• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
No vidíš,se mu v postýlce líbilo,já mám vždycky trošku nervy z malý,když spíme u našich,ta postýlka,co tam máme - je to nezvyk pro nás obě :sweat_smile:
To Justý spala hodinu a půl :confused: jsem úplně čučála :grinning: jsem se najedla v klidu
Budu hnusná a sobecká a nepošlu vám nic!!!! My tady máme hezky po pár dnech,tak chci všechno pro sebe :grinning: :grinning: ale fouká
no ale některý ženský pak i sprostě nadávaj :confused: :rolling_eyes:
my půjdem ven jako obvykle a .............. ttřeba někoho potkáme :sweat_smile:
13. dub 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jen počkej až u nás bude pěkně azuro a u vás ne. Ti to vrátíme :grinning: :grinning: :grinning:
Mně se to celkem hodí, že mi nespal přes hoďku, protože potřebuju aby šel ve dvě po o spát abychom za tou kamarádkou nedorazili až večer :slight_smile:
A už se Justě vyklubal nějakej ten zoubek?
13. dub 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si to myslela :grinning: :grinning:
no my půjdem ven taky až na spánek,vyhovuje mi,když spí jen dvakrát denně,třikrát je už moc,protože pak usíná později večer :slight_smile: ale je jasný,že pokaždý to nevyjde :slight_smile:
jo jo,oba horní špičáky se klubou a jsou vidět - bude pěknej upírek :grinning:
13. dub 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale jedničky dole má vylezlý už hodně,když se směje,tak jsou pěkně vidět
13. dub 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme doma... na zapise jsme byli 5 ada si hral, nejvic se mu libila klouzacka, tak aspon vim, co k narozkam... :grinning:
dostali jsme diplom, voskovky, razitko...tak uvidime, jak dopadnem,...jeste emsic budem cekat an vyjadreni... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a omalovanky... :grinning: jinak dobry, ale jeste to vyjadreni... uz aby to bylo...uvarim kolinka a najime se uz mam hlad jak vlk...
13. dub 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzačku jsme kupovali teďka na vánoce. Můj brácha má dvě děti (čtyřletýho a osmiměsíčního), ségra je fort sam a my máme toho jednoho prcka. Tak jsme se domluvili a koupili to děckám k vánocům. Budou ji mít u našich na zahradě.
Matesovi jak se teďka vyklubala ta spodní dvojka, tak to má teda dost ošklivý. Zatím se mu zoubky prořezávaly tím stylem, že mu vylezla špička a pak zbytek. Teď šel celej zoubek naráz, tak tam má takovou díru rozdělanou. Muselo ho to asi dost bolet chudáka
13. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani když vás tam bylo jenom pět, tak to budou brát všechny, ne?
13. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Jani a máte to za sebou :slight_smile: a vezmou vás!
Nám se vždycky ukázala bílá čárka a vylejzaly postupně,tak snad moc netrpěla :pensive:
13. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co se týká omalovánek,já si ráda vymalovávám - uklidňuje mě to :sweat_smile:
13. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem vykoupala to naše psisko, tak mu to snad chvilku vydrží :grinning: Mě zase uklidňujou barvičky na sklo. Když jsem byla těhotná a během prvních pár měsíců malýho jsem s nima pořád něco kreslila. Takže máme milion obrázků na ledničce, na sprcháči, oknech a zrcadlech. . .
13. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych nic nenamalovala,přiznám se,že jsem úplný dřevo na tohleto - až po mě bude malá chtít jednou něco namalovat,to bude hrůza :grinning: umím princeznu a domeček a zahradu,zvířátka vůbec ne :frowning2:
13. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak snáší váš pes vodu? co já si pamatuju,tak ten náš jí teda nemusel
13. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych sama od sebe taky nic nenamalovala, ale to funguje formou omalovánek. Prakticky jenom vykresluješ a necháš zaschnout :wink: Náš pes vodu miluje a dokonce ho podezřívám z toho, že miluje i koupání :grinning: :grinning: :grinning:
Jednou po mně chtěl synovec abych mu nakreslila opičku. Tak jsem ji nakreslila a on mi povídá: Teto to není opička, to je asi medvěd. . . Takže moje kreslící schopnosti byly nedoceněny. . . Než po mně začne Mates něco chtít, tak budu muset asi trénovat :sweat_smile:
13. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo takhle,no to bych možná s pomocí taky nějak zvládla :sweat_smile:
já jsem říkala švagrový - ona holkám furt něco vytváří do školky - pak se dělá burza a vydělané peníze se použijou zase pro děti - tak chudák Justýna,ta mi řekne,mami,naše maminky mají něco vyrobit do školky,ale ty nic radši nedělej :grinning: nebo bych tady pak potřebovala babičku,aby to všechno koupila a já nebyla zahanbená a Justík taky :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem byla na základce a měli jsme výtvarku, tak jsem jako jediná měla zakázáno od učitelky malovat temprovýma a vodovýma barvama a už vůbec jsem nesměla vzít do ruky nůžky. . . Takže svoji výtvarnou obratnost mám už asi od mala. . . :unamused: Musíme to někde nacvičit a pak ty naše děti ještě překvapíme :wink: Jdu dát Matesovi sváču :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no třeba se ten talent skrývá někde hluboko a teprve ho rozvineme,to je taky možný :slight_smile:
že přejeme dobrou chuť
13. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už to do sebe naházel :grinning: :grinning: :grinning: Kdyby jednou došlo jídlo, tak on by byl první kdo by začal z toho šílet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Za chvilku ho dám spinkat a pak se musím dát trochu do pucu. Nejradši bych šla spát taky. Jsem dneska nějaká ospinkaná :frowning2:
13. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavně,že mu chutná :slight_smile:
plánuješ očistu těla? já bych si dala nějaký wellnes víkend :sweat_smile: v pátek jdem s kámoškou tančit a bojím se,že jí tam usnu :pensive:
běž se natáhnout
13. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda o wellnes víkendu m radši ani nepřipomínej. Moje ségra na něj jezdí asi tak dvakrát až čtyřikrát do roka. Vždycky se vrátí strašně spokojená a odpočatá. Hned bych jela taky, ale nějak to teď a ještě na nějakou chvilku nepujde. Ale jak děcka trošku vyrostou a zvládnou to tady s taťkem, tak se hned domlouvám se ségrou a jedu :slight_smile:
No jo, komplet očistu. Mám strašně umaštěný vlasy a něco s obličejem bych taky potřebovala udělat :wink: Liduš a jak to máš vyřešený s malou když jdeš večer ven? Já vždycky nachystám manžovi kaši a flašku kdyby se náhodou malej vzbudil a aby se o něj postaral a kdyby to nevyšlo, tak jsem na drátě a hned bych přijela domů to vzít já. Tuhle jsem se vrátila o půl druhý ráno a jen jsem otevřela dveře, tak se akorát malej vzbudil
13. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já jsem zatím byla jen jednou a to bylo zrovna takový blbý období,že malá ani nechtěla od taťky večeři,strašně se vztekala a plakala,jak zjistila,že nejsem poblíž,tak jsem to chtěla zrušit - bylo to sezení s kolegy z práce a bylo to od pěti hodin asi,tak jsem si říkala,nenechám je tady trápit oba,i když manža říkal,že mám jít,že to zvládne a nakonec jsem šla a to prej byla fakt hrůza,ale teď už to udělám tak,že jsem domluvená s kámoškou,přijde k nám na kafčo a já malou nakrmím a počkám,až usne a pak teprve půjdeme,to noční krmení není problém,to taťka zvládne
jinak ani nebudu nějak pít,jako pííívo si dám,to jo :grinning: ,ale taky kdyby něco,hned sedám na taxi a jedu domů,stejně budu furt koukat na telefon určitě :sweat_smile:
ale to je náhoda,protože jak jsem poprvý přišla domů, taky se akorát Justýna vzbudila na krmení - no a už jsem musela nastoupit já,když jsem byla doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
povídej mi o vlasech,koupím si nějakou výživnou masku aspoň a obličej? obočí jak Brežněv,hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to nemluvím o tom,co si v ten pátek vezmu teda na sebe,všechno sražený už dávno vyšlý z módy :frowning2: :grinning: muž říká,jééé řešíš blbosti,ale jednou za čas si člověk někam vyrazí,tak chce vypadat trošku k světu né,je mu je to fuk,chodí do třetí cenový s chlapama :rolling_eyes:
13. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě chodím večer ven až dám malýho spinkat. Pořád malýho večer před spaním kojím a to by manža asi nezvládl :grinning: :grinning: :grinning: S tím oblečením je to u mě stejný. Kolikrát se na sebe podívám a až se za sebe stydím. Postava nic moc, oblečení nic moc. . . Bych potřebovala komplet obnovit šatník, ale nějak není z čeho a když už se rozhodnu, že si něco na sebe koupím, tak se mi nic nelíbí. S těma vlasama mám teď potíž. Asi od malýho třetího měsíce se mi začaly dělat lupy. Do tý doby jsem s nima nikdy problém neměla. Jediný co mi na ně zabírá je henovej zábal. Jenže ten musíš mít alespoň tři hoďky aby to mělo efekt a tři hoďky je pro mě docela dlouhá doba, kterou skoro nikdy nemám. Jedině večer a to už se mi ho dávat nechce
13. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já myslím,že tohle řešení,napapkat a uložit a pak jít,je nejlepší,aspoň pro náš klid a ty když navíc ještě kojíš,tak není vůbec co řešit,jedině odstříkat,kdyby bylo nejhůř :slight_smile:
mě se strašně mastěj a navíc jsou bez objemu a splihlý,jak je umyju,dám masku a pak vyfoukám,tak krása,jenže stějně jak přijdem někam do zakouřenýho prostředí,za hodinku jsou fujtajblový :frowning2: alespoň už mi tak nepadají
to ti všřím,mě by se večer už taky asi nechtělo,kolikrát to mytí vlasů nechám na druhý den dopolko :pensive:
13. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no na tý diskošce to bude samá mladá kooča polonahá,já tam v černý zahalená,jak v čádoru :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiš,píšu jak tatar
13. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
odstříkávat mi nikdy nešlo. Párkrát jsem to zkoušela a za celej den jsem zvládla jenom 60ml. Právě takhle když jdu až po tom co ho uložím, tak mám alespoň klid, že je vše v pohodě. Kdyby ho ukládal manžel byla bych celá nesvá jak to zvládl a pořád bych koukala na mobil.
Taky jsi měla v těhu tak krásný vlasy? Já jsem úplně čučela. Teď bych je nejradši vyměnila :grinning:
13. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, taky takhle chodím a pro jistotu se nezvednu od stolu abych si neudělala ještě větší ostudu. Už tak většinou stačí, že jsem tam nejstarší :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě taky nešlo odstříkávat,celej den po dvou hodinkách a taky max. tu 50, pak se mlíko ztratilo úplně :pensive:
no právě,vždyť tam chodí holky snad,co nemají ani občanku :astonished:
13. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no člověk musí občas na záchod,ale blboň se k tomu odhodlám,až když je na krajíčku :grinning:
13. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek