• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
Dobré ráno,noc hrůza,malýo jsem buď odsávala nebo chovala :wink: zato teď si tam hnípe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budu ho muset za chvíli vzbudit :frowning2: jestli bude kašlat,zajdem odpo k dr na poslech
Sára je OK-měla to ze studenýh vzduchu,jak se zapotila na tréninku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sára byla taky hlídací,nevadilo ji být u nikoho,do školky šla ve dvou a půl a v pohodě.Seba je mamák šílenej :grinning:
8. zář 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky přeju dobrý ráno :slight_smile:
dneska poprvý jsem nedala v noci mlíko, sice se malá budila, ale cucla si čaje a byla v pohodě, takže hlady se určitě netrápila, teď stojí u telky a tlačí :grinning:
8. zář 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba tak doufam, ze bude dobrej a nebudete muset k dr... :slight_smile:
@elidule to je teda frajerka... :grinning: taky se xichti u teho ?
malej sel rovnou do tridy tak mu rikam, ty se se mnou nerozloucis? tak prej ahoooj a sel... :grinning: pak chtel jit na zachod a at jdu s nim a tam dosla ucitelka, ze maminky nemuzou jit na zachudek, ze je to jen pro male deti... :wink: tak sel a ja odelsa... jsem na nej tak pysnaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: dneska ho uvidim az vecer, jedu do skoly...
8. zář 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 jo, chudák celá rudne u toho a poulí očka :grinning: celá já na weecee :grinning:
teda ten je šikovnej, jsi už určitě klidnější, viď? když vidíš, že je v poho :slight_smile: a co úči? jak na tebe působěj? mladý nebo starší?
8. zář 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule tady se zname, jedna je mlada a druha starsi... ta starsi mela ve skolce i Honzu... :grinning: no vcera jim prej v jidelne rekl drz hubu... :sweat_smile: :grinning: ale v pohode...
jj to dela adam to same... pak mi rekne, maminko pod mi utrit prcinku uz sem se vykadil... :grinning: :grinning: to uz jdu do kolen uplne... :grinning:
jj jsem klidnejsi... dneska skola, tak nebudu met ani cas na to myslet, ale jim o 100% lip jak včera... :wink:
8. zář 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak úklid koupelny se Sebíkem mi dal zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: půjdu mu dát jogurt a popeláší do hajan.Sárinka bude dneska v družce do čtyř :sunglasses:
Jani už máš připravený pro učitele švestičky ze zahrádky :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba nemam...letos nejak nerostou... :grinning: :grinning: taky premyslim, ze bych si dachla hodku... :sweat_smile: asi to taky zalomim... :grinning:
8. zář 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to bohužel nezalomím,právě jsem dovytírala a až to uschne půjdu pokračovat v úklidu :unamused:
Vařit nemusím,děda jel kolem tak babi poslala hamů,papů :wink:
8. zář 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme po o, byly jsme venku a je tam docela pěkně
já uklízet nebudu, možná až v pátek dopoledne, než dorazí taťulda :slight_smile:
8. zář 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule proc bnys uklizela, mas urco naklizeno... :wink: ja dneska a zetra skola, takze me to ceka taky v patek... :grinning: vecer dojede tata tak at nemusim uklizet ve vikend a muzem si uzivat chvilky spolu... :wink:
8. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme poklizeno a malý stále spinká :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdybych tušila,že zabere na tak dlouho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kocour chrápe vedle mě,ale šíleně nahlas a já si opisuju Sárinky rozvrh,musím si ho dát na lednici,včera jsem pro ní vyrazila a ona měla ještě školu,mě vůbec nedocvaklo,že už mají i pět hodin :grinning:
8. zář 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě přijde, že je tady furt nepořádek, ale úspěšně to ignoruju :grinning: ale poklidit musím až v pátek, aby to chvíli vydrželo :grinning: a vypadalo to, že doma taky něco dělám
no o víkendu má být hezky, takže zoo Liberec to jistí (doufám)

@seba otoč kocoura na bok, ať přestane :grinning:
8. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Lidu-kocour už přestal,malý totiž vstal a první co bylo šel na něho :grinning:
Ale stihli jsme i nočník-zatím chodíme jen před a po spinkání :frowning2:
Jinak Seba už kašle dost,jídlo nechce :frowning2:
8. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky tady je teda zima to je děs už jsem začala i doma topit :frowning2: :angry:
včera jsem měla rozlítáno tak jsem tu ai nebyla a pak padla večer za vlast :grinning:

@janulle22 Ada je fakt šikulka tebe uplně chápu já když vedla Gábi do školky tak jsem se spíš těšila protože jsem se chtěla věnovat Dádovi a s ní to moc nešlo ted už je to v poho a když Gábi přijde ze školky tak si sebe pěkně užívají loni to ještě moc nešlo.

slyšeli jste něco o tom že by nám měli krátit mateřskou? Je to teda jen v jednání ale dost mě tím zarazili to je teda děs co na nás pořád vymýšlí :unamused: :frowning2: :frowning2:

http://ekonomika.idnes.cz/desetitisicum-matek-a-otcu-hrozi-zkraceni-rodicovske-o-mesice-p6v-/ekonomika.asp?c=A100907_205335_ekonomika_vel
8. zář 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabinicee ježiši, zase něco :angry: samý lepší nápady mají ve vládě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tady uloženo a jdu obrat uzený a zapéct s flíčkama :slight_smile: mňami mňami, akorát nemám okurky k tomu :frowning2:
8. zář 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak si poříďte dítě... :unamused: to aby člověk opravdu měl našetřenej milionek, spléhat se na stát je zbytečné...
tak jsem dojela ze školy už v 6 tak jsem si malého aspoň trocha užila, ve školce se mu prej líbilo a zítra půjde zas... :grinning: v pátek se možná tátovi podaří jet dříve dom tak snad to stihne aby jsem si mohli jí společně pro něj... :wink:
dneska ve škole pohoda, zítra učetko... :stuck_out_tongue_closed_eyes:po těch dvou mesících nevím absolutně nic... :sweat_smile: :grinning:
8. zář 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se taky chystáme na spaní,Sebík čekal ještě na chleba s pomazánkou :grinning:
Sárinka už má teplotku,tak sem zvědavá,co z toho do rána bude.Teď dostala paralen,leží a kouká na dvd.Chce totiž jít zítra mermomocí do školy :sunglasses:
8. zář 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidu-okurky mám-chceš?
Jani tak se koukej učit-do rána je času :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi-to jim snad neprojde,vždyť už bych za rokk musela hákovat :angry: :angry: :rolling_eyes:
8. zář 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli teda ty budes met bastu... ja si udelala gulasovou polivenku... :dizzy_face: jeste mam zitra na obed,...
sebi- to mi rikej, ze se tak tesi??? :grinning: to bude urco pani doktorka, kdyz je tak zapalena do skoly... :dizzy_face:
se podivam po ceste v buse... :wink:
tata ma ted 2 dny home office tak asi dneska bo zetra prijede domu... :dizzy_face: sice musi vstavat v 6 ale bude makat doma
8. zář 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-po škole má lidovku a po ní ještě Robika :grinning: :grinning: :grinning: kvůli tomu chce jít do školy :wink:
8. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
robík? :sweat_smile: :grinning: asi to bude nějaký kroužek né? :grinning: :grinning:
8. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to já si vždycky říkala: budu se učit ráno, přivstanu si, pak v posteli: podívám se na to v buse, pak v buse: ještě mám přestávku :grinning: a pak jsem se na to vyprdla, páč jsme o přestávce jen krafali :grinning:
není Robik nějakej kámoš? :grinning:
8. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule já jedu hodinu, tak se většinou nudím... :grinning: tak si to opakuju nebo se učím... :slight_smile:
8. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Robik je něco jako skautík :wink:
Lidu já se taky učila obdobně :grinning:
8. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba :grinning: :grinning: fakt teda dobrej název... :grinning:
8. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 tak hodinu v buse bych asi prochrápala :grinning:

@seba to by mě nenapadlo :slight_smile: má na něj nějakej mundúr nebo se na to dneska už nehraje?
8. zář 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule po ceste tam jsem nabita energii :grinning: po ceste zpatky to obcas zalomim, tam se tak krasne spinka :grinning:
prej mundur, to snad mají vojáci né? :grinning:
jinak ja jsem od 5 vzhuru a malej od 6 takže fakt super, teď kouká na bořka stavitela... :slight_smile:
9. zář 2010 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:Jani-že ty se od pěti určitě učíš? :grinning:
Lidu-mundúr nemaj-nebo teda nevím,ale choděj hodně ven a jeden víkend v měsíci mají výlet.
jinak škola se nekoná,má zvýšenou i ráno,takže pomažem k mudře,ale až přestane tak šíleně lejt :angry: :angry: :angry: a až se prckové vzbudí :wink:
9. zář 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek