Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
6. srp 2010

Jani, to tam bude docela dost lidu , nemají nějaký stan na ven připravený ani? takový jako velký přístřešek, to se dělá, když je oslava venku, ten déšť hlásej na dlouho prej 😒

janulle22
6. srp 2010

no prej tam jsou nejake destniky...tak nevim,.. ted mi vysvetlovali cestu tak sem zvedava jestli trefime... tchynka jede o pul 3 na pohreb tak me museji hodit driv tak tam budu asi jako prvni nenazranec... 😀

elidule
autor
6. srp 2010

někdo musí být první 😀

elidule
autor
6. srp 2010

kdo umřel Jani? 😒

janulle22
6. srp 2010

@elidule ze skolni jidelny pani kucharka, mela rakovinu bylo ji jen 46let... ☹
tak na oslave nebudu sama jako prvni moje mati na hostinu nejede, ze je v praci a taks em volala tatovi at jede aspon on prvne se zdrahala, ale rekla jsem mu ze Veruna ma uz jen nas(rodice ji umreli) tak by bylo blby kdyby sme nesli, tak rikal, ze jo, tak prijede k nam na obed a pak nas tchynka hodi na hostinu... 😉
jsme po obede a asi pujdu pouklizet, ja neumim udrzet poradek kdyz je tata doma... 😀 je to tu jak po vybuchu... 😝 tak budu muset...se me ale nechce...dneska jsem nejaka cila... bud je to vcerejsim vecerem s tatou a nebo ze jsem spala do 10ti?? 😅 😀

elidule
autor
6. srp 2010

no to byla poměrně mladá teda 😒
já chci taky na nějakou oslavu, nějaká grilovačka by mi stačila 😀

janulle22
6. srp 2010

@elidule to byla no... 😒
jsem si ted tak uvedomila, ze mam nabite vikendy... 😅
zitra hostina, dalsi tyden hody ve vedlejsi vesnici, dalsi Praha a pak uz snad bude klid a budu se psychicky pripravovat na to ze pujde malej do skolky... ☹ 😉

elidule
autor
6. srp 2010

tak aspoň se máš pořád na co těšit 🙂
no už za chvilku jde malej do školky vlastně 🙂 to jsem zvědavá, jak to budu prožívat já 😖

janulle22
6. srp 2010

@elidule ja teda strasne, jsem hrozna cita... 😀 budu rvt jak zelva... ☹

janulle22
6. srp 2010

tak devcata... je ti vecer...a my uz opet samy... ☹ odpolko jsem pouklizeli, navarila jsem tatovi jidlo s sebou a porci si nechala sobe na vecu a vecer jdu zehlit, zas tam mam brutalni kopu... 😝

elidule
autor
6. srp 2010

tak se též hlásím 🙂
Jani, zase jste osiřeli? ☹ ten společný čas uteče vždycky tak rychle, že jo?
u nás to vypadá následovně: taťka něco montuje na telce, Jusťa se uspává a já budu mýt nádobí - takovej úúúúplně normální večer 😀
k véče budou bifťoury a sosíček a čerstvý chlebíček - manža se vytáh 😀

leontynka15
6. srp 2010

Ahoj holky tak jsem tu tak pročítala a vidím že jste mákrevní skupina,mi jsme doma taky bez tatínka,ten náš nás opouští vždy na tři měsíce a pak je měsíc doma,celkem jsme si zvykli,ale už mi ty zimní dlouhé večery o samotě nebaví.

janulle22
6. srp 2010

@leontynka15 ahojky... tak to mate teda jeste horsi jak my... ☹ ja si neodvedu predstavit byt 3 mesice bez nej... ale asi je to vazne o zvyku... 😒

@elidule co dietka?ted vecer tak se cpat, ale dala bych si taky... 😀

a uz spite bo tu nekdo je?

elidule
autor
6. srp 2010

ahoj Leontynko 🙂 týýý jo, to je dlouhá doba ☹ a dělá vůbec?

Jani, bez komentáře 😀 😀 prase prase prase 😝 ale bylo to táááák dobrý 😀 😅 ale zítra se už budu zase stravovat jako člověk 😀

elidule
autor
6. srp 2010

Leontynko, koukala jsem, že budete adoptovat 🙂 je to složitý se k tomu dopracovat? myslím teď byrokracii v naší zemi? co jste museli podstoupit všechno?

janulle22
6. srp 2010

@elidule teda ty zvire jedno... 😀 ja si to rikam kazdej vecer ze zetra zacnu... 😀 a porad nic cece... 😀
no nic ja valim na kourovou do sprchy a chrapat...tak dobrou noc... a rano tu... 😉

seba
7. srp 2010

Budíčékkkkkkkkkkkkkkk 😉 my už o půl pátý 😠
Tak sem pustila telku,Sárinka ještě spinká a Sebík tu tancuje u tv.Venku přímo padá voda,takže dneska to na prochajdu nevypadá-to se zas budou rvát mezi sebou,ječet,pištět-asi si budu muset koupit špunty do uší 😵
Leontýnko-vítej 😉 co tatík dělá,že jezdí na tři měsíce fuč?

