Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd 😞 Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂
janulle22
15. zář 2010
@elidule to mě chutná obojí... 😃 😃 ty já dneska taky, aji se miodpoledne zdálo, ze jsem s děckama ze školy chodily na menička a že jsme měli kuře 😃 děs že: 😃
eliduleautor
15. zář 2010
@janulle22 ale musíme si najít nějakou tu radost v životě ne? 😃 to jídlo je vždycky po ruce 😃
pečeným kuřetem bych taky nepohrdla, mám v mrazáku stehýnka, tak možná zítra
janulle22
15. zář 2010
@elidule my máme dietku, tak já zatím nevařím, ale po zítří už malýmu uvařím kuřecí polívku... 😉 snad ju sní... 🙂 ale jinak žrádlo je jak droga... 😃
seba
15. zář 2010
Ahojky-zase jíte? 😃 já se těším až děti odpadnou a půjdu taky mlsat,babi mi obdarovala sýrovým talířem,tak si k tomu dám bílý a bude fajně x-) x-)
janulle22
15. zář 2010
@seba teda ty si budeš chrochtat... 😃 já už nic nemám, ještě bebe čokoládový... 😃
seba
15. zář 2010
Já mám narvanou lednici-babi dovezla polívky a druhý jídla,do víkendu nemusím vařit ani na nákup.Já naštěstí sladký nemusím,pouze před menzes mám chuť-spíš sýry a salámky x-)
eliduleautor
15. zář 2010
@seba jste oslavovali, viď? 🙂
eliduleautor
15. zář 2010
@seba a vůbec - půjč mi ty tvoje štědrý příbuzný na čas 😃
eliduleautor
15. zář 2010
@janulle22 bebe nebrat :-p 😃 já mám koka x-)
janulle22
15. zář 2010
@elidule ty mám taky hééééč 😃
@seba čéče holka ty to máš tak dobře zařízené... 😃 😃
seba
15. zář 2010
Rodiče nepučím,kdo by mi hlídal a taky bych musela vařit i v týdnu 😃 ale tchýni klíďo :-p
Sárinka si přinesla ze školy knihu slušnýho chování,že by ji chtěla k svátku,tak jsem o tu dvoustovku od tchýně lehčí 😞 ale třeba to u ní přinese ovoce :-x
jinak Seba po ní zopakuje úplně všechno,bohužel i to špatný 😃 dneska říkal,že je sikulinka hajžlík x-) x-) x-)
janulle22
15. zář 2010
@seba ty děcka jsou tak úžasný, já je uplně žeru... 😃 počket to horší teprve přijde... 😃 :-N ty seš hodná, že ji tu knihu koupíš... 😉 mě naši nikdy nic nekoupili... :-|
eliduleautor
15. zář 2010
@seba Sára se s tím narodila, ta knihu o slušným chování určitě nepotřebuje 🙂 ....... no i když jako učitelka mladšího bráchy 😃 😃
tchýni nééé, stačí ta, co mám :-p 😃

@janulle22 ty máš doma nějaký zásoby 😃
😞 udělej si radost sama 🙂
janulle22
15. zář 2010
@elidule já ju hlavně budu dělat Adamkovi... x-) né jak naši- to je zbytečný, to nepotřebuješ atd atd... :-p
seba
16. zář 2010
Ahojky holčiny,hlásí se čekatelka na důchod 😉
Jani pokud na to mám a líbí se mi to,tak kupuju-mám radost z jejich štěstíčka x-) x-) x-) a Pepa taky raději koupí dětem než sobě x-)
Lidu Sára s výchovou bojuje nebo teda se mnou ]-( už teď někdy v názorech tvrdě narážíme ]-(
janulle22
16. zář 2010
dobré ránko...
malej usl v půl 11 a já jsem šla spát ve 12 a jsem jak praštěná po palici... :-p doufám, že to zalomí po obědě... 😃

@seba jj máme to stejně... 😉
seba
16. zář 2010
Tak prcek spíná,já si udělala kafe a nic se mi nechce.Dneska to bude hoňka-Sára má lidovku a toho robika,tak budu jen lítat sem a tam.Kdybych aspoň hubla ]-(
eliduleautor
16. zář 2010
ahoj holky 🙂
my jsme spaly skoro do sedmi a úplně celou noc bez buzení, dokonce jsem se vzbudila dřív a byla jsem fit 😃 byly jsme na počtě zaplatit nájem a povinný ručení - chceme bydlet a jezdit, musíme platit - nešlo by to bez toho placení? :-p 😃

@seba až bude v pubertě Sára, to bude ještě horší určitě 😃 ale zase budeš mít s kým diskutovat ne?

@janulle22 jak vám je?
seba
16. zář 2010
Lidu pokud by to bylo bez placení-to by bylo fajn 😃 😃 😃
Myslím,že se s ní bude diskutovat dost těžko-má úplně stejnou povahu jako já-taková ta tvrdá palice ]-(
Dneska mi vykládala,že si napíše ježíškovi a malýho chemika-chce dělat chemika a vynalézat léky-a taky mikroskop,že by si domů nosila žáby a pitvala je 😃 😃 😃 myslím,že nedostane ani jedno 😉
eliduleautor
16. zář 2010
@seba 😃 kde na to přišla??
seba
16. zář 2010
Lidu nevím,to jsou její nápady.Před polednem mi volala její paní učitelka,že o přestávce vylezla někam nahoru a spadla a bouchla se do hlavy ]-( ale nic jí není 😉 už jsem ji dovedla do lidovky 🙂 Cestou mi sdělila,že má dvě chyby,nemůže najít peněženku,žákovskou a kartičku na obědy-holky já ji zadusím ]-( ]-( ]-(
janulle22
16. zář 2010
@elidule no mě nic moc, ale malej je v pohodě... šli jsme spát v 11 a vstavali teď... :-N no zase večer budu mět co dělat... 😃

@seba ty jo, ta má teda nápady... :-N mě by nikdy nenapadlo pitvat žábu, jednou jsem chtěla rybu, ale to proto, že jsme to ve škole dělali v laboratorkách... 😃 naštěstí byl problém sehnat rybu... 😃 😃 doufám, že všechny věci najdete... 🙂
eliduleautor
16. zář 2010
@seba tak jak? našli jste vše?

my jsme nikdy laborky neměli takový, abysme tam něco pitvali - my jsme furt zkoumali nějaký listy rozříznutý pod mikroskopem 8-( nuuuuuuda 😃 ale žoužalu nějakou nebo ropuchu, to bych teda asi nedala :-N
janulle22
16. zář 2010
@elidule tak žabu asi ne , ale žoužalu klidně 😃
eliduleautor
16. zář 2010
@janulle22 tak ale zase, má žížala vůbec nějaký vnitřnosti? :-N - ježiš, to je téma zase 😃 😃 ještě že jsem už večeřovala 😃
janulle22
16. zář 2010
@elidule ty asi má... 😃 jí, kaká tak aspoň základ by měla mít... 😃 😃
seba
16. zář 2010
Ahojky holčiny-máte krásný téma 😃
Tak já odpo prožila venku,byla jsem s prckem na hřišti 😉
Sárinka z robika nadšená,budou většinou venku,každý měsíc mají o víkendu nějaký výlet,v zimě pojedou na hory a v létě je tábor :-N členský příspěvek je stovka 😃 a pak se platí jízdenky a pobyty :-x
seba
16. zář 2010
zítra máme fotbal a v sobotu jedem s babi a dědou do ZOO x-) x-) x-) se těším jak bude seba koukat na zvířátka x-)
janulle22
16. zář 2010
@seba tož lepší než aby seděla doma u pc a nic nedělala... 😉 je fajn, že se jí tam líbí... 🙂
janulle22
16. zář 2010
@seba ty jo a nebude zima na zoo? já budu ráda, že budem sedět doma, max na chvilku na procházku... 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli