• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
Génoové??? :grinning: :grinning: Spíš sígři :stuck_out_tongue_closed_eyes: a z malýho spíš herec,teď si tu hraje,že brečí :unamused: a kouká jestli ho půjde někdo litovat :grinning:
13. zář 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule to je taky bezva... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: maleho jsem strojila aji ven i kdyz byl ve fusaku... :grinning:

@seba to na vás teda pěkně zkouší ... :wink:
hledám na mmb nějaké kadeřnické věci a nic nemužu jako obvykle najít... to najdu až to nebudu potřebovat... :angry: :grinning:
13. zář 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 ta bunda by se mi líbila, ale ve hnědý třeba :slight_smile: jsem zvědavá, jak se nasoukám do toho bundokabátu letos, jedině tričko pod to, svetr se tam už nevejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 a co přesně hledáš?
13. zář 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co děláte? u nás se usíná. Mám chuť na hranole z trouby, ale to se asi dlouho dělá?
13. zář 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule já jsem teď byla stříhat a nic jsem nedostala... :grinning: lína huba holé neštěstí... :grinning:
trvá to tak 15-20min z té trouby... a jsou moc dobré... :wink: já mám na večeři svičkovou... :dizzy_face: jdem něco pojest a spat...
13. zář 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 taky čekáš, jestli toho dotyčnýho to napadne a ono pak prd :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hranolky v troubě, taky sním a hupsnu do pelechu
13. zář 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule ty jdeš tak brzy spááát?a já tu jako budu sama joooo no to je teda bezva... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jinak hledala jsem stríhací plášt a chtěla jsem se podívat na nejaké nůžky... :slight_smile:
13. zář 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 já když můžu, chodím spát s kámoškama slípkama :grinning:
ty stříháš takhle docela často asi, viď?
13. zář 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsem vám chtěla napsat - dneska přišlo Justýně nějaký psaní do vlastních rukou :sweat_smile: :grinning: :grinning: tak s ní půjdu zítra na poštu, posadím jí na ten pultík u přepážky a ať jí to ta paní na poště dá :grinning: ........... minulý týden u mě byly nějaký dvě ženský z VZP a že zařizujou pro klienty tu elektronickou zdravotní knížku nebo jak se tomu říká, určitě jste o tom slyšely (já už před pár lety, ale neměla jsem zájem to zavést, teď to asi dělají pro všechny svoje klienty nebo já nevím) a braly si údaje moje a Justýny, protože u nich jsme a řekly nám, že mi poštou příjdou aktivační kody a nějaký pokyny, tak to nepřišlo mě, ale Justýně :grinning: a ani bych se nedivila, kdyby za tou přepážkou seděla životem a prací otrávená baba, která mi ten dopis nedá :grinning:
13. zář 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule já jsem u metalky a tam mi taky poslali jen karticku na adama a samo to nedoslo, tak sem se byla ptat proc me prisla a malymu ne tak mi ju dala, tam ze se to vratilo a ze me nemela uvedenou jako rodica.. :grinning: tak se nebuj oni jim to vratej tak pak si zajdes tam a bude...
no tak často zase ne, ale ty moje podedené už občas kousnou... :grinning:
13. zář 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 já to půjdu vyzvednout a uvidím :slight_smile: mají v tom binec všude, jak koukám :grinning:
týý jo, já se chystám na ofinku malý, ale nechci z ní udělat "debílka", asi spíš koupím sponky a bude :sweat_smile: :grinning:
13. zář 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak tady se už spinká :dizzy_face: a Sára šla taky :wink:
Odpo malej zalezl po d stůl a já říkám Sebi co děláš a on ano hovno ano :grinning: :grinning: :grinning: a měl ho tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já bych potřebovala něco udělat s vlasama,tak doraz,ju?
13. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@seba šikula :grinning:
já bych potřebovala něco udělat s celou vizáží :rolling_eyes:
13. zář 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba jasně už nasedám a jedůůůůů :grinning: teda ten je šikovnej... :grinning: :grinning:

@elidule jj bordel všude... :angry: no kámoška své dceři ustřihla afinu a vypadala teda fááákt ftipně... :grinning: tak pak hoď foto... :wink:
13. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě čeká v říjnu sraz od základky a potřebovala bych zhubnout,vypnout postavu,udělat něco s ksichtem a s vlasama :grinning: tatík říkal,že si stejn vezmu džíny,triko,vestu,vlasy stočím do uzlu a půjdu-já to vidím jinak,možná se namaluju :grinning:
13. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba :grinning: :grinning: ty se nemaluješ? já si teď koupila čistící pletovou vodu, tak jsem zvědavá jestli se osypu a nebo to pomůže...: :grinning:
13. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani dřív jsem nenamalvaná nešla nikam,teď se namaluju,jen vy jímečně-takže tatík vždycky zbystří :grinning:
Ale jinak kosmetiku používáme od oriflejmu auž se o ní dělím i se Sárou-svojí dostane k svátku
13. zář 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,valíme k mudře a pak Sára do školy :wink:
14. zář 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdárek holky :slight_smile:
já se jen před vycházkou přepudruju, protože jsem strašně mastná, jinak jsem se namalovala taky vždycky jen vyjímečně, když jsem šla na nějakou akci a trvalo mi to snad hodinu, jak jsem to neměla v ruce :rolling_eyes: :grinning:

taky je u vás taková mlha? :confused: tady není vůbec vidět
14. zář 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@seba konečně se Sára dočkala :slight_smile:
14. zář 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko....

@elidule
@seba taky jsem byla taková, dřív jsem se malovala víc, teĎ si dám řasenku, tužku a jdu... když je to nějaké disco třisko tak i stíny... :wink: jak jsem na vesnici, tak jsem si zvykla a už jsem jak pravěj vydlák a nemaluju se :grinning:
sebi je fajn, že se Sára dočkala... :wink: tak ať ju to zas ehned nezkolí...
dneska spal malej celou noc, to byl klidek... :slight_smile: a spinkal ve svým pokojčku... :wink:
budu muset pouklizet, zítra přijede můj tata hlídat malého a já valím do školy...tak to tu trocha poliskám... :wink:
14. zář 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidu-tady svítí sluníčko,ale tatík taky volal a říkal,že mají mlhu.
Sárinka šupajdila s úsměvem,jdu pro ní o půl jedný-má na dnešek odhlášený oběd,napíšem úkoly a pak šupajdíme na trénink :wink:
14. zář 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba teda já nevím, ale asi jsem s úsměvem do školy nechodila.. :sweat_smile: :grinning: ale je super, že se jí tam tak líbí... :dizzy_face:
já to tu tak trocha liskám, ale nějak nemám pořád nic hotvo, pořád chodím sem a tam... :grinning:
chjoo tak jdu pokračovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. zář 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se nespí,nechtěl,tak jsme došli do knihovny-hádejte co budu dělat večer :grinning: :grinning: a půjde spinkat až přijdeme se Sárou :wink:
Jani já toho měla naplánovanýho a jen jsem vytřela a umyla koupelnu :frowning2:
14. zář 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba že by ses zachumlala do peřin a četla si...? :wink: to já večer budu tu... :grinning: a psát si tátou... :slight_smile: tak jsem to tu jakš takš poliskala, ještě kdyby za mě někdo vysál... :grinning:
14. zář 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem do školy chodila s úsměvem, ale vydrželo mi to jen do pátý třídy :grinning:
my byly venku a jdeme spát až taky teďkon, snad bude aspoň do tří klid :slight_smile:
14. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si tak uklízím a malej si vytáhl vajíčko tu autosedačku a spí v ní... :grinning: chudák asi byl znavenej,ale nevím z čeho... :grinning: teď je jejich čas ve školce tak asi prot... :grinning:
14. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 jéé, ten musí být roztomilej v tom :slight_smile:
já si užívám klidu a koukám na kačeří příběhy :grinning:
14. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek