Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
13. dub 2010

No vidíš,se mu v postýlce líbilo,já mám vždycky trošku nervy z malý,když spíme u našich,ta postýlka,co tam máme - je to nezvyk pro nás obě 😅
To Justý spala hodinu a půl 😕 jsem úplně čučála 😀 jsem se najedla v klidu
Budu hnusná a sobecká a nepošlu vám nic!!!! My tady máme hezky po pár dnech,tak chci všechno pro sebe 😀 😀 ale fouká
no ale některý ženský pak i sprostě nadávaj 😕 🙄
my půjdem ven jako obvykle a .............. ttřeba někoho potkáme 😅

lamarika
13. dub 2010

No, jen počkej až u nás bude pěkně azuro a u vás ne. Ti to vrátíme 😀 😀 😀
Mně se to celkem hodí, že mi nespal přes hoďku, protože potřebuju aby šel ve dvě po o spát abychom za tou kamarádkou nedorazili až večer 🙂
A už se Justě vyklubal nějakej ten zoubek?

elidule
autor
13. dub 2010

já si to myslela 😀 😀
no my půjdem ven taky až na spánek,vyhovuje mi,když spí jen dvakrát denně,třikrát je už moc,protože pak usíná později večer 🙂 ale je jasný,že pokaždý to nevyjde 🙂
jo jo,oba horní špičáky se klubou a jsou vidět - bude pěknej upírek 😀

elidule
autor
13. dub 2010

ale jedničky dole má vylezlý už hodně,když se směje,tak jsou pěkně vidět

janulle22
13. dub 2010

ahoj holky, tak jsme doma... na zapise jsme byli 5 ada si hral, nejvic se mu libila klouzacka, tak aspon vim, co k narozkam... 😀
dostali jsme diplom, voskovky, razitko...tak uvidime, jak dopadnem,...jeste emsic budem cekat an vyjadreni... 😝 a omalovanky... 😀 jinak dobry, ale jeste to vyjadreni... uz aby to bylo...uvarim kolinka a najime se uz mam hlad jak vlk...

lamarika
13. dub 2010

klouzačku jsme kupovali teďka na vánoce. Můj brácha má dvě děti (čtyřletýho a osmiměsíčního), ségra je fort sam a my máme toho jednoho prcka. Tak jsme se domluvili a koupili to děckám k vánocům. Budou ji mít u našich na zahradě.
Matesovi jak se teďka vyklubala ta spodní dvojka, tak to má teda dost ošklivý. Zatím se mu zoubky prořezávaly tím stylem, že mu vylezla špička a pak zbytek. Teď šel celej zoubek naráz, tak tam má takovou díru rozdělanou. Muselo ho to asi dost bolet chudáka

lamarika
13. dub 2010

Jani když vás tam bylo jenom pět, tak to budou brát všechny, ne?

elidule
autor
13. dub 2010

No Jani a máte to za sebou 🙂 a vezmou vás!
Nám se vždycky ukázala bílá čárka a vylejzaly postupně,tak snad moc netrpěla 😔

elidule
autor
13. dub 2010

co se týká omalovánek,já si ráda vymalovávám - uklidňuje mě to 😅

lamarika
13. dub 2010

teď jsem vykoupala to naše psisko, tak mu to snad chvilku vydrží 😀 Mě zase uklidňujou barvičky na sklo. Když jsem byla těhotná a během prvních pár měsíců malýho jsem s nima pořád něco kreslila. Takže máme milion obrázků na ledničce, na sprcháči, oknech a zrcadlech. . .

elidule
autor
13. dub 2010

já bych nic nenamalovala,přiznám se,že jsem úplný dřevo na tohleto - až po mě bude malá chtít jednou něco namalovat,to bude hrůza 😀 umím princeznu a domeček a zahradu,zvířátka vůbec ne ☹

elidule
autor
13. dub 2010

jak snáší váš pes vodu? co já si pamatuju,tak ten náš jí teda nemusel

lamarika
13. dub 2010

já bych sama od sebe taky nic nenamalovala, ale to funguje formou omalovánek. Prakticky jenom vykresluješ a necháš zaschnout 😉 Náš pes vodu miluje a dokonce ho podezřívám z toho, že miluje i koupání 😀 😀 😀
Jednou po mně chtěl synovec abych mu nakreslila opičku. Tak jsem ji nakreslila a on mi povídá: Teto to není opička, to je asi medvěd. . . Takže moje kreslící schopnosti byly nedoceněny. . . Než po mně začne Mates něco chtít, tak budu muset asi trénovat 😅

elidule
autor
13. dub 2010

jo takhle,no to bych možná s pomocí taky nějak zvládla 😅
já jsem říkala švagrový - ona holkám furt něco vytváří do školky - pak se dělá burza a vydělané peníze se použijou zase pro děti - tak chudák Justýna,ta mi řekne,mami,naše maminky mají něco vyrobit do školky,ale ty nic radši nedělej 😀 nebo bych tady pak potřebovala babičku,aby to všechno koupila a já nebyla zahanbená a Justík taky 😀 😀 😀

lamarika
13. dub 2010

Když jsem byla na základce a měli jsme výtvarku, tak jsem jako jediná měla zakázáno od učitelky malovat temprovýma a vodovýma barvama a už vůbec jsem nesměla vzít do ruky nůžky. . . Takže svoji výtvarnou obratnost mám už asi od mala. . . 😒 Musíme to někde nacvičit a pak ty naše děti ještě překvapíme 😉 Jdu dát Matesovi sváču 😀 😀 😀

elidule
autor
13. dub 2010

no třeba se ten talent skrývá někde hluboko a teprve ho rozvineme,to je taky možný 🙂
že přejeme dobrou chuť

lamarika
13. dub 2010

tak už to do sebe naházel 😀 😀 😀 Kdyby jednou došlo jídlo, tak on by byl první kdo by začal z toho šílet 😀 😀 😀 😀 Za chvilku ho dám spinkat a pak se musím dát trochu do pucu. Nejradši bych šla spát taky. Jsem dneska nějaká ospinkaná ☹

elidule
autor
13. dub 2010

hlavně,že mu chutná 🙂
plánuješ očistu těla? já bych si dala nějaký wellnes víkend 😅 v pátek jdem s kámoškou tančit a bojím se,že jí tam usnu 😔
běž se natáhnout

lamarika
13. dub 2010

jejda o wellnes víkendu m radši ani nepřipomínej. Moje ségra na něj jezdí asi tak dvakrát až čtyřikrát do roka. Vždycky se vrátí strašně spokojená a odpočatá. Hned bych jela taky, ale nějak to teď a ještě na nějakou chvilku nepujde. Ale jak děcka trošku vyrostou a zvládnou to tady s taťkem, tak se hned domlouvám se ségrou a jedu 🙂
No jo, komplet očistu. Mám strašně umaštěný vlasy a něco s obličejem bych taky potřebovala udělat 😉 Liduš a jak to máš vyřešený s malou když jdeš večer ven? Já vždycky nachystám manžovi kaši a flašku kdyby se náhodou malej vzbudil a aby se o něj postaral a kdyby to nevyšlo, tak jsem na drátě a hned bych přijela domů to vzít já. Tuhle jsem se vrátila o půl druhý ráno a jen jsem otevřela dveře, tak se akorát malej vzbudil

elidule
autor
13. dub 2010

no já jsem zatím byla jen jednou a to bylo zrovna takový blbý období,že malá ani nechtěla od taťky večeři,strašně se vztekala a plakala,jak zjistila,že nejsem poblíž,tak jsem to chtěla zrušit - bylo to sezení s kolegy z práce a bylo to od pěti hodin asi,tak jsem si říkala,nenechám je tady trápit oba,i když manža říkal,že mám jít,že to zvládne a nakonec jsem šla a to prej byla fakt hrůza,ale teď už to udělám tak,že jsem domluvená s kámoškou,přijde k nám na kafčo a já malou nakrmím a počkám,až usne a pak teprve půjdeme,to noční krmení není problém,to taťka zvládne
jinak ani nebudu nějak pít,jako pííívo si dám,to jo 😀 ,ale taky kdyby něco,hned sedám na taxi a jedu domů,stejně budu furt koukat na telefon určitě 😅
ale to je náhoda,protože jak jsem poprvý přišla domů, taky se akorát Justýna vzbudila na krmení - no a už jsem musela nastoupit já,když jsem byla doma 😝

elidule
autor
13. dub 2010

povídej mi o vlasech,koupím si nějakou výživnou masku aspoň a obličej? obočí jak Brežněv,hrůza 😝 😀

elidule
autor
13. dub 2010

a to nemluvím o tom,co si v ten pátek vezmu teda na sebe,všechno sražený už dávno vyšlý z módy ☹ 😀 muž říká,jééé řešíš blbosti,ale jednou za čas si člověk někam vyrazí,tak chce vypadat trošku k světu né,je mu je to fuk,chodí do třetí cenový s chlapama 🙄

lamarika
13. dub 2010

Já právě chodím večer ven až dám malýho spinkat. Pořád malýho večer před spaním kojím a to by manža asi nezvládl 😀 😀 😀 S tím oblečením je to u mě stejný. Kolikrát se na sebe podívám a až se za sebe stydím. Postava nic moc, oblečení nic moc. . . Bych potřebovala komplet obnovit šatník, ale nějak není z čeho a když už se rozhodnu, že si něco na sebe koupím, tak se mi nic nelíbí. S těma vlasama mám teď potíž. Asi od malýho třetího měsíce se mi začaly dělat lupy. Do tý doby jsem s nima nikdy problém neměla. Jediný co mi na ně zabírá je henovej zábal. Jenže ten musíš mít alespoň tři hoďky aby to mělo efekt a tři hoďky je pro mě docela dlouhá doba, kterou skoro nikdy nemám. Jedině večer a to už se mi ho dávat nechce

elidule
autor
13. dub 2010

no já myslím,že tohle řešení,napapkat a uložit a pak jít,je nejlepší,aspoň pro náš klid a ty když navíc ještě kojíš,tak není vůbec co řešit,jedině odstříkat,kdyby bylo nejhůř 🙂
mě se strašně mastěj a navíc jsou bez objemu a splihlý,jak je umyju,dám masku a pak vyfoukám,tak krása,jenže stějně jak přijdem někam do zakouřenýho prostředí,za hodinku jsou fujtajblový ☹ alespoň už mi tak nepadají
to ti všřím,mě by se večer už taky asi nechtělo,kolikrát to mytí vlasů nechám na druhý den dopolko 😔

elidule
autor
13. dub 2010

no na tý diskošce to bude samá mladá kooča polonahá,já tam v černý zahalená,jak v čádoru 😀 😀 😀

elidule
autor
13. dub 2010

ježiš,píšu jak tatar

lamarika
13. dub 2010

odstříkávat mi nikdy nešlo. Párkrát jsem to zkoušela a za celej den jsem zvládla jenom 60ml. Právě takhle když jdu až po tom co ho uložím, tak mám alespoň klid, že je vše v pohodě. Kdyby ho ukládal manžel byla bych celá nesvá jak to zvládl a pořád bych koukala na mobil.
Taky jsi měla v těhu tak krásný vlasy? Já jsem úplně čučela. Teď bych je nejradši vyměnila 😀

lamarika
13. dub 2010

jojo, taky takhle chodím a pro jistotu se nezvednu od stolu abych si neudělala ještě větší ostudu. Už tak většinou stačí, že jsem tam nejstarší 😀 😀 😀

elidule
autor
13. dub 2010

mě taky nešlo odstříkávat,celej den po dvou hodinkách a taky max. tu 50, pak se mlíko ztratilo úplně 😔
no právě,vždyť tam chodí holky snad,co nemají ani občanku 😲

elidule
autor
13. dub 2010

no člověk musí občas na záchod,ale blboň se k tomu odhodlám,až když je na krajíčku 😀