Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
10. srp 2010

tady se půjde spát tak za hodinku a kdoví jestli vůbec 😖

denisa31
10. srp 2010

@elidule nejhorší je, že každá značka má jinou velikost, takže člověk musí zkoušet jak blázen. Nejsem nijak asymetrická, ale mám většinou hořejšek 36 a spodek 40 😝 a do toho mám ještě 178 cm takže pak něco kup, jo a elasťáky jsem si zrovna včera dvoje objednala, ale krátký pod šaty 😀 😀 😀 jsem si hrozně dlouho nic nekoupila, tak teď si dělám radost když došla mateřská, přece nebudu doma pořád tahat jen kojící trika!!!!!!!!!!!!!!!!

@jiitkka a ještě k těm rodičům, tak koukám, že s hlídáním jsme na tom všechny podobně, jako by už nestačilo, že ty chlapi jsou pryč!

@gabinicee myslim, že tvuj věk je tak akorát na dvě děti, já bych taky ráda měla nejdýl do 35 druhý, manžel o tom zatím nechce slyšet, tak uvidíme (je mi 29), jenže my taky pořád řešíme ty prachy, ale na druhou stranu to se vždycky nějak udělá, se uklidňuju tím, že jsou na tom lidi hůř

denisa31
10. srp 2010

jsem taky zvědavá jak budu za čas hledat práci.... 😝 😝 😝 do svojí se vrátit nemůžu ani nechci.

elidule
autor
10. srp 2010

taky do 35 bych chtěla stihnout ještě jedno dítě, před tím na chvíli do práce, no na chvíli, rok dva

denisa31
10. srp 2010

@elidule já taky chtěla na rok dva do práce, jenže se bojím toho že rok dva budu tu práci hledat, tak si říkám, jestli není lepší hned navázat,...ale na druhou stranu se děsím toho jak bych zvládla dvě mrňata, že mít jedno odrostlejší by bylo lepší...ale zase pak druhý ve škole, no je to dilema 😢

elidule
autor
10. srp 2010

@denisa31 když mě to příjde ať už se člověk rozhodne jakkoliv, že to vždycky má svoje výhody i nevýhody 😒

denisa31
10. srp 2010

@elidule přesně....spousta lidí to řeší tak dlouho až mají nakonec jen jedno

elidule
autor
10. srp 2010

@denisa31 😀 za nás to vyřeší zase určitě malá "nehoda" 😀 a budu mít po rozhodování

gabinicee
10. srp 2010

Když jsem se ho zeptala co to asi obnáší ta telefonistka no tak mi řekl co asi prostě je potřeba telefonovat ale jakým tonem to řek ani jsem neměla chut se na nic jinýho ptát docela jsem byla vykulená a tak budu hledat dál.

No řeknu vám dvě děti to je teda záhul docela si to užívám když je Gábi ve školce a vzpomínám jaká to byla paráda když jsem měla jedno 😀 nejde o to že s menším je víc práce ale řešit starší dítě rozlišovat co je žárlivost a co chování úměrně jejímu věku je někdy nad moje síly ještě že je Dáda tak hodnej i když ted už jak běhá je to o něčem jiným ale zase Gábi už se trochu srovnala tak je to vždy období

jiitkka
10. srp 2010

@denisa31 - no já si mladá na dítě vůbec nepřipadám. 22 je pro mě perfektní věk na první miminko. Další bychom chtěli tak za 4roky. Příteli je 27,což je podle taky ok. Jsme spolu 6let, bydlíme. A rozhodně nemohu říct, že jsem si neužila. Zas ale záleží na každé z nás, každý ma život a priority jiné. Já zas mám hodně kamarádek, co jim je už okolo 30ti a ještě nemají ani první dítě a už plaší, lítají po doktorech, protože to nejde... to bych nechtěla zažít 😔 Jsem ráda že první mímo budu mít v tomto věku. No ono by jste mě museli taky znát, pak by jste uznali že mi je sice teď 21,ale na dítě jsem už dost stará a zvládnu to...Kdo mě zná jaká jsem, můj život, tak ví 🙂

denisa31
10. srp 2010

@elidule to je nejlepší, jinak bysme se nedokopaly ani k tomu prvnímu co...a teď jsme za to rády 🙂 akorát by to chtělo větší byt, ale to jsou všechno věci co se dají pořešit časem....já jsem teď nějaká na měkko jak to vidim s tim tchánem, tak si říkám, že člověk stejně neví co bude zítra, tak si říkám radši malý byt a všichni ok, mít se rádi...bla bla

jiitkka
10. srp 2010

@denisa31 - a k těm rodičům, myslím si že rodina přítele bude mímo vidět pouze tehdy, když tam sami dojedem .. jinak ne...přítel doufá že ne, alejá jsem realistka. No a moje mamka by hlídala jak vzteklá, už se příšerně těší...bohužel to zatím nejde, při jejím zdravotním stavu a dlouhodobé hospitalizaci v nemocnici 😢 Sestra bylí 30min mimo naše město, ale hlídat bude jistě ráda. Je jí 28 a sama ještě děti nemá, ale snad už do toho praští. Chtěla by mi jít k porodu,ale nevím zda je to dobrý nápad,když sama ještě nerodila... 😨

gabinicee
10. srp 2010

@jiitkka já myslím že určitě je to dobrý nápad já měla u porodu obě sestry i manžela a bylo to naprosto úžasný věř tomu lepší zážitek není než vidět prvně své dítě věř tomu

denisa31
10. srp 2010

@jiitkka já neříkám že to nezvládneš, určitě budeš skvělá mamina, nemyslim, že my starší jsme o něco moudřejší a vůbec já si teda připadám taky na 20, mám pár kamarádek co jsou v tvým věku a už mají i jména pro děti, mě jen prostě v tomhle věku ještě tyhle věci moc nebraly a máš pravdu, že když to potom nejde, tak si člověk vyčítá proč do toho nešel dřív a nějaká kariéra a prachy je pak k ničemu

@gabinicee jo ono se říká, že jedno dítě žádný dítě, ale to poznáme až když máme to druhý. Kámošky malá žárlí strašně na ségru, ty jsou o dva roky a ta jí klidně nahází bordel z chodníku do kočárku a už prý i nějakou hlínu hodila do cizího kočárku, chudák kámoška a chudák ta mamina toho mimča, to nevim co bych dělala, kdyby mi tohle udělalo cizí dítě

denisa31
10. srp 2010

@jiitkka no nevim aby jí to nevystrašilo...ale každopádně pokud bude chtít, tak jako psychická podpora tam bude dobrá...ono stejně ten chlap ti tam nepomůže vůbec, maximálně dojde pro sestru nebo podá pití

@elidule a ty máš císaře, jak to? malej se nechtělo?

elidule
autor
10. srp 2010

@jiitkka copak je mamce, jestli můžem vědět?

@denisa31 Deni, co ten tchán? už víte, jak mu je?

jiitkka
10. srp 2010

@denisa31 @gabinicee - já právě nevím, když ještě nerodila...aby si pak neřekla, že děti nechce 😀 chlapa svého bych tam chtěla, ale bud bude vnáklaďáku, nebo nepůjde pač je to posera... mamka nemůže(tu bych tam chtěla nejvíce)...a zas opravdu nějakou podporu bych tam chtěla mít...no uvidíme co bude 😉
Jinak @denisa31 vím že jsi to nemyslela proti mě špatně 😉

elidule
autor
10. srp 2010

@denisa31 taky nevím, jestli bych se chtěla jít podívat na porod, když by mě to samotnou čekalo 😅
měla jsem špatný ozvy, po dvakrát v jednom dni špatný výsledky, tak jsem hned šla a nakonec vše ok, prostě se jen nechtěla hýbat 😀 .......... zato teď se hýbe dost 😀

jiitkka
10. srp 2010

@elidule - jedno s druhým.... je to více věcí - skříplí nerv u míchy, necitlivost nohou, několik let stará borelioza v těle...

denisa31
10. srp 2010

@elidule eli no tchán je na interně, stabilizovanej, ale tu jeho pokročilou rakovinu bohužel už nic nezastaí, domů už ho asi nepustí, už nemůže moc na nohy a taky ta jeho přítelkyně už s ním nechce doma být, je to blbka, ale v tomhle se jí opravdu nedivím, je to psychicky náročný, nejhorší je, že už jsme si tím prošli před 10 lety umřela tchýně na to samý, prostě on ví co ho čeká a je teď i hodně nepříjemnej. ale to bych tady mohla psát slohy, radši zase nějaký veselejší téma....

denisa31
10. srp 2010

@jiitkka ono se říká, že když tam někoho máš, že se k tobě ten personál chová líp, ale nemůžu posoudit....každopádně pokud bude jednou druhý, tak tam budu sama, protože já bych tam kromě manžela nikoho jinýho nechtěla a stejně bude muset hlídat

@elidule tak hlavně že všechno dobře dopadlo

denisa31
10. srp 2010

holky už se vám někomu někdy ztratil balík na poště? mě někde od 1.7. cestuje slunečník od kočárku co sem posílala na reklamaci...kdyby mi dali hned 500 Kč tu pojistku tak by mi to vůbec nevadilo 😝 snad nebudou dělat problémy

elidule
autor
10. srp 2010

@jiitkka to je na jednoho člověka až až 😔

elidule
autor
10. srp 2010

@denisa31 neumím si to ani představit, tchán taky není nejzdravější, ne tak jako váš, ale stejně je z něj tchýně na palici a on je furt doma a nechodí ani pořádně, tak je taky takovej nepříjemnej 😖 teď jede na čas do nemocnice kvůli špatnýmu dýchání, tak se oba těší, že si od sebe odpočinou 😅
měla jsem trošku nervy a strach a navíc, jak mi vzali brejle, tak to je tak hnusnej pocit, když nevidíš 😝 já vím, že to třeba zní k smíchu, já když to někomu říkám, že mi sundali brejle, tak se každej směje 😀 , ale vůbec jsem neviděla a teď nevíš, koho mám za hlavou, takže všechno rozmazaný a slyšela jsem jen hlasy 😅 😝 ani nevím, proč mi je nenechali a ještě se ptali, jestli něco uvidím, tak jsem říkala, že jsem bez nich slepoň 😀

denisa31
10. srp 2010

@elidule a já myslela, že kdo má víc dioptrií tak jde automaticky na císaře

jiitkka
10. srp 2010

@denisa31 - zdravotní stav tchána je horzný.... ☹ ten život jeněkdy děsně nefér!!
Jinak netuším no jak s tou sestrou když chce jít...třeba si to ještě rozmyslí,ikdyž ona je na tohle takový dobrodruh 😀
@elidule - právě že je toho až až 😢 Hlavně s maminou mám odjakživa supr vztah a teď mi tu strašně chybí! A kor v tomto období! No teď za ní jedeme v sobotu na návštěvu. Ona vždy pozná na budoucích maminách, co to bude, tak jsem teda zvědavá co mi poví 😉 Už se na ní moc těším!
S těma brýlema sem se nasmála 😀

denisa31
10. srp 2010

@jiitkka je to hrozný, ale on měl teď poslední týdny potřebu si užít, něco dohnat nebo já nevim a nadělal nemalý dluhy kde se dalo, takže je to dost nefér i vůči manželovi. Doslova mu řekl, že stejně zdědí půl baráku tak ať platí, že by chtěl koupit to a to...blbosti...on mu řekl, že nemá, tak si vzal zlatou kartu od home kreditu a už to lítalo, jen se modlíme aby nebyl zadluženej barák nebo nějaký další dluhy po vsi, jako kdyby člověk neměl dost svých starosti

a tvoje mamina je mladá ne? to je taky šílený, snad jí dají brzo zase do kupy

leontynka15
10. srp 2010

Ahoj holky tak kukám že jste toho tady pěkně naškrabkali ,mi teda pěkně trvalo než jsem to přelouskala,vidím že každá máme nějaký problémiky já ted řeším problémi s míma rodičema,na hlídání jsem byla vždy sama,nikde žádná pomoc.

elidule
autor
10. srp 2010

@denisa31 to asi jo, to ale musíš mít hooodně moc dioptrií, já na tom nejsem zas tak blbě ještě 😀 ale kámoška to řeší, protože má s očima hrozný problémy, nechtějí jí udělat ani laserovou operaci, protože ona je krátkozraká, má asi deset dioptrií na každým oku a navíc má nějaký nitrooční tlak a teď po letech mi vlastně vysvětlila, čemu jsme se vždycky všichni divili a to je, že má strašně vypoulený oči 😒 ona mi to přirovnala tak, že my máme oči jako golfový míčky, kdežto ona jak tenisáky 😖 přeneseně řečeno a navíc se jí zvětšuje vzadu bulva nebo co, ten císař u ní asi bude stoprocentní
Deni, abyste nemuseli pak dům prodat a zaplatit dluhy jenom z toho, co? 😕 neřekl tchán tvýmu manžovi, kolik dohromady a komu dluží?

@leontynka15 ahoj, copak tvoje rodiče? moji jsou fajn a když můžou a potřebovala bych, se vším nám naštěstí pomůžou, to si můžu být jistá 🙂 akorát s hlídáním to je horší, to bude možný až tak za dýl trochu 😀 až bude Jusťa větší trochu

jiitkka
10. srp 2010

@denisa31 - mamce je 51.Je to hrůza no, ale pořád věřím, že to nebude dlouho trvat a budu ji mít brzo doma. Ikdyž prognózy lékařů jsou dobré, ale je to ještě na dloooouho... ☹ Museli jsme ji i vystěhovat byt-byla v nájmu,tak kdeby se na něj bralo že jo. Vše jsem měla na starosti já, protože sestru tohle jak si moc nezajímá a nechtěla se o to starat moc... 😒 a někdy jsem si myslela,že to už nezvládnu a pak do téhle situace přišlo nečekané těhotenství! Ale to jediné nám všem dalo sílu bojovat!!
Jinak teda je to hrozné u Vás taky 😨 ach jo. Snad to nebude tak hrozné a v nejhorším případě, to bude jen ta hloupá kreditka. Ono ty staří lidé,když je už zle tak moc nepřemýšlí a jsou i často zlí... Babička měla rakovinu ale prostě doteď pořádně nevíme čeho, protože rok a něco umírala doma. V nemocnici byla vždy, když už doma ani nevnímala,tak jsme volali sanitu a v nemocnici po třech dnech co ji zavodnily a už zas vnímala,tak podepsala revers. A tak to bylo 3x a po 4té zemřela. Když byla doma,tak jen ležela,nechodila a dědeček (který pak umřel steskem a v šílených bolestech a nemocech po dvou letech) se o ní musel starat - přebalovat jí, umývat,naučil se v 85letech vařit...a ještě na něj byla strašně ošklivá i na nás ☹ je to někdy hrozné ten život, strašně nespravedlivý!!!! 😖 ☹

Jdu si lehnout, mám příšerný bolehlav dneska. tak pak sem zas juknu 🙂