Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
12. dub 2010

se mas u nas asi ne, ale mohl by dneska vstaval v pul 8

elidule
autor
12. dub 2010

to kdyby ta moje cácora vstávala v půl osmý,tak by šla spát tak v půl jedenáctý - ty "skorotříhodinový" intervaly dodržuje 😀
ohřeju si párky konečně taky už

janulle22
12. dub 2010

to mas jeste dobry, kolikrat sem totalne vystavena a on energie na rozdavani...

elidule
autor
12. dub 2010

no kde to ty děti berou? 😕
tak jsme po o,trošku se vyjasňuje,pojedem za babí dneska odpoledne

lamarika
12. dub 2010

Ahoj holky, tak už jsem konečně tu. Dneska nějak nestíhám. Včera u nás byla kamarádka se svým psem a když po hodince řekla, že už musí jít, tak bych ji nejradši pomohla aby odešla rychleji. Ten pes je absolutně nevychovanej, vůbec ji neposlouchá, pořád jenom hopsal a malej se strašně bál. Navíc po tom psovi zůstali všude chlupy (takový štětiny), tak jsem se to snažila ráno asi hodinu tady dát do kupy aby se ty štětiny tady neválely, ale marná snaha. Je to zapíchaný úplně všude. Budu to likvidovat ještě týden. . . Snažila jsem se jí vysvětlit, aby příště přišla bez psa, ale ona to nějak nepochopla.
Teď jsem akorát přebalila Matese a on se mi posral 😒 Takže znova. My přišli před chvilkou z venku, bylo tam nádherně 😎

lamarika
12. dub 2010

Jo a ten můj se teda vrátil včera o pll jedenáctý, tak jsem mu řekla akorát doborou noc. Pak si šel alespoň na hoďku schrupnout, ale zaspal. Takže ve tři ráno ho chlapi naháněli kde je a jestli se vůbec jede do práce 😀 😀 😀 😀 😀 Patří mu to 😝

elidule
autor
12. dub 2010

Čau Ráďo,jsem si říkala,kde seš? 😀 Holky vy mě sejříte s tím počasím 😠
s tím psem - chodili jsme ke strejdovi tady kousek na návštěvu,maj taky psa,takovýho bílýho oříška nebo co to je,ale neskutečně začal smrdět,tak jsme omezovaly postupně návštěvy a navíc po něm taky tolik bílých chlupů všude,s malou jsme tam ještě nebyli a ani nepůjdem,my měli psa,ten smrděl,jak zmokl,ale tenhle smrdí úplně pořád a to jsou v panelákovým bytě,no ten pes,když na mě dejchnul,jsem myslela,že budu blejt,fakt
toho mýho budím já,prej má na telefonu strašně hlasitej budík a nejde ztlumit,takže by to určitě vzbudilo malou,já mám takovou potichou melodii a stejně se většinou vzbudím,jak má vstávat,takže ho budím já,kolikrát vstává ránon k malý,krmím a když má muž do vstávání půl hodiny,tak ho nekompromisně budím,protože si nepůjdu lehnout na chvilku,abych akorát zabrala a usnula a hnedka zase kvůli němu vstávala 😒

lamarika
12. dub 2010

Liduš my máme doma psa, ale je vychovanej, když mu řeknu, že něco nesmí, tak to neudělá atd. Nelíná, takže chlupy se tu nepovalují. To je tu mnohem víc mých vlasů. . .
U nás to je tak, že on si nastaví budík na svém tel., ale jeho stejně nevzbudí, takže ho budím já. Dneska si ho ale nenastavil 😀 😀 😀

lamarika
12. dub 2010

já mám poslední dobou tak uvztekaný dítě. . . 😠 Jakmile není něco po jeho, tak se hned vzteká. A to to byl takovej andílek. Teď katastrofa. Snad ho to brzo přejde nebo ho začnu dávat pod studenou sprchu 😔

janulle22
12. dub 2010

tak holky ja se omluvuju,a el amm tu tatu, tata dojel hlidat maleho a ja valim do skoly... tak si uzijte den, tu je hnusne snad nezmoknu... 😉 vecer se tu ukazu.. tak papa

elidule
autor
12. dub 2010

švagrová tu sprchu použila jednou,jen jí teda pustila a rukou jen tak lehce pokropila mladší dceru,ale od tý doby to funguje jako výstraha 😀
já jsem zvědavá,kdy to přijde u nás
Justýna je akorát teďkon strašně ufňukaná a rozmrzelá - asi ty zubiska,už by mohly vylézt

lamarika
12. dub 2010

Kup si v lékárně takovej chladivej gelík na ty zoubky a potři ji tím dásně. Trošku to pomůže

elidule
autor
12. dub 2010

no ty jo,ty první jsou taky pěkný - ty druhý taky,ale jsou výraznější - no vůbec bych se neuměla rozhodnout,teda kdybys vyšašila někde ještě třeba černý s nějakým jednobarevným motivem,tak by vedly asi ty 😀 ale zase těhotná a v létě - to by mělo působit pozitivně že jo? tak asi nty červeno-bílý 😀

elidule
autor
12. dub 2010

já ho mám,ale moc nezabírá nebo na chvilku jenom a má se to mazat jenom asi třikrát denně maximálně

lamarika
12. dub 2010

no, právě. Chtěla bych je nosit i v létě, ale zase se musí hodit i na tu svadbu. Ty další dvoje jsou taky moc pěkný a já nevím který si mám tedy vzít. . .

lamarika
12. dub 2010

jsem mazala i víckrát. Tou malilinkatou dávkou se přece nemůže dítě předávkovat

elidule
autor
12. dub 2010

to asi né noo 🙂
teď by se měl ukázat tvůj muž a říct: miláčku,kup si všechny samozřejmě 😀 .......................... já furt žiju v nějaký jiný realitě asi 😀

lamarika
12. dub 2010

asi si koupím ty čtvrtý. Líbí se mi nejvíc a jsou bez rukávů. Takže na léto supr a na tu svadbu si k nim vemu bolerko. Ještě se zeptám švagrovky 😉

elidule
autor
12. dub 2010

myslíš ty na ramínka s černým lemováním? ty jsou krásný

lamarika
12. dub 2010

teď jsem dala Matesovi svačinku a za chvilku pujde do hajan. Dneska jsem si koupila kousek melounu, ale než jsem ho donesla domů, tak se mi trošku rozsrač..val

lamarika
12. dub 2010

jojo a nebo se mi líbí i ty druhý na ramínka. Ach jo, já jsem strašně nerozhodná co se týče těhle věcí. . . Pak si nějaký koupím a budu říkat, že jsem si měla vzít jiný. Taky jseš tak strašně nerozhodná?

elidule
autor
12. dub 2010

jo jo to znám,bohužel,zvlášť když vím,že si jen tak něco dalšího koupit nemůžu ☹
taky jsem včera zakousla do melounu,ale byl nějakej,no já nevím,přišel mi napůl shnilej

elidule
autor
12. dub 2010

tyhle jsou hezčí

elidule
autor
12. dub 2010

stojím za tamtěma 🙂

lamarika
12. dub 2010

s vybíráním končím, stejně se zase nejsem schopna rozhodnout.
Akorát jsem dala Matese spát, tak si jdu zbaštit mango. Jo a tady už pěkně prší. . .

elidule
autor
12. dub 2010

😀
mango bych si taky dala - mňami
my jsme přijeli od našich,malá si schrupla v autě,tak nevím,kdy zalehne na noc 😒

lamarika
12. dub 2010

Ven už jsme teď odpoledne nešli, protože tam lije a lije. Tak abysme nezaháleli, tak jsem nás vzala k nám do stop shopu (je tam pár obchůdků). Myslela jsem, že si koupíme něco na sebe, ale vrátili jsme se zase jenom s tím žrádlem 😀 😀 😀 😀
A ještě jsem koupila teda takovou trcadlovou dekoraci, která mi moc na těch zdí nedrží, takže čekám kdy mi to opadá.
Malej se teď nabaštil loupáku a já taky do sebe něco rychle naházím. S tím ovocem jsem dneska neměla vůbec štěstí. Mango teda nic moc a meloun byl pěkně hnusnej. . .
Jestli si schrupla jenom na chvilku, tak to ti určo za chvilku zas vytuhne 😉 A co ten tvůj chlap? Odjel pryč na montáze a nebo se ti vrací večer domů?