• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
Já si taky užívám klidu a čtu si :grinning:
14. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule no ani né čeče... :frowning2: se probral a tak že ho dám lehnout do postele a odejdu, dojdu do obyváku a poblil celou postel is kobercem... :frowning2: tak sem to uklidila, dala prat, prevlikla ho... lehl si do sedacky zabral, vzbudil se a ze chce pochovat, tak jsem si ho vzala a zase... nestihli jsme do koupelky, takze cela vana z venci poblinkana... :frowning2: říká, že ho bolí bříško... :frowning2:
14. zář 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 :confounded: :frowning2: z čeho to může mít chudáček
14. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule právě že nevím, nejedl nic co by předtím neměl... :unamused: říká, že ho bolí bříško, nohy, záda a jen leží, je takovej klidnej... už neblinkal... ale pro jistotu sjedem k dr...
14. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani raději zajeď a a´t to máte ok-rdžíme palečky :wink:
14. zář 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 ať to není nic vážnějšího
14. zář 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak má i zvýšenou teplotu už... :frowning2: každou chvílou přijede babča z práce tak se oblečem a pojedem, dneska je tam dr do 6 tak nemusíme čekat do zítřka, aspon něco... dekuji holky... :wink:
14. zář 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma, u dr jsme moc nedozvěděli, jen že mu škrundá v břuchu... krk ma jednu mandlu červenou, ale zatím je to prý v začátku a že neví jestli z toho nebude angína a atb... :frowning2: tak mi dala nějaké pití aby se mu vrátili nejaky cosi.. :grinning: aby proste nebyl dehydrovanej...
tak jsem doma do školy nejdu a snad to bude v pohodě...
14. zář 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn,že to není nic vážnýho :wink: a už mu je líp?
My dorazili z fočusu,celou dobu mrňalo :unamused: malej jak prase,už prolít vanou a leží :dizzy_face:
14. zář 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba no tak jako jo, už i chodí, ale byli jsme za mamou v praci a jindy se mu tam libi, toci pivo a tak... a tedka chtel jet hned dom... :frowning2: dává si sušenky tak pak povali do pelecha...dneska spi se mnou tak snad nebudem malovat loznicu, ale už pak nezvracel... :grinning: tak snad se mu to rozjede jako angina a ne jako střevní chřipka... :unamused:
14. zář 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
angína by mě nenapadla teda :confounded: ,ale hlavně, že už je líp nebo brzo bude :slight_smile:

tady se už spí
14. zář 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba fočusu co to je? ty se máš, že už ti díte hajá, já už se těší až to moje vytuhne...
dneska asi taky pujdu s kamoškama slípkama... :grinning:
14. zář 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule t není jako zvracením, ale tím, že má kašel rýmu a červenou mandli... to zvracení se vyskytuje i u angíny právě, tak neví jestli to bude angína nebo střevní...
14. zář 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no střevní chřipka mě napadla taky nebo taková nějaká viroza prostě, ale to by asi i měl průjem? nebo to není vždycky podmínkou?
14. zář 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 no vidíš, to jo vlastně, ale je fakt, že když je kašel dávivej nebo je moc hlenů, tak se pak zvrací :unamused:
14. zář 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak snad bude noc ok :slight_smile:
14. zář 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,Sára taky minule před angínou zvracela a já ji ještě vynadala,že si přeplácala žaludek :frowning2:
Fočus-fotbal :wink:
14. zář 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule věršinou je obojí... ale my sme zvraceli jen 2x a pak v pohodě... tak nevím čím to mohlo být...
@seba nestraš... :frowning2: já nechci angínu...
14. zář 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já měla angínu jednou v životě jako dítě a hrůza, nepřeju nikomu, doufám, že se vám vyhne
14. zář 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule já ju měla každej rok... :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže supr... :grinning: no snad to nebude vůbec nic...
nějak se nudím... nevím co mám dělat... když je táta doma, tak je tu tak živo, když není je tu mrtvo, nuda, sěs běs... :grinning:
co tak děláte o večerech?
14. zář 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 já čumím jenom :grinning: nejsem nějak ničeho schopná :grinning: většinou si vyberu knížku, podržím v ruce a pak ji zase odložím :rolling_eyes: :grinning:
14. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já většinou čumím na tv a k tomu čtu :wink:
Dneska čtu a nalila jsem si na oslavu dvojku moravskýho :wink:
14. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba co oslavuješ?
14. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule :grinning: :grinning: to se asi hodně dozvíš co?
14. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@seba to já bych se nesoustředila asi, já i na učení kdysíííí dávnooo :grinning: potřebovala klid a ticho
14. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 jo jo, moje mozková kapacita klesá a klesá ............. a klesá :stuck_out_tongue_closed_eyes: nedoplňuju ničím
a to mám takových nových knih :angry: ..... tak třeba v důchodu? :grinning:
14. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jenže moje generace se důchodu vlastně ani asi nedočká, tak v tomhle období taky nic :grinning:
14. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a rychle mě zaražte!!!! jinak si jdu udělat krupicovou kaši :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lidu-dobrou chuť :grinning:
Jani zítra mám půlkulatiny :frowning2: už budu mít do důchodu o trochu blíž :grinning:
14. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba ty máš zééétra narozeniny? kolik? jinak abych nezapomněla, tak vše nej, zdravíčko, štěstíčko, lásku ať jsou děti hodné a jste spokojená a štastná rodinak... :dizzy_face: :dizzy_face:

@elidule tak přeji dobrou chuť :grinning: :grinning:
14. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek