Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

denisa31
30. črc 2010

já bych taky šla někam zapařit

janulle22
30. črc 2010

tak sem si dachla 2 hodinky a ted jdu makat...🙂 😀 😀

seba
30. črc 2010

Holky užijte si to večer,já se budu dívat na pohádku a možná dáme se Sárou nějakou hru 😉

elidule
autor
30. črc 2010

Jani, vždyť se tváří roztomile 🙂 to ta naše se furt šklebí a nikdy nevíme, jestli je to, jako že má radost a nebo je naštvaná 😅
dávají pohádku?

seba
31. črc 2010

ahojky-tak jak jste si zapařili?U nás tatík koupilvčera ten meduňkový sirup,tak docela zabral,ale Sebík se vzbudil ve dvě-tatík ho vzal spát mezi nás,a já tam neměla skoro místo 😝
teď tady řádí se Sárou-provokuje jí a má radost,když se zlobí 😉 nejlepší hra,ještě k tomu šílený řev 😀

janulle22
31. črc 2010

brej den damy... vcerejsek teda luxusni... 😀
jsem zahla celou flasu jelzina ... 😅 a mela jsem solidne... v 1 jsme byli doma a ja v 8 vstavala a vyspinkana... 😀 lehce se mi motala hlava ale v pohode... 😉
sebi tak to je dobre ze malemu zabral... 😉 kdyz je u nas malej nemame misto ani jeden... 😀
eli toz to musite rozpoznat... 😉
ve 3 vezem maleho k nasim a pak jedem zase k tem co vcera a vecer na zabave... 🙂

denisa31
31. črc 2010

ahoj, jani teda tu flašku závidim, za starých časů by to pro mě nebyl žádný problém, ale myslim, že teď bych dala dva loky a táhli by mě domů, já si naivně myslela, že až bude malej rok, tak už budu zase po večerech volnější a ono velký prd 😝
eli JOlanka se na každýho usmívá, každej blbec jí pak mává 😝

janulle22
31. črc 2010

deni jsem si rikala, ze dneska budu strizliva, ale uz se mi chladi dalsi flaska jelzina... 😀 denska spinka bobis u nasich, tak nemusim k nemu vstavat... 😉
ono je tezky kdyz neni kdo by pohlidal... jsem rada, ze jednou za cas muzu jet s holkama na diskosku a pokecat jen damy... 😉 kdyz jdem tady do hospody, tak sedim na kofole a nepiju... dneska je hodova, a pak zas dlouho nikam nepujdu... 😉
jdu hodit splochanec a valime zase k sousedum a pak na zabavu... tak krasny den a vecer... 🙂

elidule
autor
31. črc 2010

ahoj 🙂
Jani, ten jelzin to je vodka? já jsem spíš pivař, když už jdu do hospody 😅 ale pak chodím furt čůrat 😀
my dneska měli nákupní den, vybrali jsme si na nákupy dost teplej den, ale když musíme jen o víkendech, tak se nedá nic dělat 😒

janulle22
1. srp 2010

@elidule eli jj je to treba prichut jabka, medvidku, jahodovej nebo visnovej... takovy lepidlo... 😀 zabava super, jsem zatrsala, pak se tam kamos chtel mlatit tak jsem sli dom... 😉 nepochopim co z toho maj... nesnasim ozrali lidi, kteri se mlatej kvuli uplne hovadine... 🙄
dam sprsku a jedem k nasim na obed a pro maleho pokladka... 😵 tata nam dneska odjizdi... ☹

denisa31
1. srp 2010

ahoj, tak já můžu lepidlo i pivo 😀 😀 😀 vlastně mi chutná vše kromě vína a rumu 😀 😀 😀
Jolanka dneska bojkotuje spaní, tak jsem udělala jen nejnutnější a zase letim...naštěstí od zítřka budeme zase kompletní, tak aspoň dodělám resty, teda snad, pokud nebude muset zase hned odject
eli, no jo je to někdy na pěst mít ho doma jen o víkendech, co? jsem zrovna bilancovala, že my už to takhle tahneme přes 8 let.... 😝
jani tak jste si to užili, až na ten závěr, my se v hlídání střídáme, takže občas si taky vyrazim, ale spíš na kafe s kámoškou než noční pařba, to zatím ne 😒 Máme teda v záloze švagrovou, protože její děti jsme se něco nahlídali, ale to až bude Jolanka větší nebo v případě nouze. Jsem jí minulý týden chtěla nechat na pět minut u kámošky a jak mě viděla odcházet, tak spustila, takže zatím by to stejně nešlo.Mějte se už mi tady kňourá...

denisa31
1. srp 2010

jo holky kde je lami to už je divný 😲 😲 😲

janulle22
1. srp 2010

tak dite mame doma a uz mam nervicky... 😀 😀 ale jsem rada, ze tu je...bylo mi strasne smutno 😅 ... musim vymyslet nejaky vyletek, tata dneska odjizdi ale ve stredu se vraci, tak bude doma ale jen do patku... tak jestli bude horko, tak pujdem asi sem na bazen... 🙂
deni jj uzila jsem si to...malej je zvyklej na hlidani od mala, takze s tim neni problem a jsem za to rada... 🙂 jinak kdyz mam damskou jizdou, tak si ju planuju tak aby byl tata doma a mohl me tam odvest nebo aspon pro me prijet... 🙂
mame oba tezkej kopr... malej energie jak svina... 😀

elidule
autor
1. srp 2010

ahoj 🙂

elidule
autor
1. srp 2010

Deni a neuvažovali jste někdy o změně manžova zaměstnání? my jo a sešlo z toho stejně 😒

elidule
autor
1. srp 2010

Jani, to máš dobrý, že můžeš mít odvoz 🙂 to já když už bych někam vyrazila, tak taxíkem a to je teda pálka 😝 to si dám pivko za stovku a taxík mě vyjde tam a zpět na sedm stovek 😝 😀 když bych teda chtěla na jednu diskošku, kterou mám ráda

seba
1. srp 2010

Ahojky,zdravím...
Byli jsme na padesátinách,bylo to bezva-tam jsme šli pěšo-pět kiláků,aby se seba vyspal v kočárku-bylo to od jedenácti.Sárinku si ráno vzali naši a přijeli tam s ní.Domů nás vzala sestřenka.Tatík si dal pár pivek,dokonce i dva panáčky a už spinká.Sebík si zatrsal,pojedl vše možný a taky hnípe.Sárinka byla vyjímečně hodná a ani jí nevadilo tančit s prckem 😀 😀 😀

seba
1. srp 2010

Jo a já si dala přípitek a jeden stříček-víc jsem při hlídání divé zvěře nezvládala.Tak teď jsem si nalila červený vínko,co mi rodičové dovalili z dovči 😉 chutná 😅

seba
1. srp 2010

Deni-my už to takhle táhnem přes deset let,te´d byla vyjímka,že tatík dělal chvíli poblíž,ale stejně jezdil dom v šest a v so dělal do tří ☹ už jsem si zvykla-někdy 😠 😠 😠

janulle22
1. srp 2010

ja jsem sama a je mi smutno.. po dnesnim nedostatku spanku to asi uz zalomim... malej spinka...
eli no me by to tagem stalo 200kc neni to moc, ale nac kdyz tata si pro me radeji dojede... 😉
tak to jdu zapichnout... dobrou holky... 🙂

denisa31
1. srp 2010

holky, tak já mám jednu diskošku u nás v ulici, za barákem oblíbenou vynikající hospůdku kde jsme měli dokonce i svatební hostinu, co víc si přát, do centra chodim pěšky a zpátky za stovku, to jde, .....jo teda chodívala jsem jsem měla spíš napsat 😒 Já si můžu dělat šoféra sama, vzhledem k tomu mýmu boji s kojením 😒
my to řešili s tou prací, teda ne nějak aktivně, spíš jsme se o tom jen tak bavili když se narodila malá, ze začátku to pro mě bylo docela psycho tu být s ní týden sama, ale postupem času na tom spíš vidim ty klady, ty volný dny...a taky co si budeme povídat, hlavní jsou pořád ty prachy, kdyby dělal normální šichty, co měl pár let předtím, tak byl na hospodě od 10-18, takže to by malou taky skoro neviděl, takže takhle je to nakonec lepší 😝
Jolanka dneska na písku spadla rovnou na pusu, písek měla všude, chudinka moje malá ☹

denisa31
1. srp 2010

@janulle22 jani to je hezký jak mu říkáš táta, jak po dvaceti letech 😀 😀 😀

elidule
autor
2. srp 2010

dobrý ráno 🙂
Jani, už jsme taky osiřely.

Deni, no právě, ty peníze 😖
Jak se Jolanka tvářila na písek? 🙂

my vedle paneláku máme taky hospodu, ale je to spíš takovej pajzlík ☹

seba
2. srp 2010

Ahojky,tak my dneska vstávali až v sedm,meduňka snad zabrala,v noci se vzbudil jen třikrát.
Sárinka ještě spí,tak zatím dojdem na nákup. 😎

janulle22
2. srp 2010

dobre ranko...
deni no me se to libi mu tak rikat... 😉 lepsi jak Honza nebo hans... 😀 aji malymu rikam, tatinek ti udela piti tatinek to a to... a tata mi zas rika mámo.... 😀 20 let to neni, ale libi se nam to... 😀
tak malej si tezce frci na tom, ze chodi v noci curat saaaaam.... 😵 😵 😵 jen ja se musim naucit spat se svetylkem... 😀
musim to tu poliskat, ale nece se me... 😝

elidule
autor
2. srp 2010

mě mužík oslovuje taky mámo, ale já si nějak nemůžu zvyknout 😅 ale jinak taky před malou říkáme: taťka dá oběd a podobně 🙂

janulle22
2. srp 2010

@elidule ja si zvykla hned...me se to libi... jinak mi rika prdiku... 😅 😀 ted sme se tomu smali ze my jsme prdici, dalsi jsou micani, dalsi bobci... 😀 😀

elidule
autor
2. srp 2010

😀 no většinou dáváme nějaký "přezdívky", mě jinak manža oslovuje zlato - to je neutrální, nemůže se splést 😀

janulle22
2. srp 2010

@elidule 😀 to nemuze no... 😀
jsem vyhazovala pudinky do kose a malej mi rika: maminko pod se podivat do kose, tam se nekdo posral... 😀 😀 😀 😀

janulle22
2. srp 2010

taaaak sme se najedli... ada toho snedl hromadu... 😵 ted na me vyvaluje nacka... 😀 sikulka... sekana s kasi mu moooc chutna... 😵 a okurkovej salatek taky... 🙂 ted se mi nechce bic delat... 😅 kopr jak hrom...