• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
zítra mi přijde nějakej manžův kamarád to tady zkontrolovat, já už dneska ani nádobí mejt nebudu raději :angry: ...................... nejlepší na tom všem je, že pojistku na byt jsme uzavřeli právě včera ráno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: máme z prdele kliku :sweat_smile:
21. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@elidule jéééé,to je nepříjemné!!! jen je teda divné,odkud to teklo ta voda,když pod vanou sucho...záhada!! :confounded: :frowning2:
21. zář 2010 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky-jdem dneska na sedmou,děti se budou zapisovat na rozhledna,na které chtějí 30. jet na výlet-a znáte to,kdo dřív příjde :wink:
Lidu-hlevně,že jste pojištěný-ale naštve to :frowning2:
Jinak noc opět stejná,večer si dal sunar,usnul v postýlce hned,ale byla jedna a stěhoval se ke mně :angry: :dizzy_face: :dizzy_face: a sladce spinkal až do rána :dizzy_face:
22. zář 2010 v 06:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:

@seba a to nemůžou jet všichni? to je nějaký limit na počet dětí? to je blbý ne?

jinak jsem tu dneska měla instalatéry a ty nic nezjistili, nepřišli na to kde to teče, takže mi sem přijdou jiný chlapíci a ty nám rozkopou koupelnu, protože to bude něco v rozvodech v podlaze v betonu :astonished: :confounded: umíte si představit moje nadšení a ještě mi instalatér řekl, že bych neměla vůbec raději používat vodu a to nikde, ani splachovat, ani ve dřezu ne, o koupání ani nemluvě samozřejmě :rolling_eyes: tak budeme čuňata no asi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@elidule ty jo tak to je síla teda... :confounded: tož to bude pěknej bordel a to asi budete dělat i novou koupelku ne? :confused: to ses koupala a nebo ses jen sprchovala když pak přišel ten chlap? tak zkusit si napustit jen malinko vody a ošprndat aspoň to nejnutnejší... a nebo vlhčený ubrousky... :sweat_smile:
22. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Lidu to ti teda nezávidím,ten bordel :angry: a starosti :frowning2:
Jinak děti mají na výběr čtyři rozhledny,dostane se na všechny,ale když se nevejdou na tu vybranou,musí jet na jinou :wink: Sárinka si naštěstí vybrala jinou než tu nejlepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta byla zabraná už o půl sedmý ráno :unamused:
Za chvíli pro ní razím,ve tři odjíždí na turnaj ve fotbale,vracejí se kolem sedmý.Já musím mezitím na návštěvu-sousedce ob dva baráky umřel manžel-77 a tak se chci zeptat jestli nepotřebuje něco pomoct a taky se omluvit,že zítra nedorazím na rozloučení-není hlídač pro Sebu :angry: oni nám vždycky hlídali zvířectvo,když razím pryč.No moc se mě tam nechce,ale musím :cry:
22. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@seba jejda tak tam by se mi teda nechtělo... :frowning2: ale je to slušnost...když byli tak hodní a hlídali vám zvěř... :slight_smile:
a to se jede s čím? se školou bo s robertkem? :confused: tož hlavně, že chtěla tam kam se i dostala... :wink: mě by vadilo jet jinam než jsem chtěla a to bych raději nejela vůbec... :grinning:
22. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no, kdyby při tom vyměnili i vanu a těsnění okolo vany, tak bych se třeba ani nezlobila :grinning: ale to asi si můžu nechat zdát :confounded: stejně nevim, co to bylo za zvyk pod tou vanou to všechno zabetonovávat, stejně ty rozvody jsou skrytý zástěnou před vanou
doufám, že se přijde i na to, proč jednou za čas jde cítit úděsnej smrad ze stoupaček (tam něco muselo chcípnout, to není možný :sweat_smile: )

@janulle22 jo jo, vlhčených ubrousků máme dost :grinning: když si pustím tu vodu jen malinko a malý množství, tak snad na to umytí to stačí, no musí, a jim to větší škodu nenadělá :unamused:

@seba tyhle návštěvy jsou nepříjemný :unamused: já nikdy nevím, v takový situaci, co říkat a snažím se, až pak kolikrát řeknu nějakou hovadinu :angry:
22. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@elidule no snad né no, ale co jim to stejně musíte zaplatit...nebo né že musíte, ale je to slušnost... :wink:

tak já se pomalu obleču a povalím na bus do školy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska se mi nechce...ale to asi nikdy... :grinning:
22. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@janulle22 a komu bysme měli platit? sousedům ne, to jim uhradí vlastník bytů naštěstí :slight_smile: to není naše vina, ty rozvody jsou špatný, co bysme chtěli, když se od sedmdesátých let nic neměnilo!
22. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kdyby to byla naše vina, tak jo, stejně by to šlo přes pojistku, ale takhle ne
22. zář 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani jedou od školy-taková povinná akce-jedou všichni z prvního stupně :wink:
Návštěvu mám za sebou,babi-děti jí tak říkají přijde příští týden na pokec-docela je srovnaná.
Tak jdu nakrmit děti a razíme za fotbalem :grinning: kouknu večer :wink:
l
Lidu,třeba ti v rámci opravy chybnýho zařízení vymění koupelnu celou-bejt tebou rozmejšlím,jakou bych chtěla vanu,umyvadlo,bidet atd. :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2010 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsme doma,oba zápasy vyhráli a nedostali ani branku.Sáru zfaulovali a dostala perdu do hlavy-no snad je ok :wink:
Jinak ji trenér moc chválil,že makala a nebála se jít do souboje.
Sebíkovi jsem vytáhla dřevěný puzzle a tak už si tu hodinku pěkně hraje :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2010 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@seba to by se všechno ani nevešlo do tý koupelny :sweat_smile: ale mohli by dát nový kachlíky :grinning: ........... fuj, to bude prachu :rolling_eyes:
chudák malá, pecku do hlavy, já si pamatuju, když jsme museli na škole hrát fotbal při tělocviku, že jsem jednou dostala míčem do nohy a stačilo na celý život :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2010 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@elidule eli buď ráda, že balonem, nohou je to daleko horší... :grinning:
@seba to jsou šikulky... :wink: snad ju to moc nebolelo... :unamused: :slight_smile:

