Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
16. srp 2010

@jakoubka no neni jak tobe... 😀 😀 hele co tak se sejit? mas cas v tydnu?

janulle22
16. srp 2010

uz musim zavrit mimibazar uz mame plavky, dvoje gate, botasky a ted jeste bunda... 😀 zatim dosly jen plavecky, tak doufam, ze uz vse brzo dorazi, bo jsem natesena jak male dite... 😀 😀 😀

jiitkka
16. srp 2010

@janulle22 - Bude to 3kk,ale je to malinkaté. Velké asi naše 1kk teďka - cca 45m čtvr. Je tam kuchyň+obývák dohromady, pak ložnice tam se vejde tak postel,postýlka,malá komoda...pak je menší pokojíček až bude mímo větší, pak spíš (taková komora místo sklepa bych řekla) a koupelna s wc - ta je veliká, s rohovou vaničkou. Jen je to bez balkona a všude okenka skosená. Ale to je tím,žej to podkrovní byteček. V každé místnosti jsou zkosené stěny. Je malinký,ale působí moc příjemně. Tak na co velký když tam budu pořád sama skocourkama a děťátkem. Platit měsíčně budeme 5500,- nájem + 1800,- plyn+elektřina, 600,- voda a 50,- světlo na chodbě. Nájmy za 3kk, nebo 3+1 v centru(jakojsme teď) jsou okolo 8-11tis. a to za holej nájem...a to fakt nejde,to je na nás moc!! S tím kojením u doktora je to fakt, jen já nebudu na "veřejné" kojení, zalezla bych na wc 😀 Až tam budeme,dám sem fotečky 😉

janulle22
16. srp 2010

@jiitkka tak to neni moc, to je dobre... my rok bydleli v brne a tam jsme platili se vsim 12tis...toz verejny kojeni, u dr si myslim je to normalni a v pohode... 😉 kdyz neni zbyti, tak ti to bude muset byt jedno... 🙂

jiitkka
16. srp 2010

@janulle22 - je to okolo 8000,- + pak samozdřejmě věci mimo 😒 No kdyby jsme chtěli bydlet u náměstí,tak platíme okolo 15tis/měsíčně jen za bydlení. At o fakt ne,to by musel Martas krást!! Máš pravdu,když má mimi hlad,tak jde stud stranou 😉 Tak jdu do hajan,dala jsem si tu jitrnici,brambor, zelí (měla jsem si jitrnice koupit dvě,klidně bych sežrala víc 😀 ) ale stejně mě to jídlo zmohlo 😉

denisa31
16. srp 2010

@jiitkka ahoj, kde jsi stáhla ženy v pokušení?

denisa31
16. srp 2010

@jiitkka já kojila i u dr. rovnou v ordinaci a byla jsem ráda, že malá chvíli neřve 😒

jiitkka
16. srp 2010

@denisa31 - ahojky, stahuji všechny filmy na ulozto.cz... tam dáš do vyhledávače název filmu,nebo třeba komedie,apod...pak Ti tam vyjedevíce možností. Stahuji pouze formát AVI - ten nelze vypálit,jen přehrát v pc. Přehraje ho 99% počítačů. Hlavně velikost filmu musí být nad 700MB. Ženy v pokušení mám 1,32GB myslím. No a pak klikneš na ten jeden název(např.Zeny v pokuseni.avi) a pak opíšeš text a dáš stáhnout FREE. Pak se ti objeví tabulka,dáš uložit a najdeš si místo,kam se ti filmek má v pc uložit. Já si založila složku filmy. A to je vše 😉

denisa31
16. srp 2010

@jiitkka díky! u nás teď kino nehrozí, ale tenhle film bych hrozně chtěla vidět!

jiitkka
16. srp 2010

@denisa31 - my kino vůbec ne, radši v klíkdu doma. Mám veliký monitor u pc,takže pohodička 😉 Já na něj juknu asi dneska/zítra..sestra říkala,že je to super!

denisa31
16. srp 2010

@jiitkka všichni říkají, že je super!

jiitkka
16. srp 2010

@denisa31 - no já české novinky, moc nemusím...třeba Román pro ženy,´Účastníci zájezdu, to co dávali teďka v pátek na nově - hrůza!!! Takže se uvidí poshlédnutí 😉

denisa31
16. srp 2010

@jiitkka já bych chtěla jít na Kájínka

jiitkka
16. srp 2010

Nooo tak na něj už se těším taky,moc!!! Alepočkám si,až bude za měsíc-spíš dva na Ulož to. Ale už se moctěším!! Bude to bomba!! Já si myslím že je nevinej, ale ven se nidky nedostane,protože byto byl velikej problém pro mnoho hajzlů tady v čr!! 😠 😖

janulle22
16. srp 2010

tak u nas uz prsi... 😝 tak pujdu zehlit a malinko nas zabalit...

jiitkka
16. srp 2010

Tak jsem si lehla, že zaspim bolehlav. Jen co usnu zvonek jako blázen! Nějakej dědek,že se jde podívat na byt(jak se budeme stěhovat). Tak mu říkám,že to je sice hezké,ale že mě vzbudil,mám bolehlav a rozhodně je slušnost se ozvat alespoň 24hodin předem, a ne zvonit u bytu jako blázen. A on na mě prej "a to mě teda nepustíte dovnitř?" tak mu říkám že rohodně ne! Kretén jeden!! 😠 No já se rozčílila, lidská drzost a blbost mě fakt dokáže vytočit!! A 😠 hlava samozdřejmě rozbolela ještě víc a uplně se klepu ještě teď,jak jsem se lekla jak zvonil jak blázen!!

Jinak tady teď byl 10minutový slejvanec, 2x zahřemlo a toť vše...

janulle22
16. srp 2010

@jiitkka si ho tam fakt nepustila jo? 😀 😀 chudak... 😀
ja jsem dozehlila a taky me nejak rozbolela hlava... 😝 dneska zkouknu talent na prime a povalim chrapat... zetra jedem k nasim tak at tam neusinam jako dycky... 😀

jiitkka
16. srp 2010

@janulle22 - no v žádném případě bych ho sem jen tak nepustila!!! Bez ohlášení je to silně nevychované, drzé chování, arogantní, no ani náhodou!!! a zítra na něj budu silně nepříjemná 😠 Jakej talent zkoukneš??? Vždyť ještě nedávají ty soutěže ne??

janulle22
16. srp 2010

@jiitkka na prime je ze zahranici... ukazky uz byl i minulej tyden... 😉 tak jako neni to fajn, ale nevyhodila bych ho... 😅 😀

jiitkka
16. srp 2010

A v kolik hodin je to na primě?? Nooo já hoteda vyhodila a myslím, že až velmi slušně na to jak byl nevychovaný!! Zvonil jako blázen, vychování jak z chlíva, je to neslušné při takové situaci, slušnost je ozvat se den předem a požádat o umožnění prohlídky bytu, vzbudil mě, měla jsem bolehlav a neumyté nádobí. Pro mě moc důvodů ho vyhodit 😉 😀

janulle22
16. srp 2010

@jiitkka 😀 😀 😀 to sou teda duvody... 😀 😀 je to myslim v 8 na prime... 🙂

jiitkka
16. srp 2010

@janulle22 No to není k smíchu 😉 To jsou dost podstatné důvody 😉 A maminy na jiné diskuzy mi to schválily a prý ať ho ani zítra nepouštím, pokud tu budu sama. Což jsem řekla,že ho pustím,když jsem se s ním domluvila a že se nebojím,mám u mikrovlnky pepřák a kdyžtak mu jednu šoupnu,když na to přijde a bude 😀 😀

janulle22
16. srp 2010

@jiitkka vec nazoru... 😉 a to neni jako pres realitku nebo tak? my na prohlidky chodili s pani a kdyztak by mel majitel chodit s nim a domlouvat s vami navstevy...

jiitkka
16. srp 2010

@janulle22 - ne ne, napsala jsem majitelům na dveře cedulku o pronájmu, telefon majitelky a ona ho sem poslala. Přitom mi sama po telefonu řekla, že vždy sama dá vědět a to min.den předem. A ne že mi sem pošle chlapa jak na nákup! A opravdu že přijdou bez majitele, to zírám. A ten pán říkal že se zítzra hned rozhodne a zavolá to majitelům. No to je teda domluva. Takže oni ani nevědí vlastně,kdo tu bude bydlet. Znají toho člověka jen po hlase. Nooo docela odvaha. Majitel je totiž děsnej hajzl! Majitelka moc milá paní,nechápu jak s takovým hulvátem může být...no každého věc koho má kdo doma 😉 Jinak jsem k večeři měla utopence a na to chleba s medem-zajímavé těhotenské chutě. Teď mám zas chuť na čínskou polévku...ale nebudu už riskovat 😀

janulle22
16. srp 2010

@jiitkka tak to neni moc fajn jednani, ale co nic nenadelas... 😒

jiitkka
16. srp 2010

@janulle22 - přesně tak. No hlavně jsem jim to oznámila teprva minulé pondělí, že za měsíc jsme fuč,takže jsem zticha. Majitelka to pochopila, ale majitel musel řádit jako tajfun. Takže i předání bytu bude jistě velmi zajímavé! Už abych si připravila nervy a argumenty 😉

elidule
autor
16. srp 2010

nazdárek ženýý 🙂
jak se máte? já dneska strávila celý den s kámoškou a teď jsem u našich a budu ještě zítra, pak pojedu dom
na dnešek byla v noci taková bouřka, jsem chodila po bytě a nemohla spát, tak jsem kouokala na blesky 😅

gabinicee
16. srp 2010

tak u nás byla bouřka jen chvilku pršelo ještě mín ale když jsem koukala na zprávy nestačila jsem zírat fakt chudáci lidi jak jim ty kroupy zničily auta a to jim pojištovna většinou nic nedá teda nám by taky nedali máme auto starší ☹ tak když ne záplavy tak kroupy to je děs ☹ 😒 😠

gabinicee
16. srp 2010

tak jsem si stáhla ženy v pokušení a nevšimla si že se mi nestáhly celý bylo to teda fakt paráda dokonce jsem trochu slzela ale nevím jak to dopadlo tak stahuji znova a snad konec uvidím ☹ ☹

Jinak koukám nikdo tu tak dobrou s kobrou

jiitkka
16. srp 2010

@gabinicee - já jsem je právě dokoukala 😉 Líbili se mi moc, a to je co říct, když se mi většina nových cz filmů nelíbí. tak ať se Ti to dobře stáhne 😉 Jdu konečně do hajan, brou noc 😉