zmrzku, měli dneska točenou limetkovou, budu vám muset někdy vyfotit jakou tady točí, takovou vellkoooouuuuu 😀 😀 😀
jani tak co akcička v centru? a co mikinky? malýmu to bude ve školce slušet 😉 chtěla bych taky od podzimu začít chodit do nějakýho centra tady, abysme netvrdli pořád jen doma a pak budeme chodit na cvičení....
eli teda to je docela síla, když už tím takhle prudí lidi ze vsi 😝 ale zase jsou i horší tchýně, tohle je myslím ještě slabý odvar, ale věřim ti, že ti to stačí až až....mě to ze začátku štvalo, že nemáme ani jednu fungující babičku, ale zase mi nikdo do ničeho nekecá a nemusim být nikomu za nic vděčná a zvládnout se to taky dá

seba
26. črc 2010

Ahojky,zdravíme od babi.Malej hned dvakrát slítnul z bráchovi postele,takže má modřinku na čele a šrám nad obočím-energii mu to nevzalo 😀 dováděl do šesti a pak usnul na zemi 😵 😵 😵