Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
15. srp 2010

nazdárek holky 🙂
Deni, mě se to taky nelíbí, když má těhule břicho venku 😝
Sebi, hezkou "dovču" přejeme 🙂
Blbne nám klávesnice na noťasu, tak jsme koupili samostatně napíchli a ta blbne taky 😠 všechno nějak dosluhuje 😨

elidule
autor
15. srp 2010

@jiitkka hlavně žádný myšlenky typu: co když se to stane mě
ale je fakt, že od tý doby, co mám malou, taky všechny tyhle špatný zprávy hůř nesu 😒

jiitkka
15. srp 2010

@elidule - ne ne, nemyslím tak. Přecejen si myslím, že to nejhorší mám za sebou,když už jsem v 2.trimestru. Ikdyž ještě nic nekončí, ale věřím že vše bude ok!!! Ale prožívá se to uplně jinak, když jsem těhotná ... Taky jsem usínala s fotkou v ruce a mluvila jsem na mímo v bříšku.

gabinicee
15. srp 2010

Ahoj holky tak se konečně taky hlásím mě když přijede manža tak na pc není čas 😉 já ho teda nemám moc ani když tu není ale dnes vyjímečně si tchánovci vzali Gábi a Dáda ted spí tak si můžu v klidu odpočívat ještě teda nemám vaříno a ani nevím co vařit budu 🙂 .Ledvinky já teda taky můžu a rizoto taky na štěstí to u nás jedí všichni tak si občas do nosu dáme.
@jiitkka toho se teda budu snažit vyvarovat kdybych něco takovýho měla prožívat s Gábi (myslím tu anorexii) tak bych se asi zbláznila ale je pravda že když někoho vidíš každej den tak si změny moc nevšimneš no hlavně že jsi to zvládla ne každá má takové štěstí. A o mimi se neboj když ty budeš v pohodě tak mimi taky to víš že jsou hrůzy kolem tebe a bude určitě i hůř ale vždycky převažuje těch co to mají v pohodě a ty určitě v pohodě budeš to si tady přejeme určitě všechny .
Táta mi včera udělal radost a koupil mi kolečkové brusle bylo to teda jako k narozkám ty mám v dubnu ale nějak jsem nevěděla co bych chtěla a tak je ted mám docela je to paráda hned jsem je vyzkoušela jenže dnes to asi nepůjde je tady strašněj vítr a tak si myslím že by mě to odneslo 😀

denisa31
15. srp 2010

@jiitkka ahoj, no jako že jsi v pubertě taky pěkně řádila, ta anorexie a tak 😒

denisa31
15. srp 2010

@gabinicee ahoj, ty dvě děti je dost rozdíl oproti jednomu, co? kort když jsme týden sami, já bych brala ještě druhý, ale bylo by to náročný....tak si aspoň dneska malinko orazíš a dobiješ energii 😉
já dneska nevařim, malej jen rychlovku - špagety s brokolicí a sýrem - a u nás zase rozkroje až příští týden až bude doma manžel, chtěli bysme jít s malou do restaurace dokud je ještě trochu dobrý počasí a dá se jít i s Jolankou, si dáme dáreček k výročí svatby, ne že bysme to slavili, jsem řekla jen že chci někam jít, posedíme na terase.... 😉

gabinicee
15. srp 2010

tak na výročí svadby jsme si jen vzpomněli ale zatím je to jen 3 roky tak neni co slavit brali jsme se dýl až to bude 10let tak možná 🙂

gabinicee
15. srp 2010

@denisa31 a dvě děti je teda záhul ale musí se to vydržet ted už je Dáda velkej tak je to zas paráda že si spolu vyhrajou mít je týl od sebe bylo by to horší teda si myslím 😉

denisa31
15. srp 2010

@gabinicee myslim, že ten začátek je záhul ať je máš od sebe jak dlouho chceš 😝 tak my máme taky jen tři roky, říkám, že to neřešíme, šli bysme stejně... 😀

gabinicee
15. srp 2010

@denisa31 tak to jo ja nevěděla že máš dvě děti že víš o čem mluvím ale stejně se na tom nic nemění záhul to je ☹ 😉

jiitkka
15. srp 2010

@gabinicee - ahoj, no ono to bylo všechno děsně rychlý-dva měsíce a váha uplně jinde. Mamča to se mnou řešila rychle bych řekla. Myslím,že mamka mě vychovala perfetně, ale každý si něčím projde v pubertě...já tímto a myslím, že rodiče do toho kolikrát ani zasáhnout nemohou, protože o tom neví. Znám takových případů hodně moc!Ať už šikana, drogy, že někdo kouří a doma to nevědí...Dokonce přítele mamka kouřila 20let a nevědeli o tom rodiče její ani manžela.. No ten potrat mě dost vzal, je to jiné když už děti jsou, nebo se vžiju do její situace, protože by jsme byli ve stejném týdnu...Ale musím myslet pozitivně, že my budeme ok.A tak to určitě bude 😉

gabinicee
15. srp 2010

@jiitkka ale jo docela tě chápu když jsem byla mladší taky jsem byla těhotná ale to bylo s jiným klukem tak jsem o to přišla prostě to ve mě zemřelo jdnu návštěvu jdeš k doktorovy a smiřuješ se s tím že dítě máš a při druhé návštěvě ..... je to prostě hned a nic s tim nenaděláš takovej je život proto jsem to zvládla bych řekla v poho ale když potkám jednu holku která byla těhotná stejně s mnou a ted má 11 let kluka je to takový zvláštní ale jak říkám takovej je život ☹
Na štěstí to není tvůj případ tvé mimi je už velký a je to bojovník má ty nejlepší rodiče tak se nemáš čeho bát raduj se a těž se 😉 😉

gabinicee
15. srp 2010

jdu do města přijdu později 😉 😉

jiitkka
15. srp 2010

@gabinicee - Děkuju!! Až mě to dojalo, jak jsi to krásně napsala 🙂

denisa31
15. srp 2010

@gabinicee ne já mám zatím jen jedno 😉 tři roky jsem myslela od svatby ne mezi dětma, ale přijde mi to stejný, když vidim co píše seba, která má rozdíl velkej na můj vkus a taky je to hukot, když už máš pak to starší ve škole
@jiitkka gabi to napsala opravdu moc hezky a má pravdu!!!!

janulle22
15. srp 2010

zdravim devcata... 🙂
vcera narocny den... 😝 a vecer... jsem si dachla jak tata se vykodrcal z pelecha a vzbudila me hrozna bourka...des... a ted tu je slunecno a hrozny vedro... tak pojedem na fotbal a do cukrarny... 😉

Sebi krasnou dovcu a uzijte si to... 😉

elidule
autor
15. srp 2010

ahoj holky 🙂 jak je u vás? tady vedro a svítí sluníčko pořád, ale hlásili na dnešek bouřky 😒

elidule
autor
15. srp 2010

jinak jsem se pěkně přecpala melounem 😝 to bude čůrání 😀

jiitkka
15. srp 2010

ahoj 🙂 Tak jsem tu zase sama na týden... 😢 A to měl jet Marťas až zítra,ale po obědě volal šéf, že je změna... Ach joooo. Ale za týden má 14dnů dovču, tak se užijeme. Sice budeme pracovat na stěhování,ale budem spolu víc 😵 No a snad nebude chtít každej večer s kámošema na pivko.... Jinak tady je vedro až hrůza!! V našem 1kk mám 27stupňů-super!! Už se těším do nového bytu,kde se bude moct dat pořádně vyvětrat a nebude tam celej den pařit. Navíc tady jsou obrovská okna a i přesto,že žaluzky mám zatažené tak tu padám vedrem. Kocouři a králík jsou taky ko... Jinak jsemdneska dostala chuť na jitrnici,zelí a brambor. Takdoufám,že v masně zítrra budou mít jitrnice - mňáááám 😵 Mohlo by sprchnout,aby se vyměnil vzduch že??

gabinicee
15. srp 2010

tak já už taky hlásím příchod ale děti mám ve vaně tak jen na skok u nás teda taky teplo ale děsnej vítr asi něco přinese tak jsem zvědavá zatím sluníčko.
@jiitkka já taky ráda ale spíš prejt mnam mnam

jiitkka
15. srp 2010

@gabinicee . já oboje, i prejt... No dobrej nápad, bude lepší než jitrnice 😉 Doufám,že ho budou mít zítra. nejradši bych si to dala už teďka 😵 Mám žravou a nevím co si dát. Teď jsem měla dvě tmavé hvězdičky a zelný salát a ještě bych baštila. Mám chuť na utopence, nebo zavináče,ale nemám je doma 😖 No mamka včera říkala,že čekám asi kluka,když mám chut na sladké a dneska zas nakyselé 😀 To je blázinec 😀 😀

jiitkka
15. srp 2010

Tak jdu do pelechu koukat na Ženy v pokušení. Právě se mi stáhly. Přeji dobrou noc 😉

janulle22
16. srp 2010

Ahoj holky, tak jsme zase samy... ☹ a budem do soboty a v pondeli razime do prahy na dve noce... 😉 uz budu v tydnu pomalu balit...kdyby vas napadlo neco co vzit s sebou tak hodte info...mam napsanej seznam, ale jak se znam tak tam pulku veci nemam napsanou.... 😀 u nas je celkem slunecno a teplo, tak treba odpolko pujdem na koupak... 🙂 co vy budete podnikat?

jiitkka
16. srp 2010

ahoj 🙂 Tak jsem se dneska zasejc vyhrabala z pecechu v pul10, sla jsem nakoupit a před chvílej jsem dosnídala. Včera mě honila mlsná nakyselé,tak jsem si dneska koupila utopence 😉 A prejt neměli,tak jitrnici pěkně k obídku - mňám. No a zeleninku = vatamínky. Zas mě ale jako včera začíná bolet hlava a motáse mi. Zas bych klidně mohla jít spát... U nás je trošku zamračeno, v noci naštěstí bouřka ani kroupy nepřišli -bych se tu bála,když jsem tu sama...Já odpolko poklidím, jinak nic...budu sedět u pc, válet se...a asi možná okouknu co tu všechno máme, kvůli tomu stehování, už nás to čeká příští nedělu/30.8. - to zas bude něco.

janulle22
16. srp 2010

@jiitkka ty se maaaaas... valet se tak dlouho... 😀 jen si to uzivej dokud muzes... 😉 ta hlava me taky bolela porad az do porodu... ze zacatku to bylo casto ale ke konci min... 🙂 je dobre to zaspat... toz to nezavdidim to stehovani... 😖 sme se stehovali dvakrat z 3 pokojace a uz nikdy... 😀 pak uz jen do vlastniho... 🙂 nekdy.... 😀

janulle22
16. srp 2010

tak jsme jeste ke kalhotum objednali botasky... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36019884&tab=2
plavky uz tez dorazily... 😉 a muze se do aquaparku, ted je jen nezapomenout doma... 😀

jiitkka
16. srp 2010

@janulle22 - no já už se stěhuju poněkolikáté ... 😖 a doufám,že tohle bude tak na 4-6let naposledy a pak už jen do svého pokoje. Ale zas na jednu stranu se moc těším.😉 pěkný nový byteček, v naprosto klikdném místě, 3km od centra Jičína...Teďka bydlíme 15m od náměstí a ten hluk, auta...už toho mám plné zuby...a s kočárkem jedině mezi dosti lidma a to mě neba...bát se nechat kočárek předobchodem. Navíc v září jsou všude známe "Jičín město pohádky" a to je něco. Moooc lidí všude, hluk do ranních hodin... Tady budeme mít za báráčkem libosad, lodžii (kde se často konají nádherné svadby, je to dokonalý park. o pohádkách jsou tam divadelní vystoupení odpoledne), a do Jičína vede Lipová álej - dokonalá procházka s kočárkem. Už se těším, až si tam dám vše hezky do kupy, pak se začně v zimě chystat pro mimíska postýlka,věcičky, atd...budu dělat výzdobičku u postýlky - růčo jako aranžérka 😉 jediný problém bude v zimě k doktoru s kočárkem,když budu každé 2-3hoďky kojit. Bus jezdí každou hodku,ale s kočárkem...jedině vždy někoho otravovat s autem. Protože do Jičína k doktoru,oběhat vše možné a rychle dom bych za 2-3hod rozhodně nestihla...

janulle22
16. srp 2010

@jiitkka toz to budete mit bydelni jak vpohadce... 😵 😵 to je hezke...s tim dr to bude v pohode... nakojis u dra vyrazite domu... to nejak vymyslis... 😉 ja taky jezdila busem k dr i s kocarkem ale nekojila jsem a malymu jsem mela jidloo s sebou jen mu ho dala a pokracovalo se... 😉 jak velkej byt to bude a kolik vas bude stat mesicne...?

jakoubka
16. srp 2010

ahoj,

já se nudíííííííím 😀

Kubču si vzala už ráno do parku kamarádky mamka 😵

gabinicee
16. srp 2010

@jakoubka zrovna jsem si dnes říkala jak bych si přála si jednou tak ráno poležet a nemuset vstávat 😀 😀 jen jednou 😉 😉