Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

denisa31
8. srp 2010

ahoj,
Jolanka má taky ráda koníky, ale jenom z dálky 😀
My byli dopo nakoupit, ale protekla nám pamperska, tak jsme mastily zase domů po prvním krámku, a to jsem měla v plánu velké nákupy
Leo ono nám stačilo těch 35 stupňů u nás co? 😝

janulle22
8. srp 2010

ahoj holky...
tak se taky hlasim... dorazila jsem ve 2 a to jsem od 12 cekala na odvoz asi kilasek a pul dom... 🙄 ale jinak to bylo v pohode, byla prca... zatrsala jsem... priopila a vystrizlivela akorad me teda bolel zaludek asi mi neco nesedlo... 😒 ale uz je fajn... tak se najime a povalime si lehnout oba, malej vstaval po 7 tak se ho pokusim uspat taky...at nemusi hlidat tvhynka abych mohla se dospat... 😀
pak na vas kuknu zeny... 😉 nejak neni sil na napsani nejake urcite odpovedi... 😀 😅

denisa31
8. srp 2010

@janulle22 vy teda poslední dobou paříte! Trošku závidim, ale člověk potřebuje občas někam vypadnout, tak pak napiš jaký to bylo....
mě tady teď taky vytuhli oba, dítě i tatínek....pak razíme znova na nákup 😒

elidule
autor
8. srp 2010

Jani a počasí jak? v suchu?
my byli taky na nákupu ještě a už se půjde spát pomalu

elidule
autor
8. srp 2010

Deni, to já radši sebou beru náhradní plínky, protože jak naschvál malá vždycky po cestě kajdí 🙂

seba
8. srp 2010

Ahojky-hlásím se zcela zničená.byla jsem s dětma u prababi na pouti-pěšo a bez tatíka.Je to asi pět tam,pět zpět a ještě co jsme nacourali po pouti 😉 já zničená,Sára fit a malej usnul až teď 😝 byl i na houpačce a kolotoči a nadšenej-důležitej 😀

seba
8. srp 2010

Zítra razíme na ten nákup-tatík vydal dva tácy a nic prý nemusíme vracet 😀 dneska padlo pětikilo,ale Sebíkovi jsme koupily xylofon a větrník,Sárinka nějaký mlsky a zbytek atrakce.
Já vozím s sebou vždy náhradní věci a plíny-jednou jsme museli prckovi pořizovat novou garderobu -šíleně se zesral a proteklo mu to 😠

elidule
autor
8. srp 2010

Sebi, že ty děcka tolik vydržej, co? 🙂 nepršelo vám? my jsme chytli takovou průtrž a už zase prší 😕 nemá ještě váš taťka rozhazovačnou? že bych se postavila do fronty 😀
ale holky, máma říkala, že mi koupila nějaký losy 😀 😀 tentokrát to tam bude

já už jenom čekám, až mi bude naservírovaná večeře a padám do postele 😀

denisa31
8. srp 2010

já vozim náhradní věci jen na delší výlety, měla mokrý i kalhoty....jsem koupila totiž v akci modrý pamperrsky a ty mě vážně štvou, zlatý huggiesky s púem 😝 Odpoledne jsem si vyrazila na nákup jen s tříkolkou a co myslíte, přitáhla jsem zase tři igelitky, máme s Jolankou zásoby, a litr v prrr.....
eli tak že by se na tebe konečně usmálo štěstí... 😀 😀 😀 já mám poslední dobou taky rozhazovačnou, ale všechno větší už schovávam na vánoce, pak už nakoupim jen Jolance (kočárek) a nebude to taková pálka....a v klídku.

elidule
autor
9. srp 2010

dobrý ránko 🙂
jak je? co chystáte na dnešek?

seba
9. srp 2010

Dobrý ráno.nějak blbne noťas,tak jsem musela čekat až vstane Sárinka a budu moct na pc.Jedem v jedenáct do Pce na nákupy,ale venku je zamračíno-no snad nebudou padat h s hákama 😉
Lidu-koukala jsem jak puk,čekala jsem litr-tatík rozhazovačnej nebývá 😠 bohužel 😝

seba
9. srp 2010

Ozvu se večer,Sárinka jede s babi rovnou dál,přivezou mi ji ve středu 😵
Škoda,že nechtějí i Sebulku-ten zbyde vždycky jen mně!!!

leontynka15
9. srp 2010

Ahojte já jdu dnes taky na nákupy jdu koupit výbavu do postýlky a švagrová tu má maminku a ta krásně šijebtak taky nějaké látky a ušije mi povlečení a mantyneli do postýlky,jinak u nás chčije a chčije už mě to neba.
Včera nám volal táta tak taky pustilnějakékroupy tak můžem utrácet.

elidule
autor
9. srp 2010

tady to s počasím taky vypadá všelijak 😖 a včera cestou na nákup a zpět (brali jsme to oklikou), jsme koukali, co voda napáchala 😲 hrůza, chudáci všichni ty lidi ☹

denisa31
9. srp 2010

ahoj holky,
u nás už vylejzá sluníčko, tak se aspoň dostaneme ven 😉
u nás začátek týdne nic moc, tchána včera odvezla záchranka a už ho v nemocnici asi nechají 😝 takže jsme ještě do půlnoci čekali jestli nám dají něco vědět...od rána mu bylo zle a ta jeho pipka ho nechala doma a v půl devátý večer když manžel se chystal na odjezd do práce, tak jen poslala sms, že tátovi je špatně...Jolanka naštěstí spala skoro do osmi, jinak by mi jeblo 😝

leo to je krásný tyhle chvíle toho zařízování a tak, určitě si to všechno moc užíváš že už všechny ty šílený peripetie jsou za vám a teď přijde to hezké 🙂

elidule
autor
9. srp 2010

ježiš Deni, ta jeho přítelkyně je fakt pitomá 😠 hlavně, že z něj tahá prachy, ale aby mu pomohla, když má, to ne 😝
snad vám dají vědět co a jak 😒
jsem si taky vzpomněla, jak jsem nakupovala na mimčo a to bylo takový pěkný 🙂 sice jsem nakoupila plno hovadin 😅 ale líbilo se mi to - navíc běž do obchodu s dětským zbožím a nekup všechny ty krásný věci, co tam nabízejí 😀

jiitkka
9. srp 2010

ahojky 🙂 Tak už ji mááám 😀 Průkazku i nádhernou dvojfotečku Já jsem z toho úúúplně paf!! Koukám na obrazovečku a říkám doktorovi, co se to tam tak mrská rychle a on "no přece Vaše dětátko" 😀 No mám tam asi malého akrobata, jak kopal nožičkama, ručičkama, koulej se tam. Prý máme 6,5cm a kdyby se počítali i nožičky tak 10-11cm A koukal na pohlaví, ale prý u mě si ještě netroufne říct co to bude. Ale že už se to kolikrát dá krásně poznat v 13tt. No trošku doufám, že když je to tam ukryto, že to tak i zůstane a bude to malá Patricie 😵 Téééda já jsem z toho uplně paf, ten pocit je naprosto úžasný ... jistě víte každá 😉 teďka jdu 6.9.na TRIPL testy. JO a fotečku jsem dostala zadarmo 😉 Tak jsem to všechno hnedka volala tatínkovi do náklaďáku a byl nadšen..akorát prý se mnou na ultrazvuk nepůjde... děs! No on nemá rád nemocnice a bílé pláště, s tím asi nic neudělám 😒
Jinak všem přeji krásný den 😉

denisa31
9. srp 2010

@jiitkka ahoj, a k porodu taky nepude? jinak velká gratulace a at je i nadále vše ok 🙂

jiitkka
9. srp 2010

@denisa31 ahoj, ne ne nepůjde. Určitě stejně bude v náklaďáku na cestách a on by se tam složil 😵 Maximálně by jen čekal blízko na chodbě,kdyby byl doma,ale aby byl přímo u porodu, to ne... Mrzí mě to,ale nutit ho nemůžu... ☹ Jinak děkuji moc!!! jsem nadšená 🙂

jiitkka
9. srp 2010

tady Vám vkládám dnešní fotečku 😉

elidule
autor
9. srp 2010

@jiitkka gratulace k mimískovi 🙂 a pořád stejně skvělý výsledky 🙂
můj muž taky u ničeho nebyl, nikdy nebyl doma 😒 vlastně na prvním utz jo, ale radši bych ho měla u sebe v nemocnici
máš dobrou doktorku, že nechce peníze za fotečky? já vyplázla pokaždý 50 kč

elidule
autor
9. srp 2010

@jiitkka a co ti řekla na ty tlaky v bříšku? potvrdila,co tu holky psaly?

jiitkka
9. srp 2010

@elidule - já mám supr doktora-chlap 🙂 a ještě mi foto schoval do průkazky,aby po mě něco nechtěla sestřička 😀 Ty tlaky - roztahování dělohy. S těma našima chlapama je to děs... ale nedá se nic dělat, když pracují. Lepší než aby se váleli doma 🙂

elidule
autor
9. srp 2010

@jiitkka jo ty máš doktora? přiznávám, že jsem se v nemocnici před chlapama trošku styděla, jsem v tomhle taková "zaostalá" 😅 mám raději ženskou a tady v nemocnici jsem byla jednou na utz u černocha a vůbec jsem mu nerozuměla a nebyla jsem ani schopná mu říct, aby mi to opakoval, co říkal 😅 no pipina prostě

elidule
autor
9. srp 2010

a vůbec jsem se styděla, když me po císaři umejval nějakej chlap (ani jsem na něj neviděla pořádně, neměla jsem brejle 😀 ), já vím, že pro ně je to rutinna a každodenní "práce", sle stejně 😖

jiitkka
9. srp 2010

@elidule - tak teď jsem se opravdu nasmála 😀 😀 Tady v Jičíně máme převážně doktory a asi jen dvě doktorky. Na tu jednu jsou jen a jen stížnosti. já u ní byla jednou a už nikdy!!! je hrubá,nepříjemná .. no děs!! Hlavně jí je 35 a nemůže mít děti, a to dělá tohle povolání...takže je silně nepříjemná...
Já se nestydím, je to přecejc doktor...Tomu mému je podle mě okolo 45 a není to žádnej slizoun a hlavně, vše krásně vysvětlí, nemá trapné řeči (jako jiný doktor tady). Opravdu jsem s ním spokojená!! A hlavně je to jediný doktor tady,co na něj je slyšet jen a jen chvála. Také rodí, tak doufám, že budu mít kliku a budu ho mít na sále. Jedné známé šel uplně zadarmo na sál, žádných 5000,-.Prostě borec!! 🙂

gabinicee
9. srp 2010

Ahoj holky koukám nejsem sama kdo má chlapa v kamionu můžu se k vám taky přidat?

jiitkka
9. srp 2010

ahoj, jasně že jo 🙂 Já sama jsem tu asi 4dny 😵 Co jezdí Tvůj chlap??

elidule
autor
9. srp 2010

@jiitkka asi bych si taky zvykla, když by nebylo zbytí a je fakt, že na druhou stranu, od ženský ženská očekává spíš cit v rukou a pochopení a vůbec takový věci a kolikrát doktorka překvapí, jak je necitelná a hrubá a bolí 🙄
taky bys ho chtěla u porodu?

@gabinicee nazdárek 🙂 se rozrůstáme 🙂

elidule
autor
9. srp 2010

holky, ne abyste "jezdily" 😀 to je jako, když se sejdeme u našich na oběd v neděli a brácha s tátou furt "jezdí" 😀