Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
24. zář 2010

No u nás se opravdu vypařujou-kecám,Sára teď je samý placení,furt peníze ne angličtinu,na družinu,na srpš.Sebovi docházejí plíny a začal opět bumbat sunar-takže tatík v nedělu pojede za pakupkami 😀 A za chvíli tu budou oslavy a to bude fičák,takže jsem docela ráda,že si takhle může ještě přividělat 😉
Mám vyžehlíno,udělala jsem si kafo a Seba stále spinká 😵 😵 pro Sárinku dneska nejdu,jde ke kamarádce a půjdu si pro ní až ve čtyři a pofičíme na trénink a zítra od rána mají turnaj 😵

seba
24. zář 2010

tak už vstáváme 😀

janulle22
24. zář 2010

@seba to věřím, když jsou peníze pottřeba tak se to musí vydržet... 🙂 u nás se nespí, dělám adovi polívku a on že chce krupičku... 😠 to je jak naschvál, to taky mohl říct dřív... 😀 zběžně sem to tu poliskala 😝 tak to trocha vypadá... 😀 už chci mít klid být po jídle a ozkoušet pistol... 😀

elidule
autor
24. zář 2010

za tři měsíce je Štědrý den 😀 jsem si tak uvědomila 😅
tady se spí od čtvrt na jednu, ale už to nějak nevypadá 😒
až odjede návštěva, pustím se do hovězího, bude máčka se špagetama

janulle22
24. zář 2010

vy vyřujete a my polívku ze sačku... 😀 😅 zétra si uděláme koprovku mám na nu chuť... tak už je skoro klídek, tak si pomalu půjdu hrát... 🙂

seba
24. zář 2010

U nás dneska byli těstoviny se sýrem a špenátem,zítra bude květák 😀
Lidu-děsíš mě 😉 to už zas budem v obchoďákách posluchat koledy 😀

elidule
autor
24. zář 2010

@seba no vždyť už začíná Mikuláš v krámech, v Kaufláči mi někdo říkal, že se prodávají už čokoládičky 😀

janulle22
24. zář 2010

holky tak jsem dotvořila... 😅 no mám málo sračiček na ozdobu, alle dokoupime... 😉

elidule
autor
24. zář 2010

@janulle22 jéé, to je zvláštní 🙂 já myslela, že to bude nějaká klasická kytka jako třeba je sušená, ale tohle je krásný 🙂 kam si to dáte? a nějakýho toho dalšího motýlka na to přilípnete, to jsou korálky, jo?na čem to drží?? ježiš, to musela bejt piplačka
to je hezký i jako dárek někomu

janulle22
24. zář 2010

@elidule zo jdou polystyrenové kuličky... 😉 a lepí se tavnou pistolí... 🙂 mám to vystavení v obyváku na repráku 😀 z korálků zatim nic nemám musím si nějaký objednat...

janulle22
24. zář 2010

@elidule drží to na polystyrenové kouli ke které to lepím tou tavnou pistolí... a ta koule je zapíchlá na klacku... 😀

elidule
autor
24. zář 2010

@janulle22 tak já to zase popletla, jak si mluvila o těch korálcích, tak jsem si to s tím spojila
máš talent holka 🙂 ............ snad ho v sobě taky objevím na něco 😅 😔 😀

janulle22
24. zář 2010

@elidule tot bylo strašně jednoduchý, to by jsi zvládla taky v pohodě... našla jsem pěkné kytičky z korálků tak jsem na sebe zvědavá... ještě musíme objednat...

elidule
autor
24. zář 2010

@janulle22 na mě už ta tavná pistole zní výhružně 😀
mohla bych zase vyšívat, to mi šlo, to mě i bavilo 🙂

janulle22
24. zář 2010

@elidule no já jsem si říkala, že musím taky něco dělat... 🙂 tak jsem zkusila a dobrý, budem se pokoušet o další tvořeníčko... 😉
strašně mě bolí zub... 😲 nebo spíš čelist...prášky nezabíraj, chjoooo

seba
24. zář 2010

Ahojky,Sebík konečně zabral 😠
Jani-krásný 😉 třeba si na tom založíš firmičku 😵
Lidu-taky mi zní pistole výhružně,já jednu dobu vyšívala dost-křížkovým,ale pak jsem jednou dělala velký ubrus s ovocem a přestalo mi to pak bavit 😀

elidule
autor
24. zář 2010

@janulle22 to chce výplach slivovicí 🙂 to zabere

@seba já taky dělala na takovým veledíle - věšelo se to dřív nad kamna, byly tam kytky a ptáci a v tom zakomponovaný velký nápis - něco v tom smyslu jako: buď vítán, kdo s dobrým úmyslem vcházíš 😀 😀 ................. udělala jsem nápis a byla jsem k.o. - od tý doby jsem pak na to nešáhla 😝 😔

janulle22
24. zář 2010

@seba tak s tímhle asi težko, to si udělá každej sám.... 😉 ale mě se to moc líbí... 😵 ještě jsem udělala takovou koluli ale ta se teda vůbec nepovedla... 😅 😝 😀 no někdy vyzkůšáme něco jiného...
to malej teda si dal načas... 😅 malej usl po 7 ani jsem nečekala že tak brzy zabral... 😅

seba
24. zář 2010

JJ-nechtělo se mu,koukal důležitě na tv a ani se nehnul.Došel nám sunar,tak jsem mu do flašky udělala kaši s kravským mlíkem-se do rána zesere 😀 😀
Holky spočítala jsem kolik mi musí tatík nechat prašulí na příští týden-asi budu vdova 😀 😝 skoro šest litrů 😠 a to nepočítám nákup co bude dělat v neděli a penízky pro mě na týden 😀 😀 😀

janulle22
25. zář 2010

@seba ty jo ty máš teda výdavků 😅
jinak přeji hezké ráno, ale já ho nemám... jsem skoro nespala jak mě bolela ta čuňa... 🙄 do toho malej se budil a tahal sople do sebe, tak sem už zuřila a řvala na něj... 😒 jsem jak mrsklá něčim po palici... 😝

seba
25. zář 2010

Ahojky 😉 nestíhám,ve čtvrt máme být na stadioně,držte palečky-vypadl jim gólman,tak to snad uhrajou-zatm jsou v tabulce první 😵 😵 😵 vracíme se až před dvanáctou,tak pak juknu.
Jani-tak jdi zas brzy chrnět a malýho pošli k babi 😉

janulle22
25. zář 2010

@seba trošku jsem zdřímla,a le přes tu bolest to moc nejde zabrat.... 😒
malej si zas stěžuje že ho bolí ouško... ☹ tak asi pojedem na pohotovost.... 😒

seba
25. zář 2010

Tak Jani jak je na tom Adík?
My se vrátili až po poledni,rychle najíst,Seba spal jen hodinku a je pěkně protivný.Sára by chtěla za chvíli jít opět na fotbal,ale já už nechci,tak třeba začne pršet 😀
Prckové první zápas vyhráli 7-0 a druhý remíza 1-1.Takže jsou šikulky -Sára opět dala gól 😵 a to hraje zadáka-smetáka 😵

janulle22
25. zář 2010

@seba ani mi nemluv, teď pro změnu tu brečím já, že mě bolí ucho... ☹ jsem už v prdeli. myslím se, že kdyby to byl zub, tak by mi prášky zabrali a aspoň zmírnily bolest, ale je to horší. po obědě jsem si umyla vlasy a je to ještě horší... ☹ teplota 37 paráda... 😔
to je malá skvělá... 😉 jsou to šikulky, to o tom nenípochyb... 😵 😵

seba
25. zář 2010

Jani-abyste to neměli virový zánět ☹
Jak jste na tom večer?Máte teplotu?

janulle22
25. zář 2010

@seba teď jsem dojela z pohotovosti, byla jsem prvně na ušním a tam nic, zánět to není to je od zubu, tak na pohotovost zubni tam mi vyvrtala dva zuby a udělala rtg a tam zjistila, že mám špatně vyplněný kanálky, tak se to bude muset vytrhat a udělat znova a taky zjistila, že mám 8 naležato, tak ju musím jít vyříznout... 😅 ale hlavní je že mě už to nebolííííí 😉 a mám antb tak snad se i vyspim... 😀
ada porád teploty okolo 38 tak jsem zvědavá co z toho bude... 😒

janulle22
26. zář 2010

tak tu sedím od půl 12 a brečím, jsem si myselal, jak to bude v pohodě, že se konečne vyspím a ono hovno hovno... okolo čelisti to mám natekle a tchán pil víno, tak čekám až budem moct jet a jedem znova na pohotovost, to se neda vysrzet, brecim tady jak maly dite... teda takovy bolesti jsem se zubem nikdy nemela... ☹ holky me je tak zle... 😔 😔

seba
26. zář 2010

Jejda Jani co to čtu?Bolest zubu si umím představit,jednou mě Pepa zachraňoval,málem jsem se přepráškovala-už jsem taky nevěděla co bolestí dělat,pak mi to až druhý den odpo vytrhla ajá se tam složila-byla jsem tehdy skoro měsíc doma se zubem 😝
Tak jen doufám,že ti na pohotovosti pomohli a už ti je líp 😵 😵
A s tím Aďulkou to je divný-má atb?-Jetli jo,ty musí do 48 hod zabrat ☹ tam musí být stále zánět 😒
Držte se a Adíkovi pusu 😵

seba
26. zář 2010

Jinak u nás noc nic moc,malý opět zlobil,ráno vzbudil i tatíka-takže ten se zbalil a už nakupuje v kaufu,ale ty vlhčený ubrousky stejně nemaj 😠

janulle22
26. zář 2010

@seba no já nevím jestli mi na té pohotovosti pomohli... pani dr takova okolo 30 ale protivná jak kudla v zádech, jela jsem tam ýnova a ona se mi jen podivala do huby a rekla, že ten zub teda musí ven...a vzala si dalších 90kc... 🙄 ted mám hubu jak okousanej tenisák... 🙄 v pondělí se mi tam nechce, asi spíš zavolám svýmu zubaří a s ním se rozhodnu co dál, nemyslím si, že ten zub je potřeba odstranit.... 😒 on atb nema ma jen kapky do uší...