Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

lamarika
13. dub 2010

Mně se naštěstí nestratilo i když jeden čas to vypadalo bledě. Jenže mám doma takovýho žrouta, že jsem měla tak akorát a ani kapku nazbyt. Byla jsem celkem ráda, že jsem se vůbec rozkojila. Vím, že spousta mamin co jsou po CR s tím mají problém

lamarika
13. dub 2010

ty jo koukám co dělám za chyby. Ta škola mi teda v tomhle chybí. Jsem jak nějakej negramota 😝

janulle22
13. dub 2010

hele a ta sranda na to sklo stoji koli...mame cosi doma ja se o to pokousela ale vysledek nula nula nic a uz je to asi prosle... 😀 jinak holky ve skolce nam doporucili trojhrany pastelky aby se deti neucili spravne drzet tak az je budete potrebovat tak hned koupit tyhle at to maji zazity...my to drzime jak kopač a krasne kresli... zetra asi najedu na papirnictvi... 😉

lamarika
13. dub 2010

já jsem kupovala vždycky samostatně barvičky (myslím, že stály 50,-), ale než jsem dala do kupy celou paletu co jsem chtěla, tak jsem za ně nechala snad 500,- 😝 Jako docela dost 😠

lamarika
13. dub 2010

Jani ještě jsem se tě chtěla zeptat. Kdy jste začali přetahovat?

lamarika
13. dub 2010

Poprvý doktorka nebo ty?

elidule
autor
13. dub 2010

Raduš to nevadí,ta Čeština dělá problém víc ženskejm na mateřský 😀
My jsme odcházely z porodky s tím,že už sestřičky nemusely přikrmovat,ale doma to byl děs,kojila jsem s kloboučkem,vůbec mi to nešlo ☹ ale vzdala jsem to asi příliš brzo,u druhýho se jen tak nevzdám 🙂
děvčata jdeme ven,je nejvyšší čas,večer zase čusky busky 🙂

janulle22
13. dub 2010

my zacly az po roce a dr se me ptala az ted se koukla a rekla v poradku... pretahnu jen obcas kdyz si vzpomenu... 😅

janulle22
13. dub 2010

lami to je docela drahy..na mmb maj za 200 s postou asi 250 coz teda jde... 😉

elidule
autor
13. dub 2010

jsme zpět,vedro nějaký,dusno spíš tedy 😖
dali jsme sváču a jdu do sprchy a nejradši bych taky zalehla 😅 pusa se mi může roztrhnout 🙄

elidule
autor
13. dub 2010

a jinak jsem koukala v krámech po tý bundičce a pěkně mě naštvaly ty prodavačky,byla jsem v "hisu",a tam ta co se mě líbila,tak jenom v velikost L a vedle hnedka v EXE,tak tam mají spíš jen teplákovky předražený,jsem říkala tý prodavačce,že jsem koupila před lety pěknou denimovou bundu a ona,že už se dělá jen ten sportovní styl a je to drahý jak prase,teda klidně dám za pěknou bundu nějakej ten peníz,ale tohle je hnus,nebo mě se to aspoň vůbec nelíbí 😖 mě to připadá jak do tělocvičny,si nemůžu pomoct 😕

elidule
autor
13. dub 2010

a vůbec ty prodavačky - pánev jim leze z kalhot 😀 že já blbec vůbec lezu tady do těch krámů 😠 ale věci mají moc hezký to jo,jestli se muž vrátí příští dny nějak rozumně domů z práce,zajedem do Olympie,tam snad něco seženu,třeba v
Takku mají takový normální velikosti 😅

elidule
autor
13. dub 2010

jinak venku spala malá chvilinku,je ještě nervoznější než předtím,dneska je koupando a večeře dřív a snad i dřív zalehne

janulle22
13. dub 2010

tak my jsme si kreslili temperama o tom jak to vypadalo v kuchyni, tak radeji ani nemluvim... 😅 😀 ale vytvorili jsme darecky pro babicky a tatinka 😉 ... jeste to tchynka musi zatavit... 🙂
ali no ty panevni slecny jsou obcas na pruplesk...jinak takko ma velke velikosti, ale me se tam nikdy nic nelibilo... 😅

elidule
autor
13. dub 2010

tak to mě se tam docela věci líběj,koupila jsem si tam po porodu džíny a byla jsem šťastná,protože jsem si nekupovala ještě ty největší 😀 😀 😀 😀 😀

janulle22
13. dub 2010

hihi ja si kupovala plataky v chaosu a za chvilu mi plandaly pritom sem nehubla 😅 😀 ja spis HM CA orsay
a vietnamci,m tam maji na me dycky 😀

elidule
autor
13. dub 2010

tak v orsay jsem na sebe nikdy nic nesehnala a u vietnamců je mi všechno tak nějak blbě,zvlášť gatě 😀 když do nich nacpu zadnici,tak jsou šíleně dlouhý 😅

elidule
autor
13. dub 2010

jako kdyby tlustej člověk musel bejt čaoun 😕

janulle22
13. dub 2010

no ja se svou vyskou 160cm je mi vse dlouhe... 😉 takze i kdyz si koupim zkracenou delku tak to musim zkracovat... 😀

janulle22
13. dub 2010

jdu se ucit...

elidule
autor
13. dub 2010

tak já taky nejsem nijak velká - mám asi 169 cm,ale tím,že mám větší zadek a boky,musím koukat po větších velikostech a pro některý značky to znamená i delší nohavice

elidule
autor
13. dub 2010

mě ekonomika celkem bavila,statistiku jsem nemusela

elidule
autor
13. dub 2010

tady se už chrní,naštěstí

elidule
autor
13. dub 2010

jedna se učí,druhá je na návštěvě ještě? 😕

lamarika
13. dub 2010

ahojky, už jsem tu. Malýho jsem dala spinkat, tak mi za chvilku vytuhne. Já taky ráda nakupuju v takku a nebo v CA. HM tady nemáme, takže to musím jedině do Brna nebo Jihlavy.
Návštěva byla supr akorát si tam mates vymáchal v ruce v plným nočníku 😝
Teď si dělám večeřu, protože už umírám hlady.
Jinak já měřím 167 cm. Jo a taky jste si všimli, že ve většině obchodů končí číslování u velikostí 38?

janulle22
13. dub 2010

to je pro ty chcepliny... 😀 ja sjem relativne naucena a adas jeste nespi... 😠 za chvilu zacina ruzofka a ja ju neuvidim s takovou... 😀 ...
v nocniku?hihi toz to je luxusni... 😀

lamarika
13. dub 2010

Zítra zas do školy, viď? Tu školu ti teda moc nezávidím. Jsem ráda, že už ji mám za sebou a nedokážu si představit jak bych se učila s malým. Na druhou stranu to může být i celkem dobrej relax. Přijít na chvilku na jiný myšlenky 😉 Se musím zeptat doktorky jak tam teď budem co s tou předkožkou. .

elidule
autor
13. dub 2010

už třikrát se Jusťule probudila se srdceryvným pláčem - to bude noc,jestli to tak bude pokračovat 😨
byly v tom nočníku aspoň bobajzny? 😀
před třemi lety nebo ještě dýl nevím,jsme byli nakupovat kalhoty a to jsem si myslela,že jsem ještě relativně twigy 😀 néé,tak do velikosti 40 😀 a vybírala jsem si kalhoty a přišla mladá holka,která byla teda fakt tlustá,přes džíny jí ten její okrasný tukový prstenec teda fujtajblově přetejkal a po vyslyšení mojí žádosti mě sjela od hlavy až k patě a řekla,že na mě nic nemaj 😲 😲 😖 a to jsem si říkala,že to si v dnešní době snad kvůli kšeftu žádná prodavačka netroufne

lamarika
13. dub 2010

V tý růžovce ten Šambera, to je ale pěkná sv..a, co? 😀 😀 😀

elidule
autor
13. dub 2010

a nějak vůbec nechápu velikost xs