Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
26. srp 2010

ahoj holky 🙂

janulle22
26. srp 2010

@elidule ahoj...to je vse? 😀

elidule
autor
26. srp 2010

@janulle22 mě nic nějak v tom momentě nenapadlo 😀 musím ti taky skouknout fotky 🙂
jak byl Áda spokojenej?

elidule
autor
26. srp 2010

@janulle22 pěkný fotečky, vypadalo to, že ani moc lidí všude nebylo, tak jste se nemuseli nikde prodírat davy?

jiitkka
26. srp 2010

Dobré ránko 😉
@janulle22 koukala jsemk Tobě na foto a řekla bych že to nejsi ty buď nafotkách tam,nebo na profilové 😀 Jak dvě osoby 🙂 Jinak Adámek je hezonkej 🙂

elidule
autor
26. srp 2010

@jiitkka tak co ty bolesti? už to přešlo?

jiitkka
26. srp 2010

@elidule - díky za optání,dneska je mám zas...takovej tlak v podbříšku...prostě jak na menzes..Tak nevím,zda si zítra dojít k doktoroj nebo zda je to normálka... 😖

elidule
autor
26. srp 2010

@jiitkka tak si tam raději skoč, lepší přijít a zjistit, že je vše ok, než přijít pozdě nebo něco zanedbat

jiitkka
26. srp 2010

@elidule - no asi si tam zajdu zítra...ale říkám si,aby si neřekl doktor že sem cvok...za 3,5měsíce už potřetí s bolestí... 😖

seba
26. srp 2010

Ahojky,tak už opět doma a před chvílí se vrátila i Sárinka 😵 😵 už mi chyběla 😉
jitu-šla bych k dr,ať si myslí co chce-ty jsi těhotná-tak a´t něco nezanedbáš 🤐
Jani krásný fotky-moc vám to sluší 🙂

seba
26. srp 2010

U babi fajn,Sebík dostal knížku s traktorama a dvoje trencle,Sárince poslala oblečení a jěště jsem si přivezla na zítra obídek 😉 děda měl dneska dovču,tak si užil prcka 😝

jiitkka
26. srp 2010

@seba - no pokaždé mi na tu bolest něco dal...No pořád prostě cítím takový tlak,jak kdybych v podbřišku něco velkého měla, je to dost nepříjemné... ☹ akorát se zas bojím,co najde, či nenajde.... Ale snad to bude ok, třeba už budu vědět pohlaví 😉 Dneska jsem celé odpolko ležela,místo balení na stěhování...Martin místo aby něco dělal, sedí furt na zadku a akorát dělá bordel, fakt neuvěřitelné....... 😠

denisa31
26. srp 2010

ahoj holky, já dneska jen v yrychlosti nakukuju, musim se pochlubit, že už jsem oficiálně teta, bráchovo ženě se narodila malá Monika, akorát teda už v úterý...moje matka poslala sms všem známým, ale nám ne....klasika, tak jsem se to dozvěděla jako poslední od bráchy, no bylo mu prý divný, že se neozýváme 😝 Takže se za pár dní pojedeme podívat na malý miminko, opravdu malý, protože měla jen 2,9 kg

@jiitkka měla bys odpočívat a kdyby něco, tak šup k doktorovi

jiitkka
26. srp 2010

@denisa31 - jé tak to se narodil malinkatý bobeček 😀 Gratuluji teto 😉 No dneska jsem odpočívala,ale bolí to čím dál víc...a sbalit musím za 3dny,jelikož jsem teďka na to prděla...a nikdo mi nepomůže,nebo to za mě neudělá...Martina sotva dokopu,aby si sbalil svoje hadry 😠Ale stěhovat v PO nic nebudu, to ani omylem!! A to v novém bytě potřebuji ještě uklidit a pak i tady na předání majitelům ve středu. V po v 9h ráno přijede kamarád pomoct stěhovat. Dala jsem teď sprchu a ta bolest je čím dál horší, no fakt si radši zajdu, než něco zanedbat. Asi ráno v 9h zavolámsestře vkolik mám přijít, ať tam pak nesedím bez objednání 2hodiny... Martin teď dostal chuť na pizzu tak objednal, tak si dám alspoň něco dobrého. 🙂

janulle22
26. srp 2010

@jiitkka kam jsi koukala na fota? 😕
eli bylo jich tam hodne, jen jsme se od nich odpojili jinak fakt moc lidi... 😒

elidule
autor
26. srp 2010

@janulle22 naši byli s vnučkama taky v Praze v zoo a byla tam prej fůra lidí a holky měly asi největší radost z plyšáčků, co si nakonec koupily v nějakým stánku 😀
si pamatuju, že když jsme byli s manžou naposled v Praze, tak jsme šli do Pařížský a on mi říkal, co by mi koupil, kdyby byl miliardářem 😀 😀

elidule
autor
26. srp 2010

@denisa31 proč vám brácha nedal sám vědět? ...... jinak taky gratuluju 🙂

jiitkka
26. srp 2010

@janulle22 k Tobě 🙂

janulle22
26. srp 2010

@jiitkka ja vim, ze ke me... ale tady fota z prahy nemam mam je na fecbooku 😉 a ty fota tady jsou snad 2 roky stare, jen fotka u jmena je novejsi... 😀
eli malej mel radost z plysoveho hada co si vybral... 😀 jinak my kdyz jsme vlezli do zoo tak uz tam bylo 1800lidi...bylo asi 11 dopoledne... na tech atrakcich se rodice nechteli moc zastavovat tak se jen vyfotili a sli... 😀

jiitkka
26. srp 2010

@janulle22 - no prostě mi přišlo, jak když na fotkách u Tebe je někod jiný 😉 Podle profilové fotky, si mi přišla jiná 😉

janulle22
26. srp 2010

@jiitkka hihi to je hnus ze? 😀 😀 😝 ale jsem to opravdu jaaa 😉

jiitkka
26. srp 2010

@janulle22 jasně že není, sluší Ti to... jen jsi jiná na fotkách, než tady 😉
Jinak dobrou noc

seba
27. srp 2010

Dobré ránko 😉 tady pěkně prší 😒

elidule
autor
27. srp 2010

nazdárek po ránu 🙂
tady snad už přestává pršet, jinak budeme sedět celej den doma a sežereme se tu s malou 😀

seba
27. srp 2010

Tady taky přestalo,jdem rychle pro rohlíky atd.
Já doufám,že odpo pršet nebude,máme trénink a zítra hraje Sára první mistrák 😵

janulle22
27. srp 2010

@seba teeeda tak to drzim palecky aby to pocasi vyslo a vyhrali jste... 😵
@jiitkka je to hnus...:D ty fotky tady smazu... 😝 😀
jinak preji krasne rano... u nas taky prselo me to vzbudilo a naprselo mi do kuchyne... 🙄 ted uz neprsi, ale je pod mrakem...
dneska vyprat a uklidit a zitra damska jizda u nas doma... 😵 😵

seba
27. srp 2010

Jani díky 😀
tak malýmu přišlo cvičení s Míšou,tak už to fakčí-líbí se mu 😵

jiitkka
27. srp 2010

Dobré ráno, tady lilo v noci... Jinak jsem usla okolo 1hod, v 3h mě vzbudila televize, pak králík v posteli...fakt když je Martin doma,tak nemám svůj klid... Jinak od 9h volám na gyndu jak vzteklá a nikdo mi to tam nebere, přitom 2x byloobsazeno.. Ona sestra kolikrát radši klábosí, než aby zvedla telefon... Tak snídám, budu to ještě zkoušet a kdyžtak se tam prostě vypravim, ty bolesti mám pořád... 😖

seba
27. srp 2010

Jíťo-tak ať máš ok-budu držet palečky 😉

jiitkka
27. srp 2010

@seba 😉 díky!! No halvně aby tam byl někdo...abych nešla zbytečně. Ono to kousek zrovna nemám od baráku.