Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
26. zář 2010
seba
26. zář 2010

Jani-sluší ☹ a ještě bolí?
Tak se s ním hlavně nedej odbýt-a´t mu kdyžtak dají atb,nejlepší kdyby mu udělali sedimku.

janulle22
26. zář 2010

@seba no zub me nebolí, ale bolí trošku a tahne ta boula co mam... rano si zajedu za svým dr a vytrhnout mi ho muze i on kdyz to bude nezbytne... 😒 k te babe už nechci jít...
no zitra máme jit na kontrolu, tak to vse reknu a uvidime co mi povijou, ted teplotu nemel...ale večer jo...

seba
26. zář 2010

Hm je to v řiti,když se něco sere tak pořádně 😠 😠
Tady je venku hrozně,stále prší,Sárinka je zalezlá u sebe a my koukáme na dvd na válečný filmy-musíme udělat tatíkovi radost,když už nám vydal všechny penízky 😀

elidule
autor
26. zář 2010

ahoj
teda Jani, to je děsný s tím zubem 😒 jak to s tebou a malým vypadá teď? už je vám líp?

janulle22
26. zář 2010

@elidule já mám nateklej i krk tak už se těším zítra k dr...sháním info o tom, tak to zkusím prstem promasírovat, třeba to praskne...
malej horečkuje ale ucho ho bolí jen občas... zítra jedem oba na kontroly tak uvidíme co se dozvíme 😅

seba
27. zář 2010

Ahojky 😉
Jani a Adíkovi-na kontrolách ať vám pomůžou a ať už nic nebolí.
U nás noc opět hrůza,malý začíná mít rýmu,pak ho ještě opět trápilo bříško ☹ takže do půlnoci jsme spali v obyváku na gauči a pak si to s náma vyměnil tatík a my šli konečně na velkou postel do ložnice,usnul pořádně až ve tři a v sedm vstával 😠

janulle22
27. zář 2010

@seba ahojky no malej dostal atb ☹ zánět neustupuje...mě to prořízl a dal dren a ve stredu ho jdu vymenit...docela to bolelo... ☹ ale uz jsem doma tak je mii fajn... 😀
to jste teda neměli veselou noc... 😒 tak se prospi s nim behem dne... 🙂 hlavně at není nemocnej, chůdě malinky... 😒
malej se taky v noci casto budil a brecel v pul 10 usla v půl 7 vstaval...tak to asi zalomím s ním...

elidule
autor
27. zář 2010

ahoj
Jani, opíchal ti to? nebo to se dělá "zaživa"? teď už to snad bude dobrý 🙂 s Ädou určo taky
Seba - u vás taky neveselo 😒 ať je líp

taky u vás tak prší? asi nikdy nepřestane ☹
dneska byl manža na byťáku kvůli tý vodě, protože se nikdo ani po mí další připomínce neukázal ani neráčil zavolat, řekl jim, že už je to jejich boj a my budeme používat vodu normálně (soused už nepřišel, snad by se ozval, kdyby něco víc, já na něj zvonila, ale neotevřel, přitom jsem ho přes koupelnu slyšela, tak nevím, co je) ženský v kanceláři říkali, že to nemáme řešit, problém jsme nahlásili, teď už se má starat někdo jiný

janulle22
27. zář 2010

@elidule zaživa, nemůže mi dát injekci když je tam zánět... 😅 😒
tak pokud ti to tak řekly, tak na to prď, kdyby náhodou soused došel, tak mu řekni, že už je to v šetření a že vodu potřebujete... 😉
jj u nás sere už do soboty... 😝
jdu si vzit atb a zalehnu na chvilku... 😀 😀 to zbožnuju, takové počasí a být v pelechu... 😀

janulle22
27. zář 2010

sakra jsemmyslela, že malej u tchynky dole a že teda toho využiju a pujdu si lehnout, dojdu do ložnice a na mojim spí malej... 😅 😀 😀 sakra to toho moc nenaspím, tak aspon ležet... 🙂

elidule
autor
27. zář 2010

@janulle22 jo aha, to jsem nevěděla 😖
tak ho jemně odval 😀 nebo na gaučík

janulle22
27. zář 2010

@elidule já jsem to taky nevěděla... 😀 sem škemrala hned ve dveřích... 😀 hold se nedalo nic dělat no... 😅
jsems ai lehla na tátovo... jsem zvědavá co večer budem oba dělat... 😝 😀

elidule
autor
27. zář 2010

@janulle22 tak co? jak jste se vyspali? 🙂 budete ponocovat? já ted uložila a dám si špagety

