Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
28. srp 2010

no právě, že jí to taky evařím, já sama bych to nejedla 😀 😝
to přítel žárlí na kámošky? užijte si to

gabinicee
28. srp 2010

@elidule já jsem mlíko nikdy moc neřešila Gábi jsem kojila do roku a pak jsem dělala tvaroh a nebo dávala jogurty ale Gábi toho nikdy moc nesnědla tvaroh jsem jí dava¨la na třikrát a večer ty dětský kaše ale to už nevím jak dlouho. Ted Davídkovi dávám dva jogurty deně mlíko normální mu ještě nedávám a umělí mi nikdy nepil kaše jsem mu donedávna dávala taky na noc ale ted jsem si říkala že to vyzkouším mu je nedávat protože se mi to zdálo zbytečný a už mu je nedávám měsíc a v poho on si sám řekne když má hlad a jakmile mě vidí že měco jím musí to hned ochutnat 😅 😅 .

Jinak mi dnes byli na chvilku na oslavě 4 narozenin měli tam trampošku tak se Gábi vyskákala a Dáda si kupodivu taky v pohodě vyhrál tak to šlo jen já jsem nějaká pořád unavená asi to počasí nebo co ☹
@janulle22 příjemnou zábavu holky 🙂 🙂

janulle22
28. srp 2010

ahojky holky, tak jsme zacly pit uz asi ve 4 takze ted tu sedime a zdechame... 😀 sme parily delali blbosti... 😀 proste super akce... jen ted uz jsme nejaky umrity... treba chytnem druhej dech a jeste to rozjedem... 😉
dobrou noc holciny... 😵

janulle22
28. srp 2010

jo a nevite o necem na blest v krku a rymu ? spise celkeve nachlazeni...? ☹ je mi desne... 😝

gabinicee
28. srp 2010

@janulle22 doufám že se pořád dobře bavíte já koukala na romantiku srcová sedma ten film se mi fakt líbí tak to v životě je bych řekla. Na rýmu doporučuju Coryzalie homeopatika mě zabírají pořád
dobrou s kobrou

janulle22
29. srp 2010

@gabinicee nee to uz jsme asi byly tuhy... 😀 kazda jsem vstavala brzo pak to radeni tak jsme byly zmozene... 😀
jen me boli v krku a mam rymu... 😝

jiitkka
29. srp 2010

Ahojda 🙂 Já teďka vstávám, takže jsem na balí celého bytu docela vyspalá,ale někde mě chytnul průvan a tak mě děsně bolí v krku K 😒 obědu upeču akorát maso ke chlebu, toť vše. Je to divné, když si uvědomím, že zítra už budu spát jinde. No jediné co mě silně štve je ten internet!!! Ž 😠 e budu bez něj. Jako co budu dělat, až Martin odjede, to teda nevím Tak na mě myslete,ať ho mám co nejdříve zapojený.

janulle22
29. srp 2010

@jiitkka nezá vidím ti to balení, to by se mi nechtělo, ale když je to do většího tak je to o to lepší... 🙂 tak to nějak zvládnite 😉

elidule
autor
29. srp 2010

čus holky 🙂

@janulle22 Jani, já vždycky začala cucat nějaký neoangin nebo máma si dala coldrex a bylo po nachlazení, s homeopatiky zkušenosti bohužel zatím nemám 😒 ale každý je chválí spíš než nějaký volně prodejný prostředky

@jiitkka já když neměla internet pár dní, taky při stěhování, tak jsem si připadala jak bez ruky 😀

@gabinicee a Davídkovi k véče dáváš teda normální jídlo? my máme kaše, ale Jusťa je docela vybíravá na ně, má ráda piškotovou a různý obilný, ale třeba ovocný jí moc nejedou, ale tak hlavně, že baští něco
co se týče tvarohu, tak jako normální, jo? mě to přijde jak tlamolep děsnej 😅
ale asi to moc řešim, dostane chleba se sejrem a bude 😀 😀
já si furt jak blbka myslela, že roční dítě pořád ještě vyžaduje nějakou speciální nebo upravenou stravu, ale už může v podstatě všechno co my

jiitkka
29. srp 2010

ááááááá mě už to nebaví!!!!! Do toho peču maso, mám tu nádobí horu.... 😝 😝 😖 😒

janulle22
29. srp 2010

@elidule muze vse co vy, jen min soli a koreni... 😉 a mastne jidla jsem nedavala...no jenze ja se nikam nedostanu...treba tchynka nekam pojede zetra, tak neco koupi... jsemd i odpolko lehla byla mi strasna zima a asi jsem i usla... 😀 snad nebudu cumakovat dlouho... 🙄

elidule
autor
29. srp 2010

@janulle22 taky se s tím přestanu crcat a bude to 🙂
tak aspoň kotel čaje a paralen, ten si beru vždycky, když cejtím, že na mě něco leze, ale jsem po něm hrozně spavá a strašně se potím, ale asi je to dobře
tak přinejhorším ti zejtra něco tchýňka doveze

janulle22
29. srp 2010

@elidule bolela me silene hlava a kor kdyz jsem smrkala... 😝 dala jsem si paralen a zalehla... 😀 dam si nez pujdu spat... 🙂 caj bych si mohla uvarit, porad chlastam stavy studeny...

