Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
30. srp 2010

@janulle22 já jsem zvědavá, kdy nám začnou topit, kdy vlastně začíná topná sezona, ale myslím, že když je víc jak tři dny po sobě zima, tak už topí, ale nevím, kolik musí být stupňů 😒

janulle22
30. srp 2010

@elidule ja to nevím jistě,ale zdá se mi, že je to 13st... 😅 mam tu 21 st sedim tu ve svetru a je mi zima... 😀 ale to je tím, že jsem nachlazená... ale v zimě i když topíme na 24st ja jsem většinou ve svetru, pač je mi i tak zima... je to nějake divné to topení tady...

janulle22
30. srp 2010

@seba jj to úpocasi je hnus... 🙄 mame tu 14st... to uz je na podzimni bundu jako... ale ja žádnou nemám...z lonska už se mi nelibí... tak si musím nějakou na netu najit... 😅

elidule
autor
30. srp 2010

@janulle22 tak to mě se moje bunda líbí, bohužel jí nezapnu 😝 😠 ....... 😀
ježiš 13 stupňů jo? 😕 tak to tady umřu, než začnou topit 😅 😀 já jsem takovej zmrzlík

janulle22
30. srp 2010

@elidule to ja jsem taky, proto mam svetr... 😀 nevím jak je to u vás, ale takhle to mají naši...

elidule
autor
30. srp 2010

@janulle22 to asi bude všude stejný, ale kouknu do smlouvy, tam o tom bylo nějaký psaní, jestli si to vybavuju dobře
já si teď dala horkou sprchu na zahřátí, jsem červená jak prasátko 😀 a oblíkla teplý ponožky a zatím je mi fajn

janulle22
30. srp 2010

@elidule kolik máte doma?

elidule
autor
30. srp 2010

@janulle22 já nevím,nemáme teploměr, ale jak sem svítí slunec, tak je tepleji přes okna 😀

janulle22
30. srp 2010

@elidule 😀 ahaaa 😀 tak to potom jo... tady nesviti, tak je kosa...

elidule
autor
30. srp 2010

@janulle22 no moje máma by ale tady chodila v kraťasech a krátkým rukávu určitě 😀
asi koupíme prej nějakou meteostanici, ale ten můj chce už ale takovou, která ohlašuje i to, kudy povane vítr 😅

seba
30. srp 2010

Lidu-tak chodím já,já i v zimě jdu ven kouřit v kraťasech,tričku a přehodím si bundu 😀 ale v noci musím být stále přikrytá dekou,ať je zima nebo léto 😵
meteo máme,je to dobrý na předpověď deště

elidule
autor
30. srp 2010

@seba to jsi teda horkokrevná 🙂
no taťka chce nějakou tu lepší právě, že je to spolehlivější předpověď počasí než v telce 😀
ale je fakt, že by se nám šikla, takhle stojím na balkoně jak pitomec několik minut, než se rozmyslím, jak mi venku vlastně je a co si máme oblíknout 🙄

seba
30. srp 2010

tak jsem malýho dala spát,po chvíli řevu ho vyndala a zatím to na spaní nevypadá-běhá tady a tři,dva,jedna te´d 😝
Jinak Sárinka má tašku,kufírek a spor´ták sbalenej 😵podepsan vše,jen nám chybí cvičky,velký míč a tenisák-zkusím babi,zda by nechtěla zaplatit 😉zítra dojdem přihlásit na obědy a vyzvednout složenku 😠a už to začne ☹

seba
30. srp 2010

horkokrevná 😉 jak kdy,ponožky skoro nikdy neodkládám 😀 a v zimě doma tříčtvrťáky,tričko a vestu a teplý fusky-ale je pravda,že tak jdu i s odpadem nebo na cígo

janulle22
30. srp 2010

@seba to ja jsem vetsinou pres zimu v teplakach, triku a svetru... 😅 😀
jedem s tchynkou do divadla na quiny a beatles balet tak jsem zvedava 😵 asi jsem ty nazvy nenapsala dobre, ale urco vite o co jde... 😀

elidule
autor
30. srp 2010

@seba naši když ještě měli starej kotel, tak měli v baráku strašnou zimu a to jsem přišla z práce a hned do vany s horkou vodou a pak tepláky, normální ponožky, teplý ponožky pletený, triko, svetr a na gauč do deky k telce 😀 rána v zimě byla krušná 😀
malej má nějak moc energie, co?
neteř jde do první třídy, už mají asi taky všechno nachystáno 🙂

@janulle22 já nevím, o co jde, jsem kulturně nevzdělaná 😔 tak pak popiš 🙂

jinak u nás se usnulo snad do vteřiny, položila, zapnula písničku a ticho a spala 🙂 ........ tak se mi to líbí

seba
30. srp 2010

Lidu-Seba usnul skoro zároveň se Sárou 😒 energie měl na rozdávání 😝
Chtěla jsem ještě žehlit,ale koukám na marečka..
je to hrůza jak to dítě stárne 😵 už bude druhačka,za chvíli první podprsenka,menzes a pak už to uteče a budu čekatelka na babi 😀 😀 😀

seba
30. srp 2010

Jani-taky nevím o cojde,ale závidím,že můžeš takhle vypadnout 🙂

elidule
autor
30. srp 2010

@seba to jsi tu budoucnost vzala hopem 😀
jestli bude mít naše Justýna prsa po mě, tak nákup první podprdy se asi snad ani konat nebude ☹
taky čučím na marečka 🙂

seba
31. srp 2010

Dobré ránko,venku zima,máme deset stupňů 😒 a vypadá to na deštík 😠
Sebík přestává vyžadovat mlíko,vypije už jen půl lahve,mám tu ještě tak na týden,tak nevím jestli ještě kupovat

janulle22
31. srp 2010

dobre ranecko...
u nas taky prsi a to potrebuju do obchoda a do skolky zjistit info na zitra... 😒
Holky ja taky moc nevim o co jde, ale je to balet a budou baletit na pisnicky od bitls a qvinu... 😀 pak vam reknu jake to bylo... ale vstupne 330kc tak snad to za to bude stat... jednou jsme byli na muzikalu v praglu a byla jsem nadsenaaaa... 😵 tak uvidime ...
jdu zkusit zavolat tchynce jestli muze prijet pohlidat a nebo mi nakoupit a stavit se ve skolce 😀

seba
31. srp 2010

Jani pošli ji ještě k nám do školy,přihlásit Sáře obědy a potřebuju do pekárny 😉
To by mohlo být hezký,mamka jezdí snad na všechny muzikály,já jezdila od práce taky,tak uvidíme až nastoupím 😎

elidule
autor
31. srp 2010

dobrý ránko 🙂
tady mrholí
já byla na pár muzikálech a taky se mi to moc líbilo, jela bych zas, ale to je v daleké budoucnosti 😒

janulle22
31. srp 2010

takže jsem doma, zajela jse do obchoda a do školky a oni mi ho nevezmou, protože nemáme potvrzení od dr. chtějí ho 5dni před začátkem roku ale moje dr má dovču, takže nastoupí až v úterý... fakt debili... 😠 😠
jdu si udelat snidani...

seba
31. srp 2010

Jani-to nasere 😠 😠
My už jsme taky doma,babi koupila cvičky 😉
Taky jdu posnídat a Sebíkovi dát pribiňák

elidule
autor
31. srp 2010

@janulle22 jéé, to nemohli udělat výjimku? 🙄
taky jsme měli pribiňáka, teď půjde už spinkat asi, vstávaly jsme v šest, tak už zívá

janulle22
31. srp 2010

to si piste ze to nasere 😠 zkusim jeste ukecat aspon to pondeli, uvidime no...

seba
31. srp 2010

Lidu-já sebu dávala dvakrát a šílený řev,takže mi asistoval u žehlení a teď se mnou páruje ponožky 😒 nechám ho až padne 😝

elidule
autor
31. srp 2010

@janulle22 snad to vyjde

@seba taky to takhle u nás už párkrát proběhlo, ale dneska pro změnu ještě spí a to usnula v takový poloze, že nechápu 😅 úplně zlomená v zádech

janulle22
31. srp 2010

@seba ja jdu zehlit jen co nakrmim maleho... mam tam kopu jak hrom... 😝 a dalsi dva susaky budu mit pradla... 😀
tak jdu na to.. 😝