Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
14. zář 2010

no nci holky svolám kamošky a jde se spát 😀 😀
tak dobrou noc... 😉

elidule
autor
14. zář 2010

no, vy jste mi teda pomohly 😀 ......... ale co jsem mohla čekat 😀
Jani, ty moje kámošky už spí 😀 😀
Sebi, kolik svíček bude dortíčku? 🙂 taky se přidávám ke gratulaci (radši dnes už 😀 )

elidule
autor
15. zář 2010

dobrý ráno
budíček před šestou, nechci vstávat za tmy 😅 ☹
tak co, Jani? jaká byla noc a co malej?

seba
15. zář 2010

Dobré ráno 😀 u nás noc nic moc,malýho trápily prdíky ☹

seba
15. zář 2010

Jdu je vzbudit,dneska to vypadá,že by spali do devíti 😒 oba dva v naší posteli a jak jim je dobře,zato já spala hlavou na nočním stolku 😅
Jani-co Adík?Ještě má teplotku?

elidule
autor
15. zář 2010

@seba malej na to trpí nějak? nebo po něčem to má? my teda prdíme o stošest, ale kakání je nějaký tuhý a trochu bolí 😒

seba
15. zář 2010

Lidu nevím-včera nic nadýmavýho neměl a rápí ho to takhle tak třikrát za měsíc ☹ jindy sežere čočku a nic 😒

janulle22
15. zář 2010

dobré ránko...
noc v pohodě, spal se mnou v ložnici, tak v pohodě... spal celou noc... teplotu nema, tak v pohodě, snad se to nerozjede...za to já mám zas rýmu a bolí mě v krku, takže paráda.... 😝

@seba tak so ses vyspala asi jak já v neděli kdy spal malejs nama... 😀

elidule
autor
15. zář 2010

@janulle22 se ti to zase vrátilo? 😖 já musím zaklepat - u nás už dobrý

janulle22
15. zář 2010

@elidule no už to tak vypadá... 😒 tak já to nidkx nevyležím, takže to tak dopadá... 😝 to buď ráda... to počasí je fakt na pytel...

seba
15. zář 2010

Tak dneska lež s Adíkem 😉
Sárinka už ve škole,stavili jsme se u tchýně,tak poslala dětem párky a výživy a mně dala penízky 😀
jdu si dát kafe a měla bych asi něco dělat-třeba si číst 😵

janulle22
15. zář 2010

@seba ty se mas... 😀 ja chci taky dostat penize... 😉 ja vcera dostala od mamy 9kg prasek na prani... 😉 tak aspon neco...

elidule
autor
15. zář 2010

já chci peníze i ten prášek 😀 .......... ale prd 😝 😀

elidule
autor
15. zář 2010

před chvílí na mě zvonila jedna z místních dam z paneláku (stoletá baba asi), že jí netopí topení, že máme odvzdušnit radiátory - nám všechny krásně topí, já myslela, že kdyby bylo zavzdušněný topení, tak by to topilo všem, akorát nám v posledním patře by to netopilo, ne? když tak mě vyveďte u omylu

elidule
autor
15. zář 2010

ona říkala, že jí to topí a pak přestane a zase jí to topí večer, ale to nám taky, netopí se "imervére"

seba
15. zář 2010

Lidu taky si myslím,že by vám to netopilo 😉
Jani-dvě stovky,já myslela,že dostanu aspoň pětibúro...ale aspoń něco 😝

seba
15. zář 2010

Já teď na praní používám ty tablety-dostala jsem od bráchy k svátku a jsou fajn 😎

janulle22
15. zář 2010

my to máme taky tak, že to topí ráno, odpoledne a večer, netopíme pořád, ale mám eto nastavené na termostatu...nemáte něco takového? jinak bych taky řekla, že to nebude topit jen vám kdyby to bylo zavzdušněné, ale jistá si tím nejsem...

elidule
autor
15. zář 2010

tyhle paneláky jsou ze sedmdesátých let - tady furt něco asi nebude fungovat 😀
teď jsem se o tom ale bavila s mužíkem a ten říkal, že mu kámoš říkal 😀 , že je to možný, že by to netopilo i u jinejch lidí, tak jsem zvědavá, kolik jich na mě ještě zazvoní 😖

seba
15. zář 2010

Lidu-tak aspoň přijde někdo na návštěvu 😀
Prcka jsem dala spinkat,kocour už na něho čekal v postýlce 😵 😵 😵 a jdu dělat buchtu a pak asi nějaký obložený housky

janulle22
15. zář 2010

@seba ty jsi teda
@seba nevděčnice... 😀

elidule
autor
15. zář 2010

@seba to abych připravila nějaký pohoštění 😀 už na mě zvonila další paní, ale byla z t-mobilu 🙂 ta šla hnedka pryč naštěstí 😀

seba
15. zář 2010

Tak u nás se ještě stále spí,knížku mám dočtenou a dokonce jsem i něco doma poďála.
Za hoďku jdem pro Sárinku,venku leje,to mám radost 😠 😠 slíbila jsem,že se stavíme v cukrošce pro větrníky a kolem čtvrtý dorazí naši

seba
15. zář 2010

Lidu-nejlepší chlebíčky s kaviárem a sekt 😀 😀 myslím,že bys babky uzemnila 😀

jiitkka
15. zář 2010

ahojky 😉 sláááva, už mám doma net 😵
@seba penízky od tchýně - dobrýýý 😀

janulle22
15. zář 2010

@jiitkka ahoj jíto... 😉
tak sme si s malým dáchli 3 hodiny 😅 dneska asi neusnu... 😝 já už mám i zvýšenou teplotu, bolí mě každé posunutí trika na těle. taky to tak máte? tak poznám, že je zle a že bude i teplota... 😠
tak sem si sjela do obchodu, koupila jsem si hranolky a pims coko piskoty... 😀

elidule
autor
15. zář 2010

kaviár jsem ještě nikdy nejedla 😅 vy jo? jak to chutná?
ahoj Jíťo, tak co? zabydlený zabydlený? 🙂

@janulle22 já se natáhnu teďkon, malá usnula, tak budeme strašit večer asi 😒
já teplotu vůbec nemívám naštěstí, ale ten pocit, kdy tě bolí jen dotek na kůži, to znám taky 😖

elidule
autor
15. zář 2010

@janulle22 čokoláda a sladký vůbec je nejlepší lék 😀

janulle22
15. zář 2010

@elidule no ty to vystihneš tak jednoduše a já to vysvětluju tak složitě.. 😀 ale aspoň nejsem sama dko to tak má...
tak budem strašit spolu... 😅 😀
nooo aďa včerá dostal od známého studentskou pečeť tak pokud nebude pims stačit tak mám zálohu... 😀

janulle22
15. zář 2010

@elidule jinak jsem to nejedla...už jen ten název mě odrazuje... 😀
dělám si hranolky to je daleko lepsí... 😀 jsem dneska mela jen dva rohlíky... 😝

elidule
autor
15. zář 2010

@janulle22 hele ale ta čokoška je Ádova, ne? 😀 já tuhle nemusím, ani ty pims, mě chutná ten piškot, ale to žele, nebo co to je za srágoru ovocnou v tom, to ne 😝 😀
s hranolkama souhlasim 🙂
ja měla polívku a sušenku a pár hranolek už taky 😅 ale k véče si udělám asi toasty s hodně moc sejrem 😵 (myslím taky jen na to žrádlo už 🙄 )