Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
15. zář 2010

@elidule to mě chutná obojí... 😀 😀 ty já dneska taky, aji se miodpoledne zdálo, ze jsem s děckama ze školy chodily na menička a že jsme měli kuře 😀 děs že: 😀

elidule
autor
15. zář 2010

@janulle22 ale musíme si najít nějakou tu radost v životě ne? 😀 to jídlo je vždycky po ruce 😀
pečeným kuřetem bych taky nepohrdla, mám v mrazáku stehýnka, tak možná zítra

janulle22
15. zář 2010

@elidule my máme dietku, tak já zatím nevařím, ale po zítří už malýmu uvařím kuřecí polívku... 😉 snad ju sní... 🙂 ale jinak žrádlo je jak droga... 😀

seba
15. zář 2010

Ahojky-zase jíte? 😀 já se těším až děti odpadnou a půjdu taky mlsat,babi mi obdarovala sýrovým talířem,tak si k tomu dám bílý a bude fajně 😵 😵

janulle22
15. zář 2010

@seba teda ty si budeš chrochtat... 😀 já už nic nemám, ještě bebe čokoládový... 😀

seba
15. zář 2010

Já mám narvanou lednici-babi dovezla polívky a druhý jídla,do víkendu nemusím vařit ani na nákup.Já naštěstí sladký nemusím,pouze před menzes mám chuť-spíš sýry a salámky 😵

elidule
autor
15. zář 2010

@seba jste oslavovali, viď? 🙂

elidule
autor
15. zář 2010

@seba a vůbec - půjč mi ty tvoje štědrý příbuzný na čas 😀

elidule
autor
15. zář 2010

@janulle22 bebe nebrat 😝 😀 já mám koka 😵

janulle22
15. zář 2010

@elidule ty mám taky hééééč 😀
@seba čéče holka ty to máš tak dobře zařízené... 😀 😀

seba
15. zář 2010

Rodiče nepučím,kdo by mi hlídal a taky bych musela vařit i v týdnu 😀 ale tchýni klíďo 😝
Sárinka si přinesla ze školy knihu slušnýho chování,že by ji chtěla k svátku,tak jsem o tu dvoustovku od tchýně lehčí ☹ ale třeba to u ní přinese ovoce 🤐
jinak Seba po ní zopakuje úplně všechno,bohužel i to špatný 😀 dneska říkal,že je sikulinka hajžlík 😵 😵 😵

janulle22
15. zář 2010

@seba ty děcka jsou tak úžasný, já je uplně žeru... 😀 počket to horší teprve přijde... 😀 😅 ty seš hodná, že ji tu knihu koupíš... 😉 mě naši nikdy nic nekoupili... 😒

elidule
autor
15. zář 2010

@seba Sára se s tím narodila, ta knihu o slušným chování určitě nepotřebuje 🙂 ....... no i když jako učitelka mladšího bráchy 😀 😀
tchýni nééé, stačí ta, co mám 😝 😀

@janulle22 ty máš doma nějaký zásoby 😀
☹ udělej si radost sama 🙂

janulle22
15. zář 2010

@elidule já ju hlavně budu dělat Adamkovi... 😵 né jak naši- to je zbytečný, to nepotřebuješ atd atd... 😝

seba
16. zář 2010

Ahojky holčiny,hlásí se čekatelka na důchod 😉
Jani pokud na to mám a líbí se mi to,tak kupuju-mám radost z jejich štěstíčka 😵 😵 😵 a Pepa taky raději koupí dětem než sobě 😵
Lidu Sára s výchovou bojuje nebo teda se mnou 😠 už teď někdy v názorech tvrdě narážíme 😠

janulle22
16. zář 2010

dobré ránko...
malej usl v půl 11 a já jsem šla spát ve 12 a jsem jak praštěná po palici... 😝 doufám, že to zalomí po obědě... 😀

@seba jj máme to stejně... 😉

seba
16. zář 2010

Tak prcek spíná,já si udělala kafe a nic se mi nechce.Dneska to bude hoňka-Sára má lidovku a toho robika,tak budu jen lítat sem a tam.Kdybych aspoň hubla 😠

elidule
autor
16. zář 2010

ahoj holky 🙂
my jsme spaly skoro do sedmi a úplně celou noc bez buzení, dokonce jsem se vzbudila dřív a byla jsem fit 😀 byly jsme na počtě zaplatit nájem a povinný ručení - chceme bydlet a jezdit, musíme platit - nešlo by to bez toho placení? 😝 😀

@seba až bude v pubertě Sára, to bude ještě horší určitě 😀 ale zase budeš mít s kým diskutovat ne?

@janulle22 jak vám je?

seba
16. zář 2010

Lidu pokud by to bylo bez placení-to by bylo fajn 😀 😀 😀
Myslím,že se s ní bude diskutovat dost těžko-má úplně stejnou povahu jako já-taková ta tvrdá palice 😠
Dneska mi vykládala,že si napíše ježíškovi a malýho chemika-chce dělat chemika a vynalézat léky-a taky mikroskop,že by si domů nosila žáby a pitvala je 😀 😀 😀 myslím,že nedostane ani jedno 😉

elidule
autor
16. zář 2010

@seba 😀 kde na to přišla??

seba
16. zář 2010

Lidu nevím,to jsou její nápady.Před polednem mi volala její paní učitelka,že o přestávce vylezla někam nahoru a spadla a bouchla se do hlavy 😠 ale nic jí není 😉 už jsem ji dovedla do lidovky 🙂 Cestou mi sdělila,že má dvě chyby,nemůže najít peněženku,žákovskou a kartičku na obědy-holky já ji zadusím 😠 😠 😠

janulle22
16. zář 2010

@elidule no mě nic moc, ale malej je v pohodě... šli jsme spát v 11 a vstavali teď... 😅 no zase večer budu mět co dělat... 😀

@seba ty jo, ta má teda nápady... 😅 mě by nikdy nenapadlo pitvat žábu, jednou jsem chtěla rybu, ale to proto, že jsme to ve škole dělali v laboratorkách... 😀 naštěstí byl problém sehnat rybu... 😀 😀 doufám, že všechny věci najdete... 🙂

elidule
autor
16. zář 2010

@seba tak jak? našli jste vše?

my jsme nikdy laborky neměli takový, abysme tam něco pitvali - my jsme furt zkoumali nějaký listy rozříznutý pod mikroskopem 🙄 nuuuuuuda 😀 ale žoužalu nějakou nebo ropuchu, to bych teda asi nedala 😅

janulle22
16. zář 2010

@elidule tak žabu asi ne , ale žoužalu klidně 😀

elidule
autor
16. zář 2010

@janulle22 tak ale zase, má žížala vůbec nějaký vnitřnosti? 😅 - ježiš, to je téma zase 😀 😀 ještě že jsem už večeřovala 😀

janulle22
16. zář 2010

@elidule ty asi má... 😀 jí, kaká tak aspoň základ by měla mít... 😀 😀

seba
16. zář 2010

Ahojky holčiny-máte krásný téma 😀
Tak já odpo prožila venku,byla jsem s prckem na hřišti 😉
Sárinka z robika nadšená,budou většinou venku,každý měsíc mají o víkendu nějaký výlet,v zimě pojedou na hory a v létě je tábor 😅 členský příspěvek je stovka 😀 a pak se platí jízdenky a pobyty 🤐

seba
16. zář 2010

zítra máme fotbal a v sobotu jedem s babi a dědou do ZOO 😵 😵 😵 se těším jak bude seba koukat na zvířátka 😵

janulle22
16. zář 2010

@seba tož lepší než aby seděla doma u pc a nic nedělala... 😉 je fajn, že se jí tam líbí... 🙂

janulle22
16. zář 2010

@seba ty jo a nebude zima na zoo? já budu ráda, že budem sedět doma, max na chvilku na procházku... 🙂