• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
@seba :grinning: :grinning: ses zbláznila? :grinning: mé mozkové buňky ještě spinkají... :grinning: tak snad to podchytite v začátku a nebudete nemocní... :slight_smile: my už se jdem pomalu oblíkat a půjdem do školky a já to pak zalomím... :grinning: táta dole maká tak mu tam dám jídlo ...
9. zář 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám takový dejm,že mé mozkovky spějí celý den-pokud teda ještě nějaký mám :grinning:
Jani-Sárinka to už obrečela :unamused: ale prostěji nepustím -pak by taky mohla ležet 14 dnů :fearful: kolem devátý vlítnem k dr-máme to docela blízko,pak ji dojdu omluvit do školy a donesu si kastrůlek na obídek .Po jedný dorazí mamka,tak vlítnu pro jídlo,omluvít v zušce a bude.Akorát máme dneska rodičák :unamused:
9. zář 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já žádný mozkový buňky už asi ani nemám :confounded:
skauti mají taky takovou nějakou uniformu se šátkama - tady to aspoň po městě chodí :grinning: .......... chudáci dětičky, doufám, že to jsou skauti a nedostali jen propustku z nějakýho vězení :grinning: :grinning:
Ať je Sára brzo fit!
jo a jinak dobrý ráno - tady mrholí a je zataženo, že to vypadá, že už ani sluníčko nevyleze nikdy :frowning2:
9. zář 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
včera jsem si pustila na netu ten pořad Na nože - 1. díl a že by mě to až tak zaujalo, to teda moc ne, to Ano, šéfe se mi líbilo víc, ale byl to zatím první díl, tak se to třeba nějak rozběhne ještě :slight_smile:
a Prostřeno tenhle týden je šílený
9. zář 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidu-tady leje a to dost :angry: mám dojem,že tohle počasí trvá rok :frowning2:
Taky se mi víc líbilo Ano,šéfe :wink:
9. zář 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aby aspoň o víkendu bylo hezky :unamused: to je hrozný, jak se nedá jít ven, mi pak odpoledne už Justýnka leze po hlavě :grinning:
9. zář 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dite ve skolce, táta dole pracuje a já pujdu spáááááát :grinning:
u nás taky dost pršelo, ale jak jsem s malým vyšli, tak už nepršelo... dneska si pro něj jde poprvé pyšný táta... :dizzy_face: a já dojedu až okolo půl 8... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je tu pod mrakem a asi bude pršet celý den... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mám strašnou radost... :unamused:
pak se ukážu až se vyhajám... :grinning:
9. zář 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 tak dobrou :slight_smile: taky si odpo lehnu :slight_smile: (snad)
9. zář 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci jít taky ležet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sárinka má atb,Sebík jen nosohltan :rolling_eyes:
9. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@seba tak ať brzo léky zaberou a je jim líp :slight_smile: jaký jsou vůbec děcka, když jsou nemocný? ta moje cácora jen jednou zatím byla taková nachcípaná a byla dost spavá, ale naštěstí nebyla uplakaná a mrzutá
9. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sára byla na zabití včera večer :angry: teď si pustila v pokojíku dvd a kouká,odpo ji zaběhnu do knihovny.
Sebík je ok :grinning:
9. zář 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule my ještě neměli nikdy antb :slight_smile: ale jednou mel horečky 41 a to jsem šílela, on skoro pořád spal, davala jsem mu čípky a po nich chrápal třeba 10 hodin v kuse.... taky nebyl protivnej... prostě spal, ale jak mu otrnulo, tak jsem mysleal, že mě jebne... :grinning: :grinning:

@seba taj na atb musi být teda dost nemocná chudina... :unamused: to je to pitomý počasí... tak snad nebude moc smutná... at jste brzy všeci fit, a malej to zvládá jak?

už jsem vyspinkaná ale teď se mi nechce dos školy... :grinning: bych se jen válela... :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 chudák, z čeho to měl? takový teploty?
to je i tím spavým počasím, to je tak na zapálení si v krbu a hezky u toho dřímat :grinning: jééé, to by se mi líbilo

stáhla jsem si Sex ve městě 2, ale pustím si to v klidu až večer
9. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule jj to by se mě taky libilo... :grinning: no já ani nevím... jen pokaslával a najednou se mu zvedala horečka a jelikož byl pátek naša dr už tam nebyla a malej takový teploty měl poprvé, tak jsem jeli na pohotovost... no jednání bylo na pořádného facana, co jsem taky čekala od dr když měl jít domů a my jsme tam přisli otravovat, vzždyť měl jen 41 teplotu... kokoti, jsem brečela s malým, tak na mě řvali ať neřvu, že mu tím nepomůžu... no jednání jak s dobytkem... :rolling_eyes: jsem se zařekla, že do téhle nemocnice už na pohotovost nepojedu... :angry: napsali nám ty čípky, kterě vyrábí v lékárně a jeli jsme dom... já šťastná a malej vysílenej... :unamused: dostal čípek zalehl a spinkal...
9. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 to je katastrofa, takový jednání :confounded: to bych taky ořvala
taky jsem se s tím už setkala, naštěstí jen se sebou na pohotovosti, s malou ještě ne
9. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule jako s dospělím chuj s tím, ale s malým děckem no byla jsem dost v šoku a nerada na tohle vzpomínám, naštěstí se to už neopakovalo takový horečky... :slight_smile: a pokud budou, tak raději pojedu 20km do jiné nemocnice než tam... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak já se jdu pomalu už chystat do školy, ale se mě nějak nechce, jak mám tátu doma... :grinning: tak hodím obličej na xicht a vyrazím... tak páá večer...
9. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-hezky se uč :wink:
9. zář 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si udělalo kolečko po městě,doběhla jsem pro oběd,další odhlásila.Sáru omuvit učitelce,rovnou jsem se zeptala jestli musím na rodičák-tak nemusím,až půjde kolem večer se psem,tak mi hodí do schránky co tam bylo a nějaký úkoly pro Sárinku.Od pondělí začínají počítat do stovky,tak musíme potrénovat :grinning:
Sebík už byl ospinkanej,rychle zhltnul gulášek a už hnípe :dizzy_face: a já si rychle jdu umejt hlavu-opět zmokla :grinning:
9. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba :grinning: to je teda velice obsáhlé copak všechno si dělala... :grinning: to máš teda hodnou paní uču, že ti to hodí do schránky.. :wink:
já už sem oblíkla, ale mam porad nejak moc casu, tak pujdu otravovat tatu dolu... :grinning:
9. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@seba to je hodná učitelka :slight_smile: bydlí nějak kousek od vás jo?

@janulle22 Jani, nech ho a koukej mazat do školy :grinning:

začínáme slavit úspěchy s teletubies :grinning:
9. zář 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule eli tož tak jak ty si myslíš tak tak to vůbec nebylo... :grinning: zase jsem zdrhla ze školy, jsem se moc těšila na moje kluky, tak jsem pelášila za něma... :slight_smile: škola to přežije beze mě.. :grinning:
mám hlad jako vlk, objednala jsem si u táty bramboráky, ale musím mu s tím pomoct... :unamused: to sem nechtěla, ale nebudu zlá... :grinning: :grinning:
9. zář 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 já to myslela ve vší počestnosti :grinning:
já chci taky bramboráky, ale jsem líná si je udělat, počkám taky na taťku do zítra, snad přijede v nějakou rozumnou dobu :slight_smile:
9. zář 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule no nějak ti nevěřím, že to bylo ve vší počestnosti... :grinning: už máme první... :grinning: byl dobrej... :wink: kdyby se to usmazilo vše najednou, tak by to bylo lepší... :wink:
9. zář 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naši odjeli těsně před osmou,malý u spinká a Sára jde teď.Opět z ní rostu,nemůžu ji dostat do postele :angry: :angry: :angry:
Tatík nám dorazí zítra,ale v so jde ještě na melouch-no nedivím se,dneska jsem mu nadiktovala,co v neděli nakoupí a co budem objednávat přes net jako dárky :grinning: :grinning:
Zítra vám to sem hodím ukázat :wink:
Tak bobrou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky by se vám nic nestalo poslat jeden bramborák Petrušce,že :grinning:
9. zář 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@seba a normálně chodí spát Sára v kolik?
ten náš taky chodí na melouchy :sweat_smile: Ježíšek není vůbec levná záležitost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nás stejně nikdy bramborák nezbyde - jsme žrouti :grinning: a utrhovat si teda nebudeme :grinning: .............. můj bejvalej když neměl peníze, tak jedl furt brambory a vždycky nad tím talířem brblal, proč mu babička říkala, že brambory jsou jídlo chudých, když on za ně dá poslední prachy :sweat_smile: :grinning:
9. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidu-chodí taky kolem devátý :wink: ale teď to je nemůžu dýchat,asi umřu,dovez mě za babi-chci se rozloučit,prostě jsem šla si lehnout k ní a byl za chvíli klid :grinning: musím si ještě chvíli užít,že se chce pomazlit,za chvíli budu za tu blbku,co jí jen rozkazuje :grinning:
U nás to není jen ježura,já mám narozky,Sára svátek,pak oba dva narozky,mikulda a ježurka-no asi se půjdu podívat jestli není nějaká banka otevřená :grinning:
9. zář 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@seba to už to brzo zabalila se životem :sweat_smile: :grinning:
no to jo, to toho máte hodně, u dospělých u nás v rodině jsou taky svátky, ale to neřešíme naštěstí a Justýně ještě letos asi bude Mikuláš a Vánoce trošku jedno, i když už to bude veselejší než minulý svátky, to jsem jí měla na klíně a spíš uklidňovala, protože byla celá pryč z celý rodiny pohromadě a toho rachotu a blikátek, letos budeme svátky slavit doma jen ve třech :slight_smile:

jo a dobrý ráno přeju :slight_smile:
10. zář 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,myslela jsem jak budem dneska spát dýl,ale Sebk měl jiný názor :frowning2: no aspoň toho víc stihnu :grinning:
10. zář 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko dámy...
dneska jsem zaspala vstavala jsem v 7:10 a to me ještě vzbudila PPL... :grinning: jinak bych asi spala dál... :grinning: a malej samo taky... :sweat_smile:
no my už naše narozky máme za sebou... ale moje mama bude mi t60. a moje teta 50. takze to bude taky penez... :sweat_smile: a to mama to má v prosinci... :stuck_out_tongue_closed_eyes: už aby jsem začla šetřit... :grinning:
tak jsem po snidani a pujdu uklizet okolo 9 snad dojedou a dovezou ten nábytek malýmu... :wink: chcem to stihnout nez přijde ze školky... a odpolko jedem na nakupy dosla vyplata... :grinning: :grinning:
10. zář 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek