Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
13. srp 2010

jo teď končí tu akci tady a tamto chtěj udělat do zimy,tak asi budou takhle jezdit 😠 takže děti opět zbydou na mamince 😝
já právě koukala,jak vytáhla ty lžičky a říkala máte dvě děti tak jim dám každýmu jinou a pak ještě na Sáru jestli chce čajík 😵 ta moje blbka nejdřív,že ne 😀 😀 ona i když jí prababi dává na čokoládu,tak si to nechce vzít-Sebík si to hned dává do kapsy 😀

seba
13. srp 2010

jdu na nákup než začne pršet

denisa31
13. srp 2010

ahojj,
my dneska strašíme od 5 😝 , ale co, spaní jsem si vybrala včera 😀
taky bych potřebovala nakoupit, snad se mi podaří přemluvit malou do kočáru
teď sedí v jídelní židličce, prdí a volá na mě "bob", tak jí vysvětluju, že nemá bob, ale "prd", to je prča

elidule
autor
13. srp 2010

my pojedem na nákup asi, až dorazí taťka
poraďte, co mám koupit pro dvouměsíčního chlapečka 🙂 chrastítek má asi dost

seba
13. srp 2010

A co tu látkovou knížečku?Nebo větší bodýčka-těch není nkdy dost 😎

seba
13. srp 2010

My už nakoupíno máme,malej mi vyndal peněženku,tak za flašky od piva jsem koupila mraženou zeleninu a čtvrtku chleba,stavila se za tchýní,děti dostali šunku a od vietnamky malej polokošili 😉 oni mu šíleně slušej,tak má další-červenou 😵

elidule
autor
13. srp 2010

no to by šlo, oblečky raději ne, jeho maminka mu nedá na sebe jen tak něco, tak abych nevyhodila peníze zbytečně 😖
taky tay máme flašky na vrácení, ale vždycky je zapomeneme doma

janulle22
13. srp 2010

dobre ranko...
jak mluvite o flaskach tak tam mam asi 6 flasek od sirupu a tak 10 éd piva... to bych mohla taky povracet co...😀 no uvidime jestli se me bude chtet do obchoda a cinkat 😝
zetra dojede svagrova, takze me dneska ceka mega uklid... 😝 pokud pocasi vydr tak pujdem s malym zase na bazen...vcera skakal z kraje 🙂 to byla prca strasne se mu to libilo... 😵 uz se tesim az dojdou plavecky a pojedem do Prahyyyyyyjeste tyden to musim vydrzet... 😒 ale lepsi jak mesic kdy jsem zajistila hotel... 😉
eli tak nejaky ty leporelka jak rikala seba... jsou i ve tvaru kosticky... 😉 a treba balik plin a mas to... 😉 my dostali vetsinou balik plin, kosmetiku, hracky...tak treba te neco napadne... 🙂

elidule
autor
13. srp 2010

@janulle22 ahoj Jani, no tak to bys nevěřila, oni už plíny nepoužívají, vlastně jen na noc, ona praktikuje komunikační bezplenkovou metodu, a u plín taky je asi dost vybíravá 😒 my jsme se už sedm let neviděly a něco malýmu koupit chci,myslím, že je to i taková slušnost jako, jenže se bojím, že to stejně skončí v koši, protože určitě vyberu něco škodlivého nebo z rakovinotvornýho materiálu nebo tak něco, tak se asi budu ztrapňovat před prodavačkou, až jí budu vyzpovídávat 😀 a ta stejně bude vědět prd 😀 , kosmetiku snad ani nepožívají žádnou 😒
tady to vypadá na déšť 😒

janulle22
13. srp 2010

@elidule eli tak jedine prachy do obalky at si koupej sami co chteji...prosim te a to je co jako? to jako od 2 mesicu hlida a pozoruje dite, ze se mu chce curat? to dite to ani nevnima...akorad si pridelava oan praci... 😉

elidule
autor
13. srp 2010

ani jsem nekoukala na dlouhodobou předpověď počasí, snad budete mít na tu Prahu krásně, to by naštvalo, kdyby mělo zase lejt 😝

janulle22
13. srp 2010

@elidule ja dlouhodobe predpovedi ani neverim, pac kolikrat nejsou schopni predpovedet na dva dny do predu natoz 14dni... 🙂 no me by dest nevadil, ale na tu ZOO by mohlo byt hezky... 😉

elidule
autor
13. srp 2010

@janulle22 já jsem si trošku připadala jako matka, která nemá zájem o svý dítě 😅 když mi to psala o těch plínkách, prostě ho týden pozorovala a teď už ví, kdy chce čurat a kajdit, i venku ho vyndavá z kočárku a dává ho ven, akorát nevím, jak to bude v zimě v mrazech 😒 to se jí musím zeptat 🙂 já poznám, že už Jusťa kadí nebo čůrá, ale před tím to teda nevychytám 😀
poslala mi video, kde to jedna paní ukazovala na svým dítěti, bylo to docela zajímavý, ale přiznám se, že jsem pohodlná a těmahle věcma se nezabývám

elidule
autor
13. srp 2010

uvidíme se v pondělí, ona je jinak hrozně fajn, už na škole jsme byly kámošky, ale bojím se, že si budu připadat před ní, ač mám starší dítě, jako úplně neschopná matka 😀 😀 ona všechno hrozně řeší, někdy je to asi dobře, ale někdy kroutím hlavou, je hodně úzkostlivá

janulle22
13. srp 2010

@elidule na to prd, nejsi spatna matka,... 😉 dyt je hromadda lidi co pouziva pleny 😉 malyho jsem na nocnik nidky nenutila... dospel si k tomu sam ve 2 letech...aji od cumla se naucil sam... 🙂 ja videt maminku vytahovat takovyho prcka a davat ho venku curat, tak budu kroutit hlavou... 😅 prijde mi to nesmyslny... Vsak kdyz bude kroutit ona nad tebou tak ty krut nad nou hlavou... 😀 jinak ta starostliva a resici je moje svagrova... 😉

jiitkka
13. srp 2010

Ahojky 😉 Jak tak každý den koukám, že brzko vstáváte, tak si říkám, že se mám opravdu na co těšit s dítětem 😀 Já jsem vstávala v půl10. No pak jsem dobu přemýšlela co k obědu,až se mi dneska vrátí ten můj chlap z náklaďáku - on + jídlo=hrůza. Matinka ho vychovala v rozmazlence v jídle!! 😠 A mě to děsně rozčiluje, protože já byla naučená jíst vše a jediné co nejím tak fazole, čočkovou polévku a hrachovou kaši. Většina věcí co si vařím když tu není jsou pro něj "blééé, fuj" 😠 A to např.bramborové placky s jabkama, dušená mrkvev nasladko s bramborem, francouské brambory, atd atd... Takže udělám játrovou omáčku s rýží - to milostpán papá 😀 A zítra jedu za mamčou do nemocnice, takže nebude čas vařit, tak to udělám na dva dny a je to. Jinak koukám, že už mi tu dneska naběhl 14týden 😉 Dnes snad bude lépe než včera, to jsem byla jak zmlácená, asi tím počasím.
@elidule - jinak teda mazec! Nenapadlo by mě své dítě sledovat a už tak brzo se vzdát plenek. Přijde mi todocela padlé na hlavu... 😉

elidule
autor
13. srp 2010

@janulle22 já taky furt právě kroutím hlavou nad vším, co mi vždycky novýho napíše 😀

elidule
autor
13. srp 2010

@jiitkka ahoj, to ti nezvádivím to jídlo, ten můj naštěstí zbaští všechno, i to, co se mi nepovede 😀

janulle22
13. srp 2010

@elidule no ale ona te nevidi, ze kroutis hlavou... musis ji to ukazat... 😀 😀
@jiitkka ze zacatku malosci spinakji skoro porad, takze budes vyspana az az... 😉 tata sni krom halusek uplne vse, takze si nestezuju, to spis ja jsem frfna ale varim ja, takze si to uzpusobim... 😉
zetra jedem cela rodinka na obed a odpoledne na kolotoce do sousedni vesnice a vecer taky nekam... 😀 tak uklizim jak diva... 😝 peru kuchyn uz je pripravena na utreni, tak jeste zbytek a budu spokojena, loznicu jen vysaju. horsi to bude v obyvaku a deckym. ada zboril vsechny drahy co ma a do obyvaku natahl kos s hrackama a lehatko tak na to skace... 😀 snad to stihnu do 3 aby jsme mohli jit na bazen, pocasi zatim vypada krasne...

janulle22
13. srp 2010

@jiitkka ja bych mu rekla jestli mu to nechutna at neji a nebo at vari on... 😀

jiitkka
13. srp 2010

@janulle22 - mě taky dneska čeká uklízení. Nikdy mě nevadilo uklízet, ale od té doby co jsem těhu jsem líná a pořád bych se jen válela a nic nedělala... no prý se to zlepší v druhém trimestru, a ten mi právě začíná, tak jsem na to zvědavá 😵 Já dneska uvařit, vyměnit povlečení, nádobí, zamést, setřít, vyměnit králíčkovi pelíšek... no to se mi teda chce.. 😝
@elidule - taky chci své dítko naučit, aby baštilo vše, jako jsem byla naučená já. Protože tohle je na palici!! A i víc věcí ho naučím podle sebe, že ikdyž to bude kluk, tak může doma pomáhat, uklidit si po sobě, atd...né jako ten můj chlap. Tam výchova selhala..... 🙄

jiitkka
13. srp 2010

@janulle22 - takto by jsme nejedli 😀 on umí jen míchaná vejce, toť vše 😖

janulle22
13. srp 2010

@jiitkka ja jsem byla shnila celejch 9 mesicu... 😀 a jak byl buben vetsi tak tim hur... 😀 tak to tata umi veca, bramboraky a kure na cibulce taky zvladne... 😀 ale radeji to ma ode me, vzdy me nalezite pochvali...a ja se tetelim blahem... 😵 jsou veci ktere delam lip jak tchynka... 😵 tim si u me nejvic splhl... 😀 😀
tak pokojik taky hotov, ted uz je obyvak a pak vysat celej barak i se sedackou a vytrit kuchyn a predsin. mam dve male plochy na vytirani a jsem shnila to vytrit... 😠 😀

elidule
autor
13. srp 2010

ženský dejte pokoj s úklidem 😖 - to já bych se válela furt 😀 bohužel to nejde

janulle22
13. srp 2010

@elidule ja musim dojede svagrova a spijou u nas nahore... 😝 a ona je puntockarka, takze musi byt vse spigl nigl... 😀 takze nic jineho mi ani nezbyva... 😀

elidule
autor
13. srp 2010

@janulle22 třeba by přestala jezdit, kdybyste měli furt bordel 😀 😀

janulle22
13. srp 2010

@elidule tak to me nenapadlo... 😀 😀 😀 ale ona by pomlouvala a o to taky s honzou nestojime... 😝

elidule
autor
13. srp 2010

@janulle22 to je taky fakt 😖

janulle22
13. srp 2010

@elidule ale zas to neprehanim... 😀 tak sme se najedli a me se nechce nic delat... 😝 😀 vecer je muj kamos zehleni.. 😝
tak ja jdu pokracovat... 😖

leontynka15
13. srp 2010

Ahojte tak tady už se píše osto šest,já uš mám poklizeno i na nákupu jsem byla amám i převlečeno a vypráno,ted jdu balit dárek zítra jdem bábě na oslavu má 80sát let.
Tak né že toho tady zas načmarkáte,abych stíhala dočíst.