Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
2. srp 2010

tak nic nedělejte 😀 váš dnešní obídek bych si taky dala 🙂
tady dopršelo, tak jsme taky ani ven nešly 😝

elidule
autor
2. srp 2010

odpoledne snad půjdeme, jinak se doma zblázníme, Justýna je nějaká nerudná, asi jí to tady taky neba 😀

janulle22
2. srp 2010

zase si vzpomnela na ten stan... 😝 tak ho asi budu muset postavit, ale tam bude na chcipnuti...🙂 bojim se ze nam do nej naprsi... 😅 je to tesco vyrobek a jeste nezazil dest... 😀

elidule
autor
2. srp 2010

no asi se tomu nevyhneš 😀 tady prší, tady by do něj napršelo 😖

janulle22
2. srp 2010

@elidule se mas ja chci taky aby tu prselo... je tu nechutny horko... 😝 snad to sem brzy dporazi... 😀 jsem si zvykla na pocasi pod mrakem a chladneji.. 😉 maximalne mi to vyhovovaslo... 😀
ve stredu budu delat kureci zvitky s hranolema, tak sem na sebe zvedava... 😀 tak sjedem do obchoda... 😉

elidule
autor
2. srp 2010

já jsem je dělala párkrát a aby se mi nerozmotaly, tak jsem je tak obvázala nití, že to trvalo takovou dobu, než jsme je rozvázali 😀 ....... to bylo keců 😝 😀

seba
2. srp 2010

Eli-pošli sem prosím taky nějaký kapky-nechce se mi ven.Jdu pročíst nějaký recepty na cuketu-nevím co s ní 😠
Sebík si už snad hodinu prohlíží encyklopedii lidskýho těla 😅 asi se učí 😀
sára je od rána zalezlá u sebe,jen vždycky přijde na jídlo 😝

janulle22
2. srp 2010

@elidule ja to jen zapichnu paratkem... 🙂 taky si je prvne osmazila na panvi a pak supla do trouby?
@seba ty mas pohodicku... 😉 deti zlaty... 😵 udelej bramboraky z cukety... 😉

seba
2. srp 2010

bramboráky-ty jsou doma pak cítit ještě týden,dělám většinou cukeťák,ale už ho nechcou.Uvidíme,co s ní-možná ji zítra obalím a bude.Musím s nima ven,tak dáme zmrzku a pak asi na písek 😉

denisa31
2. srp 2010

před jolankou taky říkáme máma táta , to je jasný 🙂 ale jinak mi to moc nesedí 😒
my byli dneska na 18 měs, klasickej záchvař řevu jen jsme překročili práh, no jako vždy, doktorka se divila, že ještě nedávám kravský mlíko...že prý už od roka můžu, no nevim....
eli lovila jsem ten písek z pusy pěkně dlouho, má trochu sedřeno pod nosem, jinak dobrý, jsem se lekla, že jí teče krev z nosu 😝 Chtěla si hrát s velkým míčem 😒
jani ten je dobrej 😀 😀 😀 a ten váš obýdek bych si taky dala, nechceš sem něco poslat, stačila by nám malá hromádka 😀
jinak my byli dneska na zmrzce, potkali jsme cestou mojí mámu, pracuje u nás v ulici a hned na Jolanku ťuťuňuňu a malá dělala že jí nevidí, absolutní nezájem 😀 😀 😀 Třeba jim to časem dojde, o co se připravujou

janulle22
2. srp 2010

@denisa31 me dr rekla ze kravske muzu az od 3 let ale krupicu co je od 1 roku uz muzu od 2let ale musi to byt plnotucne 3,5% mliko...asi kazda dr jinej nazor... 😅 pak at si clovek vybere...
sebi uzijte si to... 😉

elidule
autor
2. srp 2010

Jani, já je obalila v trojobalu a jen usmažila a bála jsem se, že se neudělají vevnitř, ale dobrý 🙂

Deni, my jak jsme byly u doktora na prohlídce, tak taky řev, už jak jí sestra dávala na váhu 😖 ale pak se uklidnila, ovšem do tý doby, než dostala píchanec, to brečela a vůbec dávala dost jasně najevo, že na ní doktor nemá co šahat 😀
Deni, to už bude pak pozdě asi, budou hledat cestu k sobě dlouho ☹

janulle22
2. srp 2010

@elidule ja jsem prave nasla recept, ze je prvne osmazis na panvi(bez obalovani) a pak je supnes do trouby... zkusim kdyztak vyhodim... 😀 a nasla jsem recept na bramborove knedle- ze sacku mi vubec nejdou... 😝 ale misto tech kurecich noh delanych na zpusob kaceny bych radeji flakla kus masa a upekla... 😀 uvidime co nakonec udelam...

elidule
autor
2. srp 2010

no to půjde asi taky, já to jinak nezkoušela ani, nejsem experimentátor v kuchyni 😀
a bramborák si poručím na sobotu 🙂 mám na něj nějakou chuť teď a třeba i k tomu nějaký masíčko, nějakou směs - ježiš já mám hlad nějakej 😅

janulle22
2. srp 2010

@elidule ja sem hledala neco z kurat zrovna kdyz sem byla po jidle aby sem nemela slinu... 😀 adovi jsem udelala na veceri chleba s maslem syrem salamem a vykrojila sem medvidky, rybu a hvezdu...byl nadsenej... 😵 😀 a ja si delam hranolky... 😀

elidule
autor
2. srp 2010

hranolky jsem měla včera a k tomu smažáka - dieta jak sviňa 😝 😠 ......... 😀
to je dobrý způsob, jak dostat do děcka nějakou véču, že? 🙂

janulle22
2. srp 2010

on jako vetsinou ji, ale tak sem se nudila a byla jsem rada jakou z toho ma radost...takova blbost... 😀 ale snedl to jak nic... jen bude asi lepsi kdyz koupim vetsi vykrajovacky...tema malyma to byla piplacka... ja mam jen hranole s tatarici... 😀 ale ty v troube, ty nejsou tak mastne... 😉

elidule
autor
2. srp 2010

já to znám z dětství, nám máma dělala "indiány" - taky chlebík a máslo a něco na to a seděli jsme a nechali se krmit 😀
z tý trouby jsou dobrý, samo že lepší jak z friťáku 😝

janulle22
2. srp 2010

ja to nasla na netu, me to mama nedelala... spis mi vecu vubec nedelala... 😝 jj jsou lepsi uz sou v bruchu a jsem brutalne prejezena...je mi uplne soufl... 😝 😀 njn hlad ma velke oci 😀

elidule
autor
2. srp 2010

😀 😀 taky si neumím říct dost a už nejez - nééé, všechno je to moje, všechno to snííím 😖 😝 😀

janulle22
2. srp 2010

uz mi slehlo, tak je mi fajn... 😀 tak to dohanim ckokoladou... 😀 to je teda dietka... v so jdu na svatbu tak bych mohla vypadat trocha hubeneji... 😀 😅

elidule
autor
2. srp 2010

jo no jo vlastně, co vám říkali, na tom setkání? jak jsme to tady probíraly, s čím se vytasí? co to bylo nakonec?

janulle22
2. srp 2010

obrad je ted v utery a tam jdou jen svedci a rodice manzela a v so je na lovecke chate hostina... 😅 divny ze?

elidule
autor
2. srp 2010

jo takhle 😕 v úterý? ale tak asi kvůli něčemu to tak dělají - neřekli proč zrovna úterý, není nějaký vyjímečný datum? jako na čísla? nejsou pověrčivý?
ale jeden velký klad to má, můžete jít oblečený neoficiálně, když už to bude "jen" oslava 😀

janulle22
2. srp 2010

no prej ju chteli udelat tajne ale nakonec ji odtajnili ale uz to tak nechali... jj mame prej prijit normalne, ze to bude venku... a malej v teplakach... 😀 ja tam jdu jen na chvilu... obed je ve 2 tak pojedem na jidlo chvilu tam pobudem a pojedem dom... jedu sama s malym tata je v praci a nemuze si vzit dovcu... a ani nechce...kdyby to byla svatba se vsim vsudy tam mozna by si vzal, ale takhle nee... 😀 😅

elidule
autor
2. srp 2010

neoficiálně - jsem chtěla napsat neformálně - si už pletu slova 😅
tepláky jsou tepláky, pro to já mám pochopení 😀 😀

janulle22
2. srp 2010

@elidule stejne budem jak hovada... 😀 😀 si vezmu rifle svetyrek a botasky a vsem budu vykladat jak jdu na svajbu... 😀

seba
3. srp 2010

Dobré ránko,noc dobrá-sirup zabral 😵 😵 😵 ale od rána už vymýšlí samý voloviny 😝
Sára spí,zajdem rychle na nákup dokud neprší a pak půjdem vařit.

seba
3. srp 2010

Jani-vem si taky tepláky 😀

elidule
autor
3. srp 2010

ahoj 🙂
no Jani, ať ladíte 🙂 ....... já jsem jak Bohuš: co nosim nejraději? tepláky 😀 😀
tady leje a nevypadá to, že v nejbližší době přestane a ze mě taky nějak leje 😝