Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
11. srp 2010

jinak dneska v noci po mě něco lezlo, po ruce a strašně mě to vyděsilo 😲 ohnala jsem se rukou a shodila to na zem a protože ještě v ložnici nemáme koberec, tak jsem slyšela, jak to ťuklo, ale jak jsem rozsvítila, tak nic 😕 tak nevím, jetsli jsem blázen, nebo ten brouk nebo co to bylo tak rychle utekl 😅 😀

janulle22
11. srp 2010

@elidule to spis pavouk... 😉
jsem taky cetla na netu zeje tu nejakej jedovatej pavouk a vecer se mi zdalo jak se vznasi od skrine ke me tak sem vystartovala z postele a u okna se probrala... 😀
ted jsem pomalu vylezla z pelecha... jsem si lehla a tak pospavala malej koukal na ferdu tak byl strasne hodnej... 😉 v noci se nasackoval ke me a ja se nevyspala vystrnadil me na kraj postele a on se rozvaloval a porad do me kopal, nebo bouchal, jsem byla porad vzhuru 🙄

elidule
autor
11. srp 2010

@janulle22 no to jsem si taky říkala, že by možná nějakej hnusnej pavouk 😝 na balkoně jeden vylejzá každý večer a je mezi žbrblinama, nějak se nemůžu odhodlat ho sprovodit ze světa
o tom novým pavoukovi jsem taky četla, je pěkně hnusnej 😝

janulle22
11. srp 2010

@elidule jj je pekne hnusnej... 😝 tak vem zapalovac sprej a je jasnej raz dva... 😀
tak jsme po obede, jsem slibila ze kdyz vse sni pujdem na bazen no a on jak na potvoru vse snedl... 😀 tak ted mi nezbyva nic jineho nez se hodit do gala a jit na bazen... 😀

elidule
autor
11. srp 2010

@janulle22 s mojí šikovností to tady ještě podpálím 😀
my byly doteď venku a jsem celá ulepkaná, je tam pěkný dusno 😝 taky bych vlezla do bazénu klidně 😅

jiitkka
11. srp 2010

ahojky, tak jak se dnes máte?? 😉 KOukám že se tu dneska rozebíralo téma pavouci 😀 Já mám pohodu, že když nějakého v bytě máme, tak ho sežerou kocouři 😀 Dala jsem k sobě fotky mé malé zoo co máme doma, kdyby jste se chtěli juknout 😉 Já byla teď se ségrou(starší sestra) venku, pozvala mě na řecký salát, tak jsem si dala zdravou zeleninku, kterou musím papat kvůli mimi a byl opravdu vynikající!! A teď jsem si domů koupila Mouřenína - nejlepší nanuk -doporučuji 😉

elidule
autor
11. srp 2010

@jiitkka ty vypadají tak krásně líně 🙂 nebo jsou aktivní? já měla vždycky koucoura děsnýho pecivála, ten poslední sedával na křeslo a protože křeslo bylo tmavý a kocour taky, tak v podvečer už ho na něm nebylo vidět, tak si na něj každou chvíli někdo sednul a s tím kocourem to ani nehnulo 😅 každý zděšeně vyskočil a omlouval se, ale kočičákovi to bylo úplně jedno 😀
řecký salát? to bude s olivami?je v tom maso aspoň? 😀

elidule
autor
11. srp 2010

co se týče nanuků, tak magnum, nevím přesně, jak se jmenuje, ale je z hořký čokošky - mňamka 🙂

elidule
autor
11. srp 2010

malá mi právě usnula - nejrychlejší doba uspávání - asi minuta 😅 dopoledne spala jen hodinku a odpoledne vůbec, nabaštila se a usnula okamžitě, akorát se budu modlit, aby jí to vydrželo, nerada bych, aby se za hodinku probudila a "pojď mami, budeme si hrát" 😀

jiitkka
11. srp 2010

@elidule - já magnum nepapám, nechátná mi, je na mě moc sladký 😅 Já moc na sladké nejsem, jen občas.Ale to tak jedna kostička čokolády, jeden zákusek za půl roku, dva bombonky z pytlíku..ale třeba sladká rýže, knedlíky, nudle atd to jo 😀 No byl řecký salát - rajčata, okurka, paprika, černé olivy, kukuřice, balkán, listový salát a pak se k tomu dal buď ještě tuňák, kuřecí, nebo nic... zvolila jsem variantu bez masa. Na tuňáka jsem neměla chuť a kuřecí jsem vždy milovala,ale poslední dobou se mu vyhýbám. Dám si ho pouze občas. Protože je to dost nezdravé!! Za měsíc nadopují malé kuřátko tak antibiotiky a plno dalšími srač....(že musím být tak sprostá) a z mini kuřátka je najednou mega kuře a hned se zabije a prodává... Obsahují dost školdivých látek!!
Jinak kočíci jsou opravdu jen domácí a jsou línější 😀 Ale Mišelinek, ten šedivo-bílý, toho jsem našla v prosinci, je pořád hodně moc aktivní. Půlku dne prolítá jako blázen, nebo pořád brečí když semu nevěnuji, a tamty dva jsou už neee tak aktivní a mišelinek je rozčiluje 😀 Mourek je kápo, je mu osm byl tu první, ten dá najevo co si kdo může dovolit (taky mě zbožnuje a žárlí když hladím jiného) a Majkulka je trubka,co sice na mišela sičí a nadává, ale né moc důrazně, takže ho malej pořád otravuje 😀 A Mourek s Majkynkem jak jsou tlustší, tak se občas honí po bytě,ale za 20minut si lehnou na zem a funí jako lokomotivy 😀

jiitkka
11. srp 2010

@elidule - malá už jistě něco povídá ne?? Nebo je to ještě brzy?? Je moc hezonká 😉

janulle22
11. srp 2010

zdravim pri veceru.. jsme taky doma... 🙂 na bazene par karambolu jinak v pohode... drkotal celym telem tak sem se rvanim sli domu... 😅 jsem to ale zl amatka co... 😀 😀
malej kouka na autobusy(serial) a aj jdu nachystat jidlo, nejak mi vyhladlo... 😀

elidule
autor
11. srp 2010

@jiitkka tak to já sladký miluju - bohužel 😝 a čokoláda mě provází všude 😠
mě se líbilo, nedávno jsem to četla na netu, že v Californii Schwarzenegger uzákonil prodej jen těch vajec, co jsou ze slepic chovaných na slámě, nebo nevím, jak to přesně říct 😅 že ty vajca musí být od slepic, který jsou chovaný v dobrých podmínkách, žádný miniklícky a uklovaný a vypadaný peří a chudáci slípky prostě, nevím, jestli se to týká i prodeje drůbeže jako takový, jestli ten zákon obecně určuje, v jakých podmínkách musí být ta drůbež chovaná

zatím jen pár slabik a spíš huláká, než aby něco kloudně povídala 😀, doktor se mě ptal, jestli říká máma, tak jsem se musela zasmát, protože tak jedině ba ba, nebo ble 😀
a děkuju, teď jak je větší, je aspoň vidět, že to je holka (pro ostatní lidi), jinak většina lidí ji považovala za chlapečka 😅 😔

@janulle22 copak se vám tam Jani stalo? to teda jsi 😀 chtěl tam mrznout a tys to zatrhla 😀

janulle22
11. srp 2010

@elidule je tam takovej plac kde je tak 4cm vody no a on v tom porad utikal na moje rvani at tam neleze nereagoval a tak utikal az mu to ujelo a svihl hlavou do zeme a jeste kousek jel 😀 se na me podival jako co ja? tak sem ho vzala pofoukala a uz tam nesel... 😀 ja vim jsem strasne zla... 😀

elidule
autor
11. srp 2010

@janulle22 jak snášíš takový pády? já se přiznám, že teď, jak si malá stoupá, tak i dost padá samozřejmě 😅 a mě se chce vždycky brečet s ní ☹ 😀 to manža ten řekne, ale dyk to nic není a hotovo 🙂 když byla úplně pidimimi, tak mě kolikrát rozbrečelo, že brečela ona sama, bylo mi to líto, postupně to přešlo a stala jsem se taková nějaká imunní 😅 ale teď se mi to zase vrací, když vidím, jak se uhodí
bylo tam hodně lidí a dětí?

elidule
autor
11. srp 2010

normálně jeden z našich sousedů zase vrtá 🙄 to bude zas večer

jiitkka
11. srp 2010

@elidule - nám tady už od pondělka od 7hod rána vrtaj naproti (4m naproti) okna- dělají osm nových+něco tam dělaj v bytě zbíječkama,apod..no super probuzení.. 🙄

elidule
autor
11. srp 2010

@jiitkka to je ale rachot, co? až budou v našem paneláku měnit okna, tak se asi na čas nastěhuju k našim 😀

jiitkka
11. srp 2010

@elidule - hrůůůza je to!! Doufám že v novém bytečku bude klídek a sousedi budou lepší 🙂

leontynka15
11. srp 2010

Ahojte jen nakukuju ted jsem se teprve dostala domů,dopoledne jsem musela pro nové léky a pak jsem jela na nehty a musela jsem jít na brambory,taky nám dnes došla pěkná zprávička ,,úřední potvrzení že jsme schválení žadatelé k adopci,, před chvilkou volal táta tak jsem mu to hned řekla at má taky nějakou radost.
Ted jdu odpočívat mám rozečtený supr román,malí ještě lítá po venku tak mám klid.

jiitkka
11. srp 2010

@leontynka15 - tak to gratuluji k supr zprávě!! 😉

janulle22
11. srp 2010

@leontynka15 moooc velikanskaaa gratulace... 😵 😵 to jsi mela perny den... to po tech nehtikach ses hrabala v hline? to by me akorad nastvalo... jeste dotaz to budete mit miminko?

janulle22
11. srp 2010

@elidule eli ze zacatku tezce, ale nejak jsem si zvykla, tady ty pady a tak beru v pohode, ale kdyz na nej spadli dvere a prirazili ho k zemi a on brutalni boulu na cele tak sem rvala taky... 😔 ale pad z kola nebo z gauca uz neresim... 🙂

elidule
autor
11. srp 2010

@leontynka15 to je bezvadný 🙂 gratuluju 🙂 a kdy si mimčo odvezete domů konečně? teď snad už jen tahle příjemná záležitost po všem tom běhání a papírovní

@janulle22 ony ty děti jsou takový odolný, to já bych ty pády nesla hůř asi už 😀 ale stejně, když vidím ty slzy jako hrachy 😅

elidule
autor
11. srp 2010

ježiš soused pod náma je na balkoně a kašle 😒 to je tubera hadr 😖

elidule
autor
11. srp 2010

dávaj slunce senoooo 😀 už po miliontý

seba
11. srp 2010

Ahojky,tak my už taky doma.Sebík byl jak čuně-řádili na gumách ☹ Sára o nic lepší,takže jsem je svlíkla na chodbě a šli rovnou do vany.Prcek spí a Sáta kouká na slunce... 😝
Leo-gratulace k ouřednímu papíru 😵 😵 😵 jak dlouho musíte čekat teď?

seba
11. srp 2010

Pády řeším jen když je to do hlavy-naštěstí ani jeden zatím se nevymáznul do krve 🤐 🤐 🤐

denisa31
11. srp 2010

ahoj,
@seba tak malá teda skoro pokaždý letí na hlavu, pořád jí musím stát za zadkem...
@leontynka15 taky moc gratuluju
🙂

@jiitkka tak já dneska sporocovala dvě kuřátka - kuřecí ondráše (kuřecí řízek v bramboráku) 😀 😀 😀
každý si myslí jak je kuřecí dietní a tím pádem i zdravý 😝 Jolance dávam zatím jen telecí a králičí 😒

jsem se tady na regionech seznámila s jednou holkou a když jsme si domlouvali srazík, tak se ukázalo, že bydlí ve vedlejším vchodě 😀 😀 😀

jiitkka
11. srp 2010

@denisa31 - já si to myslela moc dlouho, že jím zdravě kuřecí, ale pak jsem si něco přečetla, info od kamarádky a fakt ne teda!! Jen vyjímečně si ho dám! Nejlepší hovězí,vepřové a ryby! 😉
Jinak dobrou noc 😵