jinak my jsme opět nemocní, 38 a vypadá to na zanět středního ucha... nemáte s tím někdo zkušenost? :sweat_smile: :pensive:
22. zář 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani pokud máš otobacid kapky tak kápnout :unamused: já je mám doma preventivně v lednici,Sára na to trpěla :angry: jinak se dává česnek do ouška a teplý zábal.A dej mu brufen,na bolest zabírá :wink:
Nevím jak to bolelo,zatím si nestěžuje a do hlavy dostala nohou :angry:
22. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak bylo ve škole-máš jedničku? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@seba díky... dala jsem mu panadol a ty kapky nemám, pač jme to ještě neměli... :pensive: no chudě malý chvilu spí, pak chvilu bečí... :frowning2:
ne ve škole jsem zatím žádnou známku nedostala, ale už to bude ostrý, psaní na pc už bude na známky a má zkoušet z logistiky a taky budem psat... takže to už brzy přijde... :grinning:
22. zář 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

@janulle22 -Jani,jj jak píše seba,otobacid je dobrý :wink: My teda zánět středního ucha neměly,ale Kubík trpěl na prokrvení bubínku :sweat_smile: .
Já na to jako dítě trpěla :frowning2:
Ať je Adýskovi brzy líp :slight_smile:
22. zář 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Sárinka na tohle trpěla moc,jednou jsme šli ven a já ji chudinku ještě okřikla ať si nevymýšlí a za ho´dku jsme jeli na píchání ouška :frowning2:
Tak ať to bobíšek vydrží a hlavně tobě hodně sil :wink:
22. zář 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani-ted jsem se dočetla,že i prý stříkat nosník´kapky do nosu.On ten zánět má hodně spojitost s rýmou .
22. zář 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Sárinka má v pondělí ředitelský volno,tak asi pojedem k našim a já si tam chci skočit ke kadeřnici-tatík dal penízka,tak snad ze mě něco udělá poživatelnýho :grinning: a babi zbyde hlídání :dizzy_face:
22. zář 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@jakoubka já vím marti taky jsem se to dočetla... :grinning:

@seba no snad jsem neměla jet na pohotovost? :confused: :sweat_smile:

ráno hned valíme k dr... dostal sirupek na horečku a bolest, tak snad to přežijeme do rána...
22. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulle22 - :grinning:

Jako ,chtěla bych být muška ve školce :sweat_smile: ,páč Kubík má pro každýho rozdělený části svého tělíčka :grinning:
A prý šulinek je Natálky :grinning: :sweat_smile: a přitom jeho "holka" je Barunka :grinning:
22. zář 2010 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@jakoubka :grinning: to raději nechtěj, bůh ví co by ses ještě nechtěného dozvěděla... :grinning: :grinning:
22. zář 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulle22 -no,raději nepátrám :grinning:

Holky,já chci už nějakou práci :frowning2: Jak jsem doma,tak fuuurt žeruuuuu :angry: :angry:
22. zář 2010 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@jakoubka no to jsme dvě, ale teď jsem ráda, že nejsem, že můžu být s malým a neřešit práci... :stuck_out_tongue_closed_eyes: něco se najde nebuj... :slight_smile:
22. zář 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :wink: za chvíli valíme směr škola,pak musíme počkat u busu,babi jede sem se školkou na výlet a přiveze nám hamu papů :grinning: Seba spinkal opět se mnou,mám pochyby jak ho naučím spát v postýlce :unamused:
Jani-jak Adík?Spinkal v noci?Máte teplotku?
23. zář 2010 v 06:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@seba dobré ránko... vzbudil se jen 2x a td ráno říkal, že ho nic nebolí ani ouško, ale pro jistotu stejně sjedem...jinak má 38,5 :confounded: dostal sirupek, tak snad to klesne...

tak jsme nachystaní a táta ještě spíí :rolling_eyes: on se chudáček nevyspal, že ho papali komáři a bylo mu moc horko atd atd :angry: to zas budu poslouchat celej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak ho násilím už vytáhnu a pojedem, bude tam milion lidí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak dám vědět co a jak...
23. zář 2010 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobrý ránko :slight_smile:
tak jak jsem četla, Adámkovi není dobře, tak ať je brzo líp a nemusej mu ty ouška píchat! :frowning2:

do hoďky jdeme ven, svítí sluníčko, musíme vyzžít hezkýho počasí, příští týden přijde prej zima :confounded:

jinak sousedka hodná mi nabídla, že mi nechá klíče, můžem se přijít vykoupat :sweat_smile: :grinning:
23. zář 2010 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek