Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
16. zář 2010

Jani-ona jak bere ty hormony na dejchání,tak začala přibírat a tak jsem ráda,že má dost pohybu 😵 a je při tom spokojená 😀 hlavně tam má kluky 😀 😀
Zima asi bude-děti nabalím a my si s mamčou kdyžtak dáme svářo,děda ne-ten řídí 😝

elidule
autor
16. zář 2010

všimli jste si, kolik je venku slimáků? 😝 já dneska jednoho nechtíc rozjela - brrrrrrrrrr 😖
jeee svařáček - to je nejlepší na tý zimě 😀

elidule
autor
16. zář 2010

@seba to se už brzo otáčí za klukama teda 😀

seba
16. zář 2010

Jo,máme se asi na co těšit,ale třeba se bude jen otáčet a pak mi až ve dvaceti oznámí,že dostala první pusu a potřebuje poradit jestli s dotyčným může chodit 😀 😀 😀

elidule
autor
16. zář 2010

@seba jo jo, takhle si to taky maluju 😀 😀

janulle22
16. zář 2010

@seba
@elidule holky to máte lehce zkreslený představy... 😀 😀 ale preju ať to máte klidný... 😉
já zas asi přijdu o syna, takže paráda... 😀 😀

seba
17. zář 2010

Dobré ráno 😉

elidule
autor
17. zář 2010

dobrý ránko 🙂
taťka psal, už jede domů, přijede před polednem, tak snad rozmrzne kuře do tý doby 😀

janulle22
17. zář 2010

dobré ránko.... dneska jsme spali konečně dýl... usl zas okolo 11 a vstaval v 7, ale dneska před chvilkou takže paráda... 😵

@elidule jééé ty se máš, mě dojede až zétra ráno a bude spat po noční, takže jakoby tu nebyl... 😀 dneska musím pouklízet aby se nelekl a zítra měla klid nemusela uklízet.... 😉

seba
17. zář 2010

Tak nám dorazí kolem páté a snad se hned pustí do vysávání 😀 my budem stejně venku.A zítra razí na melouch,tak si ho užijeme až v neděli,pokud nebude vyspávat

janulle22
17. zář 2010

@seba to jako přijede a půjde vysávat jo? týýý jo to máš dobře naučené... 😀 on taky uklidí nebo tak, ale musím mu to říkat snad 100x samotného ho napadne jen nádobí, to jen proto, že nemá kam dát talíř... 😀
tak se dju už taky rozjebat... 😀 za ty 3 dny co jsme byli nebocní tak je tu neskutečnej bordel... nechala jsem maleho dělat vše jen abych měla chvilku klidu a natahla se... 😖

elidule
autor
17. zář 2010

@janulle22 rozjebat 😀 😀
ten náš vysává celkem rád, děsně se s tím piplá, to já vždycky šup se šup tam 😅

seba
17. zář 2010

Tatík vysává od té doby,co jsem čekala Sáru-mě se u toho točila hlava a už mu to zůstalo 😀 ale taky se s tím šíleně piplá,všechno odtahuje atd 😝

janulle22
17. zář 2010

@elidule se chtěla napsat rozhejbat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pardón... 😀 😀 😀
@seba tak to když vysavá Honza tak se s tím taky piple...ale zas je to pořádně, já to jen přejedu aby se neřeklo... 😀

elidule
autor
17. zář 2010

@janulle22 Čeština je krásná 😀 😀
taťka doma, kuře zmrzlý 😀 chleba tvrdej - ten mě musí milovat 😀

janulle22
17. zář 2010

@elidule 😀 😀 😀 tak to je ftipnej popisek se tu chlámu jak blbá... 😀 😀 😀

elidule
autor
17. zář 2010

@janulle22 osprchoval se, oholil, vypadal jak Rumcajs 😝 😀 a jel se nechat ostříhat a při té příležitosti koupí něco k jídlu 😀 ......... vypadal smířenej se vším chudák

janulle22
17. zář 2010

@elidule 😀 tak to je hodnej, že vám doveze něco k baště... 😉 no ono mu asi nic jiného ani nezbývalo, když nic nebylo... 😀

elidule
autor
17. zář 2010

@janulle22 no právě 😀 on naštěstí nepatří do kategorie chlapů, co vyžadujou pravidelnou teplou stravu a naklizíno a vůbec nemá takový středověký manýry 😀 😀

janulle22
17. zář 2010

@elidule tak to máš dobrý... 😉 ani můj tam naštěstí nepatří... 🙂 zato švagrová a její manžel je úplný opak... 😀 by s emnou nebo já s nima moc dlouho nevydržela... 😀 😀

janulle22
17. zář 2010

tak jsem pouklízela celej barák... 😝 jestli mi nebylo v 2+kk líp... 😀
teď mě čeká hrozná kopa prádla na žehlení... 😝 další se suší... 🙄 to je děs koli hader unosíme a hlavně máme, přitoms i říkám, že pořád nemám v čem chodit... 😀 😝

elidule
autor
17. zář 2010

@janulle22 já teď pověsila prádlo, který mi dal táta z montáže a teda na to, že tam je pět dní, toho zašpiní nějak málo, nedivím se dvojím monterkám, ale spodní prádlo mi nějak nejde do počtu s pěti pracovními dny 😠 jsem zvědavá, kde to zase nechal, a minule přivezl tričko jeho kolegy 😅 a ještě z takovýho blbýho nesavýho materiálu 😝 když už si něco přivlastňuje, tak by to k něčemu taky mohlo bejt 😀 😀
čekám, až dorazí, jel něco vyzvednout a pak se nabaštíme a jedem na návštěvu ke známý, Justýna je vyspalá, tak snad tam nebude za protivu 🙂
jinak je fakt, kolik prádla se furt točí dokola 😖

janulle22
17. zář 2010

@elidule nahřívá se žehlička, tak mám kopyta nahoře... 😀 to je dobrej, že tak přivlastnuje... 😀 no hele, asi nechce abys toho moc prala... 😀 hans mi taky říká, já tam asi 2 slipy mám... 😅 nevím jak to dělá... 😀 raději nevědět... 😀 tak si užijte návštěvu... já jdu pokračovat...bleeee 😝

elidule
autor
17. zář 2010

@janulle22 já se teď musím smát - jak jsi psala, že se ti nahřívá žehlička, tak víš, co jsem si představila?? - takovou tu starodávnou, co se dávala na kamna 😀 😀
ještě že technika tak pokročila kupředu 😀 😀

janulle22
17. zář 2010

@elidule 😀 😀 tak to už opravdu ne, ale tu co mám tak se musí vypnou nalít voda zapnout a nahřívá se tak 5 min pak můžeš žehlit, a dojde pára, tak vypnout odšroubovat závit, nalít vodu, zapnout do el a tak dokola... 😀

elidule
autor
17. zář 2010

@janulle22 já mám taky na tu vodu, ale skoro to nepoužívám 😒 (na to prádlo plivnu 😀 😀 - ne, dělám si srandu) - já jsem dlouho do tý žehličky vodu nenalila, ale nějakej ten zbyteček tam zůstal a jednou jsem to nechtíc vyprskla na světlý ručník, no fuuuj - to byl humus, co se v tý žehličce utvořilo 😝 🙄

elidule
autor
18. zář 2010

ahoj holky 🙂
před chvílí ten náš odjel pro tátu do nemocnice a prej se staví na kafe, tak to bude perfektní začátek dne ☹ jestli mi zase místo pozdravu řekne, že jsem furt tlustá 😝 🙄

janulle22
18. zář 2010

dobré ránko... 🙂
spinkali jsme do 8 a pak sem jela do obchoda, smaej důchodec teď nevěděli jestli ten salám nebo onen... 🙄 sem myslela, že tam vyrostu... 😀 😝 děs běs...
dneska musím sepsat smlouvu na auto a vytisknout ju a trocha poklidit auto, Honza spí po noční a odpoledne si přijede borec pro auto... 😝

@elidule já nepoužívám to stříkání vody, ale páru. jestli řekne, tak mu řekni, že dveře jsou támhle a jestli se neumí chovat, tak a´dokud se to nenaučí, tak ať k vám nechodí... 😉
jdem se nasnídat... 😉
nakoupila jsem uzené, šunku, herkulesa a večer si uděláme obloženej talíř a budem hrát monopoly... 😀 jak důchodci 😀

elidule
autor
18. zář 2010

@janulle22 tak je pryč ufff 😀 mě si naštěstí moc nevšímal a když chtěl, tak jsem si zase nevšímala já 😅 ale chudák Justýna to odnesla, říkal jí něco, ale já jsem vůbec nerozumněla: Jutíňko, ti ti ale ňaninkej čvalíněk a jutiňutiťuti 😀 😀 ale on nemá žádný zuby, takže mu jde blbě rozumět, i když mluví normálně 😖

tak jste našli kupce nějakýho? a už máte vyhlídlý nový auto?

elidule
autor
18. zář 2010

monopoly jsem ještě nikdy nehrála, musíme nakoupit taky nějaký společenský hry na dlouhý zimní večery 🙂