elidule
autor
29. srp 2010

@janulle22 to je asi tou změnou počasí 😖 taková zima najednou je
akorát teď nevím, jestli citron nebo med v čaji spíš ten krk dráždí
nejlepší je vůbec svařák s rumem 😀 😀

janulle22
29. srp 2010

@elidule tak ten nepiju... 😀 to ja si udělám jen s cukrem, ale nechce se mi teď vstávat... 😀
no asi jo, malej má taky rýmu a kašel trošku a Honza mi psal, že má taky rymu... 😝 včerá tu byla strašná zima...dbnes 20st ale foukalo... asi už začiná podzim... 🙄

elidule
autor
29. srp 2010

@janulle22 tak jste se nakazili všichni 😒
já se už těšila na podzim, ale na ten slunnej a barevnej, ale ne na tohle hnusný počasí 🙄

janulle22
29. srp 2010

@elidule ten barevnej mam taky rada... když jsme bydleli v Brně meli jsme vyhled na stromy a to bylo tak krasné, jak každý strom byl jinak barvnej... bylo to nádhera se na to koukat... 😵
jj jsme vseci nejaci marodni...

elidule
autor
29. srp 2010

@janulle22 no přesně, to mám ráda 🙂 a ne aby furt pršelo 😠
tak se z toho snad rychle vyhrabete, to je nejhorší, jak si to všichni předáváte, jako my minulej rok - taťka přijel a byl fit, ale já byla chcíplá, odjel, já se z toho dostala a on už v pátek huhňal, v pondělí pak odjížděl jakžtakž vykurýrovanej a Justýně začalo týct z nosu 😝 😅

janulle22
29. srp 2010

@elidule o me to stve hlavne proto ze ma malej ve stredu jit poprve do skolky... 😒 ale on na tom neni tak hrozne... 🙂 nasla jsem paralen hot drink tak jsem si ho hned udelala a to teply strasne ulevilo na muj krk... uz zacina takovej ten bolavej kasel... 😅 😀 tak snad to rychle prejde... 🙂 🙂

janulle22
29. srp 2010

no nic jdu to zalomit... dobrou vsem... 😵

elidule
autor
29. srp 2010

dobrou taky ode mě 🙂

gabinicee
29. srp 2010

@elidule jo na večeři mu dám takovou večeři jako Gábi tak že třeba chleba s máslem nebo jogurt nebo rohlík s máslem a nebo co jím já on na štěstí jí všechno a v noci mi spí celou dobu a nevypadá že by strádal.

Jinak já si udělala dneska krásný výlet do Brna něco málo jsem si pokoupila tak mám radost v Brně bylo krásně chodila jsem v tričku tak že fakt pěknej den

@janulle22 ty už to máš asi pěkně rozjetý to už se musí asi určitě vyležet ale to spíš vypadá na angínu a tu já už hodně dlouho neměla mě když začne škrabat v krku tak je to většinou nosohltan a dlouho jsem nemohla nic najít co by mi zabránilo v rýmě až ty homeopatika jsou taky volně prodejný a hlavně jsem je mohla jak v těhu tak při kojení a dávala jsem je i Gábi a fakt to vždy zabralo.

Krásnou dobrou noc holky 😉

elidule
autor
30. srp 2010

dobrý ráno ....... zase propršený 😒

seba
30. srp 2010

Dobrý ráno,tady taky prší a vůbec se mně to nehodí 😠 😠 musím na sociálku,kvůli mateřský-opravdu musím,mám lhůtu jen do zítřka ☹
hlídat nemá kdo,beru všechny-jen doufám,že mi někdo pomůže do busu,většinou to zbyde na řidiče 🤐 ostatní dělají,že jsem vzduch 😝

elidule
autor
30. srp 2010

@seba a co máš za vyřizování?
já za celou dobu, co jsem se přestěhovala, tak jsem autobus ještě ani nevyužila, všude se dostanu celkem rychle pěšky, když je zima a prší, tak autem, ale myslím si, že tady by to bylo s ochotou stejný 😒 nejlepší jsou ty busy s bezbarierovým nástupem, ale ty řidiči stejně většinou zastaví tak daleko od chodníku, že to nemá moc efekt 😝

jiitkka
30. srp 2010

Dobré ránko 😉 tak už hodinu makám, spala jsem 5hodin,tak jsem zvědavá,kdy odpadnu... Přeji hezký den a držte mi pace,ať mi tam zapojí ten internet No a došlo mě,že půjčená klec nakočíky je až tak velká,že ji asi nenarveme dozadu do auta...modlim se aby jo, protože jinak jsme v pr..... 😲 😖 😠 Tak jdu zas pádít, zkouším naposled připojení k netu papa, hezký den 😉
@seba Dobře pořiď! 🙂

janulle22
30. srp 2010

@gabinicee no asi jo... chrblu teda krasne a pekne to boli na pruduskach... 😒 snazim se nekaslat, ale nekdy se tak rozkaslu ze pak myslim, ze umru.. 😀

@seba dobre porizeni a nervu...
jinak dobre ranko u nas taky prsi... 😝 nevim co budem dneska delat, ale nejspis sedet doma... 😒

elidule
autor
30. srp 2010

@janulle22 čau, to nás bude asi víc, co budou sedět doma 🙄

janulle22
30. srp 2010

@gabinicee ja sem naposledy vylezela nemoc pred 5 lety... 😅

@elidule tchynka uz premysli ze bude obcas topit... 😅 ja budu urco v koupelne..., dneska uz tam zatopim...

seba
30. srp 2010

už jsem doma,jednalo se jen o podpis 😠 na žádost an mateřskou na tři roky 😠
Ještě jsem v rychlosti dokoupila Sáře něco do školy 😉
Jitko-ať vám stěhování jde na jedničku a hezký bydleníčko 😵
Jani-zkus cibulu s medem,čaj se slívkou a brufen 😝 je to hnus ale zabírá
Tady pršet přestalo,ovšem zima řádná,malý měl rifle,bodýčko a flauš mikču a byl zmrzlý-asi už budu muset dát deku 🙄 vloni jsem touhle dobou chodila na plovku 😠 😠