• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
@seba kdyz ja mam jen domaci socialni... :grinning: do spolecnosti teplaky nemam... :sweat_smile: :frowning2: :grinning:
jinak dobre ranko... :dizzy_face:
u nas je pod mrakem, trocha chladneji a sem spokojena... malej v noci spadl z postele.. :slight_smile: tak si pobecel a sel spat... :slight_smile: a zase suchej... :slight_smile: chodi si uz sam v noci na nocnik se vycurat... :slight_smile: mam hroznou radost... :slight_smile:
3. srp 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-to je bezva,že se Adík tak rychle naučil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kéž by to tak šlo i u nás :fearful:
My se vrátili z nákupu,samo,že začlo lejt,ale je tam šílený dusno.Sárince jsem koupila roje spo´dárky s pejskem a dopisáky-taky s hafanem a stovečka fuč.Pak ještě potraviny a další stovka v pr-já si snad pořídím tiskárnu :angry:
3. srp 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo, ten je šikovnej a samostatnej :slight_smile:
3. srp 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba sebi to je raz dva s penezma... :grinning: vcera jel ada na odrazecim kole a kdyz jsem videla jak kolikrat balancuje tak sem hned koupila i detske naplaste.. :grinning:

@elidule je sikulka moje milovana... :dizzy_face: prvne byl skoro kazdou noc durch(mam na to tabulku) a ted je celej tyden suchej a jeste si chodi sam, kdyz potrebuje... :dizzy_face:
dneska jsem mu zapomnela nakreslit smajlika do tabulky...tak honem at nezapomenu... :wink:
3. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba rychle to nebylo asi 3 tydny byl skoro durch kazdou noc... byli svetle chvilky, ale minimalne... az ted zacal...
3. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani i tak to je úspěch :dizzy_face:
Tak jsem nakonec cuketu nastrouhala,přisypala tam bramborový prášek na knedle-tatík přivezl od někoho 10kg pytel zadara,přidala cibulu,salám a vejce a zapekla v trobě-dětem moc chutnalo :wink:
3. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sebi, to byla improvizace nebo jsi to už dělala někdy?
3. srp 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vrhám se zase na žehlení - fuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule eli ty jsi sikuklka :dizzy_face: ja ma opet lenoru...asi bych uz s tim mela nekam jit... :sweat_smile:
3. srp 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidu-improvizace,já tak často vařím :grinning: většinou se to dá i jíst :grinning: :grinning: :grinning:
Vyžehlíno mám,ale čekají mě tu tatíkovi papíry-faktury atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hotovooo :slight_smile: je mi nějaký vedro ale :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už budu taky se jen válet :slight_smile: dneska dopoledne jsem umejvala friťák - fujtajbl, opět si říkám, nenechám to tak zajít daleko, aby byl tak zasviněnej :grinning: ale už vidím, jak příště budu zase nadávat :grinning: mám pocit, že mám pořád mastný ruce :sweat_smile: (lepší jak indulona :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
já musím mít přesnej postup na vaření, ode mě by to asi k jídlu nebylo - to taťulda improvizuje líp :grinning:
si pamatuju, to mi moc chutnalo vždycky - zbytky po knedlo zelo vepřo - nakrájeli jsme to na kousky všechno a smíchali do kastrůlku a ohřáli - to byla bašta :sweat_smile:
3. srp 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule to ses tak zapoitla u teho zehleni?? :grinning: me to ceka nejspis zitra... aby mel tata vubec v cem odjte do brna... :grinning: deda jel s malym na prtky a neste nejsou doma a babca se tez nekam ztratila... :grinning: sem tu sama samotinka...beee :grinning:
3. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, já od toho odbíhala k Justýně, protože vyváděla dlouho v postýlce a nechtělo se jí nějak spát a vůbec - nemůže se žehlit nějakým systémem, kterej by nebyl založenej na horký žehličce? :grinning: i když to bych pak možná nadávala, že je mi u toho zase zima :grinning:
kam že to Jani, děda s malým jel? na prtky? :grinning: co to je?
3. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule snaz špendlíky?
ale nebyli tak jeli k tete na bytovky a ted dojeli.. jsem uz volala kde sou a tel meli oba doma... oni je maj jen na okrasu,,, :grinning:
3. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jen špendlík v šitíčku :grinning:
3. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 oprava znas :grinning:
3. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha to je jak trešně akorád je to žlutý
3. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahaa - to jsem ještě ani nejedla určitě :confused:
naši mají na zahradě jenom třešeň a z tý jsem si nezobla už několik let, protože jsou v třešních červi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule letos sme je meli taky... sem mela tak 3 tresne... :angry: jinak mame ringle, svetsky, merunky, tresne...ale letos je z toho uplny prs... :confounded:
3. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,musím se pochlubit,dneska jedno vzbuzení na flašu a jinak až v šest ráno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže zatím budem v meduňce pokračovat.
Jani já třešně letos neměla žádný :unamused:
4. srp 2010 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdárek :slight_smile:
Sebi, takže je meduňka zázrak :slight_smile: já se snažila Jusťu převědčit, že nechci v půl šestý vstávat, ale nějak to nepochopila :grinning:
4. srp 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranecko devcata...
sebi to je fajn, ze to pomohlo... :wink: treba mu to uz zustane... :wink:
eli asisi to spatne vysvetlovala... :grinning:
4. srp 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli-taky to neumím vysvětlit,mně by stačilo třeba do půl osmý :wink:
4. srp 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my vetsinou spime do 8-9 nekdy se stane ze spi jen do pul 8 ale i tak je to v pohode... :dizzy_face:
4. srp 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé-tak to závidím-no za pár let se třeba vyspím.
Jdu vytřít a kapku poklidit venkovní chodbu-je tam bordel jak někde na skládce :angry: a toho písku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuratko hotove, jsem si myslela, ze to bude des bes, ale vypada to hezky... :wink: malej jel s babcou pro slipky tak snd uz dojedou... dam hranolky do trouby a luxusni obed... :dizzy_face: vecer je ve vedlejsi vsi letni kino- zeny v pokuseni tak asi vyrazime... :wink:
4. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Sebi-takže meduňka pomáhá ? :wink:

Dítě mě zkouší,pořád ,že ho bolí bříško nad šuldou,tak jsme letěly k Dr ,vzala moč,dvakrát se dávala na rozbor a má ji uplně v pořádku :dizzy_face:
A ted řekne občas ,že ho bolí ,ale směje se a ,když mu to pofoukám,tak ho to záhadně přejde :confused:
4. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakoubka hihi to je teda komediant.... :grinning: :grinning: taky musi malymu porad foukat na bebinka a davat pusinku... a ldyz ho bolel sulinek tak mi rikal at ho pohladim a dam mu tam pusinku... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Jani, a už to má dobrý? mažete? nebo už nemusíte?

jsme přišly z venku a jsem splavená nějak :stuck_out_tongue_closed_eyes: a odpoledne musím zase, blbec jsem nic nekoupila k večeři a improvizovat neumím :confounded: :grinning:
4. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule co mas v lednici ti poradim neco... :wink: no uz nemazem a je to v pohode... :wink: ale jako pusinku jsem mu tam faaakt nedala... :grinning: pohladila to jo, ale pusu sem si dala na ruku a prilepila mu ju na suldika... :grinning:
4. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek