Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
21. zář 2010

zítra mi přijde nějakej manžův kamarád to tady zkontrolovat, já už dneska ani nádobí mejt nebudu raději 😠 ...................... nejlepší na tom všem je, že pojistku na byt jsme uzavřeli právě včera ráno 😀 😀 😀 😀 😀 máme z prdele kliku 😅

jiitkka
21. zář 2010

@elidule jéééé,to je nepříjemné!!! jen je teda divné,odkud to teklo ta voda,když pod vanou sucho...záhada!! 😖 ☹

seba
22. zář 2010

Ahojky-jdem dneska na sedmou,děti se budou zapisovat na rozhledna,na které chtějí 30. jet na výlet-a znáte to,kdo dřív příjde 😉
Lidu-hlevně,že jste pojištěný-ale naštve to ☹
Jinak noc opět stejná,večer si dal sunar,usnul v postýlce hned,ale byla jedna a stěhoval se ke mně 😠 😵 😵 a sladce spinkal až do rána 😵

elidule
autor
22. zář 2010

ahoj holky 🙂

@seba a to nemůžou jet všichni? to je nějaký limit na počet dětí? to je blbý ne?

jinak jsem tu dneska měla instalatéry a ty nic nezjistili, nepřišli na to kde to teče, takže mi sem přijdou jiný chlapíci a ty nám rozkopou koupelnu, protože to bude něco v rozvodech v podlaze v betonu 😲 😖 umíte si představit moje nadšení a ještě mi instalatér řekl, že bych neměla vůbec raději používat vodu a to nikde, ani splachovat, ani ve dřezu ne, o koupání ani nemluvě samozřejmě 🙄 tak budeme čuňata no asi 😝

janulle22
22. zář 2010

@elidule ty jo tak to je síla teda... 😖 tož to bude pěknej bordel a to asi budete dělat i novou koupelku ne? 😕 to ses koupala a nebo ses jen sprchovala když pak přišel ten chlap? tak zkusit si napustit jen malinko vody a ošprndat aspoň to nejnutnejší... a nebo vlhčený ubrousky... 😅

seba
22. zář 2010

Lidu to ti teda nezávidím,ten bordel 😠 a starosti ☹
Jinak děti mají na výběr čtyři rozhledny,dostane se na všechny,ale když se nevejdou na tu vybranou,musí jet na jinou 😉 Sárinka si naštěstí vybrala jinou než tu nejlepší 😝 ta byla zabraná už o půl sedmý ráno 😒
Za chvíli pro ní razím,ve tři odjíždí na turnaj ve fotbale,vracejí se kolem sedmý.Já musím mezitím na návštěvu-sousedce ob dva baráky umřel manžel-77 a tak se chci zeptat jestli nepotřebuje něco pomoct a taky se omluvit,že zítra nedorazím na rozloučení-není hlídač pro Sebu 😠 oni nám vždycky hlídali zvířectvo,když razím pryč.No moc se mě tam nechce,ale musím 😢

janulle22
22. zář 2010

@seba jejda tak tam by se mi teda nechtělo... ☹ ale je to slušnost...když byli tak hodní a hlídali vám zvěř... 🙂
a to se jede s čím? se školou bo s robertkem? 😕 tož hlavně, že chtěla tam kam se i dostala... 😉 mě by vadilo jet jinam než jsem chtěla a to bych raději nejela vůbec... 😀

elidule
autor
22. zář 2010

no, kdyby při tom vyměnili i vanu a těsnění okolo vany, tak bych se třeba ani nezlobila 😀 ale to asi si můžu nechat zdát 😖 stejně nevim, co to bylo za zvyk pod tou vanou to všechno zabetonovávat, stejně ty rozvody jsou skrytý zástěnou před vanou
doufám, že se přijde i na to, proč jednou za čas jde cítit úděsnej smrad ze stoupaček (tam něco muselo chcípnout, to není možný 😅 )

@janulle22 jo jo, vlhčených ubrousků máme dost 😀 když si pustím tu vodu jen malinko a malý množství, tak snad na to umytí to stačí, no musí, a jim to větší škodu nenadělá 😒

@seba tyhle návštěvy jsou nepříjemný 😒 já nikdy nevím, v takový situaci, co říkat a snažím se, až pak kolikrát řeknu nějakou hovadinu 😠

janulle22
22. zář 2010

@elidule no snad né no, ale co jim to stejně musíte zaplatit...nebo né že musíte, ale je to slušnost... 😉

tak já se pomalu obleču a povalím na bus do školy... 😝 dneska se mi nechce...ale to asi nikdy... 😀

elidule
autor
22. zář 2010

@janulle22 a komu bysme měli platit? sousedům ne, to jim uhradí vlastník bytů naštěstí 🙂 to není naše vina, ty rozvody jsou špatný, co bysme chtěli, když se od sedmdesátých let nic neměnilo!

elidule
autor
22. zář 2010

kdyby to byla naše vina, tak jo, stejně by to šlo přes pojistku, ale takhle ne

seba
22. zář 2010

Jani jedou od školy-taková povinná akce-jedou všichni z prvního stupně 😉
Návštěvu mám za sebou,babi-děti jí tak říkají přijde příští týden na pokec-docela je srovnaná.
Tak jdu nakrmit děti a razíme za fotbalem 😀 kouknu večer 😉
l
Lidu,třeba ti v rámci opravy chybnýho zařízení vymění koupelnu celou-bejt tebou rozmejšlím,jakou bych chtěla vanu,umyvadlo,bidet atd. 😀 😀 😀

seba
22. zář 2010

Jsme doma,oba zápasy vyhráli a nedostali ani branku.Sáru zfaulovali a dostala perdu do hlavy-no snad je ok 😉
Jinak ji trenér moc chválil,že makala a nebála se jít do souboje.
Sebíkovi jsem vytáhla dřevěný puzzle a tak už si tu hodinku pěkně hraje 😀 😀 😀

elidule
autor
22. zář 2010

@seba to by se všechno ani nevešlo do tý koupelny 😅 ale mohli by dát nový kachlíky 😀 ........... fuj, to bude prachu 🙄
chudák malá, pecku do hlavy, já si pamatuju, když jsme museli na škole hrát fotbal při tělocviku, že jsem jednou dostala míčem do nohy a stačilo na celý život 😝

janulle22
22. zář 2010

@elidule eli buď ráda, že balonem, nohou je to daleko horší... 😀
@seba to jsou šikulky... 😉 snad ju to moc nebolelo... 😒 🙂

jinak my jsme opět nemocní, 38 a vypadá to na zanět středního ucha... nemáte s tím někdo zkušenost? 😅 😔

seba
22. zář 2010

Jani pokud máš otobacid kapky tak kápnout 😒 já je mám doma preventivně v lednici,Sára na to trpěla 😠 jinak se dává česnek do ouška a teplý zábal.A dej mu brufen,na bolest zabírá 😉
Nevím jak to bolelo,zatím si nestěžuje a do hlavy dostala nohou 😠

seba
22. zář 2010

Jak bylo ve škole-máš jedničku? 😝

janulle22
22. zář 2010

@seba díky... dala jsem mu panadol a ty kapky nemám, pač jme to ještě neměli... 😔 no chudě malý chvilu spí, pak chvilu bečí... ☹
ne ve škole jsem zatím žádnou známku nedostala, ale už to bude ostrý, psaní na pc už bude na známky a má zkoušet z logistiky a taky budem psat... takže to už brzy přijde... 😀

jakoubka
22. zář 2010

Ahoj holky 🙂

@janulle22 -Jani,jj jak píše seba,otobacid je dobrý 😉 My teda zánět středního ucha neměly,ale Kubík trpěl na prokrvení bubínku 😅 .
Já na to jako dítě trpěla ☹
Ať je Adýskovi brzy líp 🙂

seba
22. zář 2010

Sárinka na tohle trpěla moc,jednou jsme šli ven a já ji chudinku ještě okřikla ať si nevymýšlí a za ho´dku jsme jeli na píchání ouška ☹
Tak ať to bobíšek vydrží a hlavně tobě hodně sil 😉

jakoubka
22. zář 2010

Jani-ted jsem se dočetla,že i prý stříkat nosník´kapky do nosu.On ten zánět má hodně spojitost s rýmou .

seba
22. zář 2010

Jinak Sárinka má v pondělí ředitelský volno,tak asi pojedem k našim a já si tam chci skočit ke kadeřnici-tatík dal penízka,tak snad ze mě něco udělá poživatelnýho 😀 a babi zbyde hlídání 😵

janulle22
22. zář 2010

@jakoubka já vím marti taky jsem se to dočetla... 😀

@seba no snad jsem neměla jet na pohotovost? 😕 😅

ráno hned valíme k dr... dostal sirupek na horečku a bolest, tak snad to přežijeme do rána...

jakoubka
22. zář 2010

@janulle22 - 😀

Jako ,chtěla bych být muška ve školce 😅 ,páč Kubík má pro každýho rozdělený části svého tělíčka 😀
A prý šulinek je Natálky 😀 😅 a přitom jeho "holka" je Barunka 😀

janulle22
22. zář 2010

@jakoubka 😀 to raději nechtěj, bůh ví co by ses ještě nechtěného dozvěděla... 😀 😀

jakoubka
22. zář 2010

@janulle22 -no,raději nepátrám 😀

Holky,já chci už nějakou práci ☹ Jak jsem doma,tak fuuurt žeruuuuu 😠 😠

janulle22
22. zář 2010

@jakoubka no to jsme dvě, ale teď jsem ráda, že nejsem, že můžu být s malým a neřešit práci... 😝 něco se najde nebuj... 🙂

seba
23. zář 2010

Dobré ránko 😉 za chvíli valíme směr škola,pak musíme počkat u busu,babi jede sem se školkou na výlet a přiveze nám hamu papů 😀 Seba spinkal opět se mnou,mám pochyby jak ho naučím spát v postýlce 😒
Jani-jak Adík?Spinkal v noci?Máte teplotku?

janulle22
23. zář 2010

@seba dobré ránko... vzbudil se jen 2x a td ráno říkal, že ho nic nebolí ani ouško, ale pro jistotu stejně sjedem...jinak má 38,5 😖 dostal sirupek, tak snad to klesne...

tak jsme nachystaní a táta ještě spíí 🙄 on se chudáček nevyspal, že ho papali komáři a bylo mu moc horko atd atd 😠 to zas budu poslouchat celej den 😝

tak ho násilím už vytáhnu a pojedem, bude tam milion lidí... 😝 pak dám vědět co a jak...

elidule
autor
23. zář 2010

dobrý ránko 🙂
tak jak jsem četla, Adámkovi není dobře, tak ať je brzo líp a nemusej mu ty ouška píchat! ☹

do hoďky jdeme ven, svítí sluníčko, musíme vyzžít hezkýho počasí, příští týden přijde prej zima 😖

jinak sousedka hodná mi nabídla, že mi nechá klíče, můžem se přijít vykoupat 😅 😀