• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
U mě Sára i Seba jsou celej tatínek-pak že kluci jsou na mámu :angry: :angry: :angry:
Jen všichni říkají,že hubatý jsou po mamině :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak my jsme okoupaný, v koupelně je potopa :grinning: horší stav je snad v koupelně, když se koupe taťka :grinning:
Sebi, ty děti snesou hodně snad :grinning: ... ale je vidět, že ho to vyčerpalo :slight_smile:
26. črc 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...
ted jsme dorzili byl to super den, bo spis odpolodne... :wink: decka uzasny... ada obcas zlobil, ale v pohode... :wink: pujde se okoupat a spat, snad hned usne.. :sweat_smile: koupila jsem mu v teranove mikinku no krasavec... zitra jsem si objednala obed u nasich tak pojedem na navstevu... :grinning:
pak vs doctu a kdyz neusnu tak i napisu :grinning:
26. črc 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Lidu-myslím,že ho vyčerpala Sárinka-dneska,světe div se,si hrála s bráchou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sice z toho byl bouchanec na hlavu,ale hlavní je,že ho konečně snesla vedle sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani super,že se odpolko vydařilo :sweat_smile:
26. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani, co by to bylo za dítě, kdyby trochu občas nezlobil :slight_smile: hlavně, že jste si to užili všichni
Sebi, tos mi připomněla, předevčírem seděla Justý u postele naší a kejchla si a dala si takovou řachu do čela o tu postel :sweat_smile: to byla ďaha, vím to, protože jsem na tý posteli ležela, tak jsem to cítila :grinning: ale taky naštěstí dobrý, trochu si zafňukala a klid
třeba to udělala, aby byl večer dřív klid :grinning:
26. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

Adámek vůbec nezlobil :slight_smile:Byl roztomilý ,jak ležel na zemi :slight_smile:To já mám psychouška :slight_smile: :sweat_smile:
26. črc 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@jakoubka toz to nevim jestli bylo zrovna roztomily lezet uprostred vchodu do obchodu na spinave zemi... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kubula neni psychousek je strasne krasnej a takovej rozumnej... :wink: :dizzy_face:
26. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulle22 -ale ta poloha :slight_smile:a pohoda jazz :grinning:
To víš,rozumný je po tátovi a krásný po dědečkovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Lidu-možný to je :grinning:
Brácha dneska nedorazil-prý má jednání u večeře s koleginí :grinning: :grinning: :grinning: no snad ho zítra pustí do spárů drahé sestry :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky,kdo by nám uvařil,že :sweat_smile:
jo a prcek opět začíná se budit-nevím už co s ním-já mu snad dojdu pro prášky na spaní...jinak za chvíli padnu :confounded:
26. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jani-pokud ležel na zemi-já z toho taky vyrostla a te´d už se moc po zemi neválím :grinning: :grinning: jednou jsem se mamině ve vzteku vyválela v bažině-za chvíli měl přijíždět bus :fearful:
26. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
koleginí-napsal bratr-asi je lehká
26. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@jakoubka no tak polohu mel luxusni az se sejdem priste tak ti ukazu foto jak se vykempil v buse.... :grinning: no o Kubickovi neni pochyb... :dizzy_face:

@seba tak to mela jiste mamka i ridic opravdu radost... :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani-myslím,že jistě :grinning: ono do dneška mi říká,že bude dětem vyprávět jak se uměla maminka seknout :zipper_mouth:
Je pravda,že v Sářině povaze se dost vidím,sice s bráchou jsem problém neměla-jsme o devět roků :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak!! :angry:
26. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@seba moje mama mi rikavala pockej az budes mit jednou deti, vse co nam delas tak jednou budou delat tvoje deti tobe... :wink: mama rikala, ze na meste jsem ji udelala takovou scenu ze me drapla a sli jsem dom... :grinning: kolikrat mam chut to udelat s malym taky,ale kdyz se do mesta moc nedostanu :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani-právě,když naduje papulu a já mám chu´t vystartit-tak si říkám celá maminka :sweat_smile: né,že bych ji někdy jednu nevrzla,ale vím,že se mnou to nikdy moc neudělalo,spíš jsem se ještě zatvrdila a ona je to samý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Sebík začíná jít taky tím směrem-asi oba chytli mojí vzteklinu :grinning: :grinning: dneska krásně začal říkat né,né..moje.šebík ...nedá...mamikóó..bum
26. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky-nevíte co na spaní těmhle prťavcům-nějaký třeba bylinky-už zase buzíruje v postýlce :angry:
26. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@seba jj taky jsem stejnej rapl jak mati, ale myslim si, ze jsem trocha vic tolerantnejsi ale kdyz leti smer silnice a ja rvu jak fanousek na hokeji a predtim milionkrat vysvetleno a stejne tak dostane po prdeli... me by ukamenovali v diskuzi telesne tresty... :grinning: :grinning: tam radeji ani nepisi... :grinning: tak to nevim malej od 4 mes co ma na noc kasi spal celou noc... :sweat_smile: to se domluv spis s dr...
26. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani-malej to před tím dělal třeba tři dna apak byl měsíc pokoj-ale nyní to už je snad dva měsíce v kuse :angry: a na naší dr :frowning2: s ní tak řešit co budou děti dělat o víkendě,je strašně hodná,ale s ničím neporadí-řekne,maminko,vy jste šikovná pora´dte si...
26. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic,omlouvám se za chyby-píšu po tmě,spí tu Sarka.Přeju dobrou noc
jak to vlastně zvládáte bez plín?
26. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sebi, já jsem viděla přímo v Natuře nebo takhle nkěde v tý zdravý výživě a čajích přímo pytlíčky pro děti na spaní buď jako čaje nebo pod polsštářek, tam by ti rovnou řekli asi
26. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@seba -naKubíka působí na spaní,dětský meduňkový sirup :wink:
26. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jakoubka-to asi maj v lékárně,koli to stojí?hned zítra se poptám-už zase řval,jak kdyby ho někdo týral,stačí promluvit nebo obrátit a spí-jenže to dělá každých dvacet minut :angry:
26. črc 2010 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@seba -http://www.safaritopvet.cz/index.php?&desktop_back=eshop&action_back=&id_back=&desktop=eshop&action=zbozi_detail&id=5
26. črc 2010 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Lidu s čajíkem máme problém-nechce ho-spíš ś´távičky anebo čistou vodu
26. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@seba -nějak to nejde dát :(
je to :www.topvet.cz :wink:
klikni na dětské sirupy
26. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už zase,křičí,podám ňuňu-obrátím ho a je klid :angry:
mamina před chvílí volala,že ujec-soused od nás-jezdí se svojí manželkou a s našima na dovču asi dvacet let-chytil candáta přes sedm a půl kila! :confounded: Dělají mi to naschvál,já rybu můžu-a hafo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jakoubka-díky-hned zítra to zkusím koupit a kdyžtak objednám!!
já jdu se Sárinkou 13. k léčiteli-před tím jí hodně pomohl s tou váhou-tak kdyžtak vezmu Sebulku taky-on má děti zadara a opravdu ví :wink: byla jsem v sedmém týdnu,když mi řekl,a´t s holkou nepočítám,že budu mít kluka a domů půjdu v prosici :wink:
26. črc 2010 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@seba -jak pomohl z váhou?
Já jsem na nervy z Kubu ,je jak z Dachau :unamused:
26. črc 2010 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jakoubka-už jsem to tu psala-Sárika měla ve třech letech 9,90.Byla hrozná-za celý den jsem do ní dostala třeba jen pribiňák...pak jsem jí krmila ve vaně,protože si hrála a nevnímala,že jí dávám do pusy jídlo.Mohla bych na tohle téma asi napsat knížku-kolikrát jsem až brečela :frowning2: já navařila a ona nechtěla.pak třeba jedla a zas byla marod a kilo dolů :angry:
Tak jí dal nějaký vitamínky,neměla žádný cukry a omezily jsme mlíčný výrobky,jen na noc měla sunar-do čtyř let :wink: a začala přibírat.
jdeme tam v srpnu,tak ti kdyžtak písnu,co to bylo-zeptám se
26. črc 2010 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek