Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
6. dub 2010

eli no jo no... co nemam v hlave mam v nohach... 😀
jeste nejsu jeste je brzy... 😉

elidule
autor
7. dub 2010

čuus holky 🙂
jak jste spaly? my jsme vstávaly na jídlo v půl čtvrtý a od půl sedmý jsme oficiálně vzhůru - noc ok,ale klíďo píďo bych ještě spala 🙂
janulle: bydlíte s rodičema jo? a jak to klape? chodíš spát pozdě - to mě se někdy stane,že už spím v půl devátý 😀
holky,ještě vstáváte na jídlo v noci? 😕 nebo jste to už odbouraly? někde jsem četla,že dítě od 4. měsíce nemusí v noci jíst,ale ta naše má teda hlad a vysosne i 180,tak jí přece nebudu trápit 😅
vypadá to na sluníčko

janulle22
7. dub 2010

eli ahojky...jj bydlime... my mame svuj vrch a oni spodek, tchynovci jsou v pohode a tak nemame problem... 😉 no malej spal od 4 mesicu celou noc vzbudil se okolo pul 7 na mliko a pokracovali jsme... 😉 ale nebyl kojenej...pokud chce jeste ji dej... 😉 jako nekdy se taky stane ze jdu spat v 8 s malym, ale to je vyjimka, vetsinou si dachnu s malym po obede... 😀

elidule
autor
7. dub 2010

to se máte,že spolu vycházíte,nám jednou kdysi naši taky nabídli společný bydlení -mají velký dům,měli bysme svůj bojler,prostě samostatná bytová jednotka,já ale nechtěla a teď zpětně jsme se s mamku shodly,že to tak bylo dobře 😀 u manželových rodičů by to nešlo vůbec!
nám se stalo asi za celou dobu jen 3x,že malá spala celou noc,jinak se budí,my nekojíme strašně od brzo,jsme na Nutroši,zkoušela jsem i ten sytící,ale to teda vůbec nezabralo 😀 jen že jsem četla tady na koníkovi,jak některý mamči odbourávají noční krmení,ale mě to právě přišlo takový drastický 😀 já když mám hlad,tak se taky najím,že jo?

janulle22
7. dub 2010

eli ada mel na veceri kasicku sunarku a to ho zasytilo... 😉 tak u nasich bych nevydrzela, to bych mati asi nebo sebe zastrelila... 😀 nastesti bydlej v byte a nevesli by jsme se tam... 😀 a mliko jsme meli bebu...a pak sunar, ale sam se odstavil okolo 20mes ... uz nechtel nic...

elidule
autor
7. dub 2010

asi jsem závislá na kapkách do nosu 😖

elidule
autor
7. dub 2010

mě Týna kaše vůbec nechce,zkusila jsem jich snad milion,ale neeee,ani ze lžičky ani z lahve - prostě jí to asi nějak nešmakuje 🙂 asi jí dám chleba a bude to 😀 😀

elidule
autor
7. dub 2010

no malá taky od tý doby co přikrmujeme zas až tak moc o to mlíko nestojí

janulle22
7. dub 2010

eli zavisla na kapkach...??to jde...? 😀

no tak to je bleb ze ti neji kasicky... 😒 treba by ju to vice zasytilo, tak zkus treba zbytek od obeda...to taky jsme davali...

elidule
autor
7. dub 2010

přišly jsme z venku a už je tam teda dost teplo 😕
jo jo,dneska jsem si uvědomila,když mi došel olynth,že už si ho stříkám vlastně pár měsíců 😖 ale když já mám pořád pocit,že nemůžu dýchat a po něm je mi líp 😅
no asi jo,zkusím normální jídlo místo mlíka
můžu už luštěniny?

lamarika
7. dub 2010

Ahoj holky, taky už jsem se vyvenčili 😀 Teď nás nakrmím a můžu se vám chvilku věnovat. Jen k tomu nočnímu krmení. Mě malej asi do 4. měsíce spal celou noc a jak mu začaly růst zuby bylo všechno v háji. Pak si navykl vztávat asi 4-6 za noc, tak jsme to podle jedný metody v osmým měsíci zredukovali na maximálně 1-2 vztávání a teď už mi týden konečně zase spinká celou noc. Malej tedy pořád kojenej, takže u něj to častý buzení nebylo o hladu, ale o podudlání si. . . 😠 Jinak u nás je nádherně 😎 😎 😎 😎

janulle22
7. dub 2010

eli tak to uz si nepamazuju... 😅 zkus se zeptat ve nejakym tematu na batoletech... 😉 jj ej tak hezky, sjem jeli tatovi naproti k busu na kole a bylo fajn... 😉 se me nebude chtet sedet ve skole...nejradeji nekde na zahradce... 😀
na dudlani jsme meli cumel, ale uz konecne se ho vzdal a uz 2 tydny spi bez nej a prijde mi, ze je i klidnejsi ze v noci nehleda cumel ale spi jak spalek.. 😵

lamarika
7. dub 2010

eli může 😉

elidule
autor
7. dub 2010

nazdárek 🙂
no mě se jednu dobu budila Justýnka už před 11 hodinou večer,ale tak si jen cucla,ale evidentně hlad neměla,tak jsem jí pár nocí dávala místo toho mlíka čajdu a přešlo to a teď se budí tak mezi druhou až čtvrtou ráno a to s řevem 😀 a sápe se po flašce,není to špatný,když se budí jednou v noci,já vím,ale přes den sní docela dost,bych řekla,a pak ještě v noci má hlad.
manželův bratranec má dvě děti a říkal,že holka spala od narození celou noc,ale kluk se budil co dvě hodiny a i přes den vyžadoval každý dvě hodiny něco k jídlu,to buzení v noci trvalo až do dvou let 😕
tady je taky krááásně a teplíčko a stresujou mě ty vyzábliny v krátkejch tričíčkách a úzkejch džínách 😀 😀 já se letos asi vůbec neodhalim ☹ radši! 😅

elidule
autor
7. dub 2010

děkan 🙂 mám čočku ráda,uděláme s vajíčkem a párkem opečeným asi o víkendu
já jsem totiž už chtěla udělat malý čočku už dřív,ale byla u mě zrovna na návštěvě jedna známá a ta mě sjela,že to nesmím,že zatížím organismus 😕

janulle22
7. dub 2010

eli ja se taky asi neodhalim a z tech vyzablin dostavam radne depky... snazim se neco se sebou delat, ale obcas se cloveku nechce... 😀 😀 ... snad neco dam dolu aspon zpevnit, ale to asi sama doma nezvladnu... 😖

lamarika
7. dub 2010

eli, malej měl přídavek luštěnin už od sedmýho měsíce. ze začátku jenom trošku aby si zvykl. Tvoje malá už může. Jen jí toho dej radši míň a nebo jí to s něčím nakombinuj.
Tak já se letos klidně odhalím a pujdu i do plavek 😉 Ten pupek budu svádět na těhotenství 😀 😀 😀 Jinak jsem letos měla v plánu chodit co nejvíc zahalená 😖

lamarika
7. dub 2010

Váhu mám původní, ale tak nějak mi tam zůstal nějakej měch místo břicha a jsem celá dopraskaná. . . 😠

elidule
autor
7. dub 2010

to znamená,že jste další miminko tak brzy neplánovali? 😉
no ten břuch je děs,kalhoty zapnu,ty co jsem nosila před, mi jsou,ale všechno mi to přes ně tak nějak přetejká 😅 😝
já jsem hrozně popraskala,i na takových místech,až jsem se divila 😕 ☹

lamarika
7. dub 2010

eli plánovali, ale malej nám trval celkem dlouho, takže jsme si spíš říkali, že když ještě tenhle rok otěhotním, tak to bude fajn. Ke všemu jsem ještě do nedávna co 3 hoďky kojila. No a ono to teď šlo nějak samo a prakticky hned 🙂 Já mám popraskaný záda, stehna, zadek, břicho a prsa. . . Krom hlavy snad všechno 😅 Ta povolená a vytahaná kůže je zákeřná 😠 Jo a dneska jsem zase potkala tu maminku, ale každá jsme fofrovali jiným směrem, takže zase nic. Odpoledne se ke mně otočí kamarádka s malou (má rok a půl), tak se těším. Jen doufám se nezděsí tý spouště co tu je. Pokusím se to tu dát ještě trochu dokupy jak malej bude spinkat, ale nevím kolik toho stihnu.

elidule
autor
7. dub 2010

příroda je mocná,jak mi řekl doktor 😅 my bysme chtěli druhý trošku později,až budeme bydlet ve vlastním,já si to vždycky tak hezky plánuju,ale nakonec je stejně všechno jinak 😀
ona to pochopí,když nebude naklizeno 🙂 jestli není jako moje známá,ta přišla na návštěvu a to jsem si říkala,jak mám hezky uklizeno a ona mi povídá potom mezi řečí - ani nestačíš moc uklízet s malou co? 😅 🙄 a to jsem se ještě pochválila,jak je to tu hezký 😀
tady se půjde taky pát brzo,pak ještě vyrazíme ven

elidule
autor
7. dub 2010

tak příště 😀 já dneska taky potkala jednu maminku v kauflandu,ale od tý jsem šla radši dál 😒

lamarika
7. dub 2010

jééé to mě připomínáš mě. Kolikrát se tak snažím naklidit a pak se vždycky sama sebe pěkně pochválím jak se mi to povedlo. Pak přijede manžel a řekne mi, zítra by jsme měli asi uklidit, co? 😠
No, právě u nás bude poprvý a z toho co říkala je to jeden z těch maniaků co furt někde něco leští. Já to zas tak neřeším. Radši ten čas věnuju malýmu a pak když spinká, tak si radši odpočnu abych mohla zase fungovat naplno. Myslím, že to je pro dítě to pravý. A stejně cokoli teď uklidím, tak malej jde po mně a dá to do původního stavu 😒
Taky pak pujdeme ještě odpoledne ven. Musíme využít toho pěknýho počasí. Asi pujdem na písek vyzkoušet nový bábovičky co si vymrskal na velikonoce 🙂

lamarika
7. dub 2010

copak? Byla nějaká nepříjemná nebo co?

elidule
autor
7. dub 2010

no já mám ráda taky uklizeno,ale taky to zas tak moc nepřeháním 🙂 bordel vypadá jinak,bych řekla 🙂 a snažim se i uklízet,když je malá v klidu a hraje si,pak když jde spát,tak se chci taky třeba natáhnout nebo jen tak odpočívat a ne hnedka šůrovat 😠
no já jí znám z té vesnice,kde jsme bydleli a ona je strašně hlučná a dělá ostudu,má už čtvrtý dítě,ale já bych některým ženským to mateřství zakázala - hodně pije a i v těhotenství jsem jí vídala před hospodou a vždycky s tvrdým pitím.Taky nejsem žádnej abstinent a v těhu jsem si v létě taky dopřála pivko třeba,ale tohle bylo moc 😠 přitom,když jsem jí s těma dětma viděla,tak mi přišlo,že jim jenom nadává a nemá k nim vůbec vztah - no prostě některý rodiče by byli milionový a není jim přáno a takováhle gertruda má čtyři děti hnedka 😠

elidule
autor
7. dub 2010

navíc ona mluví jak chlap,i ten hlas má tak hlubokej a vychlastanej a vypadá celá taková opotřebená 😝 😅

lamarika
7. dub 2010

😀 😀 😀 😀

lamarika
7. dub 2010

no, nic jdu dát malýmu menší sváču a pak ho dám do hajan

elidule
autor
7. dub 2010

😀 😀 😀 taky nejsem žádná krasavice,ale takhle snad nikdy nedopadnu

elidule
autor
7. dub 2010

tady se už spííííí 🙂
kdy jste obědvali? je to jedlík?