• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
Jani-ona jak bere ty hormony na dejchání,tak začala přibírat a tak jsem ráda,že má dost pohybu :dizzy_face: a je při tom spokojená :grinning: hlavně tam má kluky :grinning: :grinning:
Zima asi bude-děti nabalím a my si s mamčou kdyžtak dáme svářo,děda ne-ten řídí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
všimli jste si, kolik je venku slimáků? :stuck_out_tongue_closed_eyes: já dneska jednoho nechtíc rozjela - brrrrrrrrrr :confounded:
jeee svařáček - to je nejlepší na tý zimě :grinning:
16. zář 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@seba to se už brzo otáčí za klukama teda :grinning:
16. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,máme se asi na co těšit,ale třeba se bude jen otáčet a pak mi až ve dvaceti oznámí,že dostala první pusu a potřebuje poradit jestli s dotyčným může chodit :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@seba jo jo, takhle si to taky maluju :grinning: :grinning:
16. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba
@elidule holky to máte lehce zkreslený představy... :grinning: :grinning: ale preju ať to máte klidný... :wink:
já zas asi přijdu o syna, takže paráda... :grinning: :grinning:
16. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink:
17. zář 2010 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrý ránko :slight_smile:
taťka psal, už jede domů, přijede před polednem, tak snad rozmrzne kuře do tý doby :grinning:
17. zář 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko.... dneska jsme spali konečně dýl... usl zas okolo 11 a vstaval v 7, ale dneska před chvilkou takže paráda... :dizzy_face:

@elidule jééé ty se máš, mě dojede až zétra ráno a bude spat po noční, takže jakoby tu nebyl... :grinning: dneska musím pouklízet aby se nelekl a zítra měla klid nemusela uklízet.... :wink:
17. zář 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám dorazí kolem páté a snad se hned pustí do vysávání :grinning: my budem stejně venku.A zítra razí na melouch,tak si ho užijeme až v neděli,pokud nebude vyspávat
17. zář 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba to jako přijede a půjde vysávat jo? týýý jo to máš dobře naučené... :grinning: on taky uklidí nebo tak, ale musím mu to říkat snad 100x samotného ho napadne jen nádobí, to jen proto, že nemá kam dát talíř... :grinning:
tak se dju už taky rozjebat... :grinning: za ty 3 dny co jsme byli nebocní tak je tu neskutečnej bordel... nechala jsem maleho dělat vše jen abych měla chvilku klidu a natahla se... :confounded:
17. zář 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 rozjebat :grinning: :grinning:
ten náš vysává celkem rád, děsně se s tím piplá, to já vždycky šup se šup tam :sweat_smile:
17. zář 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tatík vysává od té doby,co jsem čekala Sáru-mě se u toho točila hlava a už mu to zůstalo :grinning: ale taky se s tím šíleně piplá,všechno odtahuje atd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule se chtěla napsat rozhejbat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pardón... :grinning: :grinning: :grinning:
@seba tak to když vysavá Honza tak se s tím taky piple...ale zas je to pořádně, já to jen přejedu aby se neřeklo... :grinning:
17. zář 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 Čeština je krásná :grinning: :grinning:
taťka doma, kuře zmrzlý :grinning: chleba tvrdej - ten mě musí milovat :grinning:
17. zář 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule :grinning: :grinning: :grinning: tak to je ftipnej popisek se tu chlámu jak blbá... :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 osprchoval se, oholil, vypadal jak Rumcajs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a jel se nechat ostříhat a při té příležitosti koupí něco k jídlu :grinning: ......... vypadal smířenej se vším chudák
17. zář 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule :grinning: tak to je hodnej, že vám doveze něco k baště... :wink: no ono mu asi nic jiného ani nezbývalo, když nic nebylo... :grinning:
17. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 no právě :grinning: on naštěstí nepatří do kategorie chlapů, co vyžadujou pravidelnou teplou stravu a naklizíno a vůbec nemá takový středověký manýry :grinning: :grinning:
17. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule tak to máš dobrý... :wink: ani můj tam naštěstí nepatří... :slight_smile: zato švagrová a její manžel je úplný opak... :grinning: by s emnou nebo já s nima moc dlouho nevydržela... :grinning: :grinning:
17. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem pouklízela celej barák... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli mi nebylo v 2+kk líp... :grinning:
teď mě čeká hrozná kopa prádla na žehlení... :stuck_out_tongue_closed_eyes: další se suší... :rolling_eyes: to je děs koli hader unosíme a hlavně máme, přitoms i říkám, že pořád nemám v čem chodit... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 já teď pověsila prádlo, který mi dal táta z montáže a teda na to, že tam je pět dní, toho zašpiní nějak málo, nedivím se dvojím monterkám, ale spodní prádlo mi nějak nejde do počtu s pěti pracovními dny :angry: jsem zvědavá, kde to zase nechal, a minule přivezl tričko jeho kolegy :sweat_smile: a ještě z takovýho blbýho nesavýho materiálu :stuck_out_tongue_closed_eyes: když už si něco přivlastňuje, tak by to k něčemu taky mohlo bejt :grinning: :grinning:
čekám, až dorazí, jel něco vyzvednout a pak se nabaštíme a jedem na návštěvu ke známý, Justýna je vyspalá, tak snad tam nebude za protivu :slight_smile:
jinak je fakt, kolik prádla se furt točí dokola :confounded:
17. zář 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule nahřívá se žehlička, tak mám kopyta nahoře... :grinning: to je dobrej, že tak přivlastnuje... :grinning: no hele, asi nechce abys toho moc prala... :grinning: hans mi taky říká, já tam asi 2 slipy mám... :sweat_smile: nevím jak to dělá... :grinning: raději nevědět... :grinning: tak si užijte návštěvu... já jdu pokračovat...bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 já se teď musím smát - jak jsi psala, že se ti nahřívá žehlička, tak víš, co jsem si představila?? - takovou tu starodávnou, co se dávala na kamna :grinning: :grinning:
ještě že technika tak pokročila kupředu :grinning: :grinning:
17. zář 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule :grinning: :grinning: tak to už opravdu ne, ale tu co mám tak se musí vypnou nalít voda zapnout a nahřívá se tak 5 min pak můžeš žehlit, a dojde pára, tak vypnout odšroubovat závit, nalít vodu, zapnout do el a tak dokola... :grinning:
17. zář 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 já mám taky na tu vodu, ale skoro to nepoužívám :unamused: (na to prádlo plivnu :grinning: :grinning: - ne, dělám si srandu) - já jsem dlouho do tý žehličky vodu nenalila, ale nějakej ten zbyteček tam zůstal a jednou jsem to nechtíc vyprskla na světlý ručník, no fuuuj - to byl humus, co se v tý žehličce utvořilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
17. zář 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
před chvílí ten náš odjel pro tátu do nemocnice a prej se staví na kafe, tak to bude perfektní začátek dne :frowning2: jestli mi zase místo pozdravu řekne, že jsem furt tlustá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
18. zář 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko... :slight_smile:
spinkali jsme do 8 a pak sem jela do obchoda, smaej důchodec teď nevěděli jestli ten salám nebo onen... :rolling_eyes: sem myslela, že tam vyrostu... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: děs běs...
dneska musím sepsat smlouvu na auto a vytisknout ju a trocha poklidit auto, Honza spí po noční a odpoledne si přijede borec pro auto... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@elidule já nepoužívám to stříkání vody, ale páru. jestli řekne, tak mu řekni, že dveře jsou támhle a jestli se neumí chovat, tak a´dokud se to nenaučí, tak ať k vám nechodí... :wink:
jdem se nasnídat... :wink:
nakoupila jsem uzené, šunku, herkulesa a večer si uděláme obloženej talíř a budem hrát monopoly... :grinning: jak důchodci :grinning:
18. zář 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 tak je pryč ufff :grinning: mě si naštěstí moc nevšímal a když chtěl, tak jsem si zase nevšímala já :sweat_smile: ale chudák Justýna to odnesla, říkal jí něco, ale já jsem vůbec nerozumněla: Jutíňko, ti ti ale ňaninkej čvalíněk a jutiňutiťuti :grinning: :grinning: ale on nemá žádný zuby, takže mu jde blbě rozumět, i když mluví normálně :confounded:

tak jste našli kupce nějakýho? a už máte vyhlídlý nový auto?
18. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
monopoly jsem ještě nikdy nehrála, musíme nakoupit taky nějaký společenský hry na dlouhý zimní večery :slight_smile:
18. zář 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek