Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
9. zář 2010

@seba 😀 😀 ses zbláznila? 😀 mé mozkové buňky ještě spinkají... 😀 tak snad to podchytite v začátku a nebudete nemocní... 🙂 my už se jdem pomalu oblíkat a půjdem do školky a já to pak zalomím... 😀 táta dole maká tak mu tam dám jídlo ...

seba
9. zář 2010

Já mám takový dejm,že mé mozkovky spějí celý den-pokud teda ještě nějaký mám 😀
Jani-Sárinka to už obrečela 😒 ale prostěji nepustím -pak by taky mohla ležet 14 dnů 😨 kolem devátý vlítnem k dr-máme to docela blízko,pak ji dojdu omluvit do školy a donesu si kastrůlek na obídek .Po jedný dorazí mamka,tak vlítnu pro jídlo,omluvít v zušce a bude.Akorát máme dneska rodičák 😒

elidule
autor
9. zář 2010

já žádný mozkový buňky už asi ani nemám 😖
skauti mají taky takovou nějakou uniformu se šátkama - tady to aspoň po městě chodí 😀 .......... chudáci dětičky, doufám, že to jsou skauti a nedostali jen propustku z nějakýho vězení 😀 😀
Ať je Sára brzo fit!
jo a jinak dobrý ráno - tady mrholí a je zataženo, že to vypadá, že už ani sluníčko nevyleze nikdy ☹

elidule
autor
9. zář 2010

včera jsem si pustila na netu ten pořad Na nože - 1. díl a že by mě to až tak zaujalo, to teda moc ne, to Ano, šéfe se mi líbilo víc, ale byl to zatím první díl, tak se to třeba nějak rozběhne ještě 🙂
a Prostřeno tenhle týden je šílený

seba
9. zář 2010

Lidu-tady leje a to dost 😠 mám dojem,že tohle počasí trvá rok ☹
Taky se mi víc líbilo Ano,šéfe 😉

elidule
autor
9. zář 2010

aby aspoň o víkendu bylo hezky 😒 to je hrozný, jak se nedá jít ven, mi pak odpoledne už Justýnka leze po hlavě 😀

janulle22
9. zář 2010

tak dite ve skolce, táta dole pracuje a já pujdu spáááááát 😀
u nás taky dost pršelo, ale jak jsem s malým vyšli, tak už nepršelo... dneska si pro něj jde poprvé pyšný táta... 😵 a já dojedu až okolo půl 8... 😝
je tu pod mrakem a asi bude pršet celý den... 😝 to mám strašnou radost... 😒
pak se ukážu až se vyhajám... 😀

elidule
autor
9. zář 2010

@janulle22 tak dobrou 🙂 taky si odpo lehnu 🙂 (snad)

seba
9. zář 2010

já chci jít taky ležet 😝
Sárinka má atb,Sebík jen nosohltan 🙄

elidule
autor
9. zář 2010

@seba tak ať brzo léky zaberou a je jim líp 🙂 jaký jsou vůbec děcka, když jsou nemocný? ta moje cácora jen jednou zatím byla taková nachcípaná a byla dost spavá, ale naštěstí nebyla uplakaná a mrzutá

seba
9. zář 2010

Sára byla na zabití včera večer 😠 teď si pustila v pokojíku dvd a kouká,odpo ji zaběhnu do knihovny.
Sebík je ok 😀

janulle22
9. zář 2010

@elidule my ještě neměli nikdy antb 🙂 ale jednou mel horečky 41 a to jsem šílela, on skoro pořád spal, davala jsem mu čípky a po nich chrápal třeba 10 hodin v kuse.... taky nebyl protivnej... prostě spal, ale jak mu otrnulo, tak jsem mysleal, že mě jebne... 😀 😀

@seba taj na atb musi být teda dost nemocná chudina... 😒 to je to pitomý počasí... tak snad nebude moc smutná... at jste brzy všeci fit, a malej to zvládá jak?

už jsem vyspinkaná ale teď se mi nechce dos školy... 😀 bych se jen válela... 🙂 🙂

elidule
autor
9. zář 2010

@janulle22 chudák, z čeho to měl? takový teploty?
to je i tím spavým počasím, to je tak na zapálení si v krbu a hezky u toho dřímat 😀 jééé, to by se mi líbilo

stáhla jsem si Sex ve městě 2, ale pustím si to v klidu až večer

janulle22
9. zář 2010

@elidule jj to by se mě taky libilo... 😀 no já ani nevím... jen pokaslával a najednou se mu zvedala horečka a jelikož byl pátek naša dr už tam nebyla a malej takový teploty měl poprvé, tak jsem jeli na pohotovost... no jednání bylo na pořádného facana, co jsem taky čekala od dr když měl jít domů a my jsme tam přisli otravovat, vzždyť měl jen 41 teplotu... kokoti, jsem brečela s malým, tak na mě řvali ať neřvu, že mu tím nepomůžu... no jednání jak s dobytkem... 🙄 jsem se zařekla, že do téhle nemocnice už na pohotovost nepojedu... 😠 napsali nám ty čípky, kterě vyrábí v lékárně a jeli jsme dom... já šťastná a malej vysílenej... 😒 dostal čípek zalehl a spinkal...

elidule
autor
9. zář 2010

@janulle22 to je katastrofa, takový jednání 😖 to bych taky ořvala
taky jsem se s tím už setkala, naštěstí jen se sebou na pohotovosti, s malou ještě ne

janulle22
9. zář 2010

@elidule jako s dospělím chuj s tím, ale s malým děckem no byla jsem dost v šoku a nerada na tohle vzpomínám, naštěstí se to už neopakovalo takový horečky... 🙂 a pokud budou, tak raději pojedu 20km do jiné nemocnice než tam... 😝
tak já se jdu pomalu už chystat do školy, ale se mě nějak nechce, jak mám tátu doma... 😀 tak hodím obličej na xicht a vyrazím... tak páá večer...

seba
9. zář 2010

Jani-hezky se uč 😉

seba
9. zář 2010

Já si udělalo kolečko po městě,doběhla jsem pro oběd,další odhlásila.Sáru omuvit učitelce,rovnou jsem se zeptala jestli musím na rodičák-tak nemusím,až půjde kolem večer se psem,tak mi hodí do schránky co tam bylo a nějaký úkoly pro Sárinku.Od pondělí začínají počítat do stovky,tak musíme potrénovat 😀
Sebík už byl ospinkanej,rychle zhltnul gulášek a už hnípe 😵 a já si rychle jdu umejt hlavu-opět zmokla 😀

janulle22
9. zář 2010

@seba 😀 to je teda velice obsáhlé copak všechno si dělala... 😀 to máš teda hodnou paní uču, že ti to hodí do schránky.. 😉
já už sem oblíkla, ale mam porad nejak moc casu, tak pujdu otravovat tatu dolu... 😀

elidule
autor
9. zář 2010

@seba to je hodná učitelka 🙂 bydlí nějak kousek od vás jo?

@janulle22 Jani, nech ho a koukej mazat do školy 😀

začínáme slavit úspěchy s teletubies 😀

janulle22
9. zář 2010

@elidule eli tož tak jak ty si myslíš tak tak to vůbec nebylo... 😀 zase jsem zdrhla ze školy, jsem se moc těšila na moje kluky, tak jsem pelášila za něma... 🙂 škola to přežije beze mě.. 😀
mám hlad jako vlk, objednala jsem si u táty bramboráky, ale musím mu s tím pomoct... 😒 to sem nechtěla, ale nebudu zlá... 😀 😀

elidule
autor
9. zář 2010

@janulle22 já to myslela ve vší počestnosti 😀
já chci taky bramboráky, ale jsem líná si je udělat, počkám taky na taťku do zítra, snad přijede v nějakou rozumnou dobu 🙂

janulle22
9. zář 2010

@elidule no nějak ti nevěřím, že to bylo ve vší počestnosti... 😀 už máme první... 😀 byl dobrej... 😉 kdyby se to usmazilo vše najednou, tak by to bylo lepší... 😉

seba
9. zář 2010

Tak naši odjeli těsně před osmou,malý u spinká a Sára jde teď.Opět z ní rostu,nemůžu ji dostat do postele 😠 😠 😠
Tatík nám dorazí zítra,ale v so jde ještě na melouch-no nedivím se,dneska jsem mu nadiktovala,co v neděli nakoupí a co budem objednávat přes net jako dárky 😀 😀
Zítra vám to sem hodím ukázat 😉
Tak bobrou 😵 😵 😵

seba
9. zář 2010

Taky by se vám nic nestalo poslat jeden bramborák Petrušce,že 😀

elidule
autor
9. zář 2010

@seba a normálně chodí spát Sára v kolik?
ten náš taky chodí na melouchy 😅 Ježíšek není vůbec levná záležitost 😝
u nás stejně nikdy bramborák nezbyde - jsme žrouti 😀 a utrhovat si teda nebudeme 😀 .............. můj bejvalej když neměl peníze, tak jedl furt brambory a vždycky nad tím talířem brblal, proč mu babička říkala, že brambory jsou jídlo chudých, když on za ně dá poslední prachy 😅 😀

seba
9. zář 2010

Lidu-chodí taky kolem devátý 😉 ale teď to je nemůžu dýchat,asi umřu,dovez mě za babi-chci se rozloučit,prostě jsem šla si lehnout k ní a byl za chvíli klid 😀 musím si ještě chvíli užít,že se chce pomazlit,za chvíli budu za tu blbku,co jí jen rozkazuje 😀
U nás to není jen ježura,já mám narozky,Sára svátek,pak oba dva narozky,mikulda a ježurka-no asi se půjdu podívat jestli není nějaká banka otevřená 😀

elidule
autor
10. zář 2010

@seba to už to brzo zabalila se životem 😅 😀
no to jo, to toho máte hodně, u dospělých u nás v rodině jsou taky svátky, ale to neřešíme naštěstí a Justýně ještě letos asi bude Mikuláš a Vánoce trošku jedno, i když už to bude veselejší než minulý svátky, to jsem jí měla na klíně a spíš uklidňovala, protože byla celá pryč z celý rodiny pohromadě a toho rachotu a blikátek, letos budeme svátky slavit doma jen ve třech 🙂

jo a dobrý ráno přeju 🙂

seba
10. zář 2010

Dobré ráno,myslela jsem jak budem dneska spát dýl,ale Sebk měl jiný názor ☹ no aspoň toho víc stihnu 😀

janulle22
10. zář 2010

dobré ránko dámy...
dneska jsem zaspala vstavala jsem v 7:10 a to me ještě vzbudila PPL... 😀 jinak bych asi spala dál... 😀 a malej samo taky... 😅
no my už naše narozky máme za sebou... ale moje mama bude mi t60. a moje teta 50. takze to bude taky penez... 😅 a to mama to má v prosinci... 😝 už aby jsem začla šetřit... 😀
tak jsem po snidani a pujdu uklizet okolo 9 snad dojedou a dovezou ten nábytek malýmu... 😉 chcem to stihnout nez přijde ze školky... a odpolko jedem na nakupy dosla vyplata... 😀 😀