• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
ahoj,
Jolanka má taky ráda koníky, ale jenom z dálky :grinning:
My byli dopo nakoupit, ale protekla nám pamperska, tak jsme mastily zase domů po prvním krámku, a to jsem měla v plánu velké nákupy
Leo ono nám stačilo těch 35 stupňů u nás co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
tak se taky hlasim... dorazila jsem ve 2 a to jsem od 12 cekala na odvoz asi kilasek a pul dom... :rolling_eyes: ale jinak to bylo v pohode, byla prca... zatrsala jsem... priopila a vystrizlivela akorad me teda bolel zaludek asi mi neco nesedlo... :unamused: ale uz je fajn... tak se najime a povalime si lehnout oba, malej vstaval po 7 tak se ho pokusim uspat taky...at nemusi hlidat tvhynka abych mohla se dospat... :grinning:
pak na vas kuknu zeny... :wink: nejak neni sil na napsani nejake urcite odpovedi... :grinning: :sweat_smile:
8. srp 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 vy teda poslední dobou paříte! Trošku závidim, ale člověk potřebuje občas někam vypadnout, tak pak napiš jaký to bylo....
mě tady teď taky vytuhli oba, dítě i tatínek....pak razíme znova na nákup :unamused:
8. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani a počasí jak? v suchu?
my byli taky na nákupu ještě a už se půjde spát pomalu
8. srp 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Deni, to já radši sebou beru náhradní plínky, protože jak naschvál malá vždycky po cestě kajdí :slight_smile:
8. srp 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky-hlásím se zcela zničená.byla jsem s dětma u prababi na pouti-pěšo a bez tatíka.Je to asi pět tam,pět zpět a ještě co jsme nacourali po pouti :wink: já zničená,Sára fit a malej usnul až teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: byl i na houpačce a kolotoči a nadšenej-důležitej :grinning:
8. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra razíme na ten nákup-tatík vydal dva tácy a nic prý nemusíme vracet :grinning: dneska padlo pětikilo,ale Sebíkovi jsme koupily xylofon a větrník,Sárinka nějaký mlsky a zbytek atrakce.
Já vozím s sebou vždy náhradní věci a plíny-jednou jsme museli prckovi pořizovat novou garderobu -šíleně se zesral a proteklo mu to :angry:
8. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sebi, že ty děcka tolik vydržej, co? :slight_smile: nepršelo vám? my jsme chytli takovou průtrž a už zase prší :confused: nemá ještě váš taťka rozhazovačnou? že bych se postavila do fronty :grinning:
ale holky, máma říkala, že mi koupila nějaký losy :grinning: :grinning: tentokrát to tam bude

já už jenom čekám, až mi bude naservírovaná večeře a padám do postele :grinning:
8. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vozim náhradní věci jen na delší výlety, měla mokrý i kalhoty....jsem koupila totiž v akci modrý pamperrsky a ty mě vážně štvou, zlatý huggiesky s púem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odpoledne jsem si vyrazila na nákup jen s tříkolkou a co myslíte, přitáhla jsem zase tři igelitky, máme s Jolankou zásoby, a litr v prrr.....
eli tak že by se na tebe konečně usmálo štěstí... :grinning: :grinning: :grinning: já mám poslední dobou taky rozhazovačnou, ale všechno větší už schovávam na vánoce, pak už nakoupim jen Jolance (kočárek) a nebude to taková pálka....a v klídku.
8. srp 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrý ránko :slight_smile:
jak je? co chystáte na dnešek?
9. srp 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ráno.nějak blbne noťas,tak jsem musela čekat až vstane Sárinka a budu moct na pc.Jedem v jedenáct do Pce na nákupy,ale venku je zamračíno-no snad nebudou padat h s hákama :wink:
Lidu-koukala jsem jak puk,čekala jsem litr-tatík rozhazovačnej nebývá :angry: bohužel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ozvu se večer,Sárinka jede s babi rovnou dál,přivezou mi ji ve středu :dizzy_face:
Škoda,že nechtějí i Sebulku-ten zbyde vždycky jen mně!!!
9. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte já jdu dnes taky na nákupy jdu koupit výbavu do postýlky a švagrová tu má maminku a ta krásně šijebtak taky nějaké látky a ušije mi povlečení a mantyneli do postýlky,jinak u nás chčije a chčije už mě to neba.
Včera nám volal táta tak taky pustilnějakékroupy tak můžem utrácet.
9. srp 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady to s počasím taky vypadá všelijak :confounded: a včera cestou na nákup a zpět (brali jsme to oklikou), jsme koukali, co voda napáchala :astonished: hrůza, chudáci všichni ty lidi :frowning2:
9. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
u nás už vylejzá sluníčko, tak se aspoň dostaneme ven :wink:
u nás začátek týdne nic moc, tchána včera odvezla záchranka a už ho v nemocnici asi nechají :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsme ještě do půlnoci čekali jestli nám dají něco vědět...od rána mu bylo zle a ta jeho pipka ho nechala doma a v půl devátý večer když manžel se chystal na odjezd do práce, tak jen poslala sms, že tátovi je špatně...Jolanka naštěstí spala skoro do osmi, jinak by mi jeblo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leo to je krásný tyhle chvíle toho zařízování a tak, určitě si to všechno moc užíváš že už všechny ty šílený peripetie jsou za vám a teď přijde to hezké :slight_smile:
9. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiš Deni, ta jeho přítelkyně je fakt pitomá :angry: hlavně, že z něj tahá prachy, ale aby mu pomohla, když má, to ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
snad vám dají vědět co a jak :unamused:
jsem si taky vzpomněla, jak jsem nakupovala na mimčo a to bylo takový pěkný :slight_smile: sice jsem nakoupila plno hovadin :sweat_smile: ale líbilo se mi to - navíc běž do obchodu s dětským zbožím a nekup všechny ty krásný věci, co tam nabízejí :grinning:
9. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: Tak už ji mááám :grinning: Průkazku i nádhernou dvojfotečku Já jsem z toho úúúplně paf!! Koukám na obrazovečku a říkám doktorovi, co se to tam tak mrská rychle a on "no přece Vaše dětátko" :grinning: No mám tam asi malého akrobata, jak kopal nožičkama, ručičkama, koulej se tam. Prý máme 6,5cm a kdyby se počítali i nožičky tak 10-11cm A koukal na pohlaví, ale prý u mě si ještě netroufne říct co to bude. Ale že už se to kolikrát dá krásně poznat v 13tt. No trošku doufám, že když je to tam ukryto, že to tak i zůstane a bude to malá Patricie :dizzy_face: Téééda já jsem z toho uplně paf, ten pocit je naprosto úžasný ... jistě víte každá :wink: teďka jdu 6.9.na TRIPL testy. JO a fotečku jsem dostala zadarmo :wink: Tak jsem to všechno hnedka volala tatínkovi do náklaďáku a byl nadšen..akorát prý se mnou na ultrazvuk nepůjde... děs! No on nemá rád nemocnice a bílé pláště, s tím asi nic neudělám :unamused:
Jinak všem přeji krásný den :wink:
9. srp 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiitkka ahoj, a k porodu taky nepude? jinak velká gratulace a at je i nadále vše ok :slight_smile:
9. srp 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 ahoj, ne ne nepůjde. Určitě stejně bude v náklaďáku na cestách a on by se tam složil :dizzy_face: Maximálně by jen čekal blízko na chodbě,kdyby byl doma,ale aby byl přímo u porodu, to ne... Mrzí mě to,ale nutit ho nemůžu... :frowning2: Jinak děkuji moc!!! jsem nadšená :slight_smile:
9. srp 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady Vám vkládám dnešní fotečku :wink:
9. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka gratulace k mimískovi :slight_smile: a pořád stejně skvělý výsledky :slight_smile:
můj muž taky u ničeho nebyl, nikdy nebyl doma :unamused: vlastně na prvním utz jo, ale radši bych ho měla u sebe v nemocnici
máš dobrou doktorku, že nechce peníze za fotečky? já vyplázla pokaždý 50 kč
9. srp 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka a co ti řekla na ty tlaky v bříšku? potvrdila,co tu holky psaly?
9. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule - já mám supr doktora-chlap :slight_smile: a ještě mi foto schoval do průkazky,aby po mě něco nechtěla sestřička :grinning: Ty tlaky - roztahování dělohy. S těma našima chlapama je to děs... ale nedá se nic dělat, když pracují. Lepší než aby se váleli doma :slight_smile:
9. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka jo ty máš doktora? přiznávám, že jsem se v nemocnici před chlapama trošku styděla, jsem v tomhle taková "zaostalá" :sweat_smile: mám raději ženskou a tady v nemocnici jsem byla jednou na utz u černocha a vůbec jsem mu nerozuměla a nebyla jsem ani schopná mu říct, aby mi to opakoval, co říkal :sweat_smile: no pipina prostě
9. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a vůbec jsem se styděla, když me po císaři umejval nějakej chlap (ani jsem na něj neviděla pořádně, neměla jsem brejle :grinning: ), já vím, že pro ně je to rutinna a každodenní "práce", sle stejně :confounded:
9. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule - tak teď jsem se opravdu nasmála :grinning: :grinning: Tady v Jičíně máme převážně doktory a asi jen dvě doktorky. Na tu jednu jsou jen a jen stížnosti. já u ní byla jednou a už nikdy!!! je hrubá,nepříjemná .. no děs!! Hlavně jí je 35 a nemůže mít děti, a to dělá tohle povolání...takže je silně nepříjemná...
Já se nestydím, je to přecejc doktor...Tomu mému je podle mě okolo 45 a není to žádnej slizoun a hlavně, vše krásně vysvětlí, nemá trapné řeči (jako jiný doktor tady). Opravdu jsem s ním spokojená!! A hlavně je to jediný doktor tady,co na něj je slyšet jen a jen chvála. Také rodí, tak doufám, že budu mít kliku a budu ho mít na sále. Jedné známé šel uplně zadarmo na sál, žádných 5000,-.Prostě borec!! :slight_smile:
9. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky koukám nejsem sama kdo má chlapa v kamionu můžu se k vám taky přidat?
9. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jasně že jo :slight_smile: Já sama jsem tu asi 4dny :dizzy_face: Co jezdí Tvůj chlap??
9. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka asi bych si taky zvykla, když by nebylo zbytí a je fakt, že na druhou stranu, od ženský ženská očekává spíš cit v rukou a pochopení a vůbec takový věci a kolikrát doktorka překvapí, jak je necitelná a hrubá a bolí :rolling_eyes:
taky bys ho chtěla u porodu?

@gabinicee nazdárek :slight_smile: se rozrůstáme :slight_smile:
9. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, ne abyste "jezdily" :grinning: to je jako, když se sejdeme u našich na oběd v neděli a brácha s tátou furt "jezdí" :grinning:
9. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek