Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

jiitkka
1. říj 2010

@elidule Tak rohlídka byla uspr! 40min trvalo povídání paní doktorky, co rodí miminka 😉 o porodu,co se děje v různých porodních dobách, epydural,apod...pak 20min povídání dětské doktorky-co se děje s miminky po porodu, žloutenka, plný roming který naše nemocnice nabízí,apod...a pak 15min video o kojení, velice zajímavé. Pak prohlídka dvou sálů(vypadají opravdu jako obývák s vanou a sprcháčem) , vyšetřovny a oddělení šestinedělí. Jsem naprosto nadšená!! Martin se mi smál, že se na porod už přímo těším 😀 No nadšená jsem byla asi jediná z 20ti těhulí. některé byly doslova zelené 😀
http://www.nemjc.cz/gyn_jc.html - odkaz, jaké to tu máme 😉

elidule
autor
1. říj 2010

@jiitkka krásný pokoje, fakt 🙂 ty naše byly hnus fialovej, starý, šedivý, depresivní 😖 byla jsem ráda, když nás už pustili domů 🙂

jiitkka
1. říj 2010

@elidule to věřím. 😝 No na té stránce je foto jen jednoho pokoje. Tam kde jsou černá křesla to je porodní sál 😀 😀 😀 Vypadá fakt jak pokoj normálka 😉

elidule
autor
1. říj 2010

@jiitkka máš dobrý vyhlídky, myslím to prostředí a ty lidi na fotce taky vypadaly sympaticky (já u jedný sestry u nás v nemocnici dloooouho dumala, jestli je to vůbec ženská - chovala se i děsně, jsem si říkala, má blbou šichtu, ale ona se tak chovala furt, asi jí to tam nebavilo 🙂 ), hnedka se líp myslí do budoucna, viď? 🙂 už jste pořádně zabydlený? jak si zvěř zvykla na nový prostředí?
já se teď, holky, doslova hrabala v hov..., ucpal se zase záchod, tak jsem vzala krtka a dlouby dlouby, no mňamka - páteční večer jak fík 😀 😀 😀 ale hlavně, že záchod je funkční, teď se vrhnu na žehlení, pustím si k tomu nějakej hezkej filmeček 😵

jiitkka
1. říj 2010

@elidule no sympatičtí... ta zleva bloncka a vedle ní na pravé str.ten starší chlápek - to jsou zdejší hrůzy!!! Primář, kterej je sice borec na císaře, ale je schopen říct ženě při porodu ať neřve jako kráva...a ona doktorka,která nemůže mít děti a je děsně zabšklá a surová 😝 Takže tyhle dva tam nechci!!! 😠 ta ve výnovém tričku usměvavá nás provázela+mluvila o porodu a zbytek neznám z vlastní zkušenosti. Pak tam ještě chybí můj gynekolog a ještě dva soukromníci. No mimo dvou je mi to celkem jdno koho tam budu mít. Ono mi to stejně v tu chvílu bude šumák 😀 Ale jinak to prostřdí dělá taky své, to určitě. 😉 Jinak děkuji, jsme zabydlení dobře. Ale jak jsme měly v tamtom bytě vestavěné mega skříně, tak máme v jednom pokojíčku hotové skladiště věcí, které prostě nemáme kam dát.... 😝 😖 Kočíci jsou ok, hlavně ten jeden, tento má všechno na háku. Ten nejmladší je posera roku 😀 Bojí se i Martina,když po týdnu přijede 😀 A Moureček, ten nejstarší - to je rozumbrada děsnej a králíčkovi to je fakt šumák všechno 😀 Jinak máš opravdu příjemný hovínkový večer 😀 No ale já mám co říkat, já se každý den také hrabu v hovínkách - kočíčch, když jim vybírám wc 😀 No já mám zaplou novu, ještě musím vyždímat a pověsit prádlo a každou chvílu je doma Martas 😉

elidule
autor
1. říj 2010

@jiitkka no je pravda, že na fotce působí člověk kolikrát jinak, než se pak projeví 😒 já nemám bohužel moc odhad na lidi
my konečně zkompletujeme všechen nábytek v obýváku, už dorazil zbytek a mě naopak připadá najednou, že mám takovýho úložnýho prostoru 😵 jsem zvědavá, jak dlouho mi to bude trvat, než to zaplním krámama a budu nadávat, že nemám žádný místo 😀
nám taťulín dorazí zítra, ale nevím kdy přesně, to mi připomíná, že musím vyndat maso na řízky na zítra

jiitkka
1. říj 2010

@elidule Já většinou odhad mám, ale na ní jsem ho neměla - pak mi stačilo vyšetření když jsem chtěla potvrdit těhu test a už jsem věděla ke komu nikdy a fakt se modlím,aby mi nepřišla na sál! Tak já Ti pošlu nějaké věci - no asi menší dodávku do skříní, ať je máš plné 😀 😀 😀 No fakt skladiště hadr v tom pokojíčku. Ještě že není zatím potřeba a tak rok ještě nebude. Řízky jsem chtěla dělat v nedělu,ale zítra jedeme na výměnu skla s autem+kotoučů a destiček a stavímese u Martina babči naobědě a ta dělákaši+řízek. Takže v nedělu udělám maso na žampionech a česneku v sosu s br.knedlíkem 😉 Tak hezký večer a víkend 😉

elidule
autor
1. říj 2010

díky, tobě taky a ostatním 🙂

janulle22
1. říj 2010

@jiitkka je fajn, že se ti tam líbilo... 😵 ono všude je něco, ať jdeš kamkoliv tak vždy najdeš nepříjemného člověka 😝 to mě na tom taky štve! ale nezměním to... 😒 tak doufám, že vychytáš samé dobré doktory a sestry... 😉
jdem taky spát už, záza je poslední večer doma tak mi udělá masáž a poškrábe... 😀
dobrou noc holky... 🙂

jiitkka
2. říj 2010

@janulle22 díky. No přesně tak, vždy se najde nějaká sv.... 😝 No jelikož asi na tom sále budu sama, tak bych opravdu ráda,aby mi tam tyhle dvě "pohormy" nepřišli..

Optám se, mám už od pondělka skříplí nerv či co - kostrč, bolí to až hůrza,sotvaletu. Nevíte co s tím, nějaké cvíčo, nebo jít kdoktoru?? Díky.Tak pa, hezkou sobotu 😉

janulle22
2. říj 2010

dobré ránko... ještě bych spala... 😀 ale vykukuje u nás sluníčko, tak adpol už půjdem na chvilku ven...nasbíráme listí... 🙂

@jiitkka to envím co může být, asi bych si zašla k dr, ale nevím ke kterýmu... 😅 😀 asi prvně k dospělému a on tě někam pošle... 🙂

elidule
autor
2. říj 2010

ahoj 🙂
tady taky bude krásně, jela bych na vejlet někam

janulle22
2. říj 2010

@elidule ahoj 😉 tak co ti v tom brání? takový narychlo vymyšlené výlety jsou nejlepší... 😵 my se v 11 večer rozhodli, že druhý den pojedem do dinoparku našli jsme vlak a jeli jsme ... 🙂 a bylo to super... 😉

elidule
autor
2. říj 2010

@janulle22 po obědě nějak dorazí taťka a musí pro ten zbytek nábytku, pak nákup nějakej, samotná s malou se mi nechce ani 😒 a všechny kámošky jsou v trapu někde u příbuzných 😅
možná třeba zítra by to ale šlo, zkusíme odebatit doma 🙂

seba
2. říj 2010

Ahojky,tak jaký je víkend?Nám tatík dorazil včera na trénink a dneska šel na melouch ke strýcovi,co má tu chalupu.Takže jsme zvědavá v kolika hlavně jak dorazí-strýc rád koštuje slívku 😠 Zítra má Sára zápas,ale jedou ven,tak pojede manža.
Jo a dnešní noc hororvá-každou hodinu řev,pak kašlal,pak chtěl pití,novou plínu 😠 😠 😠 v pondělí zajdu kdr,ať ho prohlédne a poradí mi jak se s ním vyspat 😝

janulle22
2. říj 2010

@seba tak snad se to manžílek vrátí v rozumným stavu... 😅 😉 chudáčci, to jste se teda moc nevyspali že... 😒 raději zajdi, aspoň ho u vidí a třeba vám něco napíše... 😉
tak my už jsme sami až do soboty... ☹ ty víkendy bez něj jsou nejhorší... 😔

seba
2. říj 2010

Jani-manža se stěhoval už v deset do obyváku a prý se vyspal dobře 😀
Je pravda,že ty víkendy osamotě jsou dlouhý a taková nezáživný 😠

janulle22
2. říj 2010

@seba jj to jsou... a nudný... ☹ tak aspoň se vyspal na melouch... 🙂

seba
2. říj 2010

Jo Jani hlavně že se on vyspal-vlastně jsem na tom dneska stejně jako ty,teď mi volal,že neví kdy dorazí,ale pak musí na pivo 😠 😠 t si vezmu prachy a jdu s dětma na fotbal sama-to si to tam asi užiju 😝

janulle22
2. říj 2010

@seba hmm to je na pytel... 😝 oni jak musí tak přes to nejede vlak... 😠 doma sou hovno a ještě než aby byli doma, tak lezou do hospody... 😠 😒 tak si to zkusete užít i bez něj... 🙂 i když to jde težko co...

janulle22
2. říj 2010

hihi tak jsem umyla konečně bazén, áž to vypadalo fakt blbě... venku padá listí a je zima a my máme na dvoře bazén... 😅 😀 😀 tak je umytej a zítra ho vyfouknu a složím někam... 😉 jsme ostudy že? 😀 😀 asi pujdu žehlit, ale malej vypadá, že každou chvilu usne... 😅 to necchi, večer nebude chtět spát 😝
malýmu jsem objednala 3 punčochy froté za 79kč za kus český výrobek, a 4x nátělník za 180kč... ještě chci mikinku nebo svetr, jenže on nesnáší nic u krku... 😠 nic nemáme se stojáčkem a řeším to nákrčníkem...

elidule
autor
2. říj 2010

čusky 🙂 co vytváříte?
já musím zaklepat - ten můj už hospodu tak nevyhledává, vlastně si už nepamatuju, kdy byl naposledy, jsem moc ráda, dřív to byl každej víkend, hned jak dorazil, tak musil naproti do knajpy, ale ono to zase přijde, jestli přijde to blbý zimní nepracovní období a bude doma i přes týden 😒
jsem dneska neodolala a koupila si malý keramický dýňky s takovejma ksichtíkama, dovnitř se dá svíčka 🙂 já můžu takový kravinky

elidule
autor
2. říj 2010

@janulle22 Jani, já bych ho tam nechala do příštího roku, to je už za chvíli 😀

janulle22
2. říj 2010

@elidule jééé vyfoť to mám taky ráda... 😀 no ono by to tak dopadlo... 😀 ale dneska svítilo slunko tak jsme šli...

seba
3. říj 2010

Ahojky,tak tatík se Sárou na fočusu a my budem doma vvařit-kuře a brambor 😉
Noc opět stejná-na hovno 😠

janulle22
3. říj 2010

@seba zítra jdete k té dr? tak aspoň budeš vědet, tak si zdřímni po obědě... 😉
já peču sekanou a pořád chodím a čuchám co tu smrdí... no a přišla jsem na to že ta sekaná...tak se podívám na krabičku a spotřeba do 3.10. ale smrdí tak nevím jestli to bude jedlý 😅 😠

seba
3. říj 2010

Tak po obídku jsem spát nemohla,vrátila se Sárinka z fočusu-dvakrát vyhráli a dala gól 😵 a tatík jel na nákup,tak jsem ho musela řídit po telefonu.
Jani-jak dopadla sekaná?

janulle22
3. říj 2010

@seba no trocha se mi připekla, ale pak krásně voněla a chitově jsem ju měla snad nejlepší jakou jsem kdy udělala... 😉 téééda to je šikulka... 😵 😵
za to já jsem si dáchla... 😀 malýmu pustila asterixe a obelixe a natáhla sem se... 🙂 douklízela jsem a teď půjdu žehlit, ael moc se mi nechce... 😝 😀

seba
4. říj 2010

Ahojky,zdravím po víkendě 😉
Na dnešek jsme se konečně vyspali-prcek se vzbudil jen dvakrát na pití,samo,že spinkal s maminkou 😵 😵 😵 ale tatík spal s námi taky a kocou též 😀 😀
Včera odpo jsme byli doma,já dělala tatíkovi papíry do účetka a on si hrál s prckem a se Sárou-takže takovej menší bordel 😀
A co vy?Jani už jste zdraví?Lidu-jeli jste na výlet?

elidule
autor
4. říj 2010

ahoj, taky se hlásím 🙂
celou neděli v podstatě jsme dávali dohromady ten nábytek, chtělo to úpravy, bylo to nějaký křivý na dvouch místech trošku 😠 takových peněz a stejně, ale raději jsme si to dali dohromady sami, než to posíláat zpět a čekat, až se v Ukraině uráčí nám poslat nový nábytek 😝 😀
Seba, tak hlavně, že jste už spali líp, Vaše postel musí být nafukovací 😀
Ty dýňky mě zklamaly, protože jsou na zavěšení ne na svíčku, nemám je ale kam pověsit, na lustr leda 😅