• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
@elidule to mě chutná obojí... :grinning: :grinning: ty já dneska taky, aji se miodpoledne zdálo, ze jsem s děckama ze školy chodily na menička a že jsme měli kuře :grinning: děs že: :grinning:
15. zář 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@janulle22 ale musíme si najít nějakou tu radost v životě ne? :grinning: to jídlo je vždycky po ruce :grinning:
pečeným kuřetem bych taky nepohrdla, mám v mrazáku stehýnka, tak možná zítra
15. zář 2010 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@elidule my máme dietku, tak já zatím nevařím, ale po zítří už malýmu uvařím kuřecí polívku... :wink: snad ju sní... :slight_smile: ale jinak žrádlo je jak droga... :grinning:
15. zář 2010 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky-zase jíte? :grinning: já se těším až děti odpadnou a půjdu taky mlsat,babi mi obdarovala sýrovým talířem,tak si k tomu dám bílý a bude fajně :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@seba teda ty si budeš chrochtat... :grinning: já už nic nemám, ještě bebe čokoládový... :grinning:
15. zář 2010 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám narvanou lednici-babi dovezla polívky a druhý jídla,do víkendu nemusím vařit ani na nákup.Já naštěstí sladký nemusím,pouze před menzes mám chuť-spíš sýry a salámky :dizzy_face:
15. zář 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@seba jste oslavovali, viď? :slight_smile:
15. zář 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@seba a vůbec - půjč mi ty tvoje štědrý příbuzný na čas :grinning:
15. zář 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@janulle22 bebe nebrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: já mám koka :dizzy_face:
15. zář 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@elidule ty mám taky hééééč :grinning:
@seba čéče holka ty to máš tak dobře zařízené... :grinning: :grinning:
15. zář 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Rodiče nepučím,kdo by mi hlídal a taky bych musela vařit i v týdnu :grinning: ale tchýni klíďo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sárinka si přinesla ze školy knihu slušnýho chování,že by ji chtěla k svátku,tak jsem o tu dvoustovku od tchýně lehčí :frowning2: ale třeba to u ní přinese ovoce :zipper_mouth:
jinak Seba po ní zopakuje úplně všechno,bohužel i to špatný :grinning: dneska říkal,že je sikulinka hajžlík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@seba ty děcka jsou tak úžasný, já je uplně žeru... :grinning: počket to horší teprve přijde... :grinning: :sweat_smile: ty seš hodná, že ji tu knihu koupíš... :wink: mě naši nikdy nic nekoupili... :unamused:
15. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@seba Sára se s tím narodila, ta knihu o slušným chování určitě nepotřebuje :slight_smile: ....... no i když jako učitelka mladšího bráchy :grinning: :grinning:
tchýni nééé, stačí ta, co mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@janulle22 ty máš doma nějaký zásoby :grinning:
:frowning2: udělej si radost sama :slight_smile:
15. zář 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@elidule já ju hlavně budu dělat Adamkovi... :dizzy_face: né jak naši- to je zbytečný, to nepotřebuješ atd atd... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2010 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holčiny,hlásí se čekatelka na důchod :wink:
Jani pokud na to mám a líbí se mi to,tak kupuju-mám radost z jejich štěstíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Pepa taky raději koupí dětem než sobě :dizzy_face:
Lidu Sára s výchovou bojuje nebo teda se mnou :angry: už teď někdy v názorech tvrdě narážíme :angry:
16. zář 2010 v 06:51  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko...
malej usl v půl 11 a já jsem šla spát ve 12 a jsem jak praštěná po palici... :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že to zalomí po obědě... :grinning:

@seba jj máme to stejně... :wink:
16. zář 2010 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak prcek spíná,já si udělala kafe a nic se mi nechce.Dneska to bude hoňka-Sára má lidovku a toho robika,tak budu jen lítat sem a tam.Kdybych aspoň hubla :angry:
16. zář 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
my jsme spaly skoro do sedmi a úplně celou noc bez buzení, dokonce jsem se vzbudila dřív a byla jsem fit :grinning: byly jsme na počtě zaplatit nájem a povinný ručení - chceme bydlet a jezdit, musíme platit - nešlo by to bez toho placení? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@seba až bude v pubertě Sára, to bude ještě horší určitě :grinning: ale zase budeš mít s kým diskutovat ne?

@janulle22 jak vám je?
16. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Lidu pokud by to bylo bez placení-to by bylo fajn :grinning: :grinning: :grinning:
Myslím,že se s ní bude diskutovat dost těžko-má úplně stejnou povahu jako já-taková ta tvrdá palice :angry:
Dneska mi vykládala,že si napíše ježíškovi a malýho chemika-chce dělat chemika a vynalézat léky-a taky mikroskop,že by si domů nosila žáby a pitvala je :grinning: :grinning: :grinning: myslím,že nedostane ani jedno :wink:
16. zář 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@seba :grinning: kde na to přišla??
16. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Lidu nevím,to jsou její nápady.Před polednem mi volala její paní učitelka,že o přestávce vylezla někam nahoru a spadla a bouchla se do hlavy :angry: ale nic jí není :wink: už jsem ji dovedla do lidovky :slight_smile: Cestou mi sdělila,že má dvě chyby,nemůže najít peněženku,žákovskou a kartičku na obědy-holky já ji zadusím :angry: :angry: :angry:
16. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@elidule no mě nic moc, ale malej je v pohodě... šli jsme spát v 11 a vstavali teď... :sweat_smile: no zase večer budu mět co dělat... :grinning:

@seba ty jo, ta má teda nápady... :sweat_smile: mě by nikdy nenapadlo pitvat žábu, jednou jsem chtěla rybu, ale to proto, že jsme to ve škole dělali v laboratorkách... :grinning: naštěstí byl problém sehnat rybu... :grinning: :grinning: doufám, že všechny věci najdete... :slight_smile:
16. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@seba tak jak? našli jste vše?

my jsme nikdy laborky neměli takový, abysme tam něco pitvali - my jsme furt zkoumali nějaký listy rozříznutý pod mikroskopem :rolling_eyes: nuuuuuuda :grinning: ale žoužalu nějakou nebo ropuchu, to bych teda asi nedala :sweat_smile:
16. zář 2010 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@elidule tak žabu asi ne , ale žoužalu klidně :grinning:
16. zář 2010 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@janulle22 tak ale zase, má žížala vůbec nějaký vnitřnosti? :sweat_smile: - ježiš, to je téma zase :grinning: :grinning: ještě že jsem už večeřovala :grinning:
16. zář 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@elidule ty asi má... :grinning: jí, kaká tak aspoň základ by měla mít... :grinning: :grinning:
16. zář 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holčiny-máte krásný téma :grinning:
Tak já odpo prožila venku,byla jsem s prckem na hřišti :wink:
Sárinka z robika nadšená,budou většinou venku,každý měsíc mají o víkendu nějaký výlet,v zimě pojedou na hory a v létě je tábor :sweat_smile: členský příspěvek je stovka :grinning: a pak se platí jízdenky a pobyty :zipper_mouth:
16. zář 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
zítra máme fotbal a v sobotu jedem s babi a dědou do ZOO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se těším jak bude seba koukat na zvířátka :dizzy_face:
16. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@seba tož lepší než aby seděla doma u pc a nic nedělala... :wink: je fajn, že se jí tam líbí... :slight_smile:
16. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@seba ty jo a nebude zima na zoo? já budu ráda, že budem sedět doma, max na chvilku na procházku... :slight_smile:
16. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek