Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
9. srp 2010

@gabinicee Gabča je celej tatínek, co? 🙂

jiitkka
9. srp 2010

@elidule - jo jo,chtěla. Pač je prostě dobrej doktor! 😉 Třeba primář tady v porodnici, je prý katastrofa!! 🙄 Řve na ženské na sále, pokud jsou bez doprovodu, ať držej hubu a podobné hnusy!! Prý je borec na císaře,ale takovéhle chování..to je hnus... a ta ženská doktorka s ním dost peče... No já osobně spíš cit čekám od chlapa , protože ten neví, co žena cítí.. tak si to myslím 😉

jiitkka
9. srp 2010

@elidule joooooo to znám moooc dobře 😀 😀 Mého chlapa rodina jezdí celá - jako mužský 😀 Ale mě to baví jezdit s ním a tak se ráda bavím taky..ale ted jsem nebyla už půl roku a díky mimi už dlouho nebudu.No pak vyrazíme jako celá rodina až bude mimi větší 😵

gabinicee
9. srp 2010

tak to mám radost můj jezdí převážně Itálii a je doma tak různě někdy je pryč týden někdy 4 dny a někdy se jen otočí najíst a jede dál 😉

gynekologa mám taky chlapa nedokážu si představit že by se ve mě vrtala ženská ale ted si tak vzpomínám že u porodu u obou byla vyborná doktorka tak já asi nevím taky je to asi od člověka .
@elidule jo docela tě chápu já mám obě sestry zdravotní sestry a když se sejdou tak se nebaví o ničem jiném jen o nemocech a nemocnici a to mě taky leze krkem

elidule
autor
9. srp 2010

@jiitkka já si vždycky říkala, že doktoři koukaj na ty naše pipiny a pak přijdou domů a musej to u tý svý odlišit od "práce" 😀 😀 ale zase a to je taky fakt, švagřice mi oponovala, že jak se na to můžou dobrovolně koukat ženský 😀 😀 každej úhel pohledu má svý opodstatnění 😀
já bych nechtěla dělat gyndařku, zubařku a kadeřnici - nechtěla bych se lidem hrabat ani v jednom 😅 😀

denisa31
9. srp 2010

eli jako že se baví o práci?
já uspávám....ještě pořád..... 😝 😝

gabinicee
9. srp 2010

@elidule jo máš pravdu celej táta jen to taky záleží kdo zná mě říká že je do nás kdo manžu tak říkaj do něj prostě jsme se hledali až jsme se našli

jiitkka
9. srp 2010

@gabinicee - můj zase jezdí containery - lodní přeprava. Takže v cz nakládá vše a pak jezdí hlavně do Německa do Hamburgu do přístavu...pak maďarsko,slovensko,polsko... Odjíždí každou neděli okolo 18hodiny a přijíždí pátek/sobota... 😒

gabinicee
9. srp 2010

@elidule tak to já bych nedělala taky a ještě kosmetičku a prostě všechno co se hrabání v těle týče

elidule
autor
9. srp 2010

já jezdila s mým tátou, když jsem byla malá, si pamatuju ty fronty a čekačky na hranicích, a pak občas se svým mužem, ale to jen tady po Čechách

elidule
autor
9. srp 2010

@gabinicee ten můj říká, že jsme se hledali, až jsme na sebe zbyli 😝 😀 ............ něco na tom asi bude 😅

jiitkka
9. srp 2010

@elidule - ty jsi mě krásně vystihla!!! 😀 Ani jedno by můj žaludek taky nezvládl!! kamarádka dělá na oddělení v Pha, kde jí vozej ožrali, feťáky, když se Bartošová předávkovala+opila tak ji tam taky měla a co mi vypráví tak to bych taky dělat nemohla - pěknej humus 😝 Podle mě chlap gynekolog už z toho musí být taky pěkně zhnusenej...mladé,starší, staré...umyté,neumyté...bléééééééé 😀

elidule
autor
9. srp 2010

@denisa31 Deni, jakpak to? my jsme dneska nespaly odpo, takže v půl sedmý tuhá 🙂 , ale byla protivka, ale to bych byla taky, kdyby mi nešlo usnout a chtěla bych ....... jenže to se mi už dlouho nestalo 😀 jak můžu, lehnu a spím 😀

elidule
autor
9. srp 2010

@jiitkka no tak to má vzrůšo teda 😝

gabinicee
9. srp 2010

@jiitkka no tak to teda taky není nic moc ten můj jezdí i na sicilii a to jezdí trajektem jednou jsem jela s ním a bylo to naprosto luxusní staral se o mě jak o vlastní nic jsem nedělala jen seděla a koukala byla to jedna z nejlepších dovolených jen mi bylo smutno po Gábi protože do té doby jsem s ní byla furt hlídání u nás skoro vůbec nefunguje ted když máme ještě Dádu tak to se dlouho nikam nepodívám ale určitě se dočkám . Jinak ti strašně závidím těhotenství ale řeknu ti že jestli si myslíš že první fotka je skvělej zážitek tak ti teda můžu říct že není nad to když ti najednou vyndají ten uzllček z břicha a ty si na něj poprvé sáhneš to je něco co se nedá popsat a je to naprosto ůžasný máš se na co těšit 😉 🙂

elidule
autor
9. srp 2010

@denisa31 no Deni, práci jsem myslela 🙂
ale na druhou stranu, je to normální, že se lidi baví o práci 🙂 já jsem dělala v servisu s elektronářadím a o tom jsem nikomu nepovídala, páč to vůbec nikoho nezajímalo 😀 😀 😀

elidule
autor
9. srp 2010

a ani se nedivím 😀

jiitkka
9. srp 2010

@gabinicee - už se moc těším!! 😵 Dneska mi ta fotečka udělala velkou radost, protože na ní mohu každý den koukat, než zas prďolku uvidím na ultrazvuku. Je to prostě zvláštní=nádherné období!! 😉
Jinak na trajektu jsem nikdy nebyla a asi bych ho neustála - houpání,voda...Ale musí to být krásný zážitek! Já si zamilovala v Hamburgu přístav 🙂

gabinicee
9. srp 2010

s tím spaním u Gábi to bylo takový všelijaký spala pořád jinak to Davídek je zlatíčko vstává kolem sedmé kolem 11h jde spát někdy vstane za 2 h někdy za 4h ale včer kolem osmé už zase spí a pak celou noc tak že super druhý dítě je fakt jiný jen kdyby to první nedělalo žárlivé vystupy ☹

gabinicee
9. srp 2010

to houpání jsem ani nevnímala tak jsme si plánovali s manžou že to zkusíme na lodi že jako jaký to je a nakonec jsme oba lehli do postele každý sám a usnuli jsme 😀 😀 😀 😀 tak že ani nevím jestli vlny byly 😀

elidule
autor
9. srp 2010

já byla s tátou jednou na trajektu a měla jsem mořskou nemoc a zatímco se táta cpal vším možných, já strávila plavbu na pánských záchodcích a zvracela 😝 😀

gabinicee
9. srp 2010

taky dobrej zážitek 😀 😀 😝 Ted si taky vzpomínám že jsme jeli ale s mým tatkou do Anglie na poznávací zájezd a taky to bylo v poho to jsme ale neměli pokoj a já spala na židli 🙂 😒 ale taky v poho

elidule
autor
9. srp 2010

tak zase jsem chtěla jít spát brzo 😠 a krafu tady 😀 .......... dobrou 🙂

gabinicee
9. srp 2010

tak dobrou ja tu ještě chvilku budu 😉 😉

elidule
autor
10. srp 2010

dobrý ránko 🙂
taky je u vás taková mlha? 😕
Jani a co měli na tý oslavě vůbec dobrýho?

seba
10. srp 2010

Ahojky vespolek,u nás svítí sluníčko 😉
Sárinka je u našich a Sebík ji už hledá,včera jsem mu koupila knížku s autama,tak od rána to máme taktol,kombaj,áááutttííík veliký a autík pá-to je osobák.Jinak má ještě nový ponožky a taky už slípky,tak od podzimku to zkusíme bez plíny 😉
Já si koupila jen tričkoa takový šatky na doma,zbytek padlo za Sárinku-nevrátila jsem nic 😀
Vítám Gabinicee 😵
Kdepak máme Radku? ☹
Deni-jak malá spinkala?U nás je to teď po meduňce bezva 😵

seba
10. srp 2010

Jo a hádejte,co jsme s tatíkem včera večer dělali-uklízeli Sáře pokojík 😀 😀 mít ji po ruce 😠 😠 😠 dneska budu pokračovat.Jdem na nákup a uklidit popelnice

gabinicee
10. srp 2010

dobré ráno u nás taky svítí sluníčko tak doufám že to vydrží včera jsem koukala chvilku na zprávy a byl to děs ty povodně to je teda hrůza ☹

@seba ahoj já jsem si říkala že to bez plín zkusíme toto léto ale jsem na to líná tak to odložíme na příští 🙂 pokojíček jsem taky uklízela je to děs a nejhorší je že to dlouho nezůstana ☹

seba
10. srp 2010

U nás už voda opadla,už zprůjezdnily celý město 😉 ale v řece to ještě dost hučí.
U nás vydrží pokojík tak 1č dní a to je v něm jen Sára. 😠 😠 😠

elidule
autor
10. srp 2010

Sebi, já tu meduňku taky koupila 😀 , lékárník mi to ale rozmlouval a že to nedoporučuje, ale neřekl proč, jen se šklebil 😒 nevíš, z jakýho důvodu to nedoporučuje? Justýně čajík chutná 🙂
jste Sáru vybavovali do školy?