janulle22
27. zář 2010

@elidule jo nevím jak dlouho spal malej asi tak3hodiny... a ja tak 2,5 no já nevím, malej má horečku a leží dole u babičky... jak beru atb tak sem unavenější než obvykle... tak asi usnu taky brzo... 😀

elidule
autor
28. zář 2010

dobrý ránko 🙂
Jani,dneska můžete celej den proválet u telky, dávají hezký filmy, at se vám brzo už uleví 🙂
já se s malou taky upíchnu u televize a budeme si hrát, po obědě by měla přijít kámoška na návštěvu

janulle22
28. zář 2010

@elidule dobré ránko.. u nás zas prší... 😒 no malej si ulítává na bořkovi staviteli, takže co je v telce ho moc nezajímá... 😀 ale pokud tam objevím, něco dobrého, tak mu to zapnu c pc a já budu čučet na telku... 😉
to se máš že ti dojde kámoška, já su ráda, že k nám nikdo nejde, kdyby jsi viděla ten bordel... 😝 nejsem schopná ani uklidit, jen sedím a čumím a nebo spím... 😠 😀 😝

elidule
autor
28. zář 2010

@janulle22 Já vyluxovala, aby se neřeklo 🙂 ale jinak na to prdím, ještě prach, dám na stůl štrůdl a budu čekat 😀
kámoška je těhotná, snad mi ho všechen nezbaští 😀

janulle22
28. zář 2010

@elidule to ti nevím... 😀 asi spíš jo... 😀 ty jsi tak brzo luxovala jo? tý jo já jsem ještě v pyžamu 😅 ale měla bych taky něco dělat...

elidule
autor
28. zář 2010

@janulle22 si kousek schovám 😀
já to vzala letem světem, aby nebyly vidět hlavně všude ty moje chrouny 😝

elidule
autor
28. zář 2010

dám Justýninu postýlku asi doprostřed pokojíčku - všechny obrázky a nálepky na zdi strhává a odhazuje 😠
obrázky dám zpět, ale ty dekorace nalepovací už nedržej pořádně ☹ to tam přibiju asi, to snad nestrhne 😅 😀

janulle22
28. zář 2010

@elidule no zkus to..aby to ted pro změnu neroztrhla... 😀
já jsem malýmu pustila pohádku a lehla sem si a spinkala... 🙂 tak už teda začnu něco dělat... 😅 😝 😀 bo se táta ráno lekne... 😀

seba
28. zář 2010

Ahojky,zdravím po odmlce.Včera jsem jela busem k našim a před chvílí nás děda dovezl.Malej už druhý den horečkuje,ale myslím,že to je nosohltan-uvidíme ráno a kdyžtak zajdem.
Sárinka si šla do pokojíku dělat trest-má to za napovídání při matice 😀 😀 😀

janulle22
28. zář 2010

@seba proč trestat za tohle? chuderka chtěla pomuct a ještě dostane trest... 😀 🙂 chudák malej, raději si zajděte... já chodím i s prkotinama... 😅

seba
28. zář 2010

Ona to jako trest ani nebere,prý si aspoň procvičí matiku 😉
Uvidíme jak přes noc 😒

janulle22
28. zář 2010

@seba máš fakt úžasnou dceru... 😵 mě škola nikdy moc nebrala a natož úkoly, to už vůbec nééé 😀 myslím, to ale vážně, je super... 😵 😵

seba
28. zář 2010

JJ,super je,ale horší,když se zabejčí-to s ní toho moc nepohne 😠 😠 je to palice dubová 😀

janulle22
28. zář 2010

@seba asi má po kom... 😉 ale to se třeba taky časem poddá, když zjistí, že jí to v ničem stejně nepomůže... 🙂

seba
28. zář 2010

No,jo říkají,že to je celá maminka 😀 😀 😀 a musím uznat,že ano 😀 budem v pubertě asi na sebe dost tvrdě narážet 😉
Sebík už spíná,dostal panadol,tak uvidíme jaká bude noc.Tatík prý přijede až v sobotu pozdě večer,v neděli pojede se Sárou na turnaj-aspoń se nestihnem pohádat 😵

janulle22
28. zář 2010

@seba pohádat? to stiháte? 😀 my jsme s mamou taky stejné povahy a v pubertě to opravdu chvílama vypadalo na mašlu... 😀 ale co je adam tak se to změnilo,.. pohádat se zvladnem za 1,5 hodinovou návštěvu, ale pak nás to rychle přejde... 😀 malej si dáchl 2 hodinky od 5-7 takze dneska asi nejdem spat... 😀