elidule
autor
7. srp 2010

nazdárek 🙂
Sebi, tady taky leje a je pořád tma 😒
Justý si zatím hraje sama ......... než zjistí, že jsem tady taky 😀

janulle22
7. srp 2010

Dobre ranko taky jsem uz vzhuru a reknu vam ze noc des bes... ve 3se ke me neasomrovalo dite, tak sem se odsunula na tatovo a zaclo brutaln e prset a bourka, tak sem zavrela okno... a to byly takovy rany, ze jsem se lekla i pres zavreny okno... 😝 no tak dneska ta osalva bude asi na pytel... ada pojede v gumakach a teplakach pritom jsem chtela gate a botasky...jsem zvedava jak to vsechno bude... 😝

seba
7. srp 2010

Ahojky,tak já už mám nervy v prd...Sára včera přidejchávala pětkrát,dneska už dvakrát a chrchlá stále 😠 do toho kocour blil,malej zlobí a vylejvá mu misky-asi je seřežu všechny 😀
Tady leje šíleně,bouřka jak hrom a tatík v práci a prej nic tam není 😉 já myslela,že pojede dom a pojedem třeba na nákupy 😵

elidule
autor
7. srp 2010

no Jani, abyste z oslavy neměli bahenní koupele 😒
Sebi, a jak to s tím dejcháním? myslela jsem, že to má Sára z fyzický zátěže jenom 😖
jinak máš veselo teda 😅
já jsem teď uložila malou a dodělám polívku aspoň

elidule
autor
7. srp 2010

tady žádná bouřka, jednou zahřmělo akorát

seba
7. srp 2010

Lidu-teď měla docela pokoj,až včera to začalo-byla dvakrát na atletice,pak u koní a taky to blbý počasí-uvidíme-v září jde na kontrolu a nějaký testy.Kdyžtak budu trvat na těch lázních-i kdybych měla změnit dětskou 😉

seba
7. srp 2010

Jdu se taky zbavit jednoho úvazku-jde spinkat.Oběd se peče sám,ještě něco k tomu 🤐

leontynka15
7. srp 2010

Ahoj holky děkuji za přivítání.
Náš táta pracuje u Arabů na vrtných věžích a mají tam prostě takové turnusy 3měsíce práce a 1měsíc odpočinek.

@elidule jo adoptovat budem holčičku a máš pravdu je to hrozné jak ti lezou do všeho ,ale mi máme i Dominika adoptovaného takže už se v tom orientujem a člověk musí vědět kdy co si může dovolit říct a jak se chovat,tak jsem byla i trochu drzá jinak by jsme toho asi těžko dosáhli.

janulle22
7. srp 2010

@elidule no toho se desim, tak malej asi vylozene pujde v teplakach a v gumakach... 😉 je tu 18st tak vymyslim co vse mu mam navlic aby mi neumrzl... 😀

@leontynka15 jak dlouho to trva, nez to schavlijou, nebo co vse se deje pri adopcio?

leontynka15
7. srp 2010

@janulle22 je to hlavně hodně papírování ,mi jsme na Dominika čekali 6let ,ale ted u toho druhého je to od podání žádosti 1rok.
Musí se projít psychotestama a rodičovskou přípravou,musí se dát potvrzení od zaměstnavatele,od lékaře ,od města či obce kde bydlíš,výpis s rejstříku trestů,výpis výdělku,pak životopis obou žadatelů,no je toho hodně.
Jdu taky něco vařit,valí se nám sem bouře tak at to stihnu než mi vypnou elektriku.

jiitkka
7. srp 2010

Ahojky 🙂 Tak koukám že sem do této skupiny patřím. Přítel jezdí náklaďákem-containery(lodní přeprava), hlavně do Hamburgu a odjíždí každou nedělu večer a vrací se pátek/sobota...dnes ještě doma není ☹ Jsme spolu 6let, z toho rok bydlíme a v únoru čekáme miminko... Je to někdy hrůza. Hlavně všechno zařizování je jen na mě a to že uvidí své dítě cca 8dní v měsíci je děs... ☹

elidule
autor
7. srp 2010

to byl zase řev v tý postýlce a maso na polívku se nějak rozpadá, jak se vařilo dlouho 😀

Sebi, mladší neteř taky čekají asi lázně, má taky problémy s dýcháním, buď pojede teď na podzim asi nebo až na jaře, ale kde se to léčí, to ani nevím

Jani, to je fakt blbej den na oslavu, co? ale když si to počasí nemůže člověk objednat 😒 😅 ale bylo by to dobrý

ježiši Leo, to je ale papírů 😕
a jak se tvůj můž k tý práci dostal? jaký mají pracovní podmínky? dobrý?myslím třeba denní pracovní dobu a tak, se ptám, ale jsem zvědavá 😀

Jíťo ahoj 🙂 to by sis pokecala s mojí mámou a švagřicí, jejich mužíci taky jezdí náklaďákem a ty odjezdy příjezdy jsou u nich taky takový, někdy ani nedorazí na víkend domů, máma i švagrová si musely zvyknout 😖 co ti jinýho zbejvá taky, že jo?

elidule
autor
7. srp 2010

si stahuju teď seriál My všichni školou povinní 😀 já miluju tyhle seriály z dob "minulých" 😀