Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
4. říj 2010

Lidu-nafukovací není,ale má dva noční stolky 😀
Jo nábytek je dneska hroznej-taky stále přicházím na další vady 😠

janulle22
4. říj 2010

ahoj holky, tak jsme doma... mě ten zub v uterý vytrhne, nechce splasknout a ten hnis tam pořád mám... 😒 no co už... malej dobrý, ale hůř slyší na to ucho... 😒 mělo by se mu to spravit, tak uvidíme...po čase máme přijít na přeskoumání...

@seba no konečně jste se vyspali... i když nevím nevím s tolika nocležníkama... 😀 ale kocour spal dneska taky se mnou 😅
@elidule nejdou postavit jen tak? to neva že nejsou na svíčku, pokud jdou postavit tak bych si je vystavila někam na okno, k nějaké podzimní dekoraci... 😉
jme v bufetu koupili hotovou sekanou, tak dneska máme zase... 😀 ale ta bude orčo výborná... 🙂

jiitkka
4. říj 2010

ahojky, právě jsem přišla domů od doktorky ☹ Včera jsem si šla lehnout a jen co jsem si sedla na postel, tak mě luplo tam co mě už bolí týden ty záda. Dopadlo to tak, že jsem nemohla absolutně ležet,ani na jednom boku, natož na zádech. Pak už jsem nemohla ani sedět. Příšerná bolest. Dopadlo to tak, že jsem probrečela od půlnoci až do rána do sedmy, usnula jsem ve stoje na hoďku opřená o zeď.... no prostě strašný! Nemohla jsem ani vstát ze záchoda, jak to šíleně bolelo v jednu chvíly. No teď je to pořád to samé a k tomu ještě nemohu došlápnout na pravou nohu protože mi tam ihned vystřelí. Ráno jsem jela busem k doktorce, říkala že tam mám zánět jako hrom, ptala se na čem spím a když jsem jí řekla,že máme rozkládací gauč, tak ji málem trefilo. Prý mám rozhodně spát na té tvrdší půlce, né na té měkčí,co teďka ležím a jen co to půjde koupit kvalitní postel (nj, ale než na ní bude,tak ze mě bude invalida!)... napsala mi Ibalgin 200, že se ve vyjímečných případech může. Mám ho brát 2x denně tři dny a pak už jen jednou. +mám alpu mast na prokrvení. A když jsem jí řekla,že mám nahoře jen 2,5kg ale 8cm objem,tak mi řekla,že jistě budeme mít velké dítě - no to mě trefí teda!! A krk je docela běs,ale říkala,že se léčím správně. No takže teďka se jdu najíst a pak si zkusím nějak lehnout do postele,ikdyž nevím jak teda, přes tu bolest! Ale sotva koukám po té probdělé noci

@janulle22 zub... taky pěkné svinstvo! ☹

jakoubka
4. říj 2010

@janulle22 -fajn,ře už je Adovi dobře 🙂
a s tím vytrhnutím to bude lepší 😉

No,Kuba má jedno ouško ještě zarudlé tak dostal do pátku ještě ATB 😒 jinak je v poho 🙂

janulle22
4. říj 2010

@jakoubka a prasklo mu to, nebo jste to rozehnali atb? aspoň že nebrečí, že ho boli ouško... 😉 takže jste ještě do pátku doma?my už cváláme zítra do školky...jsem zvědavá jak se mu bude chtít dneska mi říkal, že se mu do školky nechce, že chce být se mnou doma... 😒
@jiitkka no teda, tak to jsem nečekala, že to budeš mět tak hrozný... probdělou noc a probrečenou znám taky... 😒 pěkně naprd... a z čeho to máš? tak to zkus zaspat i když to asi nepůjde... a bud v teple...chuderko, drž se... 🙂

seba
4. říj 2010

Jani.opravdu se to do 14 dnů lepší 😉 a ten zub vydržíš a budeš mít od něho pokoj 😝
Jitu-ty záda ☹ vyspala jsi se kapku?
Nám přijede dneska babi,včera se tu jen stavili a předali tašku s jídlem,tak dneska přijede na návštěvu-tatík předělává byt,tak si mamina ani nemá kde dát kafe 😀
Malý spal tři hodinky,dla jsem se do přebírání malých a velkých věci a je tu pěknej bušus 😠 😠 no večer budu pokračovat.taky jsem zjistila,že Sáře akutně chybí tepláky-potřebuju jich patnáct na týden,abych nemusela každý den prát 😝

jakoubka
4. říj 2010

@janulle22 -jani,neprasklo ,jen ty atb

jiitkka
4. říj 2010

@janulle22 netuším z čeho to mám... Ale když mi na to doktorka šáhla, tak jsem myslela že je po mě! fakt bych to přirovnala k týdenní bolesti se zubem, když jsem tam měla zánět, vytrhli mi ho a týden jsem nejedla, jen pila,nespala, bulela...a jezdila jsem na čištění každé odpolko a svícení... No jsem zvědavá, jak to přehodnotím tuhle a zubní bolest až porodím, zda bude horší 😀 fakt je to děs, jediná poloha kdy mě to nebolí, tak když sedím na míči...
@seba spala jsem 4hodky...usla jsem na levé boku na postely na té tvrdší půlce, ale jak jsem se nehýbala,tak mi to zas stuhlo a nemohla jsem vylézt a zvdnout se ze záchoda... no jak blb... ☹ a mám nervy z toho ibalginu, zda to Kubíkovi v bříšku neuškodí. Dneska kopal jen 2x ráno, jinak ne-e... ☹

elidule
autor
4. říj 2010

@jiitkka ☹ téda, takový bolesti - jak tu někdo psal už o tom teple na záda, mě vždycky pomohla elektrická dečka a ležet, snad ti ibalgin zabere 🙂

janulle22
4. říj 2010

bré večer holky... tak škola v pohodě, ael zítra se musím učit...no mam na to pul dne tak snad se k tomu dokopu 😀
@jakoubka tak to je fajn... 😉 malej na to ucho hůř slyší, ale prej to bude v pohode 😅

@seba 15??? tý jo 😀
@jiitkka ať je brzy líp.. sand to u mě nebude takový jako u tebe 😅 dost jsi mě vyděsila 😀 😖

jiitkka
4. říj 2010

@elidule díky, snad zabere hnedka zítra už, protože ho moc brát nechci kvůli mimču v bříšku 😖 Hlavně jsem zvědavá na dnešní noc 😖
@janulle22 díky. to jsem nechtěla tě vyděsit, ale prostě zuby jsou svinstvo a záda taky! Důležité ale je, že tím vytržením se Ti uleví, jako se ulvilo mě kdysy po tom děsném týdnu...a mám pokoj,když ho tam už nemám 😉
Dobrou noc 😉

seba
5. říj 2010

Dobré ránko 😉
Jitu jak záda?
Jani-ať to Adík ve školce zvládne bez problémů a tobě rychlé učení.Chci se zeptet jaký plíny jsi používala u Adíka na noc?Nám se nějak pročurávaj 😠
Jinak noc v poho-používáme meduňku a zítra začneme s homeo Sedalia 😵 😵 😵

janulle22
5. říj 2010

dobré ránko...

@seba nezvládli jsme to... brečel to ještě nikdy nebrečel...že chce být se mnou doma... 😔 no nechala jsme ho tam... měla jsem nutnání si ho vzít dom, ale to by si zvykl, že zabrečí a já ho do školky nedám... 😖 já si asi ještě dáchnu a pak se půjdu učit... 😀
@jiitkka jj já vím 😉 to máš pravdu, já znám teda jen zuby, se zády jsem problém nikdy neměla... naštěstí, podle toho co popisuješ tak to musí být taky hrozný... 😖

seba
5. říj 2010

Jani-žádný spaní-učit se,učit se 😠
Jo,hned si tihle prckové zvykaj na co nemají-jako Seba a moje postel 😝

janulle22
5. říj 2010

@seba to máš pravdu... zvyknou si rychle, ale pak je těžký to odnaučit... ☹ když byl teď nemocnej, tak jsem ho měla taky u sebe. Honza byl v Brně tak proč né a když pak přijel po týdnu byl problém ho dostat do svého pelechu... 😅 ale nic jiného mu ani nezbývalo...ale toš mamo, dám si dvacet... 😀 😀

jiitkka
5. říj 2010

Dobré ránko 😉
@seba 😉 díky za optání, je to pořád děs běs, ale trošku jsem se alespoň vyspala. Jen jak nejsem zvyklá na tu tvrdou půlku v posteli, tak mě to pořád budilo a každé otočení bylo jak maraton, jak to bolelo. A teďka než to zas rozpohybuju... invalida hadr 😀
@janulle22 opravdu zuby přirovnávám k zádům. Horší bolest jsem "zatím" nikdy nezažila! Ta horší mě čeká asi určitě v únoru 😀 Ale těším se na ni 😀

U nás je zataženo, co u Vás?? Takové spavé počásko je.... Já teďka dva dny budu jen ležet a odpočívat. Musím vyléčit ty bacily taky co mám už 12dní...a snad se ty záda vzpamatují! Jen skočím do krámu, pro něco k obědu a zas dom...

elidule
autor
5. říj 2010

ahoj holky 🙂

@seba to máte na předpis od dr? nebo ti doporučila jen?

elidule
autor
5. říj 2010

@janulle22 a jak to probíhalo ve školce? to si ho odtáhla paní učitelka? nebo jak se to dělá? ☹ ......... snad se mu po dnešku zase nebude chtít domů 🙂

seba
5. říj 2010

Lidu neee,mamina se zeptala u nich lékárnice-ona fakt poradí a její sestra je lékařka homeopatka,tak nám to poslala-můžou to děti od roku 😉
Jitu-bolesti sis vybrala u zad,porod bude pohádka 😵 😵
Jani nespat a učit-ať je jednička 😠

elidule
autor
5. říj 2010

@seba jo táák 🙂 to já bych potřebovala zklidnit Jusťu přes den, noci jsou krásný teď už, ale přes den hrůůůza, asi i ty stoličky dělají svý 😒

janulle22
5. říj 2010

tak sem si lehla s dopravou do postele a vzbudila se ted 😅 😀 tak teď už raději budu sedět a v obyváku 😀
@jiitkka v únoru to zvládneš, to bude aspoň příjmné 😵 😵

@elidule no skoro, on si šel sednou to šatny a tam se rozbrečel... tak sem ho objala a on maminko já chci být ještě s tebou doma... 😔 učitelka šla za ním a já prchla... je to tak lepší než ho uklidnovat stejně bude brečet pořád.. ☹ uvidíme odpoledne... kde jsout y časy kdy se semnou ani nemel čas rozloučit... 🙂

elidule
autor
5. říj 2010

@janulle22 ☹ to musel být pocit, když jsi odcházela, viď? ☹ ........... dneska si ale připomene, že tam je vlastně rád 🙂

jinak jsem už asi po stý přilepila na zeď obrázky, který Justýna furt sloupává, už to jde i s malbou 😠 ruce má už červený, jak přes ně plácám, ale vůbec to nepomáhá, spíš se mi pak směje, jak drží ten obrázek v ruce vítězoslavně 😝 plácání neplácání, jde si za svým

janulle22
5. říj 2010

@elidule no když sem ořišla tak byl smutnej... ☹ maminko já jsem tě volal a ty si tu nebyla... byla si doma... ☹ říkal, že s emu tam líbilo ale, že tam zítra nepjde... 😒
😀 😀 😀 cílevědomá... 😀 😀 😀 nestresuj mamino, tak to nalep někam kam neodáhne... 😉

jiitkka
5. říj 2010

@janulle22
@seba jj,díky 😉

Ale řeknu Vám, že už se asi zblázním .... ☹ Tak jserm vyrazila před hodkou na poštu a nakoupit a nejen že jsem sotva chodila, jak mě ty záda při chůzi příšerně bolej, ale už mám asi 30min stvrdlé břicho na levé straně, cítím hroznej tlak a nevím co to... ale teďka jsem jednou Kubču cítila kopnout slabě... Uplně mi z toho je na nic... Nevíte co to?? To samé jsem měla před 14dny, dostala jsem magnezko a říkal, že čípek naprosto v pořádku. Magnesko zabralo ale od včera mě zasto břicho zlobí... nebolí to,ale ten tlak je hroznej! Cítila jsem to 30min, pakasi 2min nic a zas... ach jo, kdyby alespoň byla nějaká příručka,co je a není normální. Bojím se o mímo, když se něco takového děje... Můj doktor tam je až v pátek teďka... ☹

elidule
autor
5. říj 2010

@janulle22 no, už na to prdím, obrázky nebudou no 😀
jejda ☹ to musí být hrozný něco takovýho slyšet ☹ snad ho to stýskání brzo přejde

@jiitkka nemá nějaký záskok? zítra bych tam skočila, teď zkus jenom odpočívat, snad to přejde

jiitkka
5. říj 2010

@elidule on tam je jen pondělí a pátek, úterý a čtvrtek ordinuje jinde, jinak netuším kde je... No tďka už hodinku je to ok - ťuk ťuk!! Uvidím,co to bude dělat zítra. Kdyžtak ten doktor,co tam je i ve Čt docela jde. Ale zítra tam nejdu ani za nic - to tam je primář a doktorka = oba postrachy!! Hlavně, já bych tam ani nedošla s těma zádama.. ☹ Péšo to je 10km, busem bych nachodila tak 4km...No v pátek musím na sociálku, zkusit zda mi dají alespon do porodu nějaké živ.minimum(papíry jsem tam už poslala a jsem zvědavá,zda mi něco dají) a kdyžtak bych tam nějak dopajdala....

elidule
autor
5. říj 2010

@jiitkka a ty jsi na pracáku a do toho jsi na nemocenský nebo jak to vlastně máš? kolik máš vůbec příjem od státu teďkon? myslíš, že dosáhneš na porodný? to mě tak nadzvedlo, když vláda tohle odhlasovala, porodný budou dostávat prvorodičky jenom a to ještě ze sociálně slabých poměrů 😖 jsem se rozčílila takhle u tchýně posledně a nedošlo mi, že tam sedí i moje švagrová, která s tím nesouhlasí - má šest dětí s cikánem 😠 ale další snad už neplánuje, tak jí to snad může být jedno
na druhou stranu je u vás asi dobře, že nejste manželé, viď? takhle by se počítal manželův příjem a zase by měli důvod ti nic nedát 😝 🙄

elidule
autor
5. říj 2010

já jsem se paní na sociálce ptala, jestli já taky můžu žádat nějaký ty přídavky na dítě, jestli je na to třeba nějaká orientační tabulka, abych nemusela vypisovat všechny ty lejstra a ona říkala, že mi to nemůže říct, že je to potřeba vechny ty formuláře 😝 ale když zjistila, kolik manžel vydělává, tak mi řekla, že se nemám ani namáhat, že stejně nic nedostaneme ☹

jiitkka
5. říj 2010

@elidule jsem na pracáku od února, od státu neberu ani korunu...Nemám oddělaný rok a na pracáku mi vždy řekli, že nemám na nic nárok..to samé na sociálce. Až když jsem si před měsícem zašla na sociálku na městě,tak tam mi bylo řečeno,že bych měla nárok na živ.minimum a to je max.3120,-. No než jsem dala dohromady všechny podklady,co po mě chtěli byl měsíc v pr...a ještě mám tvralé bydliště v jiném městě a to mi není schopen nikdo zrušit...Tak jsem to poslala tam i s žádostí,aby mi to převedli k námdo města,abych nemusela nikam jezdit. No takže do teďka jsem od února doma jen tak zadarmo, před 2měsíci mi skončila ta brigáda,takže mě živí Martin....A snad mi tedka do porodu něco dají, je to hrůza!! A porodné by nám snad mohli dát, protože Martin má přiznáno jen 11tis a mě dají max.3000,- takže by jsme se do 17tis.měli vejít - doufám!!! je to hrozná sviňárna všechno tady!!! A když nemám odmakanej rok, tak musím být doma s dítětem 4roky a 20měsíců budu brát 7500,- a zbytek 3800,- a peníze se mi začnou počítat až ode dne porodu. No a než to vyplatí, tak bude Kubíkovi 2-3měsíce, takže jak to po porodu zmákneme,netuším!

seba
5. říj 2010

Ahojky,už doma po tréninku-já totálně vymrzlá ☹ Seba už chrupká,Sára snad půjde taky 😠
Tyhle sociálky jsou pěkně na hovno 😠 😠 nám taky nic nedaj,ale v zimě jo 😝 já mám rodičák a Pepa jen podporu,tak nám dávaj soc.na děti a pak na bydlení-takže to bych Jíťo taky zkusila-na bydlení by ti to mělo vyjít 🙂